Spoluhráči.cz klub Lomax Česká Třebová dokumenty a články 17 Mladíci PaPoSu ubruslili Lomax k prohře 4:8

Lomax Česká Třebová – článek 17 Mladíci PaPoSu ubruslili Lomax k prohře 4:8

17 Mladíci PaPoSu ubruslili Lomax k prohře 4:8

Vytvořeno:9. 2. 2017, 13:27   (upraveno 9. 2. 2017, 13:49)
Anotace:Ve druhém utkání závěrečné části soutěže měl Lomax za soupeře mladý celek PaPoSu. Devítka hráčů statečně čelila rychlým mladíkům a nebýt výpadku v prostřední části hry, tak mohl být výsledek jiný,

Lomax Česká Třebová - PaPoS Česká Třebová 4:8 (1:1, 0:4, 3:3)

Do zápasu vstoupil Lomax dobře a v 7. minutě získal u modré puk Michael Resler a jeho nahození před branku ho tečoval za záda brankáře Petra Strákoše Jaroslav Jandera - 1:0. Neuplynuly ani dvě minuty a po akci Martina Váněho srovnal stav Kryštof Adámek - 1:1. Ve druhé části předvedl Lomax totální výpadek. Na začátku 16. minuty uvolnil Petr Kopecký Pavla Urbana a ten poslal PaPoS do vedení - 1:2. Za dalších 54 sekund se prosadil Dušan Jančák v početní výhodě a po jeho akci zvýšil Martin Jiruf na 1:3. PaPoS dostal chuť a najednou ho bylo všude plno. Ve 26. minutě jeho hráči opět udeřili. Nejprve po spoluprácis Kryštofem Adámkem zvýšil Dušan Jančák na 1:4, aby za dalších 11 sekund uvolnil Martin Jiruf Kryštofa Adámka a ten přidal branku na 1:5. Ve 30. minutě se prosadil ve třetině PaPoSu Michael Resler, před brankou našel osamoceného Tomáše Adamce, který po zemi snížil na 2:5. Ve 32. minutě ale odpověděl pohotově Martin Váně po asistenci Josefa Hošpese - 2:6. Ve 33. minutě ujel všem Milan Tomeš a snížil na 3:6, aby to za dalších 43 sekund zopakoval a upravil stav na 4:6. Lomax ale obrat nedotáhl do konce. Naopak ve 38. minutě po přihrávce nejlepšího hráče na hřišti Kryštofa Adámka odpověděl Martin Jiruf na 4:7. Přesně za dalších 61 sekund po další akci Kryštofa Adámka upravil stav na konečných 4:8 Martin Váně.

Fakta - branky: Milan Tomeš 2, Jaroslav Jandera, Tomáš Adamec - Kryštof Adámek 2, Martin Jiruf 2, Martin Váně 2, Pavel Urban, Dušan Jančák. Asistence: Michael Resler 2 - Kryštof Adámek 3, Martin Váně, Petr Kopecký, Dušan Jančák, Martin Jiruf, Josef Hošpes. Rozhodčí: Radim Matoušek, Pirkl. Vyloučení: 2:0, využití: 0:1. Sestava - Lomax Česká Třebová: Jiří Kučera - Tomáš Adamec, Marek Břehovský, Tomáš Fišer, Jaroslav Hamerník, Jaroslav Jandera, Martin Krása (2), Tomáš Lesák, Michael Resler (2), Milan Tomeš. Sestava - PaPoS Česká Třebová: Petr Strákoš - Kryštof Adámek, Martin Berka, Josef Hošpes, Dušan Jančák, Martin Jiruf, Pertr Kopecký, Pavel Kovář, Zdeněk Švub, Pavel Urban, Martin Váně, Ondřej Wiedermann.