Spoluhráči.cz klub SK Třebechovice - SŽ kalendář akcí všechny proběhlé akce

SK Třebechovice - SŽ – všechny proběhlé akce klubu

Možné akce:

Hokej Mountfield HK - BK Mladá Boleslav

29. 11. 2022 18:00 Hradec Králové

Na úterní zápas Mountfield HK jsme dostali 30 lístků. Kdo bude mít zájem, ať se co nejdříve přihlásí (do pondělí, 12 hodin). Pokud bude kluků méně jak 30, mohou se přihlásit i rodiče.

Z důvodu návštěvy zápasu bude upraven úterní trénink - začátek 16:30, konec 17:15, rychlé převlečení a přesun na stadion v HK.

Důležitost: střední

Vytvořil Jaroslav Plaček, 27. 11. 2022, 15:50   (upraveno 27. 11. 2022, 15:51)

Zápas HCM Jaroměř

26. 11. 2022 17:00 Jaroměř

Prosíme rodiče, aby dopředu uvedli, pokud se nebudete moci účastnit. V případě, kdy jde o omluvenku více než týden před zápase, stačí uvést zde na Spoluhráči. Pokud jde o omluvenku v týdnu, kdy je zápas, vždy kontaktujte ještě trenéra / vedoucího.

Nominace bude upřesněna.

Začátek zápasu v 18:00, sraz v 17:00

Důležitost: střední

Vytvořil Jaroslav Plaček, 15. 11. 2022, 10:48   (upraveno 21. 11. 2022, 15:22)

Zápas HC MĚSTO RYCHNOV NAD KNĚŽNOU

19. 11. 2022 7:30 Třebechovice p.O.

Prosíme rodiče, aby dopředu uvedli, pokud se nebudete moci účastnit. V případě, kdy jde o omluvenku více než týden před zápase, stačí uvést zde na Spoluhráči. Pokud jde o omluvenku v týdnu, kdy je zápas, vždy kontaktujte ještě trenéra / vedoucího.

Nominace bude upřesněna.

Začátek zápasu v 8:30, sraz v 7:30

Důležitost: střední

Vytvořil Jaroslav Plaček, 15. 11. 2022, 10:46

Zápas Mountfield HK, a.s.

12. 11. 2022 14:00 Hradec Králové

Prosíme rodiče, aby dopředu uvedli, pokud se nebudete moci účastnit. V případě, kdy jde o omluvenku více než týden před zápase, stačí uvést zde na Spoluhráči. Pokud jde o omluvenku v týdnu, kdy je zápas, vždy kontaktujte ještě trenéra / vedoucího.

Nominace bude upřesněna.

Začátek zápasu od 15h, sraz ve 14h

Důležitost: střední

Vytvořil Jaroslav Plaček, 3. 9. 2022, 22:34   (upraveno 20. 10. 2022, 9:54)

Zápas HCM Jaroměř

5. 11. 2022 10:00 Třebechovice p.O.

Prosíme rodiče, aby dopředu uvedli, pokud se nebudete moci účastnit. V případě, kdy jde o omluvenku více než týden před zápase, stačí uvést zde na Spoluhráči. Pokud jde o omluvenku v týdnu, kdy je zápas, vždy kontaktujte ještě trenéra / vedoucího.

Nominace bude upřesněna.

Začátek zápasu od 11h, sraz v 10h

Důležitost: střední

Vytvořil Jaroslav Plaček, 3. 9. 2022, 22:33   (upraveno 6. 9. 2022, 8:32)

Zápas HC Trutnov

30. 10. 2022 11:00 Trutnov

Prosíme rodiče, aby dopředu uvedli, pokud se nebudete moci účastnit. V případě, kdy jde o omluvenku více než týden před zápase, stačí uvést zde na Spoluhráči. Pokud jde o omluvenku v týdnu, kdy je zápas, vždy kontaktujte ještě trenéra / vedoucího.

Nominace bude upřesněna.

Začátek zápasu od 12h, sraz v 11h

Důležitost: střední

Vytvořil Jaroslav Plaček, 3. 9. 2022, 22:32   (upraveno 19. 9. 2022, 8:21)

Zápas Hokejový klub Autocentrum Jičín

22. 10. 2022 10:00 Jičín

Prosíme rodiče, aby dopředu uvedli, pokud se nebudete moci účastnit. V případě, kdy jde o omluvenku více než týden před zápase, stačí uvést zde na Spoluhráči. Pokud jde o omluvenku v týdnu, kdy je zápas, vždy kontaktujte ještě trenéra / vedoucího.

Nominace bude upřesněna.

Začátek zápasu od 11h, sraz v 10h.

 

Důležitost: střední

Vytvořil Jaroslav Plaček, 3. 9. 2022, 22:29   (upraveno 5. 9. 2022, 10:30)

Zápas s Trutnov

17. 10. 2022 15:30 ZS Třebechovice

Dohrávka zápasu z původně plánovaného 28.9., který byl z důvodu nemoci soupeře odložen

Zápas od 16:30, sraz 15:30

Důležitost: střední

Vytvořil Petr Cihlář, 6. 10. 2022, 7:21

Zápas HC Stadion Vrchlabí

15. 10. 2022 8:00 Třebechovice p.O.

Prosíme rodiče, aby dopředu uvedli, pokud se nebudete moci účastnit. V případě, kdy jde o omluvenku více než týden před zápase, stačí uvést zde na Spoluhráči. Pokud jde o omluvenku v týdnu, kdy je zápas, vždy kontaktujte ještě trenéra / vedoucího.

Nominace bude upřesněna.

Začátek zápasu od 8:00h, sraz v 7:00h

Důležitost: střední

Vytvořil Jaroslav Plaček, 3. 9. 2022, 22:27   (upraveno 10. 10. 2022, 16:06)

Zápas Mountfield HK, a.s.

8. 10. 2022 8:30 Třebechovice p.O.

Prosíme rodiče, aby dopředu uvedli, pokud se nebudete moci účastnit. V případě, kdy jde o omluvenku více než týden před zápase, stačí uvést zde na Spoluhráči. Pokud jde o omluvenku v týdnu, kdy je zápas, vždy kontaktujte ještě trenéra / vedoucího.

Nominace: všichni hráči

Začátek zápasu od 9:30, sraz v 8:30

Důležitost: střední

Vytvořil Jaroslav Plaček, 3. 9. 2022, 22:26   (upraveno 6. 10. 2022, 7:42)

Zápas HCM Jaroměř

1. 10. 2022 11:30 Jaroměř

Prosíme rodiče, aby dopředu uvedli, pokud se nebudete moci účastnit. V případě, kdy jde o omluvenku více než týden před zápase, stačí uvést zde na Spoluhráči. Pokud jde o omluvenku v týdnu, kdy je zápas, vždy kontaktujte ještě trenéra / vedoucího.

Nominace bude upřesněna.

Začátek zápasu od 12:30h, sraz v 11:30h

Důležitost: střední

Vytvořil Jaroslav Plaček, 3. 9. 2022, 22:24   (upraveno 19. 9. 2022, 8:20)

Zápas Hokejový klub Autocentrum Jičín

25. 9. 2022 8:00 Třebechovice p.O.

Prosíme rodiče, aby dopředu uvedli, pokud se nebudete moci účastnit. V případě, kdy jde o omluvenku více než týden před zápase, stačí uvést zde na Spoluhráči. Pokud jde o omluvenku v týdnu, kdy je zápas, vždy kontaktujte ještě trenéra / vedoucího.

Nominace bude upřesněna.

Začátek zápasu od 9h, sraz v 8h.

Důležitost: střední

Vytvořil Jaroslav Plaček, 3. 9. 2022, 22:21   (upraveno 5. 9. 2022, 10:28)

Zápas HC Nová Paka, z.s.

24. 9. 2022 11:15 Nová Paka

Prosíme rodiče, aby dopředu uvedli, pokud se nebudete moci účastnit. V případě, kdy jde o omluvenku více než týden před zápase, stačí uvést zde na Spoluhráči. Pokud jde o omluvenku v týdnu, kdy je zápas, vždy kontaktujte ještě trenéra / vedoucího.

Nominace bude upřesněna.

Začátek zápasu 12:15, sraz v 11:15

Důležitost: střední

Vytvořil Jaroslav Plaček, 3. 9. 2022, 22:18   (upraveno 19. 9. 2022, 18:37)

Přátelské utkání s Nový Bydžov

11. 9. 2022 11:00 ZS Nový Bydžov

Přátelské utkání s Nový Bydžov

Nominace: bude upřesněna v týdnu před zápasem

Sraz: bude od 10h

DŮLEŽITÉ!!!: Prosím o omluvenky kluků, kteří víte, že v uvedený víkend nemohou. Více než týden dopředu stačí omluvenky formou komentáře k akci, méně než týden dopředu omluvenky prosím jednak formou komentáře k akci a druhak přímo na trenéra nebo vedoucího.

Důležitost: střední

Vytvořil Petr Cihlář, 23. 8. 2022, 8:46   (upraveno 5. 9. 2022, 19:29)

Zápas HC Stadion Vrchlabí

10. 9. 2022 10:00 Vrchlabí

Prosíme rodiče, aby dopředu uvedli, pokud se nebudete moci účastnit. V případě, kdy jde o omluvenku více než týden před zápase, stačí uvést zde na Spoluhráči. Pokud jde o omluvenku v týdnu, kdy je zápas, vždy kontaktujte ještě trenéra / vedoucího.

Nominace bude upřesněna.

Začátek zápasu od 11h, sraz v 10h.

Důležitost: střední

Vytvořil Jaroslav Plaček, 3. 9. 2022, 22:16   (upraveno 5. 9. 2022, 10:26)

Přátelské utkání s Náchodem

3. 9. 2022 9:00 ZS Náchod
Ahoj všem v sobotu 3.9. přátelské utkání v Náchodě od 10h do 12.15h. Sraz 9h na ZS Náchod. Nominace všichni hráči 09 a 10.

Důležitost: střední

Vytvořil Petr Cihlář, 27. 8. 2022, 20:22

Společný víkend trenéři + děti

3. 6. 2022 16:00 – 5. 6. 2022 16:00 Orlické hory
Detaily ještě pošlu, zatím telegraficky: - Akce pro všechny MŽ, to děti ročníků 2009, 2010 + Radek Čížek, Štěpán Sýkora a Honza Kazda - Pátek odjezd vlakem směr Rokytnice Orl. horách, ubytování a večerní program - Sobota celodenní výlet po Orl. horách + sportovní program - Neděle dopoledne sportovní program, oběd a odpoledne odjezd zpět   Kalkulace :   ubytování 400,- / osoba/ noc ( běžná cena 450,-) stravování: 2 x snídaně, 2x večeře a 1 x oběd  540,- celková cena za osobu / pobyt : 1340,-  Prosím o potvrzení které děti se bude / nebudou účastnit....

Důležitost: střední

Vytvořil Petr Cihlář, 3. 3. 2022, 10:52   (upraveno 2. 5. 2022, 8:55)

VÍCESPORTOVNÍ TURNAJ

20. 3. 2022 7:35 – 16:30 Rychnov nad Kněžnou

sraz 7:35

Důležitost: střední

Vytvořil Jaroslav Plaček, 11. 3. 2022, 14:08

Zápas s Rychnov n. K.

19. 3. 2022 8:50 Rychnov nad Kněžnou

Nominace bude upřesněna po čtvrtečním tréninku před vlastním zápasem. Pokud víte, že se zápasu nebudete moci účastnit, zapište to do komentáře k zápasu. Pokud je absenci oznamujete až po nominaci, vždy je nutné ještě telefonicky kontaktovat trenéra nebo vedoucího mužstva.

Uvedený čas je čas srazu na zápas, vlastní zápas začíná 1h po času srazu.

Zápas od 9:50

Důležitost: střední

Vytvořil Petr Cihlář, 7. 12. 2021, 9:16   (upraveno 13. 12. 2021, 15:13)

Přátelské utkání s Jaroměří

17. 3. 2022 16:15 ZS Třebechovice

Přátelské utkání s Jaroměř

Nominace: všichni 2010 + Kotík, Výprachtická, Branda, Sýkora, Čížek

Hráči 2009 budou mít 16:00-17:15 trénink se SŽ

Sraz: 16:15

Zápas: 17:15

Důležitost: střední

Vytvořil Petr Cihlář, 12. 3. 2022, 17:16

Laser Game - HK

14. 3. 2022 17:00 – 18:00 http://www.lasergame-hk.cz/

V pondělí není trénink, na domácím ZS mají zápas Starší žáci. Místo tréninku půjdeme na Laser Game. Prosím o potvrzení vaši účasti.

