Vytvořeno:31. 3. 2014, 8:38
Autor:Jan Večeřa

Heřmanice : O.B. 2:4 (1:3) Branky: Navrátil A. 2, Večeřa P., Broža

Sestava: Hršel, Malý, Bednář (60. Havlín), Karmazín, Jelínek, Navrátil M. (85. Večeřa J.) , Večeřa P., Laub, Habán L., Broža, Navrátil A.

Poslední připrava se nám i přes velký počet omluvených hráčů herně celkem vydařila. Do vedení nás dostal Petr Večeřa z penalty po ruce ve vápně. Na  2:0 zvýšil Tonda Navrátil po přitˇuknutí Lukáše Broži. Soupeř snížil také z penalty po ruce. Do přestávky se nám podařilo přidat třetí branku. Pavel Jelínek pěkně potáhl míč po lajně anáhrál pod sebe do šance Tondovi Navrátilovi. Jeho střelu vyrazil brankář k Lukášovi, který si z dorážkou důrazně poradil.

V druhé půli soupeř snížil po rohovém kopu. Definitivně rozhodl opět Tonda, Který si po individuální akci narazil s Lukášem a šajltlí poslal míč krásně  k tyči.