Spoluhráči.cz klub SK Technik České Budějovice kalendář akcí všechny proběhlé akce

SK Technik České Budějovice – všechny proběhlé akce klubu

Možné akce:

ŽJČ krátka VCB

12. 5. 2019 9:00 – 13:30 Frymburk

rozpis

přihlášky do 5.5.

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 25. 3. 2019, 8:44

ŽJČ sprint VCB odpolední závod

11. 5. 2019 13:30 – 16:00 Bad Leonfelden

přihlášky do 5.5.

rozpis

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 25. 3. 2019, 8:35   (upraveno 25. 3. 2019, 8:40)

ŽJČ sprint VCB dopolední závod

11. 5. 2019 9:00 – 12:00 Lipno n. Vltavou

přihlášky do 5.5.

rozpis

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 25. 3. 2019, 8:32   (upraveno 25. 3. 2019, 8:38)

ŽJČ krátká SJH

28. 4. 2019 9:00 – 13:00 Horní Pěna u JH

rozpis

přihlášky do 21.4.

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 25. 3. 2019, 8:27

ŽJČ Tábor

27. 4. 2019 9:30 – 14:00 Tábor Horky (Pintovka)

rozpis

přihlášky do 17.4.

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 25. 3. 2019, 8:17

Krušnohorský DT

25. 4. 2019 19:00 – 28. 4. 2019 12:00 Opárno

rozpis

přihlášky do 15.4.

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 25. 3. 2019, 8:58

DT Šlapanice

11. 4. 2019 19:00 – 14. 4. 2019 12:00 Šlapanice u Brna

rozpis

přihlášky do 5.4.

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 25. 3. 2019, 8:51

Oblastní přebor štafet OPI

30. 3. 2019 9:00 – 15:00 Dobrá Voda u ČB

přihlášky do 24.3.

rozpis

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 25. 3. 2019, 8:08

ŽJČ sprint

30. 3. 2019 9:00 – 12:00 Dobrá Voda u ČB

přihlášky do 22.3.

rozpis

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 25. 3. 2019, 8:12

DT Holštejn

28. 3. 2019 19:00 – 31. 3. 2019 12:00 Jedovnice

přihlášky do 1.3.

rozpis

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 25. 3. 2019, 8:47

Vodňanský kapr

20. 10. 2018 11:00 – 21. 10. 2018 14:00 Bílsko

rozpis

přihlášky do 15.10.2018

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 17. 7. 2018, 11:45   (upraveno 25. 9. 2018, 12:25)

DT Tlapka

11. 10. 2018 18:00 – 14. 10. 2018 12:00 Sobotín Klepáčov

přihlášky do

rozpis

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 21. 3. 2018, 8:07

ŽJČ Kašperské Hory, klasika

7. 10. 2018 10:00 – 16:00 KH

rozpis

přihlášky do 30.9.

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 17. 7. 2018, 11:41   (upraveno 25. 9. 2018, 12:16)

ŽJČ Kašperské Hory, klasika

7. 10. 2018 10:00 – 16:00 KH

rozpis

přihlášky do 30.9.

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 17. 7. 2018, 11:41

ŽJČ Kašperské hory, krátká

6. 10. 2018 11:00 – 16:00 KH

rozpis

přihlášky do 30.9.2018

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 17. 7. 2018, 11:39   (upraveno 25. 9. 2018, 11:27)

DT Pes v tahu

27. 9. 2018 18:00 – 30. 9. 2018 12:00 Jenišovická pahorkatina

přihlášky do

rozpis

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 21. 3. 2018, 8:01

Pimonův kufr ŽJČ middle

23. 9. 2018 10:30 – 15:00 Písecké hory

rozpis

přihlášky do 16.9.

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 17. 7. 2018, 11:34   (upraveno 13. 9. 2018, 13:44)

ŽJČ krátká Písek

22. 9. 2018 10:00 – 15:00 Chroboly

přihlášky do 16.9.

rozpis

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 17. 7. 2018, 11:32   (upraveno 13. 9. 2018, 13:42)

DT Fryšták

6. 9. 2018 18:00 – 9. 9. 2018 12:00 Držková u Fryštáku

přihlášky do

rozpis

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 21. 3. 2018, 7:57

Budějovický pohár, ŽJČ krátká trať

26. 8. 2018 10:30 – 15:30 Černé Údolí

přihlášky do 19.8.2018

rozpis

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 17. 7. 2018, 11:25

Mistrovství JČ oblasti na klasické trati

25. 8. 2018 14:00 – 18:00 Černé Údolí

rozpis

přihlášky do 18.8.2018

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 17. 7. 2018, 11:17

DT Šerák

12. 7. 2018 18:00 – 15. 7. 2018 12:00 Lipová Lázně

přihlášky do

rozpis

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 21. 3. 2018, 7:55

DT Bloody Walk Krkonoše

21. 6. 2018 18:00 – 24. 6. 2018 12:00 Krkonoše

přihlášky do

rozpis

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 21. 3. 2018, 7:53

DT Osoblaha

7. 6. 2018 18:00 – 10. 6. 2018 12:00 Savín (Litovel nejblíž)

přihlášky do 31.5.2018

rozpis

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 21. 3. 2018, 7:49

DT Holštejn

24. 5. 2018 18:00 – 27. 5. 2018 12:00 Holštejn (Moravský kras)

přihlášky do 1.5.2018

rozpis

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 21. 3. 2018, 7:45

ŽJČ Tábor

20. 5. 2018 9:00 – 14:00 Tábor

přihlášky do

rozpis

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 21. 3. 2018, 7:26   (upraveno 21. 3. 2018, 7:27)

Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu

19. 5. 2018 – Tábor

přihlášky do

rozpis

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 21. 3. 2018, 7:25

ŽJČ Husitský štít - VCB klasika

13. 5. 2018 10:30 – 15:00 Frymburk Ranč u tří Anč

přihlášky do 6.5.2018

rozpis

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 21. 3. 2018, 7:20

Krušnohorský dogtrekking

3. 5. 2018 18:00 – 6. 5. 2018 12:00 Ostrov u Tisé

přihlášky do 10.4.2018

rozpis

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 21. 3. 2018, 7:42

ŽJČ Křemže MJČ sprint + štafety

28. 4. 2018 8:30 – 15:00 Křemže

přihlášky do 15.4.2018

rozpis jednotlivci

rozpis štafety

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 21. 3. 2018, 7:16

ŽJČ Písek

21. 4. 2018 – hájovna Hromová jedle, Kluky u Písku

přihlášky do 15.4.2018

rozpis

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 21. 3. 2018, 6:57

ŽJČ Tábor MJČ krátká trať

7. 4. 2018 9:30 – 15:00 Kozí Hrádek, Sezimovo Ústí

přihlášky do 1.4.2018

 

rozpis

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 21. 3. 2018, 6:54

Šlapanický dogterkking

5. 4. 2018 18:00 – 8. 4. 2018 12:00 Šlapanice u Brna

rozpis

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 21. 3. 2018, 7:39

DT Toulovec

22. 3. 2018 18:00 – 25. 3. 2018 12:00 Lucký Vrch (Svratka)

rozpis

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 21. 3. 2018, 7:36

OB Kapr

14. 10. 2017 – 15. 10. 2017 Bavorov

přihlášky do 9.10.2017

rozpis

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 14. 2. 2017, 13:46   (upraveno 6. 9. 2017, 13:51)

DT Krkonošská tlapka v Českém ráji

12. 10. 2017 – 15. 10. 2017 někde v Ráji

rozpis

přihlášky do

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 14. 2. 2017, 13:30

DT Zde jsou lvi

21. 9. 2017 – 24. 9. 2017 Vrbno pod Pradědem

rozpis 

přihlášky do 

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 14. 2. 2017, 13:28

DT Fryšták

7. 9. 2017 – 10. 9. 2017 Držková

rozpis

přihlášky

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 14. 2. 2017, 13:27

OB OCB + PCB

27. 8. 2017 10:00 – 13:00 Trocnov památník Jana Žižky

rozpis

přihlášky do 20.8.2017

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 14. 2. 2017, 13:45   (upraveno 8. 8. 2017, 10:17)

OB VCB

26. 8. 2017 13:30 – 17:00 FK Borek sportovní areál

rozpis

přihlášky do 20.8.

