TECHNIKA BRNO

Klubový web na  
 
Spoluhráči.cz klub TECHNIKA BRNO kalendář akcí všechny proběhlé akce

TECHNIKA BRNO – všechny proběhlé akce klubu

Možné akce:

Troubsko fotbálek

18. 9. 2020 18:30 – 20:00 TJ Sokol Troubsko

Příjemná umělá tráva, hřiště 4+1, úroveň tak I. třídy (pár kluků z Moravan...)

Důležitost: malá

Vytvořil Zdeněk Klusák, 1. 6. 2020, 12:17

Tréning B+A s RIP

16. 9. 2020 19:00 – 20:30 Okruh - Nový Lískovec https://mapy.cz/s/3pV54

- Do pondělí se přihlašuje technika B+A

- V úterý se dohlašují kluci z Apola

- Středa pak kdokoli pro případné doplnění

- MAX 11 lidí z anás včetně brankáře abychom si zahráli 

Důležitost: střední

Vytvořil Petr Vostal, 18. 6. 2020, 12:27

Trénink Hala Rousínov

16. 9. 2020 18:30 Rousínov

Důležitost: vysoká

Vytvořil Zdeněk Luner, 1. 9. 2020, 9:18

Fus Orlák

14. 9. 2020 20:00 – 21:30 Orel Řečkovice

Horší umělka, 4+1, solidní kvalita

Hlaste se co nejdřív

Důležitost: malá

Vytvořil Zdeněk Klusák, 1. 6. 2020, 12:19

Zápasy Technika B – 1. třída

12. 9. 2020 12:50 Okruh - Nový Lískovec https://mapy.cz/s/3pV54

Soupeř 13.10 Rep. Jehnice B a 14.50 Jopparamu. Sraz 20 minut před prvním zápasem.

POTŘEBA MAX ÚČAST!

Důležitost: vysoká

Vytvořil Petr Vostal, 9. 8. 2020, 16:04

Troubsko fotbálek

11. 9. 2020 18:30 – 20:00 TJ Sokol Troubsko

Příjemná umělá tráva, hřiště 4+1, úroveň tak I. třídy (pár kluků z Moravan...)

Důležitost: malá

Vytvořil Zdeněk Klusák, 1. 6. 2020, 12:17

Tréning B+A s RIP

9. 9. 2020 19:00 – 20:30 Okruh - Nový Lískovec https://mapy.cz/s/3pV54

- Do pondělí se přihlašuje technika B+A

- V úterý se dohlašují kluci z Apola

- Středa pak kdokoli pro případné doplnění

- MAX 11 lidí z anás včetně brankáře abychom si zahráli 

Důležitost: střední

Vytvořil Petr Vostal, 18. 6. 2020, 12:27

Trénink Hala Rousínov

9. 9. 2020 18:30 Rousínov

Důležitost: vysoká

Vytvořil Zdeněk Luner, 1. 9. 2020, 9:18

Fus Orlák

7. 9. 2020 20:00 – 21:30 Orel Řečkovice

Horší umělka, 4+1, solidní kvalita

Hlaste se co nejdřív

Důležitost: malá

Vytvořil Zdeněk Klusák, 1. 6. 2020, 12:19

Troubsko fotbálek

4. 9. 2020 18:30 – 20:00 TJ Sokol Troubsko

Příjemná umělá tráva, hřiště 4+1, úroveň tak I. třídy (pár kluků z Moravan...)

Důležitost: malá

Vytvořil Zdeněk Klusák, 1. 6. 2020, 12:17

Tréning B+A s RIP

2. 9. 2020 19:00 – 20:30 Okruh - Nový Lískovec https://mapy.cz/s/3pV54

- Do pondělí se přihlašuje technika B+A

- V úterý se dohlašují kluci z Apola

- Středa pak kdokoli pro případné doplnění

- MAX 11 lidí z anás včetně brankáře abychom si zahráli 

Důležitost: střední

Vytvořil Petr Vostal, 18. 6. 2020, 12:27

Trénink Hala Rousínov

2. 9. 2020 18:30 Rousínov

Sraz v 18:15 v hale

 

Důležitost: vysoká

Vytvořil Zdeněk Luner, 1. 9. 2020, 9:18   (upraveno 1. 9. 2020, 9:21)

Fus Orlák

31. 8. 2020 20:00 – 21:30 Orel Řečkovice

Horší umělka, 4+1, solidní kvalita

Hlaste se co nejdřív

Důležitost: malá

Vytvořil Zdeněk Klusák, 1. 6. 2020, 12:19

FC Kampa cup 2020 - turnaj

29. 8. 2020 8:00 – 17:00 Sokol Brno 1. - venkovní hřiště

Kvalitní i sympatičtí hráči vítáni :)

Důležitost: střední

Vytvořil Martin Lostak, 17. 7. 2020, 10:14   (upraveno 21. 7. 2020, 15:09)

Troubsko fotbálek

28. 8. 2020 18:30 – 20:00 TJ Sokol Troubsko

Příjemná umělá tráva, hřiště 4+1, úroveň tak I. třídy (pár kluků z Moravan...)

