Spoluhráči.cz klub SK Osová Bítýška dokumenty a články O.B. "B" - V. Meziříčí "C" 3:1 (1:0

O.B. "B" - V. Meziříčí "C" 3:1 (1:0) Branky: Šimek, Sýkora, Rosický

Sestava: Božek V., Dvořák, Zeman, Juráček (80. Božek N ), Kališ , - Habán P., Havlík, Večeřa J., Rosický, - Šimek, Sýkora (78. Bojanovský)

Hosté přivezli velmi mladé mužstvo, které mělo celý zápas optickou herní převahu. Ale díky výborné defenzivě hráli jen po velké vápno a do šancí se prakticky nedostávali. Do vedení nás dostal Mira Šimek. který si po kolmici zasekl míč kolem obránce nádherně obstřelil brankáře na zadní tyč.

Začátek druhé půle jsem zaspali a po sérii našich chyb soupeř vyrovnal. Pak jsme se znovu vrátili k poctivé hře, která nás zdobila první poločas. Do vedení 2:1 nás poslal Kuba Rosický, když využil chybu v rozehrávce hostů. Na konečných 3:1 upravil výsledek přehozením špatně vyběhnutého brankáře Luděk Sýkora. Tento vynikající výsledek s kvalitním soupeřem nás udržel na druhém místě.