Sraz 16:50

Hra: 17:00 - 18:00

Důležitost: střední

Vytvořil Petr Cihlář, 12. 3. 2022, 11:34

Zápas s Nové Město n. M.

12. 3. 2022 8:00 Třebechovice pod Orebem

Berila, Kříž, Cibulka, Krpata, Branda, Kraus,  Výprachtická, Havlíček, Chudý, Tomek, Holeček, Beránek, Prouza, Říha, Sýkora

Uvedený čas je čas srazu na zápas, vlastní zápas začíná 1h po času srazu.

Důležitost: vysoká

Vytvořil Petr Cihlář, 7. 12. 2021, 9:16   (upraveno 11. 3. 2022, 0:03)

Přátelák s Chocní

11. 3. 2022 15:45 Choceň

Zápas od 16:15, sraz 15:45

Nominace: Šimon Berila, Matyáš Havlíček, Václav Cihlář, Matěj Krejčí, Philip Prouza, Vojta Plaček, Michaela Výprachtická, Jan Kraus, Šimon Branda, Štěpán Sýkora, Matyáš Pavlát, Matyáš Trenz

Důležitost: střední

Vytvořil Petr Cihlář, 8. 3. 2022, 8:35   (upraveno 11. 3. 2022, 10:42)

Přátelské utkání s Chocní

7. 3. 2022 16:00 Třebechovice pod Orebem

Přátelák s Chocní

Nominace: všichni hráči ročníku 2010 + Čížek, Sýkora, Kazda

Potvrďte svou účast

Sraz: 16:00 zápas od 16:45

Update 4.3.: Z důvodu nedostupnosti domácího zimního stadionu řešíme přesun zápasu na pondělí 7.3.

Důležitost: střední

Vytvořil Petr Cihlář, 28. 2. 2022, 9:52   (upraveno 7. 3. 2022, 12:53)

Zápas s Dvůr Králové n. L.

6. 3. 2022 10:10 Dvůr Králové nad Labem

Nominace: Berila, Kříž, Cibulka, Krpata, Branda, Cihlář, Kraus,  Výprachtická, Havlíček, Chudý, Tomek, Holeček, Beránek, Prouza

Zápas od 11:10

Důležitost: vysoká

Vytvořil Petr Cihlář, 7. 12. 2021, 9:15   (upraveno 3. 3. 2022, 22:50)

Zápas s Jaroměř

5. 3. 2022 8:15 Jaroměř

Nominace: Berila, Čuda, Kříž, Cibulka, Krpata, Branda, Cihlář, Kraus, Trenz, Pavlát, Výprachtická, Plaček, Havlíček, Tošner, Prouza

 

Začátek zápasu v 9:15

Důležitost: vysoká

Vytvořil Petr Cihlář, 7. 12. 2021, 9:14   (upraveno 3. 3. 2022, 22:50)

Zápas s Opočno

27. 2. 2022 12:30 Třebechovice pod Orebem

Berila- Branda, Prouza, Cihlář,  Beránek, Kraus, Holeček, Cibulka, Sýkora, Říha,  Kříž, Chudý, Výprachtická, Havlíček

Začátek zápasu v 13:30h, sraz ve 12:30h. Jde o přesunutý zápas z 25.3.

Důležitost: vysoká

Vytvořil Petr Cihlář, 7. 12. 2021, 9:16   (upraveno 24. 2. 2022, 22:40)

N.Bydžov-Třebechovice (2010-2012)

24. 2. 2022 17:45 – 18:45 NOVÝ BYDŽOV

Nominace: Stoszek - Pavlát, Plaček, Trenz, Sýkora, Čížek, Plíštil, Kraus V., Kazda, Ferbas, Cichocki, Janč,  Polák, Bjalončík, Krejčí

Sraz: 17:00

 

Důležitost: vysoká

Vytvořil Roman Šinkovský, 21. 2. 2022, 8:18   (upraveno 21. 2. 2022, 8:22)

MHK-Třebechovice

21. 2. 2022 16:00 HK - malá hala

Berila, Štursa- Branda, Prouza, Cihlář,  Beránek, Kraus, Holeček, Cibulka, Sýkora, Krpata, Říha, Tošner, Kříž, Čuda, Tomek

Sraz 16:00

Hra 16:45-17:45

Důležitost: vysoká

Vytvořil Roman Šinkovský, 17. 2. 2022, 21:34   (upraveno 17. 2. 2022, 21:51)

Zápas s Trutnov

19. 2. 2022 8:00 Třebechovice pod Orebem

Berila, - Branda, Prouza, Holeček, Kraus, Havlíček,  Sýkora, Cibulka, Výprachtická, Chudý, Krpata, Plaček, Tomek

Sraz v 8h, zápas od 9h

Důležitost: vysoká

Vytvořil Petr Cihlář, 7. 12. 2021, 9:14   (upraveno 18. 2. 2022, 16:51)

Zápas s Vrchlabí

13. 2. 2022 13:30 Vrchlabí

Nominace: Berila, - Branda, Prouza, Cihlář, Kříž, Beránek, Kraus, Holeček, Havlíček, Tošner, Říha, Sýkora, Cibulka

Zápas od 14:30, sraz v 13:30

Důležitost: vysoká

Vytvořil Petr Cihlář, 7. 12. 2021, 9:13   (upraveno 10. 2. 2022, 22:38)

Zápas s Náchod B

12. 2. 2022 8:00 Třebechovice pod Orebem

Sraz v 8h, hra od 9h

Nominace: Berila, Štursa - Branda, Prouza, Cihlář, Čuda, Kříž, Kraus, Holeček, Havlíček, Pavlát, Říha, Sýkora, Trenz

Důležitost: vysoká

Vytvořil Petr Cihlář, 7. 12. 2021, 9:13   (upraveno 11. 2. 2022, 13:14)

Zápas s Nový Bydžov

1. 2. 2022 17:15 Nový Bydžov

Štursa, Cibulka, Prouza, Cihlář, Branda, Krpata, Říha, Holeček,Čuda, Kraus, Tošner,  Chudý

Sraz 16:30

Zápas od 17:15

Důležitost: vysoká

Vytvořil Petr Cihlář, 7. 12. 2021, 9:12   (upraveno 1. 2. 2022, 13:48)

Přátelák Třeb-MHK

30. 1. 2022 7:45 – 9:15 Třebechovice

Sraz 7:20

Nominace Štursa, Holeček, Branda, Prouza, Plaček, Tošner, Kraus, Cihlář, Krpata, Havlíček, Sýkora, Trenz, Chudý

Důležitost: vysoká

Vytvořil Roman Šinkovský, 28. 1. 2022, 17:57   (upraveno 29. 1. 2022, 18:05)

Zápas s Opočno

29. 1. 2022 8:00 Opočno

Štursa, ČUda, Tošner, Cibulka, Prouza, Cihlář, Plaček, Tomek, Branda, Beránek,  Krpata, Říha, Holeček, Havlíček, Sýkora, Kraus

Sraz 8:00, Začátek zápasu v 9:00

Důležitost: vysoká

Vytvořil Petr Cihlář, 7. 12. 2021, 9:12   (upraveno 28. 1. 2022, 18:21)

MHK-Třebechovice

24. 1. 2022 16:45 – 17:45 HK - malá hala

sraz 16:00

 


Berila, Sýkora, Beránek, Kříž, Kraus, Krpata, Prouza, Tomek, Čuda, Cibulka, Chudý, Holeček, Říha, 

Důležitost: vysoká

Vytvořil Roman Šinkovský, 20. 1. 2022, 8:22   (upraveno 23. 1. 2022, 16:11)

Zápas s Rychnov n. K.

22. 1. 2022 9:00 Třebechovice pod Orebem


Berila, Beránek, Kraus, Sýkora, Prouza, Tomek,  Pavlát, Cibulka, Plaček, Chudý, Holeček, Říha, 

Sraz 8:00

Důležitost: vysoká

Vytvořil Petr Cihlář, 7. 12. 2021, 9:12   (upraveno 21. 1. 2022, 19:02)

Turnaj 4 - Třebechovice-Opočno

17. 1. 2022 16:45 – 18:45 Třebechovice p.O.


Berila, Tošner, Beránek, Havlíček, Cihlář, Kraus, Sýkora, Prouza, Tomek, Branda, Pavlát, Čuda, Trenz, Cibulka, Plaček

Sraz: 16:00

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaroslav Plaček, 3. 1. 2022, 12:51   (upraveno 14. 1. 2022, 7:33)

Zápas s Nové Město n. M.

15. 1. 2022 8:30 Nové Město nad Metují

Berila, Tošner, Beránek, Havlíček, Cihlář, Kraus, Sýkora, Prouza, Holeček, Tomek, Branda, Čížek, Čuda, Plaček.

Začátek zápasu od 9:30

Důležitost: vysoká

Vytvořil Petr Cihlář, 7. 12. 2021, 9:11   (upraveno 14. 1. 2022, 7:26)

Zápas s Dvůr Králové n. L.

9. 1. 2022 15:00 Třebechovice pod Orebem

Berila, Cibulka, Krpata, Beránek, Havlíček, Cihlář, Kraus, Sýkora, Prouza, Říha, Tošner, Čížek, Pavlát,

Důležitost: vysoká

Vytvořil Petr Cihlář, 7. 12. 2021, 9:11   (upraveno 6. 1. 2022, 19:00)

Zápas s Jaroměř

8. 1. 2022 15:00 Třebechovice pod Orebem

Štursa, Kříž, Krpata, Beránek, Holeček, Branda, Tomek, Cihlář, Kraus, Sýkora, Prouza, Plaček, Říha, Trenz, Pavlát

Důležitost: vysoká

Vytvořil Petr Cihlář, 7. 12. 2021, 9:10   (upraveno 6. 1. 2022, 8:26)

Turnaj 4 - Choceň-Třebechovice

7. 1. 2022 16:15 – 18:15 Choceň

Berila, Cibulka, Krpata, Havlíček, Branda, Kraus, Plaček, Čížek, Říha, Tošner, Čuda, Trenz, Tomek

Sraz 15:30

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaroslav Plaček, 3. 1. 2022, 12:49   (upraveno 6. 1. 2022, 8:25)

Zápas s Trutnov

2. 1. 2022 8:00 Trutnov

Nominace: Berila, Kříž, Cibulka, Krpata, Beránek, HAvlíček, Holeček, Branda, Tomek, Cihlář, Kraus, Sýkora, Prouza, Plaček, Čížek

Sraz: 8:00

Začátek zápasu od 9h

Důležitost: vysoká

Vytvořil Petr Cihlář, 7. 12. 2021, 9:10   (upraveno 31. 12. 2021, 8:38)

Zápas s Vrchlabí

18. 12. 2021 8:00 Třebechovice pod Orebem

Sraz 8:00, Hra 9:00

Štursa - Beránek, Čuda, Kříž, Krpata, Cibulka, Branda, Tomek, Havlíček, Sýkora, Cihlář, Prouza, Vohralík, Kraus, 

Důležitost: vysoká

Vytvořil Petr Cihlář, 7. 12. 2021, 9:09   (upraveno 17. 12. 2021, 19:35)

Zápas s Náchod B

12. 12. 2021 9:00 ZS Náchod

Sraz 9:00, zápas od 10:00

Nominace: Berila, Cibulka, Krpata, Čuda, Kříž, Šinkovský, Beránek, Tošner, Holeček, Plaček, Sýkora, Tomek,  Trenz, 

Důležitost: vysoká

Vytvořil Petr Cihlář, 7. 12. 2021, 9:09   (upraveno 11. 12. 2021, 22:22)

Zápas s Nový Bydžov

11. 12. 2021 15:00 Třebechovice

Sraz 15:00, zápas od 16:00

Nominace: Berila, Cibulka, Krpata, Šinkovský, Beránek, Říha,  Holeček, Havlíček, Cihlář, Tomek, Čuda, Kříž, Prouza

Důležitost: vysoká

Vytvořil Petr Cihlář, 7. 12. 2021, 9:08   (upraveno 10. 12. 2021, 20:54)

Zápas s Hradec Králové

4. 12. 2021 14:15 ZS Hradec Králové

Sraz ve 14:15, zápas od 15:15

Nominace: Berila, Krpata, Čuda, Beránek, Kříž, Tošner, Říha, Holeček, Chudý, Prouza, Cibulka, Kraus, Havlíček,Výprachtická, Sýkora

Důležitost: vysoká

Vytvořil Petr Cihlář, 9. 9. 2021, 9:47   (upraveno 2. 12. 2021, 23:00)

Turnaj 4 - Opočno-Třebechovice

29. 11. 2021 17:30 – 19:45 Opočno

Sraz 16:30

Berila, Beránek, Šinkovský, Chudý, Branda, Holeček, Tošner, Čížek, Cihlář, Kraus, Trenz, Pavlát, Říha, Vohralík, Plaček, Výprachtická, Krpata

Důležitost: střední

Vytvořil Jaroslav Plaček, 27. 10. 2021, 18:49   (upraveno 25. 11. 2021, 9:41)

Zápas s Náchod B

27. 11. 2021 8:00 ZS Třebechovice

Zápas od 9h, sraz v 8h

Nomimace - Berila, Beránek, Kříž, Šinkovský, Chudý, Branda, Holeček, Tošner, Havlíček, Cihlář, Kraus, Prouza, Sýkora, Krpata

Důležitost: střední

Vytvořil Petr Cihlář, 9. 9. 2021, 9:44   (upraveno 25. 11. 2021, 9:42)

Zápas s Jaroměř

20. 11. 2021 8:00 ZS Třebechovice

Zápas od 9h, sraz v 8h.

