Spoluhráči.cz klub SK Osová Bítýška dokumenty a články D. Rožínka - O.B. "A" 2:3 (0:1

D. Rožínka - O.B. "A" 2:3 (0:1) Branky: Trojan, Večeřa P., Broža

Sestava: Hršel –Trojan (46. Dvořák), Bednář, Komínek (60. Jelínek), Laub, -Večeřa P., Loucký, Bárta, Navrátil A. – Vařílek, Broža

První poločas Bítýška vyhrála 1:0. Trefil se Aleš Trojan, když jeho centr z trestného kopu zapadl netečován za zadní tyč.

Bohužel druhý poločas ovšem začal katastrofálně. Po osmi minutách už jsme prohrávali. Vyrovnání přišlo z penalty a chvilku později přišel druhá branka. Bítýšku to ale nepoložilo a vytvářela si šance, které se ale nedařilo využít. Vyrovnání přišlo s penalty. Marek Vařílek zakončoval nůžkami a obránce zasáhl do střeli rukou. Penaltu proměnil Petr Večeřa. O chvíli později šel sám na bránu Mara Vařílek,ale byl faulován. Faul byl ohodnocen pouze žlutou kartou. K míči se postavil Libor Bednář, jeho trestnˇák brankář pouze vyrazil k Lukáši Brožovi a ten nám zajistil vedení 3:2. Tento stav vydržel až do konce. Takže odvážíme další 3 cenné body.