Spoluhráči.cz klub SK Osová Bítýška dokumenty a články Rozsochy - O.B. "A" 1:1 (0:1)

SK Osová Bítýška – článek Rozsochy - O.B. "A" 1:1 (0:1)

profilové foto Jan Večeřa
Jan Večeřa

Rozsochy - O.B. "A" 1:1 (0:1)

Vytvořeno:20. 10. 2014, 8:11
Autor:Jan Večeřa

Rozsochy - O.B. "A" 1:1 (0:1) Branka: Vařílek

Sestava: Hršel – Dvořák, Bednář, Jelínek, Laub, -Večeřa,P., Loucký, Bárta, Navrátil A. (55. Rosický) – Vařílek (85.Zeman), Broža (75. Habán P.)

Na začátku zápasu se mužstva oťukávala a hrálo se bez šancí mezi šestnáctkami. Ve 20 minutě se rozhodl vystřelit z velké dálky Pavel Jelínek, brankáři se míč schoval do slunce a s obtížemi ho dostal na břevno odkud ho obránci dokázali ještě odklidit do bez bezpečí. Pak ale přišel nejkrásnější moment zápasu. Odkopnutý míč se dostal k Liborovi Bednářovi. Ben viděl na vápně se hlásícího Marka Vařílka a poslal mu přesný pas. Marek si ho zády k bráně zpracoval na prsa a aniž by ho nechal dopadnout na zem ho z otočky poslal nechytatelně k tyči. Poločas se pak dohrál bez větších šancí.

V druhém poločase nás domácí zatlačili a po standardní situaci hlavou vyrovnali. Pak nás opět dostihla naše letošní smůla na zranění. Tentokrát to odnesl kotník Lukáše Broži. Důležitou remízu a plusový bod z venku už jsme až dokonce uhájili.