Berila, Tomek, Chudý, Tošner, Šinkovský, Branda, Holeček, Sýkora, Kraus, Plaček, Prouza, Pavlát, Beránek, Cihlář

Důležitost: vysoká

Vytvořil Petr Cihlář, 9. 9. 2021, 9:43   (upraveno 19. 11. 2021, 11:26)

Extraliga - MHK - PLzeň

19. 11. 2021 18:00 – 20:30 HK

Důležitost: střední

Vytvořil Roman Šinkovský, 26. 10. 2021, 20:42   (upraveno 17. 11. 2021, 17:55)

Turnaj 4 - Třebechovice-Choceň

18. 11. 2021 16:15 – 18:15 Třebechovice

Sraz 15:30

Berila, Tomek, Chudý, Tošner, Šinkovský, Branda, Holeček, Sýkora, Kraus, Plaček, Prouza, Havlíček

Beránek + Kříž (uvidíme zda budou hrát SŽ)

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaroslav Plaček, 27. 10. 2021, 18:43   (upraveno 17. 11. 2021, 17:52)

Zápas s Trutnov

13. 11. 2021 8:00 – 11:00 Trutnov

Sraz 8:00

Nominace: Berila, Tomek, Chudý, Tošner, Šinkovský, Říha, Branda, Holeček, Výprachtická, Sýkora, Havlíček, Plaček, Prouza, Beránek, Cihlář, 

Důležitost: vysoká

Vytvořil Petr Cihlář, 9. 9. 2021, 9:42   (upraveno 10. 11. 2021, 12:40)

Zápas s Nová Paka

6. 11. 2021 8:00 ZS Třebechovice

Zápas od 9h, sraz v 8h.

Nominace: Berila, Tomek, Chudý, Tošner, Šinkovský, Cibulka, Holeček, Výprachtická, Sýkora, Čížek, Havlíček, Trenz, Plaček, Prouza, Kříž, Beránek

Důležitost: vysoká

Vytvořil Petr Cihlář, 9. 9. 2021, 9:41   (upraveno 6. 11. 2021, 7:32)

Zápas s Jičín

30. 10. 2021 8:00 ZS Jičín

Zápas od 9h, sraz v 8h.

Berila, Chudý, Tošner, Říha, Holeček, Cihlář, Kraus, Beránek, Čuda, Kříž, Havlíček, Výprachtická, Sýkora

Důležitost: vysoká

Vytvořil Petr Cihlář, 9. 9. 2021, 9:40   (upraveno 27. 10. 2021, 20:26)

Přátelák v Rychnově

28. 10. 2021 16:00 – 17:30 Rychnov n K

Sraz: 15h Berila, Plaček, Sooky, Výprachtická, Čížek, Sýkora, Pavlát, Kraus, Cihlář, Vohralík, Trenz, Havlíček,Proiuza

Důležitost: střední

Vytvořil Roman Šinkovský, 14. 10. 2021, 10:08   (upraveno 24. 10. 2021, 9:05)

Přátelák proti MHK 2011

24. 10. 2021 10:00 – 12:00 HK

Sraz 9:00

Nominace: Berila, Plaček, Sooky, Výprachtická, Čížek, Sýkora, Pavlát, Kraus, Cihlář, Vohralík, Trenz, Havlíček, Prouza

Důležitost: vysoká

Vytvořil Roman Šinkovský, 13. 10. 2021, 11:04   (upraveno 14. 10. 2021, 8:44)

Zápas s Vrchlabí

23. 10. 2021 8:00 ZS Třebechovice

Zápas od 9h, sraz v 8h.

Nominace: Berila, Tomek, Chudý, Tošner, Říha, Šinkovský, Krpata, Cibulka, Holeček, Cihlář, Kraus, Beránek, Čuda, Kříž

Vzhledem k četné marodce SŽ dojde ještě k nominaci některých hráčů na zápas SŽ, který je od 11:00. Rozhodne se po čtvrtečním tréninku.

Důležitost: vysoká

Vytvořil Petr Cihlář, 9. 9. 2021, 9:39   (upraveno 19. 10. 2021, 22:03)

Přátelák v Třebech proti Náchodu (2011/10)

19. 10. 2021 15:45 – 17:30 Třebechovice p.O.

 Berila, Plaček, Sooky, Výprachtická, Čížek, Sýkora, Pavlát, Kraus, Cihlář, Vohralík, Trenz, Havlíček, Prouza 

Důležitost: střední

Vytvořil Roman Šinkovský, 14. 10. 2021, 10:31   (upraveno 14. 10. 2021, 10:32)

Zápas s Hradec Králové

16. 10. 2021 8:00 – 12:00 ZS Třebechovice

Zápas od 9h, sraz v 8h.

Nominace: Berila, Tomek, Chudý, Tošner, Říha, Šinkovský, Krpata, Cibulka, Holeček, Branda,  Cihlář, Kraus, Beránek

Důležitost: vysoká

Vytvořil Petr Cihlář, 9. 9. 2021, 9:38   (upraveno 13. 10. 2021, 10:54)

Přeložený zápas s Jičín

10. 10. 2021 8:00 Třebechovice pod Orebem

Sraz 8:00, hra 9:00

 

Berila - Kříž, Cibulka, Kraus, Šinkovský, Holeček, Tomek, Branda,  Havlíček, Cihlář, Krpata, Plaček, Sooky, Prouza, Sýkora, Pavlát

Důležitost: vysoká

Vytvořil Petr Cihlář, 30. 9. 2021, 21:27   (upraveno 7. 10. 2021, 19:26)

Zápas s Náchod

9. 10. 2021 9:00 ZS Náchod

Zápas od 10h, sraz v 9h.

Berila, Štursa -  Čuda, Kříž, Cibulka, Kraus, Šinkovský, Chudý, Holeček, Tomek, Branda, Tošner, Havlíček, Cihlář, Krpata, 

Důležitost: vysoká

Vytvořil Petr Cihlář, 9. 9. 2021, 9:37   (upraveno 5. 10. 2021, 20:41)

Přátelák Třebe - N.Bydžov

5. 10. 2021 16:00 – 17:45 Třebechovice

Sraz: 15:15

Berila, Štursa,  -  Kříž, Cibulka, Kraus, Šinkovský, Čížek, Sýkora, Prouza,  Plaček, Sooky, Havlíček, Cihlář, Krpata, Trenz, Pavlát, Výprachtická, Vohralík

Důležitost: střední

Vytvořil Roman Šinkovský, 19. 9. 2021, 22:04   (upraveno 4. 10. 2021, 7:28)

Zápas s Jaroměř

2. 10. 2021 13:00 – 15:00 ZS Jaroměř

Zápas od 13h, sraz v 12h.

Berila -  Kříž, Cibulka, Kraus, Šinkovský, Chudý, Holeček, Tomek, Branda, Sýkora, Prouza,  Plaček, Sooky, Havlíček, Cihlář, Krpata, 

Důležitost: vysoká

Vytvořil Petr Cihlář, 9. 9. 2021, 9:36   (upraveno 29. 9. 2021, 12:48)

Zápas s Trutnov

28. 9. 2021 9:00 – 11:00 Třebechovice pod Orebem

Zápas od 9h, sraz v 8h.

Berila -  Kříž, Cibulka, Kraus, Šinkovský, Beránek, Holeček, Tomek, Branda, Sýkora, Prouza, Vohralík, Plaček, Sooky, Havlíček

Důležitost: vysoká

Vytvořil Petr Cihlář, 9. 9. 2021, 9:35   (upraveno 25. 9. 2021, 17:42)

Zápas s Nová Paka

25. 9. 2021 9:00 – 11:00 Třebechovice p.O.

Berila -  Kříž, Cibulka, Kraus, Šinkovský, Tošner, Říha, Tomek, Branda, Sýkora, Prouza, Vohralík, Plaček, Sooky, Havlíček

Sraz: 8:00

Důležitost: vysoká

Vytvořil Petr Cihlář, 9. 9. 2021, 9:33   (upraveno 21. 9. 2021, 21:56)

NMNM - Třebech MŽ

15. 9. 2021 17:30 – 19:30 Nové Město n.Metují

Soupiska: Berila, Štursa - Čuda, Beránek, Kříž, Cibulka, Krpata, Kraus, Šinkovský, Cihlář, Tošner, Říha, Chudý, Holeček, Branda, Sýkora, Prouza

SRAZ 16:30

Důležitost: vysoká

Vytvořil Roman Šinkovský, 12. 9. 2021, 12:39   (upraveno 14. 9. 2021, 21:42)

NOVÝ BYDŽOV - TŘEBECHOVICE

12. 9. 2021 9:00 – 11:00 NOVÝ BYDŽOV

sraz 8:00

Nominace: Berila, Doležal, Cibulka, Kříž, Krpata,, Tomek, , 

Šinkovský, Kraus, Havlíček, Holeček, Sooky, Plaček, Prouza,Pavlát, Trenz

Důležitost: vysoká

Vytvořil Roman Šinkovský, 7. 9. 2021, 9:06   (upraveno 11. 9. 2021, 18:08)

Zápas MŽ

11. 9. 2021 10:00 – 13:00 Vrchlabí

 Sraz v 10h, zápas od 11h

Nominace: Berila, Doležal, Cibulka, Kříž, Krpata, Říha, Tomek, Chudý, 

Šinkovský, Kraus, Cihlář, Havlíček, Holeček, Sýkora, Sooky, Vohralík, Tošner

Důležitost: vysoká

Vytvořil Petr Cihlář, 6. 9. 2021, 20:30   (upraveno 8. 9. 2021, 8:58)

Příprava MŽ HK - Třebech

30. 8. 2021 9:15 – 12:00 Hradec Králové malá hala


Sestava: Berila, Štursa- Čuda. Beránek, Krpata, Cibulka, Branda, Říha, Tomek, Chudý, Posejpal, Holeček, Šinkovský, Cihlář, Kraus, Sýkora, Kříž, Plaček

DÁVEJTE PROSÍM VÁS VŠICHNI KLUKŮM S SEBOU NA ZÁPAS VŽDY MALOU SVAČINKU MEZI TŘETINY (banán, ovocná kapsička, apod.)

Účast potvrďte pls obratem v systému. Všechny zápasové dresy s sebou!!!!

Sraz 9:15

10:00-12:00 hra

Důležitost: střední

Vytvořil Roman Šinkovský, 29. 8. 2021, 6:52

Přípravný zápas Náchod - Třebechovice MŽ (2009-10)

25. 8. 2021 13:45 – 16:30 Náchod

Sestava: Berila, Doležal - Čuda. Beránek, Krpata, Cibulka, Branda, Říha, Tomek, Chudý, Šinkovský, Cihlář, Kraus, Prouza, Sýkora, Trenz, Plaček, Vohralík

Účast potvrďte pls obratem v systému. Všechny zápasové dresy s sebou!!!!

