Sexy Bad Boys

Spoluhráči.cz klub Sexy Bad Boys O klubu

Sexy Bad Boys – O klubu

- Představení týmu FC JAN RUBÁŠ -

Tým FC JAN RUBÁŠ byl založen na jaře roku 2008 kapitánem a prezidentem panem Janem Rubášem jako vyvrcholení jeho dlouhodobé práce v oblasti fotbalu a rubání. První seznámení okolnímu světu s tímto nadslunce jasným skvělým týmem proběhlo na prvním ročníku slavného milovického turnaje Exit Cup 2008. Na tomto turnaji tým bohužel výrazně neuspěl, ale o to víc se věnoval tvrdé práci a přípravě na další ročník. V lednu roku 2009 již nebylo pochyb kdo turnaj Exit Fortuna Cup 2009 vyhraje. Ano byl to tento tým vedený manažerem panem Janem Rubášem.

Rozhodnutí o vstupu do milovické ligy malého fotbalu (mlmf) bylo nasnadě. Věříme, že ligu odehrajeme v super formě, kterou pravidelně udržujeme ve sprchách haly Milten a v baru Pat a Mat. Trenér našeho týmu pan Jan Rubáš nám udílí jednoduché povely, kterými se řídíme a vyhráváme. Žádný tým pro nás není překážkou.

Soupiska týmu:

Rubys (cpt.), Mádr, Luki, Beky, Karlos, Pepíček, Mařena, Ritchie

fcjr

Dresy FC JAN RUBÁŠ:

Na domácí zápasy nastupujeme v bílých dresech, bílých trenýrkách a červených stulpnách.

Na venkovní zápasy nastupujeme v červených dresech, bílých trenýrkách a červených stulpnách.

dresy