Spoluhráči.cz klub SK Osová Bítýška dokumenty a články Bory "B" : O.B. "B" 2:2 (2:1)

SK Osová Bítýška – článek Bory "B" : O.B. "B" 2:2 (2:1)

profilové foto Jan Večeřa
Jan Večeřa

Bory "B" : O.B. "B" 2:2 (2:1)

Vytvořeno:29. 9. 2014, 8:04
Autor:Jan Večeřa

Bory "B" : O.B. "B" 2:2 (2:1) Branky: Malý, Drápela

Sestava: Božek V., Božek N.(80. Volf), Havlík, Žák, Filoviat, Malý (70. Dvořáček), Havlín, Večeřa J., Habán P., Drápela, Kulík

Na utkání jsme díky objížďce dorazily pozdě a prvních 10 minut odehráli v deseti. Soupeř toho využil a dostal se do vedení 1:0. Vyrovnání přinesla krásná střela navrátilce po zranění Petr Malého. Další 3 šance jsme bohužel nevyužili a tak přišel trest. Bory se po rohovém kopu dostali opět do vedení 2:1.
Druhá půle začala vyrovnanou hrou ve středu pole, ale šance jsme si vytvářeli pouze my. Bohužel jsme další 3 tutovky opět zazdili. Dlsší krásnou střelu Petra Malého vyškrábl výborně chytající brankář soupeře. Poslední 15 minut jsme už hráli na riziko. Na 3 obránce a 3 útočníky. Vytvořili jsme si obrovský tlak a velkou vůli po vyrovnání završil brankou 3 minuty před koncem Martin Drápela po akci Martina Kulíka.