Sraz 13:45

14:45-16:30 hra

Důležitost: střední

Vytvořil Roman Šinkovský, 23. 8. 2021, 16:50

TRE x Lanškroun

6. 3. 2021 11:00 Třebechovice

sraz: 10:00 h

nominace: po posledním tréninku před zápasem

Důležitost: střední

Vytvořila Lenka Vondrušková, 31. 8. 2020, 11:02

Rychnov x TRE

27. 2. 2021 Rychnov

není upřesněn začátek zápasu

nominace: po posledním tréninku před zápasem

Důležitost: střední

Vytvořila Lenka Vondrušková, 31. 8. 2020, 11:01

TRE x Chotěboř

13. 2. 2021 11:00 Třebechovice

sraz: 9:00 h

nominace: po posledním tréninku před zápasem

Důležitost: střední

Vytvořila Lenka Vondrušková, 31. 8. 2020, 11:01

Polička x TRE

6. 2. 2021 16:00 Polička

sraz: 15:00 h

nominace: po posledním tréninku před zápasem

Důležitost: střední

Vytvořila Lenka Vondrušková, 31. 8. 2020, 11:00

TRE x Hronov

30. 1. 2021 9:00 Třebechovice

sraz: 8:00 h

nominace: po posledním tréninku před zápasem

Důležitost: střední

Vytvořila Lenka Vondrušková, 31. 8. 2020, 11:00

Lanškroun x TRE

23. 1. 2021 9:30 Lanškroun

sraz: 8:30 h

nominace: po posledním tréninku před zápasem

Důležitost: střední

Vytvořila Lenka Vondrušková, 31. 8. 2020, 10:59

TRE x Rychnov

16. 1. 2021 9:00 Třebechovice

sraz: 8:00 h

nominace: po posledním tréninku před zápasem

Důležitost: střední

Vytvořila Lenka Vondrušková, 31. 8. 2020, 10:58

Chotěboř x TRE

9. 1. 2021 10:30 Chotěboř

sraz: 9:30 h

nominace: po posledním tréninku před zápasem

Důležitost: střední

Vytvořila Lenka Vondrušková, 31. 8. 2020, 10:58

TRE x Polička

19. 12. 2020 11:00 Třebechovice

sraz: 10:00 h

nominace: po posledním tréninku před zápasem

Důležitost: střední

Vytvořila Lenka Vondrušková, 31. 8. 2020, 10:58

Hronov x TRE

12. 12. 2020 9:00 Hronov

sraz: 8:00 h

nominace: po posledním tréninku před zápasem

Důležitost: střední

Vytvořila Lenka Vondrušková, 31. 8. 2020, 10:57

Třebechovice x Lanškroun

5. 12. 2020 11:00 Třebechovice

sraz: 10:00 h

nominace: po posledním tréninku před zápasem

Důležitost: střední

Vytvořila Lenka Vondrušková, 31. 8. 2020, 10:57

PARDUBICE 2009

29. 11. 2020 13:30 – 14:30 Pardubice - venkovní hřiště
2. Podařilo se mi sehnat od pardubického klubu jeden led v rámci jejich tréninku (zápas proti roč. 2010) v neděli 29.11. Bude to na venkovní ploše hra 3-3 a budu kombinovat děti roč. 2009-11 dle požadavků z pardub. klubu na výkonnost. Kapacita a požadavky jsou striktně omezené… Starší, ani mladší kategorie mi Pardubice nenabídly.   Nominace: Berila, Štursa - Kraus, Cihlář, Plaček, Sooky, Čížek, Sýkora, Prouza, Trenz, Chramosta, Ž'dárek / Vondruška, Šrámek, Beránek, Šinkovský, Čuda, Krpata, Kříž, Beránek, Cibulka. V případě, že tito hráči nepotvrdí účast do spoluhraci do...

Důležitost: střední

Vytvořil Roman Šinkovský, 25. 11. 2020, 13:49   (upraveno 25. 11. 2020, 20:54)

Rychnov x TRE

21. 11. 2020 Rychnov

není upřesněn čas zápasu

nominace: po posledním tréninku před zápasem

Důležitost: střední

Vytvořila Lenka Vondrušková, 31. 8. 2020, 10:56

TRE x Chotěboř

14. 11. 2020 11:00 Třebechovice

sraz: 9:00 h

nominace: po posledním tréninku před zápasem

Důležitost: střední

Vytvořila Lenka Vondrušková, 31. 8. 2020, 10:55

Polička x TRE

7. 11. 2020 10:15 Polička

sraz: 9:15 h

nominace: po posledním tréninku před zápasem

Důležitost: střední

Vytvořila Lenka Vondrušková, 31. 8. 2020, 10:55

TRE x Hronov

31. 10. 2020 9:00 Třebechovice

sraz: 8:00 h

nominace: po posledním tréninku před zápasem

Důležitost: střední

Vytvořila Lenka Vondrušková, 31. 8. 2020, 10:54

Lanškroun x TRE

17. 10. 2020 9:30 Lanškroun

sraz: 8:30 h

nominace: po posledním tréninku před zápasem

Důležitost: střední

Vytvořila Lenka Vondrušková, 31. 8. 2020, 10:53

TRE x Rychnov

10. 10. 2020 9:00 Třebechovice

sraz: 8:00 h

nominace: po posledním tréninku před zápasem

Důležitost: střední

Vytvořila Lenka Vondrušková, 31. 8. 2020, 10:53

Chotěboř x TRE

3. 10. 2020 10:30 Chotěboř
Odjezd busem TRE - 7:30 HK - 8:00 Nominace - dle whatsup

Důležitost: střední

Vytvořila Lenka Vondrušková, 31. 8. 2020, 10:49   (upraveno 30. 9. 2020, 20:45)

Přátelák TŘEB - SKUTEČ

21. 9. 2020 16:00 – 18:00 Třebechovice

16:00-18:00

Sraz 15:15

Důležitost: vysoká

Vytvořil Roman Šinkovský, 15. 9. 2020, 22:25

TRE x Polička

19. 9. 2020 11:00 Třebechovice
Nominace - viz whats up Sraz - 10:00

Důležitost: vysoká

Vytvořila Lenka Vondrušková, 31. 8. 2020, 10:48   (upraveno 16. 9. 2020, 16:38)

Hronov - TRE

18. 9. 2020 17:00 Hronov
Nominace - viz whats up Sraz - 16:15-16:30

Důležitost: vysoká

Vytvořila Lenka Vondrušková, 16. 9. 2020, 15:14

NMNM-Třeb přátelák

13. 9. 2020 13:00 – 15:00 NMNM

Nominace: Doležal - Kubálek, Suchan, Tomek, Mottl, Adam,Lindr, Šinkovský, Čuda, Vondruška, Kříž, Šrámek, Cibulka, Krpata, Beránek, Žaba, Doksanský

ČERVENÉ DRESY S SEBOU! (Kluci je dostanou ve čtvrtek a budou si celou sadu hlídat celou sezonu)

 

Sraz 12:15

hl. trenér Čuda

Důležitost: vysoká

Vytvořil Roman Šinkovský, 9. 9. 2020, 15:15   (upraveno 9. 9. 2020, 15:16)

Rychnnov - Třebechovice (přátelák)

10. 9. 2020 16:00 – 17:30 Rychnov

Nominace: Doležal - Kubálek, Suchan, Tomek, Mottl, Adam,Lindr, Šinkovský, Čuda, Vondruška, Kříž, Šrámek, Cibulka, Krpata, Beránek, Žaba

 

Sraz: 15:30

BÍLÉ DRESY A STULPNY S SEBOU

Důležitost: vysoká

Vytvořil Roman Šinkovský, 9. 9. 2020, 8:05   (upraveno 9. 9. 2020, 8:25)

Přátelák Dvůr Králové - Třebe

31. 8. 2020 15:45 – 17:45 Dvůr Králové

Nominace: Doležal, Štursa, Mottl, Kubálek, Tomek, Lindr, Adam, Žaba, Beránek, Šinkovský, Čuda, Vondruška, Kříž, Doksanský, Cibulka, Krpata, Šrámek

SRAZ: 15:00

Důležitost: střední

Vytvořil Roman Šinkovský, 27. 8. 2020, 7:59

Přátelák Náchod - Třeb

28. 8. 2020 8:45 – 10:30 Náchod

Nominace: Doležal, Štursa, Mottl, Kubálek, Tomek, Lindr, Adam, Žaba, Beránek, Šinkovský, Čuda, Vondruška, Kříž, Doksanský, Cibulka, Krpata, Šrámek

SRAZ: 8:00

Nábídněte pls svoz. díky ši

Důležitost: střední

Vytvořil Roman Šinkovský, 26. 8. 2020, 19:27

Turnaj MŽ Jaroměř

22. 3. 2020 8:00 – 16:00 Jaroměř
Startující hráči:                 Ročníky 2007 a mladší (dívky max. ročník 2006) Kdy:                                      22. března 2020                                &...

Důležitost: střední

Vytvořila Lenka Vondrušková, 12. 2. 2020, 11:21   (upraveno 12. 2. 2020, 11:23)

Hlinsko x TRE

15. 3. 2020 9:00 Hlinsko

nominace před zápasem

 

Důležitost: střední

Vytvořila Lenka Vondrušková, 3. 12. 2019, 12:24   (upraveno 30. 12. 2019, 10:25)

Rychnov x TRE

14. 3. 2020 11:50 Rychnov

nominace před zápasem

sraz 10:50

Důležitost: střední

Vytvořila Lenka Vondrušková, 3. 12. 2019, 12:24   (upraveno 17. 2. 2020, 10:58)

TRE x Chrudim

1. 3. 2020 9:00 Třebechovice

nominace před zápasem

 

Důležitost: střední

Vytvořila Lenka Vondrušková, 3. 12. 2019, 12:23

Winter Clasic Žamberk

27. 2. 2020 17:00 Žamberk

sraz 16:15  h

Důležitost: střední

Vytvořila Lenka Vondrušková, 19. 2. 2020, 15:49   (upraveno 19. 2. 2020, 15:50)

Nový Bydžov x TRE

25. 2. 2020 17:00 Nový Bydžov

nominace před zápasem

 sraz 16:00 - 16:15 h

Důležitost: střední

Vytvořila Lenka Vondrušková, 3. 12. 2019, 12:23   (upraveno 17. 2. 2020, 10:55)

TRE x Litomyšl

22. 2. 2020 9:00 Třebechovice

náhradní termín zrušeného zápasu 8.2.2020

nominace před zápasem

 

Důležitost: střední

Vytvořila Lenka Vondrušková, 3. 12. 2019, 12:20   (upraveno 17. 2. 2020, 10:57)

TRE x Moravská Třebová

15. 2. 2020 9:00 Třebechovice

nominace před zápasem

čas bude upřesněn

 

Důležitost: střední

Vytvořila Lenka Vondrušková, 3. 12. 2019, 12:22   (upraveno 8. 1. 2020, 9:52)

Opočno vs Třebechovice

12. 2. 2020 Opočno
Nominace po pondělním tréninku

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jan Čuda, 9. 2. 2020, 12:32

Nové Město x TRE

9. 2. 2020 8:00 Nové Město

nominace před zápasem

 

Důležitost: střední

Vytvořila Lenka Vondrušková, 3. 12. 2019, 12:21

Moravská Třebová X TRE

2. 2. 2020 8:45 Moravská Třebová

nominace před zápasem

sraz 7:45 h

Důležitost: střední

Vytvořila Lenka Vondrušková, 8. 1. 2020, 9:53   (upraveno 8. 1. 2020, 9:53)

Lyžování

31. 1. 2020 8:00 – 19:00 Žacléř Prkenný důl
Ahoj všichni, vymysleli jsme s Jindrou hory ( Žacléř prkenný důl) pro kluky, kdo by měl zájem/nezajem prosím hlaste se na spoluhrace. 31.1 2020 pátek- pololetní prázdniny odjezd z HK hl.nadr.bus 8:20 příjezd Žacléř prkenny důl 9:59, odjezd 17:02, HK 18:25, oběd bude zajištěn v místní restauraci, cena vleků děti do 150cm 380 Kč, dospělí 470 Kč. Kdo by chtěl jet z dospělých určitě můžete hlaste se.