Důležitost: malá

Vytvořil Zdeněk Klusák, 1. 6. 2020, 12:17

Tréning B+A s RIP

26. 8. 2020 19:00 – 20:30 Okruh - Nový Lískovec https://mapy.cz/s/3pV54

- Do pondělí se přihlašuje technika B+A

- V úterý se dohlašují kluci z Apola

- Středa pak kdokoli pro případné doplnění

- MAX 11 lidí z anás včetně brankáře abychom si zahráli 

Důležitost: střední

Vytvořil Petr Vostal, 18. 6. 2020, 12:27

Fus Orlák

24. 8. 2020 20:00 – 21:30 Orel Řečkovice

Horší umělka, 4+1, solidní kvalita

Hlaste se co nejdřív

Důležitost: malá

Vytvořil Zdeněk Klusák, 1. 6. 2020, 12:19

Fotbal + pařba v Balinách

22. 8. 2020 14:00 – 23. 8. 2020 12:00 Baliny 5, Baliny (u Velkého Meziříčí)
Ahoj borci, máme u nás pouť, tak vás jako hasičskej kápo zvu, abyste se domluvili a přijeli stmelit partu, popřípadě zavzpomínat a předvést co ve vás zbylo. V pátek a v sobotu ráno můžete sledovat, jak se louka s krtincema před naším barákem změní v hřiště, pak začneme točit prase a pívo. Fotbalový zápas vypukne někdy odpoledne (tipuji tak ve 4 hodiny) ti co budou schopni, tak nastoupí na hřiště (asi formát tento rok bude věk 40+ proti zbytku světa). Večer zapálíme u hřiště oheň, bude kapela a další a další pivo, prostě si to uděláme hezký.. Otužilejší můžou spát u nás na zahradě (ale...

Důležitost: vysoká

Vytvořil Richard Votava, 1. 8. 2020, 15:42

Troubsko fotbálek

21. 8. 2020 18:30 – 20:00 TJ Sokol Troubsko

Příjemná umělá tráva, hřiště 4+1, úroveň tak I. třídy (pár kluků z Moravan...)

Důležitost: malá

Vytvořil Zdeněk Klusák, 1. 6. 2020, 12:17

Tréning B+A s RIP

19. 8. 2020 19:00 – 20:30 Okruh - Nový Lískovec https://mapy.cz/s/3pV54

- Do pondělí se přihlašuje technika B+A

- V úterý se dohlašují kluci z Apola

- Středa pak kdokoli pro případné doplnění

- MAX 11 lidí z anás včetně brankáře abychom si zahráli 

Důležitost: vysoká

Vytvořil Petr Vostal, 14. 8. 2020, 0:37

Fus Orlák

17. 8. 2020 20:00 – 21:30 Orel Řečkovice

Horší umělka, 4+1, solidní kvalita

Hlaste se co nejdřív

Důležitost: malá

Vytvořil Zdeněk Klusák, 1. 6. 2020, 12:19

Troubsko fotbálek

14. 8. 2020 18:30 – 20:00 TJ Sokol Troubsko

Příjemná umělá tráva, hřiště 4+1, úroveň tak I. třídy (pár kluků z Moravan...)

Důležitost: malá

Vytvořil Zdeněk Klusák, 1. 6. 2020, 12:17

Tréning B+A s RIP

12. 8. 2020 19:00 – 20:30 Okruh - Nový Lískovec https://mapy.cz/s/3pV54

- Do pondělí se přihlašuje technika B+A

- V úterý se dohlašují kluci z Apola

- Středa pak kdokoli pro případné doplnění

- MAX 11 lidí z anás včetně brankáře abychom si zahráli 

Důležitost: střední

Vytvořil Petr Vostal, 18. 6. 2020, 12:27

Fus Orlák

10. 8. 2020 20:00 – 21:30 Orel Řečkovice

Horší umělka, 4+1, solidní kvalita

Hlaste se co nejdřív

Důležitost: malá

Vytvořil Zdeněk Klusák, 1. 6. 2020, 12:19

Troubsko fotbálek

7. 8. 2020 18:30 – 20:00 TJ Sokol Troubsko

Příjemná umělá tráva, hřiště 4+1, úroveň tak I. třídy (pár kluků z Moravan...)

