Sirotkova Devils

Klubový web na

Spoluhráči.cz klub Sirotkova Devils dokumenty a články Devils - Tatran Bohunice 0:5

Liga 35 - 2010 III.kolo.xls

Anotace:sestava: Klimeš - Pojsl, Huryta, Fuchs, Tuč - Rozkošný, Černík, Kadaňka, Hlaváč, Verner

Devils - Tatran Bohunice 0:5 (0:2)

proti několikanásobnému vítězi turnaje a letošnímu favoritovi jsme začali s odhodláním navázat na předchozí dobrý výkon proti Laziu. V první půli jsme sice statečně bojovali, ale přesto soupeř 2x skóroval téměř z totožné pozice dorážkou od pravé brankové čáry. Ve druhé půli pak zvýšil z penalty za Laďovu nastřelenou ruku ve vápně, ostatně Rozi pak přidal ještě další dvě, naštěstí mimo vápno. Jelikož jsme hráli 2 zápasy po sobě ke konci utkání se projevila únava a hřebíček do rakve nakonec přidal i Radim Koláčný. Bohužel jsme tento víkend neskórovali, přesto výsledek a předvedený výkon proti minulému ročníku kdy jsme s nimi prohráli 10:0 byl povzbudivý!