SK Neděliště – CSKA - SK Neděliště

CSKA - SK Neděliště

Kdy:Čtvrtek 7. 10. 2021 21:15 – 22:30
Kde:ZS Jaroměř
Popis akce:Krásný zápas proti Mechovu. Za stavu 0:2 zavelel hráč s číslem 29 Jan Lorenc za asistence hráče číslo 13 Tomáš Mužík a snížil v čase 20:10. Následně pak v čase 31:29 tomu samému hráči přihrával hráč s číslem 12 Petr Chmel a srovnal na 2:2. Krásný zápas v rychlém tempu, až ve třetí třetině soupeři začaly docházet síly a byla otázka času kdy překonají jinak velmi dobře chytajícího gólmana Bydžovského. V čase 41:40 potrestána hráčská lavice za mnoho hráčů na ledě. Zodpovědně zahrané oslabení zúročil Petr Chmel, kdy krásně zpracoval přihrávku od již dvougólového Jana Lorence a poslal v čase 42:45 Neděliště poprvé do vedení v tomto zápase na 3:2. 50 vteřin před koncem hrací doby, si soupeř vzal time out aby následně odvolali gólmana a na chvilku nás zamkli ve třetině, ale nebylo jim to moc platné, neboť do prázdné brány v čase 44:32 skóroval svým 3. gólem Jan Lorenc. Všem děkuji za perfektní výkon!
Důležitost: vysoká
Účast: brankář