OCP Želatovice

Spoluhráči.cz klub OCP Želatovice O klubu

OCP Želatovice – O klubu

Tým byl založen v roce 2008 na popud v nějaké aktivitě kapitánem Josefem Kolibačem v Želatovicích v místní hospodě u Látalů,převážně se skládá z bývalých aktivních fotbalistů SK Želatovice,kteří z nedostatku času a lásce k fotbalu hledali možnost dále hrávat fobal a účastnit se zápasů,soutěží,turnajů a v neoposlední řadě zůstat stále v kontaktu po předešlých letech strávených v SK Želatovice.

Začali jsme jak už to bývá v 6.lize v soutěži v letech 2008 / 2009 kde jsme skončili na 3.místě,ale postup jsme si nevybojovali.Až při přípravách na sezonu 2009 / 2010 nás kontaktoval pořadatel soutěže,zda bychom nechtěli hrát v 5.lize,protože mu jeden tým odřekl účast.

Takže letos v sezoně 2009 / 2010 budeme hrát 5.ligu.Doufejme že se nám povede stejně dobře nebo snad ještě líp než v sezoně minulé.

Sledujte náš web,ať víte případé výsledky jak se nám dařilo a daří.

OCP Želatovice