SK FARAD

Spoluhráči.cz klub SK FARAD dokumenty a články Farad - Stratos 5:1 (1:1 / 3:0 / 1:0)

SK FARAD – článek Farad - Stratos 5:1 (1:1 / 3:0 / 1:0)

profilové foto Václav Sodoma ml.
Václav Sodoma ml.

Farad - Stratos 5:1 (1:1 / 3:0 / 1:0)

Vytvořeno:27. 1. 2019, 22:44
Autor:Václav Sodoma ml.
Farad - Stratos auto 5:1 (1:1 / 3:0 / 1:0) Sestava: brankář: Vavřina obránci: Syrovátko sen., Syrovátko jun., Zítko, Šebek útočníci: Matějíček, Lochman, Dušánek, Konečný, Lichtenberk, Všetečka, Smutný I když výsledek velice příznivý, rodil se velice těžce a to jak na ledě tak mimo něj. Ještě totiž v den konání zápasu nebylo vůbec jasné, zda se k utkání sejde alespoň 10 hráčů. Nepříznivě zapůsobila nemocnost, studijní povinnosti, zaměstnání. Přes velké úsilí se podařilo dát z 20 ti členého souboru sestavu 1+11, ve které se sebezapřením nastoupil se zraněným palcem u nohy Aleš Matějíček, s počínající virosou Jakub Všetečka a Lukáš Smutný, který již po 1.třetině z uvedených příčin musel ze zápasu odstoupit. Přes všechny uvedené těžkosti podalo naše mužstvo výborný výkon a podařilo se mu poprvé porazit mužstvo, které je v tabulce před námi a to ještě s tak výrazným výsledkem. Potvrdila se také ale i vzrůstající výkonost mužstva, která se projevila už v zápasech s Dolany (byť jsme ho 0:2 prohráli), ale i ve vítězném zápase s Hrochy. Doufejme, že tato příznivá situace bude pokračovat, což se nejvíce projeví v následujícím zápase proti silnému soupeři Totálu. Velmi dobrý výkon podal opět brankář Vavřina, kterého nevyvedla z míry ani branka, kterou obdržel po dorážce v 6.min. a přivedla soupeře do vedení 0:1. Tento gól nezlomil ani zbytek mužstva a bylo silnému soupeři rovnoceným partnerem. Těsně před koncem 1.třetiny dokázalo gólem Všetečky skóre vyrovnat. Povzbuzeni tímto úspěchem jsme ve druhé třetině soupeře přehráli, což se projevilo i výsledkově. Nejprve v 18.min. zvyšuje skóre v náš prospěch Všetečka po přihrávce Matějíčka, následně ve 20.min po přihrávce Všetečky střílí obránce Šebek třetí branku a gólem Dušánka po přihrávkách Lochmana a Syrovátky sen. jsme se dostali do tří brankového vedení. Za této pro nás příznivé situace bylo ale jisté, že o konečném výsledku rozhodne poslední třetina, protože soupeř vyvine maximální úsilí, aby s výsledkem něco ve svůj prospěch udělal. Tato prognóza se plně vyplnila, přestože už ve druhé minutě ho zatěžujeme pátou brankou, kterou střílí Lichtenberk po přihrávkách Matějíčka a Všetečky. Avšak výborný výkon našeho mužstva ve všeh řadách soupeři už žádný obrat nedovolil. Pozitivní z mého pohledu bylo,že nebylo z naší strany ani jedno vyloučení, což by kvalitnímu soupeři určitě přispělo, ale i to že se v pěti útočilo, ale také v pěti bránilo. Výsledkem toho bylo, že se soupeři nedařilo vytvářet vyložené pozice ke vstřelení branky. Celé utkání byť bylo velice bojovné, se odehrálo nebývale fair-play a ke dvěma vyloučením na straně soupeře došlo až ve 43.min. SoVa