Důležitost: střední

Vytvořila Lenka Vondrušková, 5. 1. 2020, 16:06

TRE x Nový Bydžov

25. 1. 2020 16:30 Třebechovice

nominace před zápasem

 

Důležitost: střední

Vytvořila Lenka Vondrušková, 3. 12. 2019, 12:19   (upraveno 23. 1. 2020, 9:24)

TRE x Choceň

19. 1. 2020 16:30 Třebechovice

nominace před zápasem

jedná se o přeložený zápas z 28.3.2020 (to už na ZS TRE nebude led)

Důležitost: střední

Vytvořila Lenka Vondrušková, 3. 12. 2019, 12:25   (upraveno 30. 12. 2019, 9:03)

Choceň X tre

18. 1. 2020 11:00 Choceň

sraz: 10:00 h

Doležal, Šimon

Dvořák, Bohatý, Lindr, Tomek, Kubálek, Žaba, Adam, Mottl, Kuczera, Čuda, Kozáková

Důležitost: střední

Vytvořila Lenka Vondrušková, 3. 12. 2019, 12:20   (upraveno 16. 1. 2020, 10:06)

TRE x Opočno

15. 1. 2020 17:00 TRE

nominace před zápasem

sraz: 16 h

Důležitost: střední

Vytvořila Lenka Vondrušková, 3. 12. 2019, 12:16   (upraveno 16. 12. 2019, 9:03)

MHK - DJURGARDEN - semifinále Championsleague

14. 1. 2020 17:45 HK
Ahoj všem, na úterý jsem sehnal pro Třebechovice lístky na semifinále Championsleague  MHK-švédský Djurgarden - úterý 14.1.2020 od 18:00. Sraz 17:45 před vstupem do arény. Zde rodič předá dítě trenérovi a na stejném místě si jej cca 20:30 vyzvedne.   Roč. 2009 a 2010 a 2011 půjde společně jako celý tým. Přihlášení na spoluhraci obratem. Zatím pouze děti, dospělí až podle finálního počtu dětí. Roč. 2012 dle volných kapacit….   Roč. MŽ - nabízel jsem, ale kvůli nabitému programu hromadně nechtějí….nabízím pro MŽ individuálně - kdo má zájem napište se...

Důležitost: střední

Vytvořil Roman Šinkovský, 12. 1. 2020, 13:03

zápas MHK x HC Energie Karlovy Vary

12. 1. 2020 16:00 Hradec Králové

účast MŽ na zápase extraligového týmu MHK 

sraz 15:30 před ZS HK

prosím nahlaste se, ať víme kolik lístků využijeme a další mlžeme postoupit dalším kategoriím

Důležitost: střední

Vytvořila Lenka Vondrušková, 25. 11. 2019, 9:26

TRE x Hlinsko

12. 1. 2020 9:00 Třebechovice

nominace:

Doležal, Šimon

Kozáková, Dvořák, Bohatý, Lindr, Adam, Marha, Kubálek, Mottl, Žaba, Kuczera, Tomek, Čuda, Vondruška, Šrámek

Důležitost: střední

Vytvořila Lenka Vondrušková, 3. 12. 2019, 12:19   (upraveno 8. 1. 2020, 10:04)

TRE x Rychnov

11. 1. 2020 9:00 Třebechovice

nominace:

Doležal, Šimon

Kozáková, Dvořák, Bohatý, Lindr, Adam, Marha, Kubálek, Mottl, Žaba, Kuczera, Tomek, Čuda, Vondruška, Šrámek

Důležitost: střední

Vytvořila Lenka Vondrušková, 3. 12. 2019, 12:18   (upraveno 8. 1. 2020, 10:03)

Chrudim x TRE

4. 1. 2020 9:30 Chrudim

nominace před zápase 

sraz 8:30

Důležitost: střední

Vytvořila Lenka Vondrušková, 3. 12. 2019, 12:17   (upraveno 30. 12. 2019, 8:55)

Vánoční turnaj Hronov

28. 12. 2019 8:00 Hronov

https://www.superturnaje.cz/propozice/hokejovy-turnaj-v-hronove.pdf

sraz: 8:00 h

pro děti a trenery zajištěn oběd

Důležitost: střední

Vytvořila Lenka Vondrušková, 18. 11. 2019, 9:03   (upraveno 16. 12. 2019, 8:59)

Vánoční Laser Game

21. 12. 2019 10:00 – 12:00 HK - Pilňáčkova továrna

rezervace - 10:00 - 12:00

sraz 9:45

sebou - pití a 220 Kč (3 hry), pevné boty, tričko na převlečení ..., tmavé oblečení 

jako vánoční dárek pro děti objednám - hokejové ponožky https://witsocks.cz/produkty/ponozky-hokej-p218159.html

prosím velikosti mně osobně do Whatsup nebo SMS - nejpozději do 29.11.

Důležitost: střední

Vytvořila Lenka Vondrušková, 22. 11. 2019, 9:55   (upraveno 5. 12. 2019, 16:10)

vánoční věčírek rodičů

20. 12. 2019 19:30 Kobyla HK

Důležitost: střední

Vytvořila Lenka Vondrušková, 18. 11. 2019, 9:05

TRE x Moravská Třebová

15. 12. 2019 TRE

změna pořadatelství - zápas se odehraje doma a 15.2.2019 v Moravské Třebové

Důležitost: střední

Vytvořila Lenka Vondrušková, 3. 12. 2019, 12:15   (upraveno 5. 12. 2019, 15:59)

TRE x Nové Město |

14. 12. 2019 9:00 Třebechovice

nominace před zápasem

Důležitost: střední

Vytvořila Lenka Vondrušková, 3. 12. 2019, 12:15

Litomyšl x TRE

9. 12. 2019 17:00 Litomyšl

zápas bude přeložen ze 7.12. na 9.12.2019 od 17 h

sraz - alespoň 60 - 45 min předem

Důležitost: střední

Vytvořila Lenka Vondrušková, 3. 12. 2019, 11:50   (upraveno 5. 12. 2019, 15:56)

Rychnov x TRE

30. 11. 2019 9:45 Rychnov

nominace bude upřesněna

Důležitost: střední

Vytvořila Lenka Vondrušková, 29. 8. 2019, 14:34

dohrávka TRE x Nové Město

24. 11. 2019 8:00 TRE

sraz v 7:00

nominace v týdnu

Důležitost: střední

Vytvořila Lenka Vondrušková, 18. 11. 2019, 9:01

TRE x Náchod

17. 11. 2019 9:00 TRE

Doležal, Šimon

Kozáková, Marha, Dvořák, Bohatý, Mottl, Adam, Samek, Kuczera, Lindr, Tomek, Kubálek, Škoda

sraz 8:00

Důležitost: střední

Vytvořila Lenka Vondrušková, 29. 8. 2019, 14:33   (upraveno 13. 11. 2019, 10:57)

Jaroměř x TRE

16. 11. 2019 9:30 Jaroměř

Doležal, Šimon

Kozáková, Marha, Dvořák, Bohatý, Mottl, Adam, Vondruška V., Kuczera, Lindr, Tomek, Kubálek, Čuda, Škoda

sraz 8:30

Důležitost: střední

Vytvořila Lenka Vondrušková, 29. 8. 2019, 14:32   (upraveno 13. 11. 2019, 10:56)

TRE x DVůr Králové

4. 11. 2019 16:15 TRE

Doležal, Šimon

Kozáková, Marha, Dvořák, Bohatý, Mottl, Adam, Samek, Vondruška V., Kuczera, Lindr, Tomek, Kubálek, Čuda, Škoda

sraz 15:30

Důležitost: střední

Vytvořila Lenka Vondrušková, 29. 8. 2019, 14:31   (upraveno 31. 10. 2019, 22:12)

TRE x Opočno

2. 11. 2019 9:00 TRE

Doležal, Šimon

Kozáková, Marha, Dvořák, Bohatý, Mottl, Adam, Samek, Vondruška V., Kuczera, Lindr, Tomek, Kubálek, Čuda, Škoda

sraz v 8.00 h

Důležitost: střední

Vytvořila Lenka Vondrušková, 29. 8. 2019, 14:32   (upraveno 31. 10. 2019, 22:11)

Nové Město X TRE

26. 10. 2019 9:30 Nové Město

Sraz: 8:30 h v Novém Městě

Nominace:

Doležal, Šimon

Kozáková, Marha, Dvořák, Bohatý, Mottl, Adam, Kuczera, Lindr, Tomek, Škoda, Kubálek, Čuda, Samek, Vondruška

Důležitost: střední

Vytvořila Lenka Vondrušková, 29. 8. 2019, 14:31   (upraveno 23. 10. 2019, 14:28)

TRE x Rychnov

19. 10. 2019 9:00 TRE

Doležal, Šimon

Kozáková, Marha, Dvořák, Bohatý, Mottl, Adam, Samek, Vondruška V., Kuczera, Lindr (?), Tomek, Kubálek, Čuda, Škoda

sraz v 8.00 h

Důležitost: střední

Vytvořila Lenka Vondrušková, 29. 8. 2019, 14:30   (upraveno 17. 10. 2019, 8:40)

Náchod X TRE

12. 10. 2019 9:30 Náchod

Doležal, Šimon

Kozáková, Marha, Dvořák, Bohatý, Mottl, Adam, Kuczera, Lindr, Tomek, Škoda, Kubálek, Čuda, Samek, Vondruška

Sraz 8.30 h

Důležitost: střední

Vytvořila Lenka Vondrušková, 29. 8. 2019, 14:29   (upraveno 9. 10. 2019, 9:09)

TRE x Jaroměř

5. 10. 2019 9:00 TRE

nominace:

Doležal, Šimon

Kozáková, Marha, Dvořák, Bohatý, Mottl, Adam, Kuczera, Lindr, Tomek, Škoda, Kubálek, Čuda, Samek

Zapisujte se obratem. Sraz: 8:00 h

Důležitost: střední

Vytvořila Lenka Vondrušková, 29. 8. 2019, 14:28   (upraveno 2. 10. 2019, 8:44)

Opočno X TRE

21. 9. 2019 9:00 Opočno
nominace: Kozáková, Marha, Dvořák, Mottl, Adam, Samek, Vondruška V., Šrámek, Beránek, Kuczera, Lindr, Tomek, Kubálek, Doležal Zapisujte se obratem. Sraz: 8:00 h

Důležitost: střední

Vytvořila Lenka Vondrušková, 29. 8. 2019, 14:28   (upraveno 18. 9. 2019, 19:36)

trénink RYCHNOV

17. 9. 2019 16:15 – 17:30 Rychnov nK.

trénink pro všechny kategorie 16:15-17:45

Sraz 15:45

Důležitost: střední

Vytvořil Roman Šinkovský, 9. 9. 2019, 16:01

trénink RYCHNOV

16. 9. 2019 18:15 – 19:30 Rychnov nK.

trénink pro všechny kategorie 18:15-19:30

Sraz 17:45

Důležitost: střední

Vytvořil Roman Šinkovský, 9. 9. 2019, 15:59

TRE x Nové Město

14. 9. 2019 9:00 TRE

bude přeloženo

Důležitost: střední

Vytvořila Lenka Vondrušková, 29. 8. 2019, 14:26

trénink CHOCEň

11. 9. 2019 16:00 – 17:30 Choceň

sraz 16:00, 16:30-17:30 led

Důležitost: vysoká

Vytvořil Roman Šinkovský, 4. 9. 2019, 9:11

trénink CHOCEň

11. 9. 2019 16:00 – 17:30 Choceň

sraz 16:00, 16:30-17:30 led

Důležitost: vysoká

Vytvořil Roman Šinkovský, 4. 9. 2019, 9:11

trénink CHOCEň

11. 9. 2019 16:00 – 17:30 Choceň

sraz 16:00, 16:30-17:30 led

Důležitost: vysoká

Vytvořil Roman Šinkovský, 4. 9. 2019, 9:11

HC Dvůr Králové X TRE

7. 9. 2019 9:55 Dvůr Králové

sraz 9:10 h

nominace: všichni 2007 + 2008 (následně bude doplněno 2009)

zapisujte se obratem

děkuji

Důležitost: střední

Vytvořila Lenka Vondrušková, 29. 8. 2019, 14:08   (upraveno 29. 8. 2019, 14:12)

přátelák hokejisti X fotbalisti

21. 6. 2019 17:00 stadion Bor TRE

dne 21.6.2019 se od 17.00 hod. uskuteční přátelské utkání našich MŽ proti hráčům fotbalistům SK Třebechovice – starší přípravka.