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 14. 2. 2017, 13:44   (upraveno 8. 8. 2017, 10:19)

DT Šerák

13. 7. 2017 – 16. 7. 2017 Lipová Lázně

rozpis

přihlášky do

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 14. 2. 2017, 13:26

DT Bígl Extreme 180 km

13. 6. 2017 – 18. 6. 2017 Krušné hory

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 14. 2. 2017, 13:43

OB Strakonice

28. 5. 2017 xx

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 14. 2. 2017, 13:42

OB Křemže

27. 5. 2017 – xx

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 14. 2. 2017, 13:41

DT Holštejn

25. 5. 2017 – 28. 5. 2017 Holštejn

rozpis ještě není

přihlášky do

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 14. 2. 2017, 13:25

DT Jednovoký vlk 2017

11. 5. 2017 – 14. 5. 2017 Vysočina

rozpis ještě není

přihlášky do

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 14. 2. 2017, 13:23

Krušnohorský DT

28. 4. 2017 – 1. 5. 2017 Františkovy Lázně

propozice

přihlášky do 6.4.2017

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 14. 2. 2017, 13:21

OB

23. 4. 2017 11:00 – 16:00 Frymburk

rozpis

přihlášky 14.4.2017

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 14. 2. 2017, 13:40   (upraveno 22. 2. 2017, 9:18)

Přebor JČ SPRINT

15. 4. 2017 12:30 – 16:00 Lipno n. Vltavou

rozpis

přihlášky do 29.3.2017

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 14. 2. 2017, 13:39   (upraveno 22. 2. 2017, 9:26)

ŽJČ přebor JČ na krátké trati

15. 4. 2017 8:30 – 12:00 Lipno nad Vltavou

rozpis

přihlášky do 29.3.2017

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 14. 2. 2017, 13:38   (upraveno 16. 3. 2017, 9:43)

Šlapanický dogtrekking

13. 4. 2017 – 16. 4. 2017 Šlapanice

rozpis

přihlášky do 5.4.2017

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 10. 2. 2017, 11:02

DT Po stopách Toulovce

30. 3. 2017 – 2. 4. 2017 Lucký vrch - Žďárské vrchy

rozpis

přihlášky do 1.3.2017

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 10. 2. 2017, 10:53

Dogtrek zimním Berounskem

25. 2. 2017 – Nižbor

rozpis

přihlášky do 22.2.2017

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 10. 2. 2017, 10:47

OB Vodňanský kapr

15. 10. 2016 10:00 – 16. 10. 2016 14:00 Bavorov koupaliště

rozpis

přihlášky do 9.10.2016

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 21. 1. 2016, 11:33   (upraveno 26. 9. 2016, 7:05)

Krkonošská tlapka v Českém ráje

13. 10. 2016 20:00 – 16. 10. 2016 12:00 Malá Skála

rozpis

přihlášky do 30.7.2016

zvýšené startovné do 2.10.2016

 

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 21. 1. 2016, 11:32   (upraveno 29. 7. 2016, 10:48)

ŽJČ Písek

9. 10. 2016 10:00 – 16:00 Písek

rozpis

přihlášky do 26.9.2016 (pak jsem na dogtrekkingu)

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 21. 1. 2016, 11:30   (upraveno 29. 7. 2016, 10:40)

Dogtrekking K.H.Máchy

29. 9. 2016 20:00 – 2. 10. 2016 12:00 Staré Splavy Holiday camp

rozpis

přihlášky do 14.9.2016

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 21. 1. 2016, 11:29   (upraveno 29. 7. 2016, 10:30)

Běž a najdi

17. 9. 2016 9:30 – 13:30 Borová Lada, škola

veřejný závod jednotlivců na krátké trati

rozpis

přihlášky do 7.9. (pak budu na dogtrekkingu, nepřihlašuji)

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 18. 8. 2016, 13:17

ŽB Jablonec nad Nisou

10. 9. 2016 11:00 – 11. 9. 2016 14:00 SKI areál Severák, Hrabětice okr. Jablonec n.N.

rozpis 

přihlášky do 18.8.2016

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 21. 1. 2016, 11:27   (upraveno 29. 7. 2016, 10:18)

Fryštácký dogtrekking

8. 9. 2016 20:00 – 11. 9. 2016 12:00 Držková

rozpis

přihlášky do

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 21. 1. 2016, 11:26

OB Šumavský kufr

3. 9. 2016 10:00 – 4. 9. 2016 15:00 Louka u osady Nový Dvůr, příjezd od hradu Kašperk

rozpis

přihlášky do 25.8.2016

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 21. 1. 2016, 11:25   (upraveno 29. 7. 2016, 10:08)

ŽJČ VCB

28. 8. 2016 10:00 – 16:00 Černé Údolí hotel U pralesa

rozpis

přihlášky do 18.8.2016

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 21. 1. 2016, 11:23   (upraveno 29. 7. 2016, 10:00)

ŽJČ OCB+PCB

27. 8. 2016 13:00 – 17:00 Vodárna na panelce do Včelné

rozpis

přihlášky do 18.8.2016

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 21. 1. 2016, 11:23   (upraveno 29. 7. 2016, 9:54)

Česká Kanada 2016

10. 8. 2016 9:00 – 14. 8. 2016 14:00 Zvůle

rozpis

přihlášky do 31.5. nebo do 15.7. (trochu dražší)

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 31. 5. 2016, 10:41

Dogtrekking Šerák

21. 7. 2016 20:00 – 24. 7. 2016 12:00 Lipová lázně

rozpis

přihlášky do 3.7.2016

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 21. 1. 2016, 11:21   (upraveno 26. 5. 2016, 10:08)

MČR + veteraniáda krátká trať

25. 6. 2016 10:00 – 26. 6. 2016 14:00 Hojná Voda - Novohradské hory

rozpis

přihlášky do 5.6.2016

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 26. 5. 2016, 10:03

ŽB Čechy Jesenice

18. 6. 2016 11:00 – 19. 6. 2016 13:00 Jesenice

rozpis

přihlášky do 31.5.2016

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 21. 1. 2016, 11:20   (upraveno 3. 5. 2016, 14:26)

ŽJČ Písek

11. 6. 2016 10:00 – 16:00 Lesovna lesů města Písek

rozpis

přihlášky do 2.6.2016

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 21. 1. 2016, 11:18   (upraveno 3. 5. 2016, 14:06)

ŽJČ Strakonice

5. 6. 2016 10:00 – 16:00 Láz (mezi Radomyšlí a Sedlicemi)

rozpis

přihlášky do 30.5.2016

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 21. 1. 2016, 11:17   (upraveno 26. 4. 2016, 8:41)

Dogtrekking Holštejn

26. 5. 2016 20:00 – 29. 5. 2016 12:00 Holštejn, Moravský kras

rozpis

přihlášky do 28.4.2016

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 21. 1. 2016, 11:16   (upraveno 24. 3. 2016, 9:27)

ŽB VŠ Praha

14. 5. 2016 10:00 – 15. 5. 2016 14:00 Halouny - louka pod Jezírkem Loc: 49.8905°N, 14.2169°E

rozpis

přihlášky do 25.4.2016

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 21. 1. 2016, 11:15   (upraveno 24. 3. 2016, 9:21)

Šlapanický dogtrekking

5. 5. 2016 20:00 – 8. 5. 2016 12:00 Šlapanice u Brna

rozpis

přihlášky do 28.4.2016

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 21. 1. 2016, 11:13   (upraveno 24. 3. 2016, 9:04)

ŽB Čechy Hr.Kr., Pardubice

30. 4. 2016 11:00 – 1. 5. 2016 14:00 Trutnov - Horní Staré Město

rozpis

přihlášky do 12.4.2016

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 21. 1. 2016, 11:12   (upraveno 24. 3. 2016, 8:31)

ŽJČ Tábor

23. 4. 2016 9:00 – 15:00 Tábor - Větrovy

rozpis

přihlášky do 17.4.2016

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 21. 1. 2016, 11:10   (upraveno 8. 4. 2016, 8:20)

Krušnohorský dogtrekking

21. 4. 2016 20:00 – 24. 4. 2016 12:00 Autokemp Mosquito Vysoká Lípa

rozpis

přihlášky do 10.4.2016

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 21. 1. 2016, 11:09

OB ŽJČ sprint

10. 4. 2016 9:00 – 15:00 Trhové Sviny

rozpis

přihlášky do 30.3.2016, pak jsem mimo a nepřihlašuju

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 21. 1. 2016, 11:01   (upraveno 24. 3. 2016, 8:25)

