Spoluhráči.cz klub Strange Kvark Trnava O klubu

Strange Kvark Trnava – O klubu

Znova zalozeny tim Strange Kvark po 6 rokoch v Trnave na slovensku. Styl hry Unlimited ultimate a Ultimate a Goaltimate. Kapitan timu je byvali majster slovenska v unlimited ultimate 2004 ktory aj dnes patri k najlepsim hracom frisbee na slovensku.

Hladame novych hracov ktory nemusia byt perfektny u nas sa mozete naucit viac ako 48 hodov diskom a 6 sposobov ako hodit disk, Jedny z najlepsich taktik s ktorymi tim Strange kvark vyhral majstra slovenska. ak mate zaujem alebo nejake otazky kontaktujte nas na e-mail: strangekvark@azet.sk alebo tomatoma@azet.sk pravidla hry unlimited ultimate alebo ultimate vam posleme na e-mail alebo neskor na web stranke ktoru doplnim

Oficialne treningi su Utorok Stvrtok a Nedelu v Trnave na slavii na ihriskach od 16:30 do 20:00 az 20:30, trenuje sa za kazdeho pocasia okrem silneho dazda a burky, vynimkou su aj velke horka s paliacim slnkom vtedy sa posuva cas z 16:30 na 19:00.

Neoficialny trening je takmer kazdy den podla dohody ludi v time.

Tim bol zalozeny v juni 1996 v Trnave, rozpusteny jul 2004 z dovodu zranenia dvoch klucovych hracov. Neoficialne znozalozenie timu bolo august 2009 a oficialne marec 2010.

Song timu: Clint Mansell - Lux aeterna

Tim do roku 2004 odohral priblizne 36 zapasov pricom najhorsie miesto bolo 4 z petnastich zucastnenych. posledne tri roky 2002, 2003, 2004 boli iba prve miesta.