Spoluhráči.cz klub Modrá hvězda Praha O klubu

Modrá hvězda Praha – O klubu

Modrá hvězda Praha je parta lidí, kteří se kromě potápění umí pobavit a sejít i při jiných příležitostech ...... a těch bývá dostatek.

Prioritní aktivitou Modré hvězdy Praha je škola plavání, orientačního potápění, sportovního potápění i free divingu pro všechny věkové generace. Bližší informace o plavání či kurzech potápění se můžete dočít na domovském webu: http ://www.modrahvezda.info/ .

Tyto webové stránky jsou určeny hlavně jako platforma pro předávání informací, sledování novinek, blížících se akcí apod. Takže kdokoliv může přispět námětem, článkem, fotkama či naplánováním nějaké té akcičky.

Původně jsme si informace předávali díky portálu www.spoluzaci.cz  (přesně: http://www.spoluzaci.cz/classroomScreen?classroomId=329059), avšak vzhledem k tomu, že naše "sdružení" nemá status spolužáků, bude náš profil na spolužácích vymazán. Z tohoto důvodu byli nalezeni a využiti Spoluhráči - zcela jistě otevřenější portál, který nediskriminuje stejně tak jako my, protože členy máme ve všech věkových i váhových kategoriích .

Všem členům se omlouvám za přidání práce s novou registrací na spoluhráčích.

Jaké máš možnosti práce s tímto webem?

1. pasivní účast - tzn. když si vzpomeneš, zaloguješ se na tuto stránku a přečteš si novinky, nebudeš však dostávat aktuální novinky mailem
  2. aktivní účast - zde je již nutná registrace - v nabídce v levé části obrazovky vstup do odkazu Spoluhráči.cz - zde se zaregistruj, tzn. vlož požadované osobní údaje a posečkej schválení členství administrátorem. Po schválení budeš jednak dostávat mailem informace o plánovaných akcích, ale také budeš moci sám/a aktivně psát komentáře, články, vkládat fotky, apod.

!!! Důležité: heslo pro vstup do klubu zůstává stejné jako na spoluhráčích - křestní jméno náčelníka bez diakritiky.

Teď je na Tobě, jakou formu zvolíš.

Pokud budeš mít jakékoliv problémy, připomínky či zájem o vytvoření profilu, tak napiš Jarce.

Skoro modrá hvězdice