Spoluhráči.cz klub SK Osová Bítýška dokumenty a články Křoví "B" : O.B. "B" 1:3 (1:2) Branky: Šimek, Vařílek, Havlín

SK Osová Bítýška – článek Křoví "B" : O.B. "B" 1:3 (1:2) Branky: Šimek, Vařílek, Havlín

profilové foto Jan Večeřa
Jan Večeřa

Křoví "B" : O.B. "B" 1:3 (1:2) Branky: Šimek, Vařílek, Havlín

Vytvořeno:15. 9. 2014, 9:32
Autor:Jan Večeřa

Sestava: Božek V., Sýkora (80. Božek N.),Trojan, Havlík, Žák, Drápela , Vařílek (50. Juráček), Filoviat (46.Večeřa J.),Havlín, Šimek, Kulík (70. Dvořáček)

Hned od počátku zápasu jsme si vytvořili převahu a spoustu šancí. Proměnit dokázal pouze Mara Vařílek. Po pěkné kolmici Petra Filoviata se objevil sám před brankářek a mazácky plackou k tyči zakončil. Soupeř šťastně vyrovnal, když se prodloužený centr odrazil od tyče do Vlasty a do sítě. Do poločasu jsme se dokázali dostat opět do vedení. Brankářem vyražený centr do sítě uklidil Honza Havlín.

Další branka padla hned z rozehrávky v druhé půli. Po pěti přihrávkách se na lajně dostal míč ke Kuldovi a ten našel míčem za obranu Miry Šimka a ten už si poradil. V dalším průběhu se nám ještě podařilo zahodit spoustu šancí. Na konci nás musel ještě podržet Vlasta Božek. Vytáhl pěkný zákrok proti střele k tyči zpoza vápna.