Spoluhráči.cz klub SK Osová Bítýška dokumenty a články O.B. "A" - Moravec 3:1 (3:0)

SK Osová Bítýška – článek O.B. "A" - Moravec 3:1 (3:0)

profilové foto Jan Večeřa
Jan Večeřa

O.B. "A" - Moravec 3:1 (3:0)

Vytvořeno:8. 9. 2013, 13:21   (upraveno 8. 9. 2013, 13:22)
Autor:Jan Večeřa

O.B. "A" - Moravec 3:1 (3:0) Branky: Navrátil A. 2, Machát P.

Sestava: Hájek, Trojan, Zeman, Karmazín , Jelínek, Machát P., Večeřa P., Loucký (70. Liška), Navrátil M. (90. Večeřa J.), Broža(83. Žák V.), Navrátil A.(85 Kališ)

Překvapení se zrodilo v prvním poločas, kdy po úvodní rozkoukávací 10 minutovce začali kluci hrát sebevědomí kombinační fotbal. Tím favorizovaného soupeře dokonale zaskočili. První gól dal Pavel Machát střelou z vápna po dlouhém autu Marka Navrátila. Pak přišli chvíle Tondy Navrátila, Který zvýšil na 2:0 po důrazném presinku  na brankáře a na 3:0 krásnou křižnou střelou do šibenice po super akci Lukáše Broži. V druhé půli jsme se dostali pod tlak, ale díky velké bojovnosti jsme Moravci dovolili pouze snížit na 3:1.