Co se stalo s Doggies ???

Vytvořeno:15. 7. 2013, 7:33   (upraveno 15. 7. 2013, 7:33)
Autor:Martin Mošovský
Anotace:První letošní derby

První letošní derby o vládce Písku s ANK se odehrálo na kurtech v areálu EONu. Doggies jako vždy ne v moc pozměněné sestavě (Móša, Vlasta, Líba, Slámič a novic Peky) věřili v úspěch. Už ale první zápas naznačil že to nebude procházka růžovou zahradou a Móša s Vlastou prohráli 2:0. Všechno se to odvíjelo hned od prvního setu kdy za stavu 9:9 Vlasta "vyhodil" podání a to se podepsalo i na setu druhém který jsme prohráli 10:8. Ve druhé dvojičce skvěle zabojoval Líba se Slámičem a bylo srovnáno na 1:1. Následovala první trojička, kterou jsem vyhráli a vedli jsme 2:1. Skvěle zahrál Peky, který na sobě nedal znát trému a minimálně kazil. Fakt dobrá práce od Pekyho. To už jsme věřili že to nepustíme. No ale všechno bylo jinak. V další dvojičce Líba se Slámičem měli nástup jako hrom. První set 10:1, ale potom jak když padne deka a další dva sety prohráli. Tak vyrovnáno 2:2. Od další dvojky (Móša, Vlasta) se čekal třetí bod, ale bohužel nic. Móša se snažil, ale Vlasta mu v tom svým výkonem moc nepomáhal a tak jsem před poslední trojkou prohrávali 3:2. V poslední trojičce jsem věřili že srovnáme na remízu, ale jako by ten den byl prokletý a nešlo nám vůbec nic (hlavně podání a příjem-základ). Prohra 4:2 s ANK, kdy si myslím že nebyli lepší trošku  pokazila náladu všech, ale určitě se zvedneme a příště bude derby naše. (autor: V.Ještěr)