Sraz: 16:30 Třebechovice, stadion Bor

Důležitost: střední

Vytvořila Lenka Vondrušková, 29. 5. 2019, 9:05

Ukončení sezony

18. 6. 2019 17:00 – 19:00 Biřička, HK
Dobré ráno všem, ukončení hokejové sezony pojmeme letos zcela jinak.    Termín: úterý 18.6.2019 17:00-19:00 Místo: rybník Biřička, Hradec Králové Program: TEST VÝKONNOSTI (běh na 1500m - pro 2010 a starší, 2011 a ml. dobrovolně) + voda, pláž, paddleboardy, opékání   Občerstvení: vše si lze koupit na místě v restauraci S sebou: věci na opékání, každý přinese 3-4 polínka dřeva Parkování: ideálně na přilehlém parkovišti (https://mapy.cz/s/3tytj)   Účast všech je žádoucí!!! Není to jen zakončení sezony, ale také informativní setkání na příští sezonu + pro kluky...

Důležitost: střední

Vytvořil Roman Šinkovský, 11. 6. 2019, 9:04

Dvůr Králové X TRE

18. 3. 2019 17:25 Dvůr Králové
Brankář: Patera, Doležal Hráči: Dvořák, Horák, Škoda, Kozáková, Vondruška J., Mottl, Lindr, Adam, Samek, Kubálek, Tomek, Čuda, Vondruška V.

Důležitost: střední

Vytvořila Lenka Vondrušková, 6. 3. 2019, 9:34   (upraveno 16. 3. 2019, 7:50)

Jaroměř x TRE

14. 3. 2019 15:15 Jaroměř

sraz: 14:30 h

Brankář: Patera, Doležal

Hráči: Marha, Dvořák, Horák, Kozáková, Vondruška J., Mottl, Lindr, Adam, Samek, Kubálek, Tomek, Čuda, Vondruška V.

Důležitost: střední

Vytvořila Lenka Vondrušková, 16. 12. 2018, 15:16   (upraveno 13. 3. 2019, 9:08)

Zapas hráči Mz vs Rodiče

11. 3. 2019 Zs Třebechovice
Zápas Mz proti rodičům.Prosím o co největší účast všech hráčů MZ a jejich rodičů(výmluvy typu bolí mě koleno nebo záda neberu

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jan Čuda, 7. 3. 2019, 17:42

TRE x Nový Bydžov

9. 3. 2019 9:00 Třebechovice

nominace bude upřesněna

sraz: 8:15 h

Důležitost: střední

Vytvořila Lenka Vondrušková, 16. 12. 2018, 15:15

TRE x Opočno

4. 3. 2019 16:30 Třebechovice

nominace bude upřesněna

sraz: 15:45 h

Důležitost: střední

Vytvořila Lenka Vondrušková, 16. 12. 2018, 15:16   (upraveno 19. 2. 2019, 13:42)

Rychnov x TRE

2. 3. 2019 11:50 Rychnov nad Kněžnou

nominace bude upřesněna

sraz: 10:50 h

Důležitost: střední

Vytvořila Lenka Vondrušková, 16. 12. 2018, 15:13   (upraveno 12. 2. 2019, 14:20)

ZRUŠENO Dvůr Králové X TRE

24. 2. 2019 10:00 Dvůr Králové

náhradní termín hledáme a v nejlbližší době sdělíme

Důležitost: střední

Vytvořila Lenka Vondrušková, 16. 12. 2018, 15:15   (upraveno 19. 2. 2019, 13:59)

Opočno x TRE

17. 2. 2019 9:00 Opočno

sraz: 8:00 h

Brankář: Patera,

Hráči: Marha, Dvořák, Horák, Škoda, Kozáková, Vondruška J., Mottl, Lindr, Kubálek, Tomek, Samek, Adam

Důležitost: střední

Vytvořila Lenka Vondrušková, 16. 12. 2018, 15:12   (upraveno 13. 2. 2019, 8:58)

TRE x Jaroměř

16. 2. 2019 9:00 Třebechovice

sraz: 8:00 h

Brankář: Patera, Doležal
Hráči: Marha, Dvořák, Horák, Škoda, Kozáková, Vondruška J., Mottl, Lindr, Kubálek, Tomek, Samek, Čuda, Vondruška V.

Důležitost: střední

Vytvořila Lenka Vondrušková, 16. 12. 2018, 15:11   (upraveno 13. 2. 2019, 8:17)

Nový Bydžov x TRE

9. 2. 2019 9:30 Nový Bydžov

sraz: 8:30 h

Brankář:Patera

Hráči: Marha, Horák, VondruškaJ., Adam, Lindr, Mottl, Škoda, Kozáková, Tomek, Kubálek

Důležitost: střední

Vytvořila Lenka Vondrušková, 16. 12. 2018, 15:10   (upraveno 6. 2. 2019, 8:16)

TRE x Dvůr Králové

3. 2. 2019 9:00 Třebechovice

sraz: 8:00 h

Brankář: Patera

Hráči: Škoda, Horák, Marha, Kozáková, Dvořák, Tomek, Kubalek, Lindr, Mottl, Adam, Vondruška J., Šrámek D., Vondruška V. 

Důležitost: střední

Vytvořila Lenka Vondrušková, 16. 12. 2018, 15:10   (upraveno 30. 1. 2019, 9:30)

TRE x Rychnov

2. 2. 2019 9:00 Třebechovice

sraz: 8:00 h

Brankář: Patera, Doležal 

Hráči: Škoda, Horák, Marha, Kozáková, Dvořák, Tomek, Kubalek, Lindr, Mottl, Adam, Vondruška J., Šrámek D., 

Důležitost: střední

Vytvořila Lenka Vondrušková, 16. 12. 2018, 15:09   (upraveno 30. 1. 2019, 9:29)

TRE x Opočno

20. 1. 2019 9:00 Třebechovice
8:15 h Doležal, Škoda, Horák, Marha, Kozáková, Dvorak, Vondruška J., Tomek, Kubálek, Lindr, Samek, Mottl, Adam

Důležitost: střední

Vytvořila Lenka Vondrušková, 16. 12. 2018, 15:09   (upraveno 18. 1. 2019, 8:05)

Jaroměř x TRE

19. 1. 2019 13:00 Jaroměř
sraz: 12:15 Brankář: Doležal Hráči: Dvořák, Škoda, Horák, Marha, Vondruška J., Adam, Kubálek, Lindr, Mottl, Samek, Tomek, Čuda, Vondruška V.

Důležitost: střední

Vytvořila Lenka Vondrušková, 16. 12. 2018, 15:08   (upraveno 18. 1. 2019, 8:04)

Dohrávka zápasu RK

17. 1. 2019 16:20 Rychnov nad Kněžnou
15.40h sraz od 16.20h se hraje Brankář: Doležal Hráči: Dvořák, Škoda, Horák, Kozákova, Marha, Vondruška J., Adam, Kubálek, Lindr, Mottl, Tomek, Čuda, Vondruška V.

Důležitost: střední

Vytvořil Jan Čuda, 13. 1. 2019, 18:56   (upraveno 15. 1. 2019, 12:09)

TRE - Nový Bydžov

12. 1. 2019 9:00 Třebechovice

sraz: 8:15 h

Brankáři:Patera,Doležal

Hráči: Marha, Vondruška J., Vondruška V., Dvořák, Škoda, Horák, Čuda, Kozáková, Lindr, Adam, Kubálek, Samek, Šrámek, Beránek

Důležitost: střední

Vytvořila Lenka Vondrušková, 16. 12. 2018, 15:07   (upraveno 9. 1. 2019, 11:03)

Dvůr Králové X TRE

5. 1. 2019 11:00 DK

sraz 10:15 h

Golmani: Patera, Doležal

Hráči: Škoda, Horák, Dvořák, Kozáková, Marha, Lindr, Adam, Mottl, Kubálek, Vondruška J., Čuda, Vondruška V., Šrámek

Důležitost: střední

Vytvořila Lenka Vondrušková, 16. 12. 2018, 15:06   (upraveno 2. 1. 2019, 9:18)

Rychnov x TRE - ZRUŠENO

3. 1. 2019 17:45 Rychnov nad Kněžnou

Golmani:Patera,Doležal
Hráči:Škoda,Horák,Dvořák,Kozáková,Marha,Lindr,Adam,Mottl,Kubálek,Vondruška J.,Čuda,Vondruška V.,Šrámek

sraz 17:00 h

Důležitost: střední

Vytvořila Lenka Vondrušková, 17. 12. 2018, 12:40   (upraveno 2. 1. 2019, 9:16)

Vánoční turnaj Rychnov nad Kněžnou

27. 12. 2018 16:00 – 22:00 Rychnov nad Kněžnou

nominace: všichni ročník 2007 + 2008 (MŽ) bude doplněno hráči 2009

soupeři: Rychnov, Žamberk, Čestice

prosím o potvrzení a omluvenky, ať víme s kým můžeme počítat

Důležitost: střední

Vytvořila Lenka Vondrušková, 21. 11. 2018, 13:20

Vanocni vecirek

21. 12. 2018 19:00 – 22. 12. 2018 5:00 Hrazka/Jachta
Vzhledem k narocnemu predvanocnimu programu jak Vas samotnych, tak obsazenosti restauraci, prosim o rychle potvrzeni ucasti a poctu zucastnenych... vsude je plno, mam jako jistotu predzamluvenou Hrazku, kterou nove otviraji pristi ryden, po rekonstruci, jeste zkusim tu Jachtu, vsude jinde obsazeno a potrebuji znat priblizny pocet ucastniku... dekuji

Důležitost: vysoká

Vytvořila Petra Mottlova, 24. 11. 2018, 17:54   (upraveno 24. 11. 2018, 17:57)

Před vánoční zápas MŽ proti rodičům 17.12.2018

17. 12. 2018 Zimní stadion Třebechovice
Pro všechny hráče MŽ a jejich rodiče

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jan Čuda, 5. 12. 2018, 21:32

vánoční Laser Game

16. 12. 2018 16:00 – 18:00 HK - laser game

mimohokejové setkání MŽ

cena 200 Kč - 3 hry, peníze vyberu na místě - dejte dětem peníze sebou; možná se stihne i čtvrtá hra, podle toho kolik nás bude, proto dejte prosím dětem ještě na jednu hru navíc (79 Kč)

sraz - 15.50, Laser Game, HK, Pospíšilova tř. 

ukončení 18 h

mám pro děti ještě nachystaný malý dárek, který jim tam předáme (cca 50 - 80 Kč) - zatím nevím přesně - detaily upřesním, potřebuji znát přesný počet dětí, které se zúčastní, proto se prosím obratem zapisujte

s sebou - tmavé oblečení, raději tričko na převlečení, PITÍ

Důležitost: střední

Vytvořila Lenka Vondrušková, 2. 12. 2018, 18:34   (upraveno 2. 12. 2018, 21:07)

Zápas 15.12.

