Spoluhráči.cz klub SK Osová Bítýška dokumenty a články Přátelák O.B - Pyšel 3:1 (1:0) Branky: Liška, Večeřa P., Machát

SK Osová Bítýška – článek Přátelák O.B - Pyšel 3:1 (1:0) Branky: Liška, Večeřa P., Machát

profilové foto Jan Večeřa
Jan Večeřa

Přátelák O.B - Pyšel 3:1 (1:0) Branky: Liška, Večeřa P., Machát

Vytvořeno:22. 2. 2016, 8:28
Autor:Jan Večeřa

Sestava O.B. : Hršel, Sýkora, Malý T., Karmazín, Jelínek P. -Večeřa P., Večeřa J., Machát P., Zeman O.,- Liška, Broža

Náhradník: Mencler

První branku vstřelil Ondra Liška, který se ocitl sám před brankářem po kolmici od Pavla Macháta. Poločas 1:0.
V druhé půli jsme šli několikrát sami na brankáře, ale druhý gol přidal až Petr Večeřa s penalty. Pak si vyměnili role Ondra s Pavlem. Ondra Liška poslal balon za obranu a Pavel Machát samostatný únik s přehledem zakončil. Soupeř snížil po překvapivé střele bodlem zpoza vápna. Ta zapadla bezmocnému Jardovi přímo za tyč. Na konci jsme přidali ještě jeden gol, ale ten nebyl uznán kvůli ofsajdu.