Dogtrekking Toulovec

31. 3. 2016 20:00 – 3. 4. 2016 12:00 Lucký vrch, Železné Hory

rozpis

přihlášky do 31.1.2016

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 21. 1. 2016, 10:56

OB Vodňanský kapr

17. 10. 2015 10:00 – 18. 10. 2015 14:00 Vodňansko - Kaprsko

rozpis není

přihlášky do

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 10. 3. 2015, 8:48

Vodňanský kapr

17. 10. 2015 10:00 – 18. 10. 2015 14:00 Bílsko (u Vodňan)

rozpis

přihlášky do 11.10.2015

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 9. 9. 2015, 14:27   (upraveno 9. 9. 2015, 14:30)

Dogtrekking Zde jsou lvi

15. 10. 2015 20:00 – 18. 10. 2015 12:00 Osoblaha

rozpis

přihlášky do

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 10. 3. 2015, 8:51

OB Písek

4. 10. 2015 9:00 – 15:00 Semice u Písku

rozpis

přihlášky do 25.9.2015

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 10. 3. 2015, 8:46   (upraveno 9. 9. 2015, 14:26)

OB Křemže

12. 9. 2015 9:00 – 16:00 Třísov

rozpis

přihlášky do 6.9.2015

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 10. 3. 2015, 8:43   (upraveno 9. 9. 2015, 14:23)

Dogtrekking Fryšták

10. 9. 2015 20:00 – 13. 9. 2015 12:00 Držková kemp Patriot

rozpis

přihlášky do 27.8.2015

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 10. 3. 2015, 8:40

OB klasika OCB+PCB

30. 8. 2015 10:00 – 16:00 Trocnov, u památníku Žižky

rozpis

přihlášky do 20.8.2015

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 10. 3. 2015, 8:36   (upraveno 23. 7. 2015, 12:28)

OB VCB zkrácená - Husitský štít

29. 8. 2015 13:00 – 17:00 Trocnov památník J.Žižky

rozpis

přihlášky do 20.8.

 

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 10. 3. 2015, 8:33   (upraveno 23. 7. 2015, 12:28)

Dogtrekking Šerák (Jeseníky)

16. 7. 2015 20:00 – 19. 7. 2015 12:00 Lipová Lázně, areál Miroslav

rozpis není

přihlášky do

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 10. 3. 2015, 8:31

HSH Vysočina Cup

10. 7. 2015 10:00 – 12. 7. 2015 14:00 Sněžné, Milovy

rozpis

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 12. 6. 2015, 9:10   (upraveno 12. 6. 2015, 9:11)

Dogtrekking Jednooký vlk

18. 6. 2015 20:00 – 21. 6. 2015 12:00 kemp Vochtánka pod zříceninou hradu Potštejn

rozpis

přihlášky do 26.5.2015

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 10. 3. 2015, 8:29

OB Jindřichův Hradec

13. 6. 2015 9:00 – 15:00 Sedlo u Číměře

rozpis

přihlášky do 4.6.2015

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 10. 3. 2015, 8:24   (upraveno 18. 5. 2015, 14:16)

ŽB Čechy

6. 6. 2015 10:00 – 7. 6. 2015 15:00 Pekloves, jičín

rozpis

přihlášky do 22.5.

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 12. 5. 2015, 12:47

ŽB Čechy

6. 6. 2015 10:00 – 7. 6. 2015 14:00 Pekloves (Jičín)

rozpis

přihlášky do 22.5.2015

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 9. 4. 2015, 13:46

Dogtrekking Holštejn

28. 5. 2015 20:00 – 31. 5. 2015 12:00 Moravský kras

rozpis

přihlášky do 12.5.2015

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 10. 3. 2015, 8:21   (upraveno 16. 4. 2015, 14:02)

ŽB Čechy

16. 5. 2015 10:00 – 17. 5. 2015 14:00 Albrechtice (u Sušice)

rozpis

přihlášky do 28.4.2015

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 10. 4. 2015, 10:43

Dogtrekking Bludná psice v Jizerkách

6. 5. 2015 20:00 – 10. 5. 2015 12:00 autokemp Hejnice

rozpis

přihlášky do 30.3.2015

Jedná se o nejdelší trek v historii - max délka 130 km (možno zkrátit)

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 10. 3. 2015, 8:13   (upraveno 10. 3. 2015, 8:19)

ŽB Čechy

2. 5. 2015 10:00 – 3. 5. 2015 14:00 Vranov (východní Čechy)

rozpis

přihlášky do 15.4.2015

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 9. 4. 2015, 13:42

OB krátká trať - přebor JČ

26. 4. 2015 9:00 – 14:00 Ústrašice kulturní dům

rozpis

přihlášky do 18.4.2015

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 9. 3. 2015, 16:46   (upraveno 10. 4. 2015, 10:36)

Krušnohorský dogtrekking

23. 4. 2015 19:00 – 26. 4. 2015 12:00 autokemp Osek u Duchcova

rozpis

přihlášky do 8.4.2015

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 9. 3. 2015, 16:40

OB Písek

19. 4. 2015 10:00 – 14:00 Písek - Na Křižatkách

rozpis

přihlášky do 12.4.2015

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 9. 3. 2015, 16:34   (upraveno 10. 4. 2015, 10:24)

OB Budějovický pohár

12. 4. 2015 10:00 – 16:00 Konzervatoř České Budějovice, Kanovnická 22

rozpis

přihlášky do 4.4.2015

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 9. 3. 2015, 16:31   (upraveno 1. 4. 2015, 9:45)

OB přebor JČ na klasické trati

11. 4. 2015 9:00 – 14:00 Včelná

rozpis

přihl. do 3.4.2015

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 9. 3. 2015, 16:27

Dogtrekking Po stopách Toulovce

27. 3. 2015 7:00 – 29. 3. 2015 12:00 Železné hory - chata Lucký vrch

rozpis

přihlášky do 1.3.2015

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 9. 3. 2015, 16:22

OB Vodňanský kapr

18. 10. 2014 10:00 – 19. 10. 2014 14:00 Bílsko, 12 km od Vodňan

přihlášky do 12.10.2014

rozpis

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 12. 6. 2014, 11:03   (upraveno 23. 9. 2014, 14:18)

DT Krajem KH Máchy

9. 10. 2014 20:00 – 12. 10. 2014 12:00 Staré Splavy Holidaycamp

přihlášky do 26.9.2014

rozpis

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 12. 6. 2014, 10:53

OB ŽJČ Písek Pimonův kufr

5. 10. 2014 10:00 – 16:00 Písek, Na křižatkách
Změna v termínu přihlášek: posílám přihlášku ve středu 24.9., ve čtvrtek už jedu do Krkonoš na dogtrekking

rozpis

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 12. 6. 2014, 10:46   (upraveno 23. 9. 2014, 13:59)

DT Krkonošská tlapka

25. 9. 2014 20:00 – 28. 9. 2014 12:00 Mladé Buky, Retropark Sejfy

přihlášky do 3.7.2014

rozpis

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 12. 6. 2014, 10:42

OB Šumavský kufr

20. 9. 2014 10:00 – 21. 9. 2014 15:00 Opolenec

přihlášky do 9.9.2014, přihlásím to 10.9. a od 11.9. budu na dovolené

rozpis

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 12. 6. 2014, 10:34   (upraveno 6. 8. 2014, 13:02)

Fryštácký dogtrekking

11. 9. 2014 19:00 – 14. 9. 2014 12:00 Držková, kemp Patriot, okr. Zlín

přihlášky do 5.9.2014

rozpis

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 12. 6. 2014, 10:26   (upraveno 12. 6. 2014, 10:27)

ŽB Čechy Chrast

6. 9. 2014 11:00 – 7. 9. 2014 15:00 Proseč

přihlášky do 17.8.2014

rozpis

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 12. 6. 2014, 10:18   (upraveno 6. 8. 2014, 12:57)

žjč Budějovický pohár

31. 8. 2014 10:00 – 16:00 Černé Údolí

přihlášky do 21.8.2014

rozpis

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 12. 6. 2014, 10:01   (upraveno 6. 8. 2014, 13:32)

žjč JIHOR

30. 8. 2014 9:00 – 15:00 Panelová cesta Roudné-Včelná, objekt JVS

přihlášky do 19.8.2014

rozpis

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 12. 6. 2014, 9:53   (upraveno 6. 8. 2014, 13:29)

DT Šerák

24. 7. 2014 20:00 – 27. 7. 2014 12:00 Lipová lázně, středisko Miroslav

rozpis

přihlášky do 5.7.2014

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 23. 3. 2014, 12:23   (upraveno 14. 8. 2014, 13:11)

Veteran Cup 3 denní

11. 7. 2014 11:00 – 13. 7. 2014 15:00 Potštejn, kempwestern Vochcánka (GPS: 50°4'29.071"N, 16°18'42.753"E)

přihlášky do 13.6.

rozpis

 

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 12. 6. 2014, 9:45   (upraveno 12. 6. 2014, 9:47)

ŽB Čechy Chrastava

7. 6. 2014 11:00 – 8. 6. 2014 15:00 Fojtka, Chrastava

rozpis

přihlášky do 15.5.

