Anotace:

18.4.2009

Starší žáci

ŠTOKY  -  ROZSOCHATEC    3 : 0

Po prohraném utkání v Chotěboři jsme doma chtěli vyhrát a dostat se tak na čtvrté místo v tabulce před        Rozsochatec s dvoubodovým náskokem.

Hned v úvodu zápasu se Prokš dostává do šance,nikým neatakovaný přesto střílí vysoko nad bránu.O dvě minuty později stejný hráč nepromění gólovku,nastřeluje pouze brankáře a o minutu déle dělá stejnou chybu.

Po autovém vhazování se dostává ke střele Krpálek ,ale míč bránu míjí asi o metr.

Přichází osmá minuta a Prokš napravuje promarněné šance,střílí přesně k tyči a nedává gólmanovy šanci.Vedeme 1 : 0

V průběhu první půle máme větší převahu,celý tým se snažil a z toho vyplívali naše šance.

Po čtvrt hodině hry dostává Šťastný přihrávku do běhu,míč zatáhne a ještě před velkým vápnem nádherně posílá míč za gólmanovy záda,a vedeme 2 : 0 .

Ve třicáté minutě měli šanci i hosté,ale příležitost nevyužili.Do konce první půle už se nic zásadního nestalo a odcházíme do kabin za stavu 2 : 0.

Druhou půli jsme začali hodně vlažně,pozdě přistupujeme k hráčům,ztrácíme spoustu balónů a tím dáváme hostům šanci kombinovat.Rozsochatec se dostal do dvou výrazných šancí,ty naštěstí neproměnil.To bylo na probuzení našich hráčů ještě málo.V 52 minutě Benda vykopává  míč téměř z brankové čáry.To jako by hráče nastartovalo a dostáváme se do šancí které však brankář chytí,nebo je neproměníme.Zbývá devět minut do konce, a hostům nabízíme gólovku kterou netrestají.

V 63 minutě dostává Fic přihrávku,přesně našel Prokše a ten zavěsil do šibenice na 3 : 0. To bohužel byla jediná pěkná akce v druhé půli

Chtěl bych pochválit celý tým za výkon hlavně v první půli.

Příští sobotu nás čeká Lučice ,kde budeme chtít opět vyhrát.