Spoluhráči.cz klub SK Osová Bítýška dokumenty a články O.B. "A" - Rad. Svratka 1:1 (1:1)

SK Osová Bítýška – článek O.B. "A" - Rad. Svratka 1:1 (1:1)

profilové foto Jan Večeřa
Jan Večeřa

O.B. "A" - Rad. Svratka 1:1 (1:1)

Vytvořeno:26. 8. 2014, 9:56
Autor:Jan Večeřa

O.B. "A" - Rad. Svratka 1:1 (1:1) Branka: Vařílek

Sestava: Hršel, Trojan (70.Dvořák),Navrátil M. Karmazín, Jelínek , Laub , Navrátil A., Večeřa P., Bárta, (60. Komínek), Vařílek , Broža

Naši hráči hráči si proti favoritovi vytvořili v prvním poločase 4 velké šance. Hned tu první využil Mara Vařílek, který se dostal k odraženému míči a nekompromisně zakončil. Další šance včetně tutovky, kterou připravil geniální patičkou Tonda Navrátil jsme bohužel využít nedokázali. Soupeř nás za to potrestal v poslední minutě první půle a vyrovnal na 1:1.
Druhou půli nás soupeř zatlačil a měl velkou územní převahu. Do šancí se však příliš nedostával a pokud ano zasáhl výborně chytající Jarda Hršel. V poslední minutě zápasu se z brejku podruhé prosadil Mara Vařílek, ale sudí gól kvůli údajné ruce neuznal.