Spoluhráči.cz klub SK Třebechovice - SŽ kalendář akcí všechny proběhlé akce

SK Třebechovice - SŽ – všechny proběhlé akce klubu

Možné akce:

TŘEBECHOVICE - RYCHNOV

22. 1. 2022 11:00 TŘEBECHOVICE

Důležitost: vysoká

Vytvořil Ondřej Lindr, 8. 12. 2021, 19:57   (upraveno 8. 12. 2021, 20:17)

Turnaj 4 Opočno:Třebe

17. 1. 2022 17:30 – 19:30 OPOČNO

Důležitost: vysoká

Vytvořil Ondřej Lindr, 26. 11. 2021, 8:15

NOVÉ MĚSTO - TŘEBECHOVICE

15. 1. 2022 11:30 NOVÉ MĚSTO

Důležitost: vysoká

Vytvořil Ondřej Lindr, 8. 12. 2021, 19:55   (upraveno 5. 1. 2022, 10:03)

TŘEBECHOVICE - DVŮR KRÁLOVÉ

9. 1. 2022 18:00 TŘEBECHOVICE

Důležitost: vysoká

Vytvořil Ondřej Lindr, 8. 12. 2021, 19:52   (upraveno 8. 12. 2021, 20:16)

Turnaj 4 Třebe: Choceň

6. 1. 2022 16:15 – 18:15 TŘEBECHOVICE

Důležitost: vysoká

Vytvořil Ondřej Lindr, 26. 11. 2021, 8:11

TRUTNOV - TŘEBECHOVICE

2. 1. 2022 11:00 TRUTNOV

Důležitost: vysoká

Vytvořil Ondřej Lindr, 8. 12. 2021, 19:50   (upraveno 29. 12. 2021, 10:33)

Turnaj OPOČNO

29. 12. 2021 9:00 – 18:00 OPOČNO

První zápas hrajeme v 9:00h sraz v Opočně je 7:45 vybíráme 550 Kč 

Důležitost: vysoká

Vytvořil Ondřej Lindr, 27. 12. 2021, 10:41

TURNAJ KUTNÁ HORA

26. 12. 2021 8:30 – 19:15 KUTNÁ HORA

Nominace na turnaj do Kutné Hory 26.12.:Šimon, Štursa, Marha, Mottl, Lindr, Tomek, Kuczera, Suchan, Doksanský, Adam, Čuda, Kříž, Beránek, Chudý +  hráči z RK

Sraz v Kutné Hoře 7:15 první zápas 8:30 Vybírá se na místě 450,-Kč na oběd, startovné, a něco do kabiny. 

Důležitost: vysoká

Vytvořil Ondřej Lindr, 8. 12. 2021, 20:42   (upraveno 21. 12. 2021, 19:10)

Zápas rodičů, příbuzných proti dětem

20. 12. 2021 17:30 TŘEBECHOVICE

Důležitost: střední

Vytvořil Ondřej Lindr, 9. 12. 2021, 8:28

TŘEBECHOVIVE - VRCHLABÍ

18. 12. 2021 11:00 TŘEBECHOVICE

Důležitost: vysoká

Vytvořil Ondřej Lindr, 8. 12. 2021, 19:48   (upraveno 8. 12. 2021, 20:15)

TŘEBECHOVICE - NOVÝ BYDŽOV

11. 12. 2021 18:00 – 20:00 TŘEBECHOVICE

Nominace na sobotu zápas v Trebe od 18h :Štursa, Mottl, Lindr, Adam, Doksanský, Tomek Hugo, Kubálek, Suchan, Kuczera, Čuda, Novotný, Marha

Důležitost: vysoká

Vytvořil Ondřej Lindr, 8. 12. 2021, 19:39   (upraveno 10. 12. 2021, 8:39)

HK MOUNTFIELD - TŘEBECHOVICE

4. 12. 2021 17:15 – 19:15 HK MOUNTFIELD

Nominace: Štursa, Marha, Mottl, Lindr, Adam, Doksanský, Tomek Hugo, Kubálek, Suchan, Kuczera, Škoda, Novotný. 

