Spoluhráči.cz klub NK DOGGIES dokumenty a články Vítězná šňůrka protažena

NK DOGGIES – článek Vítězná šňůrka protažena

Vítězná šňůrka protažena

Vytvořeno:2. 5. 2013, 6:18   (upraveno 2. 5. 2013, 6:54)
Autor:Martin Mošovský
Anotace:NK DOGGIES vs. RADOMYŠL "E" 6:0 (12:1)

Ve druhém zápase jsme se představili před domácími příznivci a soupeřem nám byl tým Radomyšl E. Jelikož je Radomyšl líhní dobrých nohejbalistů, nikdo nevěděl s čím na nás vyrukují. Už první dvojička nebyla procházka růžovou zahradou a Vlasta s Móšou v prvním setu prohrávali 8:5, ale nakonec zlepšenou hrou Móši na síti vyhráli 10:8 a zápas pak 2:0. Ve druhém zápase Líba se Slámičem přidali další bod a třetí pak nově sestavená trojička Luboš, Káča a Móša a tak  už to bylo 3:0 a zatím bez ztráty setu. Což jsme teda nikdo nečekali. Káča v duchu hesla „přišel, viděl, zvítězil“ odehrál trojičku a mazal vyzvednout ratolest z fotbalového tréninku.  Čtvrtý bod pro „pejsky“ přidali Móša s Lubošem kdy Martin těžil s dobrých nahrávek Luboše a míče rozdával po celém kurtu. Bylo vidět že domluvu od nejstaršího člena týmu si vzal k srdci (zkoušet se má na tréninku a ne při zápase). V další dvojičce Líba se Slámičem nedali soupeři rovněž ani set a už to bylo 5:0 a pomalu se schylovalo k nohejbalovému „kanáru“. V poslední trojičce jsme se nechali trošku ukolébat a prohráli první set, ale nakonec dotáhli zápas do vítězného konce. Byl to jediný set který jsme prohráli (škoda), ale i tak vítězství 6:0 potěšilo. Po druhém kole jsme zatím na historickém prvním místě se skóre 11:1 ale čekají nás daleko těžší zápasy.

autor: Vlastík "Ještěr"