Spoluhráči.cz klub SK Osová Bítýška dokumenty a články O.B. "A" - D. Rožínka 4:1 (1:1)

SK Osová Bítýška – článek O.B. "A" - D. Rožínka 4:1 (1:1)

profilové foto Jan Večeřa
Jan Večeřa

O.B. "A" - D. Rožínka 4:1 (1:1)

Vytvořeno:24. 8. 2015, 12:32
Autor:Jan Večeřa

O.B. "A" - D. Rožínka 4:1 (1:1) Branky Pohl, Laub, Jelínek Pavel, Jelínek Honza

Sestava: Hršel – Trojan, Navrátil M., Hála , Karmazín,- Pohl, Laub (86. Mencler ), Zeman O.( 75. Bednář V.), Jelínek J., – Kulík (60. Jelínek P.), Broža

Začátek se našim podařil. Do vápna pronikl Honza Pohl a byl faulován. Z nařízené penalty pak sám poslal domácí do vedení.
Pak se ale do naší hry vloudilo spoustu nepřesností.Soupeř toho dokázal využít a po naší hrubé chybě v obraně dokázal vyrovnat.

Do druhé půle naši vstoupily znovu aktivně. Honza Jelínek prostrčil míč do vápna a Honza Laub mazácky na zadní tyč zakončil. Rozhodnout mohla Bítýška vzápětí z další penalty po faulu na Ondry Zemana. Ale bohužel slabou ránu Tomáše Karmazína do prostře brány brankář vyrazil. To nás mohlo mrzet už za pár minut. Rozhodčí nařídil tentokrát penaltu pro hosty. Střelec soupeře s ní však naložil podobně a trefil tyč.
Pak Honza Pohl vypíchl míč obránci a předložil míč pro Pavla Jelínka před prázdnou bránu. Ten nezaváhal a zvýšil na 3:1.
Na konečných 4:1 pečetil vítězství Honza Jelínek technickou střelou. Důležité body tak zůstaly doma.