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 23. 3. 2014, 12:19   (upraveno 10. 4. 2014, 10:53)

Dogtrekking Zde jsou lvi

5. 6. 2014 20:00 – 8. 6. 2014 12:00 Suchá Rudná (Jeseníky)

rozpis

termín pro přihlášky pořadatel neuvádí, přihlásím to do 20.5.

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 23. 3. 2014, 11:59

ŽJČ Písek

31. 5. 2014 10:00 – 16:00 Lesovna Flekačky, Písek

rozpis

přihlášky do 23.5.2014

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 23. 3. 2014, 11:50   (upraveno 10. 4. 2014, 11:20)

ŽB Čechy Turnov

17. 5. 2014 11:00 – 18. 5. 2014 14:00 Louka u obce Rokytá

rozpis

přihlášky do 30.4.2014

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 23. 3. 2014, 11:38

ŽB Jindřichův Hradec

10. 5. 2014 10:00 – 11. 5. 2014 15:00 Cyklokemp Pod Landštejnem
rozpis přihlášky do 18.4.2014 Vzhledem k tomu, že závody jsou zároveň žebříčkem B věnujte prosím pozornost přihlášení do správných kategorií. Pro oblastní žebříček JčAOS platí následující kategorie: Kategorie DH14  až DH18 se hlásí do kategorií B, běží tedy tratě ŽB. Platí vklad 40 Kč (DH14) nebo 70 Kč (DH16-18) Kategorie DH20 se hlásí do DH21D. Platí vklad 70 Kč. Kategorie DH21 se hlásí do DH21C. Platí plný vklad. Veteráni se hlásí do příslušných kategorií C. Platí vklad 70 Kč     sobota ŽB neděle ŽB sobota ŽJČ neděle ŽJČ Startovné: ...

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 21. 3. 2014, 11:54   (upraveno 10. 4. 2014, 10:46)

DT Jednooký vlk

8. 5. 2014 20:00 – 11. 5. 2014 12:00 rybník Velké Dářko Škrdlovice (u Žďáru n.S.)

rozpis

přihlášky do 24.4.2014

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 21. 3. 2014, 11:49

OB Tábor krátká trať

27. 4. 2014 9:15 – 14:00 Kozí Hrádek u Tábora

rozpis

přihlášky do 18.4.

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 19. 3. 2014, 14:40   (upraveno 8. 4. 2014, 14:31)

DT Krušné hory

24. 4. 2014 20:00 – 27. 4. 2014 12:00 Osek u Duchcova, autokemp

rozpis

přihlášky do 1.4.2014

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 7. 3. 2014, 11:30

Horský maraton

6. 4. 2014 10:00 – 17:00 Trhové Sviny

rozpis

přihlášky nejlépe předem zde,  ale půjde to i na startu

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 7. 3. 2014, 11:26

OB ŽJČ - PCB štafety

5. 4. 2014 14:00 – 17:00 ČB amfiteátr na Výstavišti

rozpis

přihlášky do 26.3.

Radim udělal novou mapu Země Samoživitelka 1:4000

Štafety dvoučlenné, 4 úseky. Každý člen tedy poběží dva úseky.

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 7. 3. 2014, 11:17

ŽJČ PCB sprint

5. 4. 2014 8:00 – 11:00 ZOO Ohrada, Hluboká nad Vltavou

rozpis

přihlášky do 26.3.

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 7. 3. 2014, 11:20

OB Krty u Jesenice

29. 3. 2014 10:00 – 30. 3. 2014 13:00 Krty

rozpis

přihlášky do 21.3.2014

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 12. 3. 2014, 8:00

Dogtrekking Železné hory

27. 3. 2014 20:00 – 30. 3. 2014 12:00 Lucký vrch

rozpis

přihlášky do 28.2.2014

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 7. 3. 2014, 11:08   (upraveno 7. 3. 2014, 11:08)

hospoda

30. 1. 2014 18:00 – 20:00 Na Větrné

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 29. 1. 2014, 9:23

DT Bludní psice

17. 10. 2013 19:00 – 20. 10. 2013 12:00 Jizerské hory

rozpis

přihlášky do

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 23. 1. 2013, 12:28

OB ŽJČ - Vodňanský kapr

12. 10. 2013 11:00 – 13. 10. 2013 15:00 Krtely

rozpis

přihlášky do 6.10.2013

Nezapomeňte si vzít bednu na jablka!

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 23. 1. 2013, 12:27   (upraveno 20. 9. 2013, 12:03)

OB ŽJČ - Křemže

6. 10. 2013 10:00 – 17:00 Křemže

Kolem závodu je podezřele ticho.

Nenalezeno ani v ORIS, ani na stránkách JčAoS - tak soudím, že je závod zrušen. Vojta 20.9.2013

 

 

 

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 23. 1. 2013, 12:26   (upraveno 20. 9. 2013, 12:18)

OB Linz Cup E6

5. 10. 2013 13:00 – 16:00 Rakousko

rozpis

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 23. 1. 2013, 12:25

OB ŽJČ - Písek

29. 9. 2013 10:00 – 16:00 Bílý dům Na Křižánkách, značeno ze silnice Písek - Záhoří

rozpis

přihlášky do 19.9.2013

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 23. 1. 2013, 12:23   (upraveno 2. 8. 2013, 10:47)

OB Linz Cup E5

28. 9. 2013 13:00 – 17:00 Rakousko

rozpis

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 23. 1. 2013, 12:22

DT Novohradský dogtrekking

26. 9. 2013 19:00 – 29. 9. 2013 12:00 Novohradské hory

rozpis

přihlášky do

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 23. 1. 2013, 12:24

OB ŽB - DKP

14. 9. 2013 11:00 – 15. 9. 2013 15:00 ?

rozpis

přihlášky do 2.9.2013

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 23. 1. 2013, 13:02   (upraveno 2. 8. 2013, 10:35)

DT Fryštácký dogtrekking

12. 9. 2013 19:00 – 15. 9. 2013 12:00 Držková kemp Patriot

rozpis

přihlášky do

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 23. 1. 2013, 12:21

OB ŽJČ - Lenora

7. 9. 2013 10:00 – 16:00 Lenora

krátká trať

rozpis

přihlášky do 1.9.2013

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 23. 1. 2013, 12:18   (upraveno 2. 8. 2013, 10:41)

OB ŽJČ - OCB

1. 9. 2013 10:00 – 15:00 Černé údolí u Benešova nad Černou, hotel U pralesa

rozpis

přihlášky do 22.8.

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 23. 1. 2013, 12:17   (upraveno 6. 8. 2013, 10:37)

OB Linz Cup E4

31. 8. 2013 12:00 – 16:00 Trocnov památník Jana Žižky

Na závod se nevztahuje abonentní předplatné LC, platí se zvlášť

rozpis

přihlášky do 20.8.2013

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 23. 1. 2013, 12:16   (upraveno 23. 1. 2013, 12:50)

Cena východních Čech

30. 8. 2013 – 1. 9. 2013 Nasavrky

 

přihlášky do 8.7.

rozpis

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 24. 6. 2013, 14:14

Rumcajsovy míle - 3D

16. 8. 2013 – 18. 8. 2013 Brada u Jičína

rozpis

přihlášky do 8.7. (pak budu na dovolené)

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 24. 6. 2013, 14:09

DT Stopou strejdy Šeráka

25. 7. 2013 19:00 – 28. 7. 2013 12:00 Lipová lázně

rozpis

přihlášky do 12.7.2013

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 23. 1. 2013, 12:13   (upraveno 2. 7. 2013, 15:11)

H.S.H. Vysočina Cup 2013

12. 7. 2013 11:00 – 14. 7. 2013 14:00 Medlov

třídenní OB

rozpis

přihlášky do 16.6.2013 na "vojta.soudek@gmail.com" (nebudu v práci, mám dovolenou)

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 13. 6. 2013, 13:53   (upraveno 13. 6. 2013, 14:04)

OB ŽB - LPM

15. 6. 2013 11:00 – 16. 6. 2013 15:00 Mezholezy 11 km S od Horšovského Týna

rozpis

přihlášky do 24.5.