Důležitost: malá

Vytvořil Zdeněk Klusák, 1. 6. 2020, 12:17

Tréning B+A s RIP

5. 8. 2020 19:00 – 20:30 Okruh - Nový Lískovec https://mapy.cz/s/3pV54

- Do pondělí se přihlašuje technika B+A

- V úterý se dohlašují kluci z Apola

- Středa pak kdokoli pro případné doplnění

- MAX 11 lidí z anás včetně brankáře abychom si zahráli 

Důležitost: střední

Vytvořil Petr Vostal, 18. 6. 2020, 12:27

Fus Orlák

3. 8. 2020 20:00 – 21:30 Orel Řečkovice

Horší umělka, 4+1, solidní kvalita

Hlaste se co nejdřív

Důležitost: malá

Vytvořil Zdeněk Klusák, 1. 6. 2020, 12:19

Troubsko fotbálek

31. 7. 2020 18:30 – 20:00 TJ Sokol Troubsko

Příjemná umělá tráva, hřiště 4+1, úroveň tak I. třídy (pár kluků z Moravan...)

Důležitost: malá

Vytvořil Zdeněk Klusák, 1. 6. 2020, 12:17

Tréning B+A s RIP

29. 7. 2020 19:00 – 20:30 Okruh - Nový Lískovec https://mapy.cz/s/3pV54

- Do pondělí se přihlašuje technika B+A

- V úterý se dohlašují kluci z Apola

- Středa pak kdokoli pro případné doplnění

MAX 11 lidí z anás včetně brankáře abychom si zahráli 

Důležitost: střední

Vytvořil Petr Vostal, 15. 5. 2020, 20:24   (upraveno 25. 5. 2020, 12:18)

Fus Orlák

27. 7. 2020 20:00 – 21:30 Orel Řečkovice

Horší umělka, 4+1, solidní kvalita

Hlaste se co nejdřív

Důležitost: malá

Vytvořil Zdeněk Klusák, 1. 6. 2020, 12:19

Troubsko fotbálek

24. 7. 2020 18:30 – 20:00 TJ Sokol Troubsko

Příjemná umělá tráva, hřiště 4+1, úroveň tak I. třídy (pár kluků z Moravan...)

Důležitost: malá

Vytvořil Zdeněk Klusák, 1. 6. 2020, 12:17

Tréning B+A s RIP

22. 7. 2020 19:00 – 20:30 Okruh - Nový Lískovec https://mapy.cz/s/3pV54

- Do pondělí se přihlašuje technika B+A

- V úterý se dohlašují kluci z Apola

- Středa pak kdokoli pro případné doplnění

MAX 11 lidí z anás včetně brankáře abychom si zahráli 

Důležitost: střední

Vytvořil Petr Vostal, 15. 5. 2020, 20:24   (upraveno 25. 5. 2020, 12:17)

Fus Orlák

20. 7. 2020 20:00 – 21:30 Orel Řečkovice

Horší umělka, 4+1, solidní kvalita

Hlaste se co nejdřív

Důležitost: malá

Vytvořil Zdeněk Klusák, 1. 6. 2020, 12:19

Troubsko fotbálek

17. 7. 2020 18:30 – 20:00 TJ Sokol Troubsko

Příjemná umělá tráva, hřiště 4+1, úroveň tak I. třídy (pár kluků z Moravan...)

Důležitost: malá

Vytvořil Zdeněk Klusák, 1. 6. 2020, 12:17

Tréning B+A s RIP

15. 7. 2020 19:00 – 20:30 Okruh - Nový Lískovec https://mapy.cz/s/3pV54

- Do pondělí se přihlašuje technika B+A

- V úterý se dohlašují kluci z Apola

- Středa pak kdokoli pro případné doplnění

MAX 11 lidí z anás včetně brankáře abychom si zahráli 

Důležitost: střední

Vytvořil Petr Vostal, 15. 5. 2020, 20:24   (upraveno 25. 5. 2020, 12:17)

Fus Orlák

13. 7. 2020 20:00 – 21:30 Orel Řečkovice

Horší umělka, 4+1, solidní kvalita

Hlaste se co nejdřív

Důležitost: malá

Vytvořil Zdeněk Klusák, 1. 6. 2020, 12:19

Troubsko fotbálek

10. 7. 2020 18:30 – 20:00 TJ Sokol Troubsko

Příjemná umělá tráva, hřiště 4+1, úroveň tak I. třídy (pár kluků z Moravan...)

