Spoluhráči.cz klub SK Osová Bítýška dokumenty a články O.B. "B" - Olší 2:0 (1:0)

SK Osová Bítýška – článek O.B. "B" - Olší 2:0 (1:0)

profilové foto Jan Večeřa
Jan Večeřa

O.B. "B" - Olší 2:0 (1:0)

Vytvořeno:20. 10. 2014, 10:27
Autor:Jan Večeřa

O.B. "B" - Olší 2:0 (1:0) Branky: Havlín, Večeřa J.

Sestava: Božek V., Malý, Božek N., Juráček ,Žák , - Habán L. (65. Filoviat), Havlín(75. Dvořáček), Večeřa J., Habán P., - Šimek (25. Večeřa P.), Kulík

Poslední podzimní zápas se béčku vydařil. Hrál se pěkný kombinační fotbal se spoustou šancí. Radost z výkonu nám bohužel pokazilo vážné zranění kotníku Miry Šimka, který musel odstoupit už po 25 minutách. Po několika nevyužitých šancích potáhl míč po lajně Laďa Habán a nacetroval do vápna. Honza Havlín sklepl míč pod sebe a Honza Večeřa ho poklidil do sítě 1:0. Do poločasu jsme měli ještě několik šancí ale žádnou jsme nedokázali využít.
Druhou půli jsme měli hru ještě více pod kontrolou a šancí stále přibývalo. Uklidňující gól dal, ale až po 20 minutách Honza Havlín po trestném kopu, který zahrával Honza Večeřa. Další tutovky už jsme nevyužili a tak zápas skončil 2:0.