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 23. 1. 2013, 13:00   (upraveno 17. 5. 2013, 9:06)

OB ŽJČ - PCB sprint

9. 6. 2013 9:00 – 15:00 ČB parkoviště u Tesca

rozpis

přihlášky do 24.5.2013

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 23. 1. 2013, 11:31   (upraveno 17. 5. 2013, 9:03)

OB ŽJČ - PCB

8. 6. 2013 10:00 – 16:00 Včelná hřiště

rozpis

přihlášky do 24.5.2013

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 23. 1. 2013, 11:30   (upraveno 17. 5. 2013, 9:01)

DT Zde jsou lvi

6. 6. 2013 19:00 – 9. 6. 2013 12:00 Suchá Rudná (Osoblaha)

rozpis

přihlášky do 6.5.2013 (to je můj odhad, v rozpise není uvedeno)

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 23. 1. 2013, 11:35

OB ŽB - PZR

1. 6. 2013 11:00 – 2. 6. 2013 15:00 Bohdalec

rozpis

přihlášky do 13.5.

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 23. 1. 2013, 12:59   (upraveno 17. 5. 2013, 8:56)

OB ŽJČ - Křemže

18. 5. 2013 10:00 – 17:00 Třísov koupaliště

rozpis

startovné proti rozpisu sníženo z 80 na 70 Kč, mladší kat. 40,-

přihlášky do 13.5.2013

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 23. 1. 2013, 11:27   (upraveno 6. 5. 2013, 9:28)

OB ŽB - DKL

11. 5. 2013 11:00 – 12. 5. 2013 14:00 ?

rozpis

přihlášky do

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 23. 1. 2013, 12:58

DT Jednooký vlk

8. 5. 2013 19:00 – 11. 5. 2013 12:00 Broumovský výběžek, Otovice

rozpis

přihlášky do 29.4.

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 23. 1. 2013, 11:26   (upraveno 11. 4. 2013, 8:59)

OB Linz Cup E3

4. 5. 2013 13:00 – 17:00 Rakousko

rozpis

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 23. 1. 2013, 11:25

OB Trojutkání JČ - Horní Rakousko - Bavorsko

1. 5. 2013 11:00 – 17:00 Bernried - Německo

rozpis

přihlášky do

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 23. 1. 2013, 11:24

OB ŽJČ - Tábor

28. 4. 2013 10:00 – 17:00 Planá nad Lužnicí, areál Za řekou

rozpis

přihlášky do 15.4.2013

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 23. 1. 2013, 11:22   (upraveno 9. 4. 2013, 12:25)

OB Linz Cup E2

20. 4. 2013 13:00 – 17:00 Austria

rozpis

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 23. 1. 2013, 11:21

DT Krušnohorský dogtrekking

18. 4. 2013 19:00 – 21. 4. 2013 12:00 Jirkov, autokemp Červený Hrádek

rozpis

přihlášky do 5.4.2013

 

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 23. 1. 2013, 11:20   (upraveno 23. 1. 2013, 12:33)

OB ŽJČ - Slovan Jindřichův Hradec

13. 4. 2013 10:00 – 17:00 JH

rozpis

přihlášky do 4.4.2013

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 23. 1. 2013, 11:18   (upraveno 20. 3. 2013, 13:23)

OB ŽJČ - Strakonice - ZRUŠENO

7. 4. 2013 10:00 – 15:00 rekr. zařízení U Biskupa mezi Vrbicí u Vacova a Malečí

rozpis

Odvoláváme 1.oblastní závod v OB, plánovaný na 7.4. v oblasti Zálesí. V uvedené lokalitě leží 25 cm sněhu a celý týden nebude odtávat. Hledáme náhradní termín

Šafařík st. Strakonice

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 23. 1. 2013, 11:17   (upraveno 2. 4. 2013, 9:25)

Horský maraton

7. 4. 2013 10:00 – 16:00 Trhové Sviny

32 km výklus přes Slepičí a Novohradské hory

rozpis

přihlášky na místě v 10:30

start v 11 hodin

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 24. 1. 2013, 9:09

OB Linz Cup E1

30. 3. 2013 13:00 – 17:00 Austria

abonentní přihláška na 5 závodů do 23.3.2013

rozpis

místo

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 23. 1. 2013, 11:16   (upraveno 23. 1. 2013, 12:46)

DT Šlapanice

28. 3. 2013 19:00 – 31. 3. 2013 13:00 Šlapanice u Brna

rozpis

přihlášky do 16.3.2013

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 23. 1. 2013, 11:14   (upraveno 23. 1. 2013, 12:30)

Členská schůze Technik ČB

31. 1. 2013 19:00 – 21:00 ČB Máj, restaurace Na Větrné

stůl je zamluven na Pšendu na 19 hod.

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 23. 1. 2013, 11:08

ŽJČ - klasika PVD - Vodňanský kapr E2

14. 10. 2012 8:30 – 13:00 Krtely

přihlášky do 8.10.2012

rozpis

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 26. 12. 2011, 19:01   (upraveno 17. 9. 2012, 13:58)

ŽJČ - klasika PVD - Vodňanský kapr E1

13. 10. 2012 10:00 – 16:00 Krtely

přihlášky do 8.10.2012

rozpis

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 26. 12. 2011, 19:00   (upraveno 17. 9. 2012, 13:56)

Fryštácký dogtrekking

11. 10. 2012 20:00 – 14. 10. 2012 12:00 Držková kemp Patriot

přihlášky do

rozpis

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 27. 12. 2011, 14:34

Linz Cup 6.kolo

6. 10. 2012 Rakousko

přihlášky do

rozpis

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 26. 12. 2011, 18:59

Dogtrekking Krajem K.H.Máchy

27. 9. 2012 20:00 – 30. 9. 2012 12:00 Mšeno

přihlášky do 11.9.2012

rozpis

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 27. 12. 2011, 14:33   (upraveno 21. 6. 2012, 9:09)

ŽJČ Šumavský kufr E2 klasika

23. 9. 2012 8:30 – 13:00 Opolenec - příjezd značen od Tuškova

přihlášky do 12.9.

rozpis

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 26. 12. 2011, 18:58   (upraveno 2. 8. 2012, 13:57)

ŽJČ Šumavský kufr E1 middle

22. 9. 2012 12:15 – 16:00 Opolenec - příjezd značen od Tuškova

přihlášky do 12.9.2012 - pak odjíždím se psama do lesa a přihlášku už nepošlu!

rozpis

Možnost objednat nocleh v tělocvičně ze soboty na neděli za 60 Kč.

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 26. 12. 2011, 18:57   (upraveno 2. 8. 2012, 13:55)

ŽJČ - klasika KRE - Štít Podkletí

16. 9. 2012 9:30 – 14:30 Chmelná

přihlášky do 11.9.

Rozpis

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 26. 12. 2011, 18:55   (upraveno 26. 8. 2012, 8:30)

Linz Cup 5.kolo

15. 9. 2012 13:30 – 16:30 Rakousko

přihlášky do

rozpis

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 26. 12. 2011, 18:54

Dogtrekking Krkonošská tlapka

13. 9. 2012 20:00 – 16. 9. 2012 12:00 Mladé Buky - Dolní Sejfy

přihlášky do 28.6.2012

rozpis

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 27. 12. 2011, 14:32   (upraveno 21. 6. 2012, 9:08)

ŽB Čechy - SJI

8. 9. 2012 10:00 – 9. 9. 2012 15:00 Jihlava Pávov autokemp

přihlášky do 24.8.2012

rozpis

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 28. 12. 2011, 15:12   (upraveno 3. 8. 2012, 8:28)

JIHOR - ŽJČ klasika OCB + PCB

2. 9. 2012 10:00 – 15:00 Zahájí náves (u Hluboké nad Vltavou)

přihlášky do 24.8.2012

rozpis

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 26. 12. 2011, 18:53   (upraveno 2. 8. 2012, 13:48)

Budějovický pohár - ŽJČ + Linz Cup VCB

1. 9. 2012 14:14 – 18:00 Benešov nad. Černou - Kuří

Abonenti Linz Cupu se musí na tento závod přihlásit zvlášť

přihlášky do 24.8.2012

rozpis

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 26. 12. 2011, 18:52   (upraveno 2. 8. 2012, 13:45)

Dogtrekking Stezka vlka

30. 8. 2012 20:00 – 2. 9. 2012 12:00 Loučná nad Desnou

přihlášky do 18.8.2012

rozpis

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 27. 12. 2011, 14:31   (upraveno 21. 6. 2012, 9:04)

