Spoluhráči.cz klub Slovan Černovír dokumenty a články Černovír doma prostě nevyhrává

Lukáš Sedláček

Černovír doma prostě nevyhrává

Vytvořeno:27. 4. 2008, 17:57
Autor:Lukáš Sedláček
Anotace:Černovírským se v poslední době dařilo více na hřištích soupeřů než na domácí půdě a proto bylo se zájmem očekáváno jedno z olomouckých derby v I.B třídě. Tradice posledních kol se opět naplnila. Hosté si odvezli vítězství.
TJ Slovan Černovír – Sokol Slavonín 0:2 (0:1)Domácí i bez zraněného Smělého začali utkání lépe. První pěknou akci zakončoval Vyroubal, gólman Žižka střelu spolehlivě zlikvidoval. Ve 14. minutě ustál Žižka brejk Lánera a v 17. minutě pěknou přihrávku Vyroubala nezužitkoval Brož. Slavonín odpovídal jen střelami z dálky, většinou z kopačky Šroma. Ovšem ten mířil pokaždé vysoko nad. Po půlhodině hry zlikvidoval Žižka reflexivně přímý volný kop Vyroubala. To hosté byli úspěšnější. Na hranici vápna byl faulován Šrom a trestňák Lojky poslal Korol krásnou hlavičkou za záda brankáře domácích Žocha. Po přestávce se k první střele dostali hosté, ale i Bezděk poslal míč nad břevno. V další fázi utkání se domácí intenzivně snažili srovnat s hosty krok. Vyroubalův pokus vytáhl Žižka na roh, Chudáček mířil vedle, přímý volný kop poslal Frank nad, střelu Brože vyrazil Žižka a další trestňák Vyroubala dal opět vyniknout Žižkovi. V 89. minutě kopali domácí tři rohy. Hosté se vždy ubránili a navíc se po třetím dostali do brejku, ale Šrom trefil jen Žocha a odražený míč poslal těsně vedle. V zápětí měli šanci domácí, hlavičku Lánera opět zlikvidoval neprůstřelný Žižka. V nastaveném čase uklidil slavonínský Suchánek míč až k rohovému praporku, přes atak dvou domácích obránců dokázal odcentrovat a Šrom bodlem k tyči podtrhl vítězství hostů. Branky: 38. Korol, 90+2. Šrom. Rozhodčí: Jakub Šmíd mladší. ŽK: Frank, Petrů, Brož – Semjon, Hofman, Malý. Černovír: Žoch – Novák, Petrů, Brož, Smékal (46. Géc), Frank, Láner, Roubal, Vyroubal, Chudáček (81. Murárik), Špička. Trenér Martin Suchánek. Slavonín: Žižka – Semjon, Meixner, Olša (70. Hofman), Lojka, Suchánek, Šrom, Bezděk, Tandler, Korol (81.Malý), Šošolek (46. Horák). Trenér Stanislav Malý. (bin)