15. 12. 2018 Rychnov nad Kněžnou
Sraz:10.30h ZS RK Sestava:brankáři-Patra,Doležal hráči:Škoda,Horák,Dvořák,Adam,Mottl,Marha,Kozáková,Kubálek,Samek,Beránek

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jan Čuda, 10. 12. 2018, 21:03

Rychnov x TRE

8. 12. 2018 9:20 Rychnov nad Kněžnou

sraz 8:30 h

Brankář: Patera

Hráči: Horák,  Škoda, Čuda, Kubálek, Kozáková, Tomek, Marha, Mottl, Adam,Lindr   

Důležitost: střední

Vytvořila Lenka Vondrušková, 27. 8. 2018, 10:39   (upraveno 5. 12. 2018, 9:04)

TRE x Náchod

1. 12. 2018 9:00 TRE

sraz 8:15 h

Brankář: Patera, Doležal

Hráči: Dvořák, Horák, Vondruška J., Škoda, Čuda, Kubálek, Kozáková, Tomek, Marha, Mottl, Adam,Vondruška V.,Lindr   

Důležitost: střední

Vytvořila Lenka Vondrušková, 27. 8. 2018, 10:39   (upraveno 28. 11. 2018, 8:04)

Jaroměř x TRE

24. 11. 2018 9:30 Jaroměř

sraz 8:45 h

Brankář: Patera, Doležal

Hráči: Dvořák, Horák, Vondruška J., Škoda, Čuda, Kubálek, Kozáková, Tomek, Marha, Mottl, Adam, Samek, Lindr   

Důležitost: střední

Vytvořila Lenka Vondrušková, 27. 8. 2018, 10:38   (upraveno 21. 11. 2018, 8:31)

víkend na horách

16. 11. 2018 16:00 – 18. 11. 2018 15:00 Rokytnice v Orl. Horách

viz. nástěnka

Důležitost: střední

Vytvořila Lenka Vondrušková, 31. 10. 2018, 17:09

TRE x Opočno

10. 11. 2018 9:00 TRE

nominace bude upřesněna

sraz 8:15 h

Důležitost: střední

Vytvořila Lenka Vondrušková, 27. 8. 2018, 10:37

Nové Město x TRE

3. 11. 2018 9:30 Nové Město

sraz 8:45 h

Brankář: Patera, Doležal
Hráči: Dvořák, Horák, Vondruška J., Škoda, Čuda, Kubálek, Kozáková, Tomek,Lindr, Marha, Mottl, Adam, Chramosta

Důležitost: střední

Vytvořila Lenka Vondrušková, 27. 8. 2018, 10:37   (upraveno 31. 10. 2018, 16:56)

Zápas 2008 + 2009 TŘEBECHOVICE - CHRUDIM

30. 10. 2018 15:30 – 17:15 Třebechovice
15:30-17:15 ZÁPAS 2009 + 2008 TŘEBECHOVICE - CHRUDIM.
SRAZ 14:45
TRÉNINK 2007 A SŽ PRO TENTO DEN ODPADÁ.
NOMINACE: Doležal - Lindr, Vondruška, Adam, Tomek, Kubálek, Mottl, Beránek, Čuda, Šrámek, Vondruška, Šinkovský, CIbulka, Čapek, Samek, Kříž, 
Potvrzení obratem na spoluhraci. V případě omluvenek budu nominovat další hráče.

Důležitost: střední

Vytvořil Roman Šinkovský, 25. 10. 2018, 21:13

oddílové čepice

30. 10. 2018 – Tre

zájemci o čepice napište do komentářů

jméno + velikost + počet ks

Důležitost: střední

Vytvořila Lenka Vondrušková, 18. 10. 2018, 9:36   (upraveno 18. 10. 2018, 9:44)

100. výročí vzniku ČSR

27. 10. 2018 14:00 – 16:00 Třebechovice
V sobotu 27.10. budou v Třebe veliké oslavy ke  100. výročí vzniku ČSR. Podstatnou část bude organizovat skaut a ten mimo jiné organizuje průvod, kde půjdou různé spolky, příspěvkové organizace apod. SK Třebechovice - hokejisti byli přizváni, aby se aktivně účastnili průvodu. Je vysoce žádoucí, abychom se dostavili. Tímto Vás vyzývám a zároveň prosím o účast na tomto průvodu. Jsme organizace sponzorovaná městem a chceme ukázat, že nám na aktivitách města záleží. Průvod se bude řadit od 14 - 14.15 h u Základní školy. Odpovědná osoba na místě bude Honza Čuda. Bude mít u sebe...

Důležitost: střední

Vytvořila Lenka Vondrušková, 18. 10. 2018, 9:11   (upraveno 18. 10. 2018, 9:12)

TRE x Hronov

27. 10. 2018 9:00 TRE

sraz 8:15 h

Brankář: Patera, Doležal

Hráči: Dvořák, Horák, Vondruška J., Škoda, Čuda, Kubálek, Kozáková, Tomek, Lindr, Marha, Mottl, Adam, Chramosta

Důležitost: střední

Vytvořila Lenka Vondrušková, 27. 8. 2018, 10:36   (upraveno 23. 10. 2018, 19:29)

TRE x Rychnov

20. 10. 2018 9:00 TRE

sraz 8:15 h

Brankář:Patera
Hráči: Dvořák,Horák,Vondruška J.,Škoda,Čuda,Kubálek,Kozáková,Vondruška V.,Tomek,Marha,Mottl,Adam,Chramosta

Důležitost: střední

Vytvořila Lenka Vondrušková, 27. 8. 2018, 10:35   (upraveno 17. 10. 2018, 18:30)

ranní trénink

17. 10. 2018 6:30 – 7:30 Třebechovice

Důležitost: střední

Vytvořil Roman Šinkovský, 9. 10. 2018, 20:54

Náchod x TRE

14. 10. 2018 9:30 Náchod

sraz 8:45 h

Brankáři Patera
Hráči: Dvořák, Kubalek, Vondruska J., Tomek, Lindr, Mottl, Kozakova, Marha, Adam, Chramosta T.

 

Důležitost: střední

Vytvořila Lenka Vondrušková, 27. 8. 2018, 10:35   (upraveno 11. 10. 2018, 9:11)

TRE x Jaroměř

13. 10. 2018 9:00 TRE

sraz 8:15 h

Brankáři Patera, Doležal
Hráči: Dvořák, Kubalek, Vondruska J., Tomek, Lindr, Mottl, Kozakova, Vondruska V., Čuda, Šramek, Urbánek, Marha, Beránek, Adam, Samek

Důležitost: střední

Vytvořila Lenka Vondrušková, 27. 8. 2018, 10:34   (upraveno 10. 10. 2018, 18:38)

Opočno x TRE

29. 9. 2018 9:00 Opočno

sraz 8:15 h

Brankáři: Patera, Doležal
Hráči: Marha, Kozáková, Dvořák T. ,Chramosta T., Kubálek, Vondruška J., Tomek, Adam, Lindr, Mottl, Čuda, Vondruška V., Horák M., Škoda M.

Důležitost: střední

Vytvořila Lenka Vondrušková, 27. 8. 2018, 10:34   (upraveno 25. 9. 2018, 22:41)

TRE x Nové Město

28. 9. 2018 9:00 TRE

sraz 8:15 h

Brankáři: Patera, Doležal
Hráči: Marha, Kozáková, Dvořák T. ,Chramosta T., Kubálek, Vondruška J., Tomek, Adam, Lindr, Mottl, Čuda, Vondruška V., Horák M., Škoda M.

Důležitost: střední

Vytvořila Lenka Vondrušková, 27. 8. 2018, 10:33   (upraveno 25. 9. 2018, 22:40)

schůzka trenéru a rodičů

27. 9. 2018 18:45 klubovna ZS Třebechovice

18:15 hod - 2009 (všichni) a mladší

18:45 hod - MŽ + Vondruška, Šrámek, Beránek, Čuda

Důležitost: střední

Vytvořila Lenka Vondrušková, 11. 9. 2018, 9:42

přátelák Nový Bydžov

24. 9. 2018 16:15 – 17:30 Třebechovice

místo tréninku

Důležitost: střední

Vytvořila Lenka Vondrušková, 13. 9. 2018, 10:28   (upraveno 13. 9. 2018, 10:29)

přátelák Nový Bydžov

24. 9. 2018 16:00 Třebechovice

místo tréninku

Důležitost: střední

Vytvořila Lenka Vondrušková, 13. 9. 2018, 10:28

Wikov Hronov x TRE

22. 9. 2018 9:00 Hronov
Sraz 8.15 h. Začátek v 9.00 h.
 
B: Patera, Doležal
Hráči: Marha, Kozáková, Dvořák, Chramosta T, Hladík, Urbánek, Vondruška - oba, Tomek, Adam, Lindr, Mottl, Čuda, Beránek, Šrámek, Kubálek

Důležitost: střední

Vytvořila Lenka Vondrušková, 27. 8. 2018, 10:32   (upraveno 19. 9. 2018, 20:05)

přátelák Rychnov

16. 9. 2018 10:30 Rychnov nad Kněžnou

Patera, Doležal - Marha, Chramosta T., Drexler, Mottl, Hladík, Lindr, Adam, Vondruška Jar., Urbánek, Kubálek, Tomek, Vondruška V., Čuda, Šrámek, Čapek, Kozáková

sraz 9:45 h

Důležitost: střední

Vytvořila Lenka Vondrušková, 30. 8. 2018, 16:45   (upraveno 13. 9. 2018, 10:25)

přátelák MŽ

15. 9. 2018 8:45 Nové Město nad Metují

9:30 MŽ (sraz 8:45) 

nominace:

 

Patera, Doležal - Marha, Chramosta T., Drexler, Mottl, Hladík, Lindr, Adam, Vondruška Jar., Urbánek, Kubálek, Tomek, Vondruška V., Čuda, Šrámek, Čapek, Kozáková


Důležitost: střední

Vytvořila Lenka Vondrušková, 30. 8. 2018, 16:08   (upraveno 11. 9. 2018, 9:39)

Sportovně - rehabilitační cvičení 12.9.-19.12.2018

12. 9. 2018 – RC Domeček v Třebechovicích p. O.
Ahoj, stejně jako loni proběhne i letos kurz Sportovně - rehabilitační cvičení pro děti KDY: každou středu od 12.9. do 19.12. 2018 (15 lekcí) ČAS: 18,15 h. - 19,15 h. KDE:  v rodičovském centru Domeček v Třebechovicích p. O. (nedaleko zimního stadionu). Cílem S-R cvičení je kompenzace tělesné zátěže u dětí, které se věnují sportu (obzvláště sportu s jednostranným zatížením). Jedná se o komplexní protažení a posílení svalové soustavy. Vyrovnávací cviky jsou zaměřené na uvolnění zablokovaných částí v těle. Cvičení vede zábavnou formou odborný lektor ing. Jiří Mlateček Cena:...

Důležitost: střední

Vytvořila Katka Horáková, 15. 8. 2018, 13:00   (upraveno 30. 8. 2018, 16:15)

trénink pro 2007 a mladší

11. 9. 2018 15:15 Nové Město

Úterý 11.9. 16-17:15 (sraz 15:15 - vč. Zapracování)

 

Důležitost: střední

Vytvořila Lenka Vondrušková, 30. 8. 2018, 16:10

přátelák MŽ - ZRUŠENO

8. 9. 2018 8:15 Hronov

V sobotu je změna, Hronov zrušil zápas proti MŽ (mají málo hráčů), ale někteří pojedou na zápas proti Chrudimi 2009+2008.

8-9:30, sraz (vzhledem k brzkým ranním hodinám v 7:30). Pozvaní hráči byli osloveni.

Obratem Petrovi Vondruškovi na email omluvenky.

Důležitost: střední

Vytvořila Lenka Vondrušková, 30. 8. 2018, 16:08   (upraveno 4. 9. 2018, 10:51)

trénink pro 2007 a mladší

5. 9. 2018 16:45 Nové Město nad Metují

17:30-18:45 (sraz 16:45 - vč. Zapracování - švihadla, žebřík)

Důležitost: střední

Vytvořila Lenka Vondrušková, 30. 8. 2018, 16:06

trénink pro 2007 a mladší

4. 9. 2018 15:15 Nové Město nad Metují

16-17:15 (sraz 15:15 - vč. Zapracování - švihadla, žebřík) 

Důležitost: střední

Vytvořila Lenka Vondrušková, 30. 8. 2018, 16:05

Zakončení sezony 2017/2018 - pro roč. 2008 a mladší

21. 6. 2018 16:30 – 19:00 Štěnkov - sportovní areál

Poslední středeční trénink tradičně uspořádáme na hřišti ve Štěnkově.

Program: pro děti - hry, pro dospělé - společné posezení.

Pro všechny - oheň a opékání.