Důležitost: vysoká

Vytvořil Ondřej Lindr, 7. 9. 2021, 13:02   (upraveno 2. 12. 2021, 8:24)

Turnaj 4 Třebe: Opočno

29. 11. 2021 16:45 – 18:45 TŘEBECHOVICE

Důležitost: vysoká

Vytvořil Ondřej Lindr, 26. 11. 2021, 8:04

TŘEBECHOVICE - NOVÁ PAKA

21. 11. 2021 9:00 – 11:00 TŘEBECHOVICE

Nominace na neděli hrajeme v Třebechovicich od 9h sraz v 8h. Štursa, Kříž, Doksanský, Suchan, Beránek, Tošner, Chudý, Adam, Marha, Mottl, Novotný, Škoda, Kuczera, Kubálek, Tomek Hugo Omluvenky obratem mě. Diky Honza

 

Důležitost: vysoká

Vytvořil Ondřej Lindr, 15. 11. 2021, 7:54   (upraveno 19. 11. 2021, 20:29)

TŘEBECHOVICE - JAROMĚŘ

20. 11. 2021 11:00 – 13:00 TŘEBECHOVICE

Nominace na sobotu :Štursa, Marha, Mottl, Lindr, Adam, Doksanský,  Tomek Hugo, Kubálek,Suchan, Kuczera, Škoda, Novotný

 

 

Důležitost: vysoká

Vytvořil Ondřej Lindr, 7. 9. 2021, 13:00   (upraveno 19. 11. 2021, 10:44)

Extraliga - MHK - PLzeň

19. 11. 2021 18:00 – 20:30 HK

Důležitost: střední

Vytvořil Roman Šinkovský, 26. 10. 2021, 20:43

Turnaj 4 Coceň - Třebe

19. 11. 2021 16:15 – 18:15 Choceň

Důležitost: střední

Vytvořil Ondřej Lindr, 25. 10. 2021, 15:49

TRUTNOV - TŘEBECHOVICE

13. 11. 2021 11:00 TRUTNOV

Nominace: Štursa, Marha, Mottl, Lindr, Adam, Doksanský,  Tomek Hugo, Kubálek,Suchan, Kuczera, Škoda, Novotný, Čuda, Kříž

Důležitost: vysoká

Vytvořil Ondřej Lindr, 7. 9. 2021, 12:59   (upraveno 10. 11. 2021, 10:37)

TŘEBECHOVICE - NOVÁ PAKA

6. 11. 2021 11:00 – 13:00 Třebechovice
Nominace:Štursa, Marha, Mottl, Lindr, Adam, Doksanský, Tomek Hugo, Kubálek,Suchan, Kuczera, Škoda, Novotný, Beránek, Kříž, Říha

Důležitost: vysoká

Vytvořil Ondřej Lindr, 7. 9. 2021, 12:58   (upraveno 4. 11. 2021, 7:23)

Turnaj 4 Třebe: Rychnov

4. 11. 2021 16:15 – 18:15 TŘEBECHOVICE

Důležitost: vysoká

Vytvořil Ondřej Lindr, 25. 10. 2021, 15:45

JIČÍN - TŘEBECHOVICE

30. 10. 2021 11:00 JIČÍN

Důležitost: vysoká

Vytvořil Ondřej Lindr, 7. 9. 2021, 12:56   (upraveno 27. 9. 2021, 9:36)

TŘEBECHOVICE - NÁCHOD

26. 10. 2021 16:00 – 18:00 TŘEBECHOVICE

Nominace: Štursa, Marha, Mottl, Lindr, Adam, Doksanský, Novotný, Tomek Hugo, Kubálek,Suchan, Kuczera, Škoda.Čuda, Beránek, Kříž

Důležitost: vysoká

Vytvořil Ondřej Lindr, 25. 10. 2021, 15:37

TŘEBECHOVICE - VRCHLABÍ

23. 10. 2021 11:00 – 13:00 TŘEBECHOVICE

Nominace na sobotu :Štursa, Marha, Mottl, Lindr, Adam, Doksanský, Novotný, Tomek Hugo, Kubálek,Suchan, Kuczera, Škoda

Důležitost: vysoká

Vytvořil Ondřej Lindr, 7. 9. 2021, 12:55   (upraveno 20. 10. 2021, 15:36)

TŘEBECHOVICE - HK MOUNTFIELD

16. 10. 2021 11:00 – 13:00 TŘEBECHOVICE
Nominace:Štursa, Marha, Mottl, Lindr, Adam, Doksanský, Novotný, Tomek Hugo, Kubálek,Suchan, Kuczera, Škoda. Čuda, Kříž

Důležitost: vysoká

Vytvořil Ondřej Lindr, 7. 9. 2021, 12:54   (upraveno 13. 10. 2021, 11:28)

Přátelák Třebe - N.Bydžov

12. 10. 2021 16:00 – 17:45 Třebechovice

Důležitost: střední

Vytvořil Roman Šinkovský, 19. 9. 2021, 22:05

TŘEBECHOVICE - JIČÍN

10. 10. 2021 11:00 – 13:00 TŘEBECHOVICE

Nominace na neděli :Štursa, Marha, Mottl, Lindr, Adam, Doksanský, Novotný, Tomek Hugo, Kubálek,Suchan, Kuczera, Čuda, Tošner, Chudý ,Beránek, Škoda.