Dogtrekking Šerák

26. 7. 2012 20:00 – 29. 7. 2012 12:00 Lázně Lipová

Dogtrekking 102 km

přihlášky do 10.7.2012

rozpis

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 27. 12. 2011, 14:29   (upraveno 16. 4. 2012, 7:13)

ŽJČ - krátká SJH

24. 6. 2012 – hospoda Sedlo 49°2’46.635″N, 15°2’11.980″E

přihlášky do 15.6.2012

rozpis

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 26. 12. 2011, 18:49   (upraveno 13. 6. 2012, 13:29)

ŽJČ - klasická trať JIndřichův Hradec

23. 6. 2012 12:00 – 17:00 Sedlo, tábor Kovářka 49°2' 33,4"N; 15°0'54,5"E

přihlášky do 15.6.2012

rozpis

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 26. 12. 2011, 18:48   (upraveno 5. 6. 2012, 9:49)

ŽJČ - klasika VCB, trojutkání

16. 6. 2012 12:00 – 17:30 Černé Údolí (Novohradské hory)

mistrovství JČ a utkání JČ - HR - DB

přihlášky do 7.6.2012

rozpis

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 26. 12. 2011, 18:46   (upraveno 11. 4. 2012, 8:20)

Dogtrekking Jednooký vlk

14. 6. 2012 20:00 – 17. 6. 2012 12:00 Vysočina

přihlášky do

rozpis

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 27. 12. 2011, 14:28

ŽB Čechy - BOR

2. 6. 2012 10:00 – 3. 6. 2012 14:00 Nový Bor

přihlášky do 13.5.

rozpis

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 28. 12. 2011, 15:11   (upraveno 10. 5. 2012, 13:49)

Dogtrekking Zde jsou lvi

31. 5. 2012 20:00 – 3. 6. 2012 12:00 Osoblaha

rozpis

přihlášky do

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 7. 2. 2012, 13:45

ŽJČ Klasika CST

27. 5. 2012 9:30 – 14:00 Zálesí turistická základna DDM (20 km JZ od Strakonic)

přihlášky do 18.5.2012 do 18 hod.  Pak pošlu přihlášku a odjíždím na 14 dní do Slovinska!!

rozpis

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 7. 2. 2012, 13:42   (upraveno 11. 4. 2012, 8:42)

ŽJČ - krátká trať Křemže

20. 5. 2012 10:00 – 15:00 Slavče náves

přihlášky do 14.5.2012

rozpis

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 26. 12. 2011, 18:43   (upraveno 25. 4. 2012, 14:03)

Linz Cup 3. kolo

19. 5. 2012 13:30 – 16:30 Rakousko

přihlášky do

rozpis

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 26. 12. 2011, 18:41

ŽB Čechy - LPU

12. 5. 2012 10:00 – 13. 5. 2012 14:00 Nasavrky, louka na jižním okraji města (49°50'17.372"N, 15°48'1.723"E)

přihlášky do 26.4.2012

rozpis

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 28. 12. 2011, 15:10   (upraveno 29. 2. 2012, 13:52)

ŽB Čechy - SHK

5. 5. 2012 10:00 – 6. 5. 2012 14:00 Chvaleč

přihlášky do 12.4.2012

rozpis

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 28. 12. 2011, 15:09   (upraveno 27. 3. 2012, 12:54)

Dogtrekking Železné hory

4. 5. 2012 20:00 – 8. 5. 2012 12:00 Železné hory

přihlášky do 30.3.2012

rozpis

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 27. 12. 2011, 14:26   (upraveno 27. 3. 2012, 12:47)

OB ŽJČ Tábor krátká trať

22. 4. 2012 9:00 – 13:00 Sezimovo Ústí I klubovna skautu GPS:49o23´4.78´´ 14o40´22´´

Mistrovství JČ oblasti na krátké trati

přihlášky do 15.4.2012

rozpis

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 26. 12. 2011, 18:40   (upraveno 30. 3. 2012, 11:33)

Linz Cup 2. kolo

21. 4. 2012 13:30 – 16:30 Rakousko

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 26. 12. 2011, 18:37   (upraveno 24. 2. 2012, 13:37)

Krušnohorský dogtrekking

19. 4. 2012 20:00 – 22. 4. 2012 12:00 Ostrov u Tisé

přihlášky do 8.4.2012

 

rozpis

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 27. 12. 2011, 14:25   (upraveno 15. 3. 2012, 7:20)

Linz Cup 1.kolo

7. 4. 2012 13:30 – 16:00 Rakousko

 

abonentní přihlášky na 5 závodů LC do 29.3.2012

rozpis

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 26. 12. 2011, 18:35   (upraveno 24. 2. 2012, 13:18)

Dogtrekking Šlapanice

5. 4. 2012 20:00 – 8. 4. 2012 12:00 Šlapanice u Brna

přihlášky do 26.3.3012

rozpis

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 27. 12. 2011, 14:23   (upraveno 3. 2. 2012, 13:20)

Horský maratón Trhové Sviny - Hojná Voda

1. 4. 2012 10:00 – 17:00 Trhové Sviny

přihlášky na místě

rozpis

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 27. 12. 2011, 14:42   (upraveno 24. 2. 2012, 13:06)

ŽJČ Husitský štít

31. 3. 2012 – Rapšach (u Suchdola nad Lužnicí)

přihlášky do 23.3.2012

rozpis

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 7. 2. 2012, 13:39   (upraveno 23. 2. 2012, 14:46)

ŽJČ - sprinty Tábor

25. 3. 2012 8:30 – 14:00 Tábor Staré Město

Dva závody se starty v 10:00 a v 11:00 pořádá SportVebr Tábor

přihlášky do 8.3.2012

rozpis

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 26. 12. 2011, 18:32   (upraveno 23. 2. 2012, 14:51)

ŽJČ klasická Strakonice

22. 10. 2011 9:30 – 16:00 Strakonice stadion Na Muškách 49°14'50,424"N, 13°55'5,785"E

přihlášky do 17.10.2011

rozpis

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 9. 3. 2011, 13:56   (upraveno 4. 10. 2011, 7:36)

ŽJČ zkrácená - Vodňanský kapr E2

16. 10. 2011 – Krtely

přihlášky do 5.10.2011

 

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 9. 3. 2011, 13:55   (upraveno 19. 9. 2011, 9:50)

ŽJČ klasická - Vodňanský kapr E1

15. 10. 2011 10:00 – 16:00 Krtely

přihlášky do 5.10.2011

rozpis

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 9. 3. 2011, 13:54   (upraveno 19. 9. 2011, 9:49)

Linz Cup štafety jednotlivců

8. 10. 2011 14:00 AT

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 16. 3. 2011, 8:05

Fryštácký dogtrekking

6. 10. 2011 20:00 – 9. 10. 2011 12:00 Fryšták

přihlášky do

rozpis ještě není

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 5. 4. 2011, 13:18

ŽB klasická Liberec

25. 9. 2011 – Areál Vesec, Liberec

přihlášky do 8.9.2011

 

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 10. 3. 2011, 14:37   (upraveno 11. 7. 2011, 8:15)

ŽB krátká Liberec - doprovodná akce Světového poháru

24. 9. 2011 – Rekreační a sport.areál Vesec, Liberec GPS: 50°43'34.121"N, 15°4'0.436"E

přihlášky do 8.9.2011

rozpis

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 10. 3. 2011, 14:37   (upraveno 11. 7. 2011, 8:13)

Dogtrekking krajem Oty Pavla

22. 9. 2011 20:00 – 25. 9. 2011 12:00 Kolem Berounky

přihlášky do

rozpis ještě není

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 5. 4. 2011, 13:16

ŽJČ klasická - Štít Podkletí

11. 9. 2011 10:00 – Na louce pod samotou u Moravců nad obcí Nová Ves.LOC: 48°56'50.713"N, 14°14'9.770"E

přihlášky do 4.9.

rozpis

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 9. 3. 2011, 13:53   (upraveno 9. 8. 2011, 6:51)

Dogtrekking Krkonošská tlapka

8. 9. 2011 20:00 – 11. 9. 2011 12:00 Retropark Sejfy, Dolní Sejfy, Mladé Buky

rozpis

přihlášky do 28.6.2011

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 5. 4. 2011, 13:01

Linz Cup klasika

3. 9. 2011 AT

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 16. 3. 2011, 8:04

ŽJČ klasická - trojutkání pořádá VCB+ NF Linz

28. 8. 2011 8:30 – 13:00 Sonnberg - Jausenstation „Auf der Sunnseitn" - GPS : 48°27'29.18" N; 14°17'59.51" E