Občerstvení - každý si přiveze, co chce

Důležitost: střední

Vytvořil Roman Šinkovský, 20. 5. 2018, 19:25   (upraveno 23. 5. 2018, 11:17)

HK x TRE

17. 3. 2018 12:30 HK

sraz 11.45 h

Důležitost: střední

Vytvořila Lenka Vondrušková, 18. 9. 2017, 13:08   (upraveno 12. 3. 2018, 8:23)

Přátelák Jaroměř

16. 3. 2018 15:15 – 16:15 Jaroměř

přátelák pro 2008 + Vondruška V., Čuda, Beránek, Šrámek, Čapek

sraz 14.30 h

 

Důležitost: střední

Vytvořila Lenka Vondrušková, 5. 3. 2018, 12:54

TRE x Trutnov

11. 3. 2018 9:00 Třebechovice

9:00 h

nominace v týdnu před zápas

Důležitost: střední

Vytvořila Lenka Vondrušková, 18. 9. 2017, 13:07   (upraveno 2. 1. 2018, 13:05)

Nové Město x TRE

25. 2. 2018 9:30 Nové město nad Metují

sraz 8:45 h (začátek utkání 9:30 h)

 

Důležitost: střední

Vytvořila Lenka Vondrušková, 18. 9. 2017, 13:07   (upraveno 12. 2. 2018, 9:15)

TRE x Nový Bydžov

24. 2. 2018 9:00 Třebechovice

9:00 h

nominace v týdnu před zápas

Důležitost: střední

Vytvořila Lenka Vondrušková, 18. 9. 2017, 13:06   (upraveno 2. 1. 2018, 13:04)

TRE x Hronov

15. 2. 2018 16:00 Třebechovice

sraz 15.15 h

 

Důležitost: střední

Vytvořila Lenka Vondrušková, 18. 9. 2017, 13:06   (upraveno 18. 1. 2018, 10:20)

TRE x Vrchlabí

11. 2. 2018 9:00 Třebechovice

sraz 8.15 h

nominace v týdnu před zápas

Důležitost: střední

Vytvořila Lenka Vondrušková, 18. 9. 2017, 13:05   (upraveno 9. 2. 2018, 13:21)

Opočno x TRE

8. 2. 2018 16:30 Opočno

sraz: 15.45 h

(posunuto o 15 min - začátek zápasu v 16.30 h)

 

Důležitost: střední

Vytvořila Lenka Vondrušková, 2. 1. 2018, 13:07   (upraveno 23. 1. 2018, 6:57)

Seminář - schůzka na téma "LH dětí a mládeže ve Švédsku a u nás"

1. 2. 2018 18:00 Motoazyl
Ahoj všem, rád bych Vás pozval na schůzku ve čtvrtek 1.2.2018 od 18:00 hod v Třebechovicích p.O. v restauraci MOTOAZYL (https://mapy.cz/s/2mnSb). Tématem budou poznatky ze stáže ve švédských oddílech, směr, kterým chce jít ČSLH a kam se bude ubírat oddíl SK Třebechovice v blízké budoucnosti. Pozvání platí pro všechny rodiče i trenéry, které zajímá aktuální problematika LH u dětí a hlavně, jak to ovlivní naše/vaše děti v našem oddíle. Jsem zde také k dispozici rodičům kategorie 2008 k řešení jejich případných nejasností/nesouhlasů v této dané kategorii. Svoji účast potvrďte...

Důležitost: střední

Vytvořil Petr Cihlář, 30. 1. 2018, 23:22

HK x TRE

29. 1. 2018 HK

sraz v 16.00 h

Důležitost: střední

Vytvořila Lenka Vondrušková, 18. 9. 2017, 13:05   (upraveno 24. 1. 2018, 6:56)

Náchod x TRE

28. 1. 2018 12:00 Náchod

11.15 h

 

Důležitost: střední

Vytvořila Lenka Vondrušková, 18. 9. 2017, 13:04   (upraveno 23. 1. 2018, 7:32)

TRE x Rychnov

21. 1. 2018 9:00 Třebechovice

sraz v 8.15 h ZS Třebechovice

Důležitost: střední

Vytvořila Lenka Vondrušková, 18. 9. 2017, 13:03   (upraveno 16. 1. 2018, 6:32)

Jaroměř X TRE

14. 1. 2018 8:30 Jaroměř

sraz 7:45 h ZS Jaroměř

nominace - 2008 všichni, nominace 2009 nejpozději ve středu

Důležitost: střední

Vytvořila Lenka Vondrušková, 18. 9. 2017, 13:02   (upraveno 8. 1. 2018, 8:07)

TRE x Jičín

7. 1. 2018 12:30 Třebechovice

začátek utkání 12.30 h, sraz 11.45 h

 

Důležitost: střední

Vytvořila Lenka Vondrušková, 18. 9. 2017, 13:01   (upraveno 3. 1. 2018, 7:47)

Vanoční turnaj v minihokeji 2008

22. 12. 2017 15:00 – 17:30 ZS Třebechovice

Zavěrečný turnaj jako rozloučení s minihokejem ročníku 2008. Nominace: všichni 2008, zapisujte se na spoluhrače Soupeři: Nové Město, Jaroměř, Opočno

sraz: 14.15 h

Důležitost: střední

Vytvořila Lenka Vondrušková, 26. 11. 2017, 16:21   (upraveno 30. 11. 2017, 13:16)

Minihokej 2008 Třebechovice

17. 12. 2017 9:00 Třebechovice

soupeři:  9:00 MHK, 11:00 Trutnov

nominace: všichni ročník 2008 - prosím přihlašujte se na spoluhráče, omluvy - co nejdříve trenérovi a vedoucímu týmu

sraz: 8:15 h ZS Třebechovice

trenéři: Vondruška, Kubálek

 

Důležitost: střední

Vytvořila Lenka Vondrušková, 18. 9. 2017, 13:00   (upraveno 12. 12. 2017, 19:41)

Minihokej 2008 Nové Město

10. 12. 2017 8:00 Nové město nad Metují

soupeři:  8.00 h Nové Město, 9:00 Jičín

nominace: všichni ročník 2008 - prosím přihlašujte se na spoluhráče, omluvy - co nejdříve trenérovi a vedoucímu týmu

sraz: 7:15 h ZS Nové Město

omluven - Vondruška

trenér: Šinkovský

Důležitost: střední

Vytvořila Lenka Vondrušková, 18. 9. 2017, 12:59   (upraveno 6. 12. 2017, 8:46)

vánoční besídka

6. 12. 2017 16:00 Tongo HK
Kde:                                    Tongo HK            Kdy:                                    6.12.2017 od 16-19hod. Za kolik:        ...

Důležitost: střední

Vytvořila Lenka Vondrušková, 1. 11. 2017, 7:17

tréninkový zápas s mladšími žáky

4. 12. 2017 16:15 – 17:30 ZS Třebechovice

v pondělí budeme mít společný trénink s mladšími žáky + vzájemný zápas

týká se všech ročníku 2008

16.15 - 17.30 h

přihlašujte se na spoluhráče obratem díky

 

Důležitost: střední

Vytvořila Lenka Vondrušková, 30. 11. 2017, 20:24   (upraveno 30. 11. 2017, 20:25)

Minihokej 2008 Trutnov

3. 12. 2017 10:00 Trutnov

soupeři:  10.00 h Vrchlabí, 11:00 Trutnov

nominace: všichni ročník 2008 - prosím přihlašujte se na spoluhráče, omluvy - co nejdříve trenérovi a vedoucímu týmu

sraz: 9:15 h ZS Trutnov

omluven - Vondruška, Urbánek

trenéři: Kubálek, Lindr

Důležitost: střední

Vytvořila Lenka Vondrušková, 18. 9. 2017, 12:58   (upraveno 28. 11. 2017, 10:55)

Minihokej 2008 Třebechovice

26. 11. 2017 9:00 Třebechovice

Hrajeme: 9:00 h Nové Město, 11:00 h Rychnov nad Kněžnou

Nominace: Hladík, Urbánek, Kubálek, Samek, Tomek, Mottl, Sommer, Lindr, Adam, Vondruška, 

Sraz: 8:15 h ZS Třebechovice

omluven - Doležal

Důležitost: střední

Vytvořila Lenka Vondrušková, 18. 9. 2017, 12:57   (upraveno 23. 11. 2017, 8:35)

PIDI TURNÁJEK 2009

26. 11. 2017 9:00 – 12:00 Třebechovice

nominace bude zveřejněna

Důležitost: střední

Vytvořil Roman Šinkovský, 14. 10. 2017, 21:54

Minihokej 2008 Vrchlabí

19. 11. 2017 10:00 Vrchlabí

Nominace: Hladík, Urbánek, Kubálek, Samek, Tomek, Mottl, Sommer, Lindr, Adam, Vondruška, Doležal (G)

Sraz: 9:15 h ZS Vrchlabí

Důležitost: střední

Vytvořila Lenka Vondrušková, 18. 9. 2017, 12:57   (upraveno 16. 11. 2017, 11:10)

Turnaj pro Rebeku

17. 11. 2017 8:00 – 16:00 Chrudim

sraz 7:40 h ZS Chrudim

rozlosování jste dostali emailem

 

Upozorňuji hned na začátek, že startovné je vyšší 3500 na kategorii, celá částka jde na Rebeku, která trpí nemocí „motýlích křídel“. Rád bych, aby jste o tomto řekli klukům a vysvětlili jim, co znamená „charita“ a tato nemoc a komu pomůžou, tím, že se zúčastníme a zahrajeme si velmi dobře obsazený turnaj.

Důležitost: střední

Vytvořila Lenka Vondrušková, 11. 10. 2017, 7:03   (upraveno 14. 11. 2017, 16:36)

Minihokej 2008 Náchod

12. 11. 2017 9:30 Náchod

Nominace: Hladík, Urbánek, Kubálek, Samek, Tomek, Mottl, Sommer, Lindr, Adam, Vondruška, Doležal (G)

Sraz: 8:45 h ZS Náchod

Důležitost: střední

Vytvořila Lenka Vondrušková, 18. 9. 2017, 12:56   (upraveno 9. 11. 2017, 11:14)

TURNAJ O POHÁR SPARTAKU - 2009

11. 11. 2017 8:00 – 16:00 Nové Město n.M.

nominace bude zveřejněna

Důležitost: střední

Vytvořil Roman Šinkovský, 14. 10. 2017, 21:55

trénink - celé hřiště

8. 11. 2017 – ZS Třebechovice

led 6.30 - 7.30 h

Důležitost: střední

Vytvořila Lenka Vondrušková, 5. 11. 2017, 18:33

Minihokej 2008 Třebechovice

5. 11. 2017 9:00 Třebechovice

Nominace: Hladík, Urbánek, Kubálek, Samek, Tomek, Mottl, Sommer, Lindr, Adam, Vondruška, Doležal (G)

Sraz: 8:15 h ZS Třebechovice

Hrajeme doma, tak prosím o přípravu hřiště.

Důležitost: střední

Vytvořila Lenka Vondrušková, 18. 9. 2017, 12:54   (upraveno 2. 11. 2017, 20:05)

PIDI TURNÁJEK 2009

5. 11. 2017 9:00 – 12:00 Třebechovice

nominace bude zveřejněna

Důležitost: střední

Vytvořil Roman Šinkovský, 14. 10. 2017, 21:53

Minihokej 2008 HK

29. 10. 2017 8:00 HK

Nominace: Hladík, Urbánek, Kubálek, Samek, Tomek, Mottl, Sommer, Lindr, Adam, Vondruška, Doležal (G)

Sraz: 7:15 h ZS HK

Důležitost: střední

Vytvořila Lenka Vondrušková, 18. 9. 2017, 12:53   (upraveno 25. 10. 2017, 10:25)

trénink velký led - Náchod

18. 10. 2017 16:15 – 17:15 Náchod

dle dohody na schůzce s rodiči, první trénink s náchodskými na jejich ledě ..

sraz v 15:30 v Náchodě

přihlašujte se nejpozdeji do pondělí 16.10. - musíme jim dát vědět kolik nás přijede

Důležitost: střední

Vytvořila Lenka Vondrušková, 13. 10. 2017, 20:01

úklid šatny 2008

16. 10. 2017 15:45 – 16:30 šatna 2008

úklid - dle čtvrteční dohody s rodiči

Důležitost: střední

Vytvořila Lenka Vondrušková, 13. 10. 2017, 10:47

Minihokej 2008 Jaroměř

15. 10. 2017 9:00 Jaroměř

Nominace: Hladík, Urbánek, Kubálek, Samek, Tomek, Mottl, Sommer, Lindr, Adam, Vondruška, Doležal (G)

Sraz: 8:15 h ZS Jaroměř

Důležitost: střední

Vytvořila Lenka Vondrušková, 18. 9. 2017, 12:52   (upraveno 11. 10. 2017, 7:52)

Přátelský turnaj v minihokeji 2008

1. 10. 2017 10:00 Opočno

týmy: Opočno, Nové Město, Třebechovice

hrajeme v 10:00 a 11:00 h

sraz 9:15 h

souběžně na druhé straně hřiště ročníky 2010

nominace: všichni 2008, bude doplněno 2009

přihlášení do 22.9. 22.00 h

startovné: bude upřesněno na místě - dle počtu hráčů

Důležitost: střední

Vytvořila Lenka Vondrušková, 18. 9. 2017, 21:12   (upraveno 19. 9. 2017, 6:37)