Důležitost: vysoká

Vytvořil Ondřej Lindr, 7. 9. 2021, 12:10   (upraveno 7. 10. 2021, 8:39)

JAROMĚŘ - TŘEBECHOVICE

2. 10. 2021 15:00 JAROMĚŘ
Nominace:Štursa, Marha, Mottl, Lindr, Adam, Doksanský, Novotný, Tomek Hugo, Kubálek,Suchan, Kuczera, Čuda, Beránek, Říha , Škoda

Důležitost: vysoká

Vytvořil Ondřej Lindr, 7. 9. 2021, 12:52   (upraveno 29. 9. 2021, 14:18)

TŘEBECHOVICE - TRUTNOV

28. 9. 2021 11:00 – 13:00 TŘEBECHOVICE

Nominace:Štursa, Marha, Mottl, Lindr, Adam, Doksanský, Novotný, Tomek Hugo, Kubálek, Kuczera, Čuda, Chudý,Tošner, Říha , Škoda, Suchan

Důležitost: vysoká

Vytvořil Ondřej Lindr, 7. 9. 2021, 12:51   (upraveno 27. 9. 2021, 14:51)

TŘEBECHOVICE - NOVÁ PAKA

25. 9. 2021 11:00 – 13:00 TŘEBECHOVICE

Nominace: Brankář: Štursa

Hráči:Adam, Doksanský, Kubálek, Kuczera, Lindr, Marha, Mottl, Novotný, Škoda, Tomek Hugo, Beránek, Čuda, Chudý, Holeček

Důležitost: vysoká

Vytvořil Ondřej Lindr, 7. 9. 2021, 12:49   (upraveno 22. 9. 2021, 15:34)

NOVÉ MĚSTO - TŘEBECHOVICE přátelské utkání

19. 9. 2021 14:30 – 16:30 NOVÉ MĚSTO

Nominace: Brankář: Štursa

Hráči:Adam, Doksanský, Kubálek, Kuczera, Lindr, Marha, Mottl, Novotný, Suchan, Škoda, Tomek Hugo, Beránek, Říha, Chudý, Tomek Martin, Tošner, Holeček

Důležitost: vysoká

Vytvořil Ondřej Lindr, 16. 9. 2021, 16:05

NOVÝ BYDŽOV - TŘEBECHOVICE

12. 9. 2021 11:00 – 13:00 NOVÝ BYDŽOV

Nominace

Brankáři: Štursa

Hráči:Adam, Doksanský, Kubálek, Kuczera, Lindr, Marha, Mottl, Novotný, Škoda, Tomek, Čuda, Beránek

Důležitost: vysoká

Vytvořil Roman Šinkovský, 7. 9. 2021, 9:02   (upraveno 8. 9. 2021, 12:37)

VRCHLABÍ - TŘEBECHOVICE

11. 9. 2021 13:00 – 15:00 VRCHLABÍ

Mistrovské utkání

Nominace

Brankáři: Štursa

Hráči:Adam, Doksanský, Kubálek, Kuczera, Lindr, Marha, Mottl, Novotný, Škoda, Tomek, Čuda, Beránek

Důležitost: vysoká

Vytvořil Roman Šinkovský, 7. 9. 2021, 8:51   (upraveno 8. 9. 2021, 12:38)

ROZLUČKA SŽ - BOWLING - 29.4.2019

29. 4. 2019 – Hospoda Pod Strání

Ahoj všem,

kdo máte zájem o společné zakončení sezóny SŽ bowlingem, nahlaste se prosím na tuto akci.

Předběžně jsem zajednala 2 dráhy na pondělí 29.4.2019  od 17,00 do 19,00 hod.

Prosím, abyste se nahlásili nejdéle do konce tohoto týdne, abych případně mohla upravit objednávku. Předpokládám, že do hry se zapojí děti i rodiče :-)

Vím, že dráha není superkvalitní, ale na rozlučku asi dobrý....

https://www.podstrani.cz/index.php?option=com_mijahoogallery&view=gallery&Itemid=7

Katka

 

Důležitost: střední

Vytvořila Katka Horáková, 10. 4. 2019, 16:51   (upraveno 10. 4. 2019, 16:52)