Důležitost: malá

Vytvořil Zdeněk Klusák, 1. 6. 2020, 12:17

Tréning B+A s RIP

8. 7. 2020 19:00 – 20:30 Okruh - Nový Lískovec https://mapy.cz/s/3pV54

- Do pondělí se přihlašuje technika B+A

- V úterý se dohlašují kluci z Apola

- Středa pak kdokoli pro případné doplnění

MAX 11 lidí z anás včetně brankáře abychom si zahráli 

Důležitost: střední

Vytvořil Petr Vostal, 15. 5. 2020, 20:24   (upraveno 25. 5. 2020, 12:03)

Fus Orlák

6. 7. 2020 20:00 – 21:30 Orel Řečkovice

Horší umělka, 4+1, solidní kvalita

Hlaste se co nejdřív

Důležitost: malá

Vytvořil Zdeněk Klusák, 1. 6. 2020, 12:19

Troubsko fotbálek

3. 7. 2020 18:30 – 20:00 TJ Sokol Troubsko

Příjemná umělá tráva, hřiště 4+1, úroveň tak I. třídy (pár kluků z Moravan...)

Důležitost: malá

Vytvořil Zdeněk Klusák, 1. 6. 2020, 12:17

Tréning B+A s RIP

1. 7. 2020 19:00 – 20:30 Okruh - Nový Lískovec https://mapy.cz/s/3pV54

- Do pondělí se přihlašuje technika B+A

- V úterý se dohlašují kluci z Apola

- Středa pak kdokoli pro případné doplnění

MAX 11 lidí z anás včetně brankáře abychom si zahráli 

Důležitost: střední

Vytvořil Petr Vostal, 15. 5. 2020, 20:24   (upraveno 25. 5. 2020, 12:01)

Tréning B+A s RIP

1. 7. 2020 19:00 – 20:30 Okruh - Nový Lískovec https://mapy.cz/s/3pV54

- Do pondělí se přihlašuje technika B+A

- V úterý se dohlašují kluci z Apola

- Středa pak kdokoli pro případné doplnění

- MAX 11 lidí z anás včetně brankáře abychom si zahráli 

Důležitost: střední

Vytvořil Petr Vostal, 18. 6. 2020, 12:27

Fus Orlák

29. 6. 2020 20:00 – 21:30 Orel Řečkovice

Horší umělka, 4+1, solidní kvalita

Hlaste se co nejdřív

Důležitost: malá

Vytvořil Zdeněk Klusák, 1. 6. 2020, 12:19

Troubsko fotbálek

26. 6. 2020 18:30 – 20:00 TJ Sokol Troubsko

Příjemná umělá tráva, hřiště 4+1, úroveň tak I. třídy (pár kluků z Moravan...)

Důležitost: malá

Vytvořil Zdeněk Klusák, 1. 6. 2020, 12:17

Tréning B+A s RIP

24. 6. 2020 19:00 – 20:30 Okruh - Nový Lískovec https://mapy.cz/s/3pV54

- Do pondělí se přihlašuje technika B+A

- V úterý se dohlašují kluci z Apola

- Středa pak kdokoli pro případné doplnění

MAX 11 lidí z anás včetně brankáře abychom si zahráli 

Důležitost: střední

Vytvořil Petr Vostal, 15. 5. 2020, 20:24   (upraveno 25. 5. 2020, 12:00)

Fus Orlák

22. 6. 2020 20:00 – 21:30 Orel Řečkovice

Horší umělka, 4+1, solidní kvalita

Hlaste se co nejdřív

Důležitost: malá

Vytvořil Zdeněk Klusák, 1. 6. 2020, 12:19

Troubsko fotbálek

19. 6. 2020 18:30 – 20:00 TJ Sokol Troubsko

Příjemná umělá tráva, hřiště 4+1, úroveň tak I. třídy (pár kluků z Moravan...)

Důležitost: malá

Vytvořil Zdeněk Klusák, 1. 6. 2020, 12:17

Tréning B+A s RIP

17. 6. 2020 19:00 – 20:30 Okruh - Nový Lískovec https://mapy.cz/s/3pV54

- Do pondělí se přihlašuje technika B+A

- V úterý se dohlašují kluci z Apola

- Středa pak kdokoli pro případné doplnění

MAX 11 lidí z anás včetně brankáře abychom si zahráli 

Důležitost: střední

Vytvořil Petr Vostal, 15. 5. 2020, 20:24   (upraveno 25. 5. 2020, 12:00)

Fus Orlák

15. 6. 2020 20:00 – 21:30 Orel Řečkovice

Horší umělka, 4+1, solidní kvalita

Hlaste se co nejdřív

Důležitost: malá

Vytvořil Zdeněk Klusák, 1. 6. 2020, 12:19

Troubsko fotbálek

12. 6. 2020 18:30 – 20:00 TJ Sokol Troubsko

Příjemná umělá tráva, hřiště 4+1, úroveň tak I. třídy (pár kluků z Moravan...)

