Student Golf klub

Spoluhráči.cz klub Student Golf klub O klubu

Student Golf klub – O klubu

Student Golf vznikl na podzim roku 2008 jako projekt studentské organizace při vysokých školách v Praze za účelem podpory a rozvoje golfu, který je dnes nejrychleji se rozvíjejícím sportem v České republice. Naším hlavním cílem je rozšiřovat golf mezi mladé lidi, studenty, absolventy vysokých škol a zejména ty, jež ho považují za příliš finančně nákladný a nedostupný.

Díky našim výhodným golfovým balíčkům jsme schopni zpřístupnit ho téměř každému. Pro členy Student Golf klubu pořádáme v pravidelných intervalech golfové kurzy, turnaje, tréninky, různé společenské akce a panelové diskuze za účasti velmi zajímavých osobností nejen z golfového prostředí, ale i z oblasti politiky, obchodu, průmyslu a kultury.

Těšíme se na společnou hru,

Student Golf team