Spoluhráči.cz klub SK Osová Bítýška dokumenty a články O.B. "B" : Tasov 1:1 (0:0)

SK Osová Bítýška – článek O.B. "B" : Tasov 1:1 (0:0)

profilové foto Jan Večeřa
Jan Večeřa

O.B. "B" : Tasov 1:1 (0:0)

Vytvořeno:6. 10. 2014, 8:56
Autor:Jan Večeřa

O.B. "B" : Tasov 1:1 (0:0) Branka: Večeřa J.

Sestava: Božek V., Malý, Havlík (60. Vařílek), Juráček (55. Filoviat), Habán L , Loucký , Večeřa J., Habán P., Drápela, Havlín

První poločas jsme měli herní a kombinační převahu,ale jen po vápno. Do žádné velké šance jsme se nedostali.
Začátek druhého poločasu nám vyšel a herní převaha se projevila i gólově. Po pěkném prostrčení mezi obránce od Pavla Habána se dostal do šance Honza Večeřa a proměnil. 1:0. Pak se dostal Honza ještě do jedné šance po centru na zadní tyč, ale skluzem branku netrefil. Přišli ještě další 2 šance, ale dopadlo to stejně. Pak přišlo zranění jednoho z klíčových hráčů Marka Havlíka. Museli jsme sestavu přeskupit a hra se nám úplně rozpadla. Místo dosavadní kombinační hry jsme začali nakopávat a ztrácet jednoduché míče. Soupeř toho využil, dostal se do tlaku a vyrovnal. V závěru přišla ještě jedna akce, kdy Honza Večeřa poslal kolmici za obranu na Marka Vařílka, ale byla příliš dlouhá. Marek proto nemohl zakončovat a poslal střílenou nahrávku před bránu. Na tu těsně nedosáhl Martin Drápela. Zápas tedy skončil 1:1.