Spoluhráči.cz klub Lomax Česká Třebová dokumenty a články 19 Druhé finálové utkání zcela v režii ústeckoorlické Adby!

Lomax Česká Třebová – článek 19 Druhé finálové utkání zcela v režii ústeckoorlické Adby!

19 Druhé finálové utkání zcela v režii ústeckoorlické Adby!

Vytvořeno:12. 2. 2024, 11:25   (upraveno 12. 2. 2024, 11:43)
Anotace:Loňský vítěz Adba má letos velmi dobrou sestavu a předvádí opět velmi pěkný hokej. Bohužel Lomax, aby mohl aspoň trochu konkurovat, by se musel sejít v úplné sestavě, což se nepodařilo. Přesto téměř celou první třetinu sehrál vyrovnanou partii. V závěru Peterka kapituloval v úplném konci přesilovky a tím se odšpuntoval další špatný vývoj celého utkání!

Lomax Česká Třebová - AdbaUstí nad Orlicí 1:8 (0:2, 0:3, 1:3)

Lomax od prvních minut hrál pozorně a nedovolil Adbě rychle skórovat. Až v poslední minutě úvodního dějství se soupeři zadařilo. Lomax sice přestál 120-ti sekundovou přesilovku, ale v její poslední sekundě po přihrávce Petra Šány přece jenom rozvlnil síť za zády Pavla Peterky kanonýr Vladimír Doha - 0:1. Za dalších šestadvacet sekund po přihrávce Ondry Exlera pálil opět nadvakrát Vladimír Doha a Adba už vedla 0:2.

Do druhého dějství vstoupila Adfba už v pohodě a branky na sebe dlouho nenechaly čekat. Na konci 16. minuty se trefil Ondřej Exler po spolupráci s Vladimírem Dohou - 0:3. Také Lomax si vytvořil několik slibných příležitostí, ovšem Ondra Šulc byl velmi pozorný.  Udeřilo tak opět na straně Lomaxu. Ve 23. minutě využil přihrávku Jiřího Krejsy Petr Pavlák ke zvýšení na 0:4. Druhou třetinu uzavřel ve 25. minutě přesně mířenou střelou Tomáš Maleček po spolupráci s Petrem Šánou - 0:5.

Vstup do posledního dějství Lomaxu vyšel. Na začátku 32. minuty po pasu Martina Zatočila ujel po pravé straně Oldřich Čevora a střelou k tyči snížil na 1:5. Za dalších 17 sekund ale odpověděl Pavel Šulc po akci Vladimíra Dohy na 1:6. Za dalších 61 sekund ještě dokončil svůj hattrick Vladimír Doha po akci Tomáše Malečka na 1:7. Ve 40. minutě měl poslední slovo Petr Šána, který po asistenci Pavla Šulce upravil výsledek na konečných 1:8.

Fakta - branky: Oldřich Čevora - Vladimír Doha 3, Ondřej Exler, Petr Pavlák, Tomáš Maleček, Pavel Šulc, Petr Šána. Asistence: Martin Zatočil - Petr Šána 2, Vladimír Doha 2, Ondřej Exler, Jiří Krejsa, Tomáš Maleček, Pavel Šulc. Rozhodčí: Radim Matoušek, Jan Dalecký. Vyloučení: 4:2, využití: 0:1. Sestava - Lomax Česká Třebová: Pavel Peterka - Vlastimil Crha (2), Vladimír Chudý (2), Jan Juřina (2), Martin Zatočil, Oldřich Čevora (2), Michal Schlögl, Filip Radimecký, Tomáš Bezdíček, Michael Resler, Karel Mifek, Jaroslav Horák, Martin Dobeš, Jan Šíma. Sestava - Adba Ústí nad Orlicí: Ondřej Šolc - Jaroslav David, Vladimír Doha, Matěj Dostál, Ondřej Exler (2), Jiří Krejsa, Tomáš Maleček (2), Josef Matyáš, Petr Pavlák, Petr Šána, Pavel Šulc.