Marek Uhlíř

Norci porazili promile

Vytvořeno:21. 6. 2011, 16:20
Autor:Marek Uhlíř

Vposledním zápase si Norci poradili s Věkošemi, které byli ovšem velmi svázáni promilemi. Tedy někteří z hráčů, abych byl přesný. A druhý důvod proč byl soupeř tentokrát celkem lehkým je, že s námi to byl jejich druhý zápas během rána. Navzdory těmto všem aspektům, které nám jasně nahrávali do karet, začal zápas ale úplně naopak. Věkoše se celkem brzy ujali dvojbrankového vedení a dle mého názoru za to náš brankář (tentokrát Pavouk) nemohl. Šlo spíše o dvě chyby v obraných řadách a míč byl dvakrát v brance. Dále už jsme ale hráli jen my. Rychle přišlo během deseti minut vyrovnání s kopaček Robina a  do konce prvního poločasu jsme nakonec měli jednobrankové vedení. Po poločase se pak ještě trefil dvakrát Filip Hruška a také přidal dva góly Cap. Konečné skóre nakonec ukazovalo výsledek 6-2. V tabulce tedy stále držíme 5.místo a to s tří bodovým náskokem právě na našeho dnešního soupeře. Před posledním zápasem v sezóně můžeme být tedy poměrně velmi klidní a nakonec to bude letos krásné 5.místo. Je sice škoda, že se nám nakonec nepodařilo bojovat přímo o postup, ale kdo ví... třeba se nám podaří zdolat tento úkol právě za rok. To je ode mě vše a zase někdy napočtenou.