20 km za hraničním přechodem Studánky

přihlášky do 15.8.2011

rozpis

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 9. 3. 2011, 13:52   (upraveno 11. 8. 2011, 13:43)

ŽJČ zkrácená trať - OCB + PCB

27. 8. 2011 14:00 – Černé údolí u Benešova nad Černou,hotel U pralesa

přihlášky do 19.8. mail: vojta.soudek@gmail.com

Rozpis a parametry tratí najdeš v sekci Dokumenty, složka Orientační běh

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 9. 3. 2011, 13:50   (upraveno 12. 8. 2011, 6:44)

Cena východních Čech

26. 8. 2011 12:30 – 28. 8. 2011 13:00 louka v Novém Záboří (Loc: 50°28'48.832"N, 15°50'31.959"E)

Třídenní OB

přihlášky do 14.7.2011

rozpis

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 14. 7. 2011, 10:37

Dogtrekking Stezkou vlka

25. 8. 2011 20:00 – 28. 8. 2011 12:00 Loučná nad Desnou

přihlášky do 15.8.

rozpis

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 5. 4. 2011, 13:14

Dogtrekking Šerák

21. 7. 2011 20:00 – 24. 7. 2011 12:00 Jeseníky Lázně Lipová, lyžařské stř. Miroslav

přihlášky do 10.7.

rozpis

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 5. 4. 2011, 13:10   (upraveno 11. 5. 2011, 14:38)

5 DAYS Česká Kanada (Zvůle) - PGP

2. 7. 2011 – 6. 7. 2011 Zvůle autokemp u Kunžaku

přihlášky do 12.5.

rozpis

Kemp pro závody otevřen od 1.7.11

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 9. 3. 2011, 14:09

ŽB klasická (SO) a krátká (NE)

25. 6. 2011 12:00 – 26. 6. 2011 18:00 Sedlo 6 km od Nové Bystřice, okr. J.Hradec

přihlášky do 9.6., pak jedu na dovolenou a už nepřihlašuji!!!

rozpis

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 10. 3. 2011, 14:31   (upraveno 11. 5. 2011, 14:34)

ŽJČ pořádá Moira Brno

19. 6. 2011 9:00 – 13:00 Poldovka, jižní část louky u osady, Loc: 49°9'10.882"N, 15°19'50.988"E, 1,5 km S od Velké Lhoty, okr. Jindřichův Hradec

přihlášky do 8.6.

rozpis

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 20. 2. 2011, 10:14   (upraveno 9. 3. 2011, 13:47)

ŽJČ krátká trať, pořádá Slovan Jindřichův hradec

18. 6. 2011 13:00 – 17:00 Staré Město pod Landštejnem, Cyklocamp, Loc: 49°0'49.38"N; 15°15'5.65"E

přihlášky do 8.6.11

rozpis

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 20. 2. 2011, 10:11   (upraveno 9. 3. 2011, 13:42)

ŽB klasika pořádá Jičín

5. 6. 2011 9:00 – 13:00 Kempink Lužany - GPS 50 26´29´´N 15 28´47´´E

přihlášky do 13.5.

rozpis

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 10. 3. 2011, 14:24

ŽB krátká, pořádá Jičín

4. 6. 2011 10:00 – 16:00 Rekreační zařízení PAŘEZ (Prachovské skály) GPS 50 28´ 38´´N 15 16´11´´E

přihlášky do 13.5.

rozpis

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 10. 3. 2011, 14:21   (upraveno 10. 3. 2011, 14:26)

Dogtrekking Zde jsou lvi

2. 6. 2011 20:00 – 5. 6. 2011 12:00 Osoblaha - kemp Stonožka v Dívčím Hradě

přihlášky do - neurčeno

rozpis

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 5. 4. 2011, 13:08   (upraveno 5. 4. 2011, 13:08)

ŽJČ klasika Strakonice

29. 5. 2011 9:30 – 13:00 Dolní Poříčí

přihlášky do 23.5.

rozpis

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 20. 2. 2011, 10:10   (upraveno 11. 5. 2011, 14:24)

Dogtrekking Jednoký vlk

19. 5. 2011 20:00 – 22. 5. 2011 12:00 Vysočina

přihlášky do 28.4.2011

rozpis

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 25. 3. 2011, 13:47

ŽB krátká - Nová Paka

15. 5. 2011 9:00 – 13:00 Lázně Bělohrad - Horní Nová Ves - areál Mysliveckého sdružení

rozpis

přihlášky do 2.5.

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 9. 3. 2011, 14:50   (upraveno 14. 4. 2011, 8:06)

ŽB klasická Studenec

14. 5. 2011 10:00 – 16:00 Mostek

přihlášky do 27.4.

rozpis

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 9. 3. 2011, 14:48   (upraveno 14. 4. 2011, 8:02)

ŽJČ krátká trať - VCB

8. 5. 2011 13:30 – 17:00 Křivonoska

přihlášky do 27.4.2011

rozpis

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 20. 2. 2011, 10:04   (upraveno 9. 3. 2011, 13:31)

ŽJČ sprint pořádá VCB

8. 5. 2011 8:30 – 11:00 Hluboká nad Vltavou Zámostí, hotel Barborka

přihlášky do 27.4.

rozpis

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 20. 2. 2011, 10:08   (upraveno 9. 3. 2011, 13:28)

Linz Cup

7. 5. 2011 14:00 – 17:00 Benešov nad Černou - Černé Údolí

Speciál OB: hromadný start, libovolné pořadí kontrol. Zúčastnit se mohou i ti, co nejsou abonenty Linz Cupu

rozpis

přihlášky do 27.4.

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 9. 3. 2011, 13:20   (upraveno 9. 3. 2011, 13:25)

štafety KTA

30. 4. 2011 9:30 – 13:00 Pracov rekreační zařízení

Tříčlenné oddílové štafety v libovolném složení. Tři kategorie s délkami úseku:

A - 5 km

B - 4 km

C - 3 km

přihlášky do 21.4.

rozpis

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 20. 2. 2011, 10:07   (upraveno 14. 4. 2011, 7:24)

Krušnohorský dogtrekking

28. 4. 2011 20:00 – 1. 5. 2011 12:00 Opárno kemp Kordán

přihlášky do 30.3.2011

rozpis

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 25. 3. 2011, 13:43

Linz Cup klasika

23. 4. 2011 AT

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 16. 3. 2011, 8:02

2. ŽJČ klasika - VCB

17. 4. 2011 – Rapšach - Tokániště

přihlášky do 8.4.11

rozpis

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 20. 2. 2011, 9:59   (upraveno 9. 3. 2011, 13:14)

1. ŽJČ krátká trať - Křemže

10. 4. 2011 – Na louce nad skládkou posypového materiálu SÚS u obce Mříč.

Mistrovství JČ na krátké trati

přihlášky do 4.4.11

rozpis

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 20. 2. 2011, 9:57   (upraveno 16. 3. 2011, 7:28)

Linz Cup skorelauf

9. 4. 2011 14:00 AT

přihlášky do 31.3.

rozpis

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 16. 3. 2011, 8:01   (upraveno 18. 3. 2011, 6:48)

Šlapanický dogtrekking

7. 4. 2011 20:00 – 10. 4. 2011 12:00 Šlapanice u Brna

přihlášky do 30.3.2011

rozpis

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 25. 3. 2011, 13:39   (upraveno 25. 3. 2011, 13:39)

Horský maraton

3. 4. 2011 – Trhové Sviny - Hojná Voda

běh 32 km

přihlášky na místě

rozpis

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 20. 2. 2011, 10:21

Jarní skály - TJ Turnov

12. 3. 2011 9:00 – 15:00 Podkost

rozpis

přihlášky do 4.3.2011 mailem domů: vojta.soudek@gmail.com

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 3. 3. 2011, 7:14   (upraveno 3. 3. 2011, 7:21)

Schůze TCB

19. 1. 2011 19:00 – 21:00 Zavadilka rest. San Marco

Vyřídíme doklady za rok 2010 a budeme spřádat plány na 2011. Můžeme se pobavit kolik proplácet za cesťáky v letošním roce.

