Spoluhráči.cz klub SK Osová Bítýška dokumenty a články Svratka : O.B. "A" 4:2 (1:0)

SK Osová Bítýška – článek Svratka : O.B. "A" 4:2 (1:0)

profilové foto Jan Večeřa
Jan Večeřa

Svratka : O.B. "A" 4:2 (1:0)

Vytvořeno:20. 4. 2015, 8:00
Autor:Jan Večeřa

Svratka : O.B. "A" 4:2 (1:0) Branky: Vařílek, Navrátil A.
Sestava: Hršel – Bednář, Dvořák (80. Machát) , Jelínek, Karmazín-Malý , Laub, Navrátil A., Liška – Vařílek (75. Bárta), Broža

Utkání začalo chybou v obraně Bítýšky, kterou domácí hned v 2 minutě potrestali vedoucí brankou. Svratka se poté zatáhla a čekala na brejky.

Dva z nich využila na začátku 2. poločasu opět po 2 zaváháních naší defenzivy. Naši hráči, ale nesložili zbraně a z tlaku vytěžily 2 branky. Na 3:1 snížil Mara Vařílek, který proměnil samostatný únik. Kontaktní branku zařídil Tonda Navrátil, když zakroutil rohový kop přímo do brány. Bítýška poté otevřela obranu a hrála na 3 útočníky, ale další příležitosti už nevyužila. A tak se do otevřené obrany v závěru opět prosadili domácí.