Anotace:

Odehráno8.5.2009

ŠTOKY - TIS  4:0

Hned prvních minutách zápasu máme několik šancí,ale ty jsme neproměnili.

To už neplatí o sedmé minutě,kdy Prokš přehazuje brankáře a míč končí v síti a dostáváme se do vedení 1 : 0.

Hosty jsme stále tlačili,následovalo několik šancí,ovšem bez gólů.Pěkná akce se povedla Prokšovy z Ficem,která gólem bohužel také nekončí.

Tis se do šancí moc nedostával,ve 28minutě prověřili gólmana celkem pěknou střelou,ten však střelu chytil.

Pět minut před koncem první půle se dostáváme k rohovému kopu, který Prokš posílá hlavou na 2:0 ,a za tohoto stavu odcházíme do šaten.

Druhou půli začínáme znovu aktivně.Tři šance za sebou neproměníme.

V 50 minutě hostující brankář chybuje,a po menším závaru nakonec míč chytá.

To už se dostává do šance Dvořák po narážečce z Ficem,a ten konečně zvyšuje na 3 : 0 . O deset minut později Šťastný posílá centr, který končí nikým netečovaný v bráně a dává tak na konečných 4 : 0.

Sestava:Kubát,Benda,Glixner,Šprla,Matějka,Krpálek,Fic,Prokš,Dvořák,Váňa,

Šťastný.

Odehráno9.5.2009

ŠTOKY-Dl.VES  0:1

Čekal nás druhý tým v tabulce chtěli jsme vyhrát.Zápas nebyl moc pohledný,ale sehráli jsme vyrovnanou partii až do 41 minuty, když jsme neuhlídali jednoho hráče a ten skóroval 0:1. Naši hráči zápas nevzdali a vytvořili si tlak, z kterého

donutili hosty k faulu ve velkém vápně a následovala penalta.Penaltu bohužel

neproměňujeme.I nadále hráči bojovali až do konečného hvizdu,ale gól už nedáváme.

Přesto že jsme zápas prohráli chtěl bych všechny hráče pochválit za bojovnost.