Důležitost: vysoká

Vytvořil Vojta Soudek, 5. 1. 2011, 7:34   (upraveno 5. 1. 2011, 10:15)

Pepovo bláznění

13. 11. 2010 13:00 – 16:00 ČB hřiště TJ Vltava

orienťák na sídlišti Vltava a přilehlém okolí
tratě 4 a nebo 7 km
rozpis
přihlášky do 3.11.2010

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 15. 9. 2010, 10:09

ŽJČ Vodňanský kapr E2

10. 10. 2010 9:00 – 14:00 ?

rozpis

přihlášky do 30.9.2010

výsledky

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 28. 4. 2010, 22:36

ŽJČ Vodňanský kapr E1

9. 10. 2010 10:00 – 16:00 Truskovice koupaliště

rozpis

přihlášky do 30.9.2010

výsledky

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 28. 4. 2010, 22:35

ŽJČ Šumavský kufr KSH

3. 10. 2010 9:00 – 13:00 Lhota pod Kůstrým

rozpis

přihlášky do 23.9.2010

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 28. 4. 2010, 22:33

6. Linz Cup - štafety

2. 10. 2010 14:00 – 18:00 AT

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 11. 8. 2010, 7:12

ŽJČ Šumavský kufr 1. etapa - krátká trať

2. 10. 2010 12:00 – 17:00 penzion U Šnečků 3 km za Kašp.H. směr Stachy

přihlášky do 23.9.
propozice

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 25. 8. 2010, 9:20

ŽB Č CHT

11. 9. 2010 11:00 – 12. 9. 2010 15:00 Čachnov skautský tábor

rozpis

přihlášky do 18.8.

výsledky

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 28. 4. 2010, 22:39

ŽJČ zkrácená trať - LEN+OPT

5. 9. 2010 10:00 – 15:00 Horní Vltavice kemp

rozpis
přihlášky do 29.8.

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 23. 8. 2010, 13:55

5. Linz Cup - klasika

4. 9. 2010 14:00 AT Bad Leonfelden

Bad Leonfelden
mapa Sternstein
plánek příjezdu je v sekci Dokumenty

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 11. 8. 2010, 7:10

ŽJČ klasika, JIHOR OCB, PCB

29. 8. 2010 10:30 – 14:00 Na Klaudě mezi Rudolfovem a Lišovem

rozpis

přihlášky do 20.8.

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 28. 4. 2010, 22:32

ŽJČ zkrác. Budějovický pohár VCB

28. 8. 2010 Křivonoska autokemping

rozpis

přihlášky do 20.8.

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 28. 4. 2010, 22:31   (upraveno 27. 9. 2010, 0:03)

Cena východních Čech

27. 8. 2010 11:00 – 29. 8. 2010 14:00 Seč, autokemp U letadla

rozpis

přihlášky do 13.7.

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 28. 4. 2010, 22:59

3 etapové Jičín 2010

14. 8. 2010 9:00 – 15. 8. 2010 16:00 Valečov hrad, obec Boseň

rozpis
přihlášky do 13.7.2010
PŘIHLÁŠENO 14.7.

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 29. 6. 2010, 7:21

5 dnů OB

4. 8. 2010 11:00 – 8. 8. 2010 15:00 Hradčany Letiště

rozpis

přihlášky do 18.5.

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 28. 4. 2010, 22:56

KŮSTRÝ 2010

23. 7. 2010 11:10 – 25. 7. 2010 15:00 Rohanov okr. Vimperk

rozpis

přihlášky do 13.6.

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 28. 4. 2010, 22:53

HSH Vysočina Cup

16. 7. 2010 10:00 – 18. 7. 2010 15:00 Svratka

rozpis

přihlášky do 17.6. (pak mám dovolenou a nebudu už přihlašovat)

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 28. 4. 2010, 22:50

GP Silesia

8. 7. 2010 13:00 – 11. 7. 2010 13:00 Černá Voda

rozpis

přihlášky do 13.5.

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 28. 4. 2010, 22:47

Cena střední Moravy 2010

3. 7. 2010 10:00 – 6. 7. 2010 15:00 Horní Štěpánov

rozpis

přihlášky do

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 28. 4. 2010, 22:43

ŽJČ Lenora zkrácená

27. 6. 2010 10:00 – 16:00 Kemp Horní Vltavice

rozpis najdeš v sekci DOKUMENTY
přihlášky do 18.6.
start v 11:00
Info z 14.6.:
pravděpodobně se bude překládat závod v H.Vltavici 27.6. předběžný navrhovaný termín je 5.9.

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 28. 4. 2010, 22:25

ŽJČ trojutkání CZ-A-D

26. 6. 2010 12:00 – 16:00 Bavorsko Adlkofen

rozpis
přihlášky do 17.6.2010

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 5. 2. 2010, 13:00

6. ŽB HVC

20. 6. 2010 Vyhnánov okr. Chrudim

přihlášky do 28.5.2010
rozpis

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 5. 2. 2010, 13:17   (upraveno 27. 9. 2010, 0:03)

5. ŽB LPU

19. 6. 2010 11:00 – 14:00 Horní Bradlo, část Vršov

přihlášky do 28.5.2010
rozpis

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 5. 2. 2010, 13:15

3.-4. ŽB BOR

5. 6. 2010 11:00 – 6. 6. 2010 15:00 Nový Bor

přihlášky do 13.5.
rozpis

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 5. 2. 2010, 13:12

štafety KCK

30. 5. 2010 10:00 – 13:00 Dasný

přihlášky do 19.5.
rozpis
Tříčlenné štafety libovolně složené. Do hodnocení přeboru JČ oblasti budou zařazeny čistě oddílové štafety. Myslím, že v D21 máme šanci!!
A = H21, H18
B = D21, D18
C = zbytek
přihlášeny dvě štafety kat B
TCB1: Šárka, Eliška, Alena
TCB2: Vojta, Korek, Eva

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 5. 2. 2010, 12:58

ŽJČ klasika, KRE, Štít podkletí

29. 5. 2010 10:00 – 16:00 rekre-areál JULEFA, silnice Chlumeček - Brloh

Mistrovstní JČ oblasti na klasické trati

rozpis
přihlášky do 21.5.

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 5. 2. 2010, 12:56

1.-2. ŽB PHK

15. 5. 2010 11:00 – 16. 5. 2010 15:00 Hradec Králové

rozpis
přihlášky do 26.4.2010
výsledky

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 5. 2. 2010, 13:09

3. Linz Cup

8. 5. 2010 14:00 AT

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 5. 2. 2010, 12:53

ŽJČ zkrácená CST

2. 5. 2010 9:30 – 15:00 Truskovice (mezi Krtely a CHelčicemi)

rozpis
přihlášky do 22.4.2010
start v 11:00
výsledky v sekci Dokumenty

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 31. 1. 2010, 17:34

MJČ sprint KTA + ŽJČ krátká trať

1. 5. 2010 9:00 – 17:06 Sezimovo Ústí I. chatová osada Soukeník

Na sobotu 1.5. připravují Táboráci netradiční dvojzávod. Ráno mistrovství JČ oblasti ve sprintu se startem v 10:00 a odpoledne na stejném shromaždišti, ale na jiné mapě bude závod na krátké trati, start ve 14 hodin. Na každý závod se přihlašujte samostatně, prihlášky mi posílejte nejpozději do 22.4.
rozpis sprint
rozpis krátká trať
výsledky sprint
výsledky krátká trať

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 31. 1. 2010, 17:32

ŽJČ krátká KRE mistrovství JČ

25. 4. 2010 9:30 – 14:00 samota U Vítů 1 km vlevo za obcí Nová Ves

rozpis

výsledky

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 31. 1. 2010, 17:27

2. Linz Cup klasika

24. 4. 2010 14:00 AT Spattendorf

shromaždiště v sekci Dokumenty

výsledky

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 31. 1. 2010, 17:28

Veteraniáda dlouhá trať

17. 4. 2010 Mníšek pod Brdy

rozpis
přihlášky do 1.4.2010

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 17. 3. 2010, 13:06

Horský maraton

11. 4. 2010 10:00 – 16:00 Trhové Sviny

Horský běh na 32 km (Trhové Sviny - Hojná Voda) nebo na 15 km (Benešov nad Černou - Hojná Voda), též canicross - běh se psama
Přihlášky na místě, 50 Kč startovné
rozpis
výsledky

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 8. 3. 2010, 11:41

1. Licz Cup scorelauf

3. 4. 2010 14:00 – 17:00 AT Gallneukirchen - Freibad

rozpis

přihlášky do 22.3. mailem Vojtovi

plánek je v dokumentech

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 31. 1. 2010, 17:20

ŽJČ middle VCB

28. 3. 2010 Rapšach

rozpis

přihlášky do 19.3.2010

Přihlášeno a zaplaceno 810,- Kč  19.3.2010

výsledky

Důležitost: střední

Vytvořil Vojta Soudek, 31. 1. 2010, 17:16   (upraveno 27. 9. 2010, 0:03)