SK FARAD

Klubový web na

Spoluhráči.cz klub SK FARAD dokumenty a články Farad - Totál 8:5 (3:1 / 3:0 / 2:4)

SK FARAD – článek Farad - Totál 8:5 (3:1 / 3:0 / 2:4)

profilové foto Václav Sodoma ml.
Václav Sodoma ml.

Farad - Totál 8:5 (3:1 / 3:0 / 2:4)

Vytvořeno:17. 2. 2019, 19:43
Autor:Václav Sodoma ml.
Anotace:Sestava brankář: Kocábek obránci: Lochman, Ryba, Zítko, Syrovátko útočníci: Antalík, Matějíček, Chmel, Kazda, Lichtenberk, Všetečka, Petrů Góly:5 x Antalík, 1 x Všetečka, 1 x Petrů, 1 x Chmel Nahrávky: 3 x Všetečka, 1 x Antalík, 1 x Chmel,1 x Matějíček Přibývající oznamy k neúčasti na zápas nevěštily nic dobrého. Celkem 10 z 19 hráčů na soupisce a brankář byla pohroma. Takže mužstvo muselo bylo doplněno dvěma hráči z Techsatu a cizím brankářem. Samotný zápas představil dvě různé etapy. V té první, kterou zahrnovala 1. a 2. třetina předvedlo naše mužstvo perfektní hru, stejně jako v předcházejícím zápase proti Stratos auto. V pěti se útočilo, v pěti se bránilo, mnohdy jsme soupeři nedovolovali na dlouhou dobu opustit jeho obranou třetinu. Již ve 48 sec. se nám díky Všetečkovi po přihrávce Antalíka podařilo ujmout vedení 1:0. Bohužel v 5. min. po přísném vyloučení Matějíčka soupeři se 8 sec. před jeho návratem z trestné lavice daří vyrovnat. Vyrovnání s mužstvem nijak neotřáslo a v 8. min. zasluhou Antalíka s přispěním Chmela a Matějíčka jdeme znovu do vedení. Ve 12. až 14. min. úspěšně překonáváme vyloučení Chmela a před závěrem třetiny dokonce zásluhou Antalík a navyšujeme vedení na 3:1. Výborným výkonem se představujeme i ve druhé třetině, na konci které vedeme již 6:1 góly Antalíka (přihrávka Všetečka)Chmela a Petrů (přihrávka Vštečka). 3. třetina byla tou druhou etapou zápasu, do které nastoupila jakoby jiná mužstva Naše mužstvo snad pod dojmem překvapivě vysokému vedení nad silným soupeřem jakým Totál bezesporu je, od prvních sekund opustilo způsob hry, který v 1. a 2. třetině úspěšně uplatňovalo. Naopak soupeř vzchopil do té míry, že ani pěti brankový rozdíl ve skóre nám málem nebyl nic platný. Náš zmar v této třetině započal ve 37. min., kdy po faulu Matějíčka následuje trestné střílení, které využívá soupeř ke snížení stavu utkání na 6:2. Následně je nám poskytnuta výhoda přesilové hry při které ale skóruje soupeř a ukazatel skóre ukazuje 6:3. Tento úspěch nabuzuje soupeře ještě k většímu úsilí se skórem něco udělat a ve 41. min. se mu ho daří upravit na 6:4. Bohužel nám se nedaří vůbec nic, ztrácíme zbytečně puky, nedaří se nám vytlačovat soupeře z našeho obraného pásma. Bohudík se nám ve 41. min daří vyhodit puk do obraného pásma soupeře, který před tím než by zapískali rozhodčí zakázané uvolnění dojíždí Všetečka a z rohu kluziště po souboji se soupeřovým brankářem přihrává před prázdnou branku Antalíkovi, který nezaváhá a navyšuje rozdíl skóre o 3 góly. Jenže ani tato branka nedává žádnou definitivu. Soupeř nic nevzdává, odvolává brankáře a hraje přesilovku ve které se mu ve 42. min. daří znovu snížit rozdíl na 2 branky a nadále navyšuje tlak. Jen díky dobrému výkonu brankáře Kocábka se mu nedaří dosáhnout dalších úspěchů. Naopak díky Antalíkovi se nám daří ve 44. min. dovést utkání do vítězného konce. Závěr: Přes nedokonalou poslední třetinu jsme utkání proti silnému soupeři vyhráli zaslouženě. Dosáhli jsme dalšího významného úspěchu, když jsme porazili v pořadí již druhý tým, který je v tabulce před námi a udrželi jsme 5. místo. Poučení: Ani pěti rozdílové skóre nezajišťuje vítězný konec. SoVa