Důležitost: malá

Vytvořil Zdeněk Klusák, 1. 6. 2020, 12:17

Tréning B+A s RIP

10. 6. 2020 19:00 – 20:30 Okruh - Nový Lískovec https://mapy.cz/s/3pV54

- Do pondělí se přihlašuje technika B+A

- V úterý se dohlašují kluci z Apola

- Středa pak kdokoli pro případné doplnění

MAX tento trénign jsou aktuálně středa dopo hlášení za RIP 2 ks, takže nás může být víceméně libovolně 

Důležitost: střední

Vytvořil Petr Vostal, 15. 5. 2020, 20:24   (upraveno 10. 6. 2020, 9:31)

Fus Orlák

8. 6. 2020 20:00 – 21:30 Orel Řečkovice

Horší umělka, 4+1, solidní kvalita

Hlaste se co nejdřív

Důležitost: malá

Vytvořil Zdeněk Klusák, 1. 6. 2020, 12:19

Troubsko fotbálek

5. 6. 2020 18:30 – 20:00 TJ Sokol Troubsko

Příjemná umělá tráva, hřiště 4+1, úroveň tak I. třídy (pár kluků z Moravan...)

Důležitost: malá

Vytvořil Zdeněk Klusák, 1. 6. 2020, 12:17

Tréning B+A s RIP

3. 6. 2020 19:00 – 20:30 Okruh - Nový Lískovec https://mapy.cz/s/3pV54

- Do pondělí se přihlašuje technika B+A

- V úterý se dohlašují kluci z Apola

- Středa pak kdokoli pro případné doplnění

MAX 11 lidí z anás včetně brankáře abychom si zahráli 

Důležitost: střední

Vytvořil Petr Vostal, 15. 5. 2020, 20:24   (upraveno 25. 5. 2020, 11:59)

Tréning B+A s RIP

27. 5. 2020 19:00 – 20:30 Okruh - Nový Lískovec https://mapy.cz/s/3pV54

- Do pondělí se přihlašuje technika B+A

- V úterý se dohlašují kluci z Apola

- Středa pak kdokoli pro případné doplnění

MAX 11 lidí z anás včetně brankáře abychom si zahráli 

Důležitost: střední

Vytvořil Petr Vostal, 4. 5. 2020, 10:09   (upraveno 25. 5. 2020, 11:58)

Tréning B+A s RIP

20. 5. 2020 19:00 – 20:30 Okruh - Nový Lískovec https://mapy.cz/s/3pV54

- Do pondělí se přihlašuje technika B+A

- V úterý se dohlašují kluci z Apola

- Středa pak kdokoli pro případné doplnění

MAX 12 lidí z anás včetně brankáře abychom si zahráli 

Důležitost: střední

Vytvořil Petr Vostal, 4. 5. 2020, 10:09   (upraveno 15. 5. 2020, 20:15)

Tréning B+A s RIP

13. 5. 2020 19:00 – 20:30 Okruh - Nový Lískovec https://mapy.cz/s/3pV54

- Do pondělí se přihlašuje technika B+A

- V úterý se dohlašují kluci z Apola

- Středa pak kdokoli pro případné doplnění

MAX 9 lidí včetně brankáře abychom si zahráli 

Důležitost: střední

Vytvořil Petr Vostal, 4. 5. 2020, 10:09

Trénink Technika A - 10 lidí

6. 5. 2020 18:00 – 19:00 Na Sokolu - Kounicova

Pan Starosta Vlk otevírá slavnostně úmělku na Sokolu. Je tam omezení na 10 lidí a jsou zavřené šatny a sprcha. Takže se musí hrát na prasáka. Pokud byste měli zájem si jít zahrát bez střídaní, tak se napište. Roušky sebou....

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Luner, 29. 4. 2020, 10:04

Záverěčná Technika - A

20. 3. 2020 19:00 – 21. 3. 2020 6:00 Doma u televize

Přesunuto na neurčito !!!  Momentálně by to šlo jenom po tom Skypu s basou piva , jak psal Loštis.

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaromír Hudeček, 10. 3. 2020, 12:11   (upraveno 16. 3. 2020, 14:02)

Zápas Technika A

13. 3. 2020 20:15 Pohořelice

Soupeř Arsenal Brno, sraz 19:45 !!

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaromír Hudeček, 6. 1. 2020, 13:51

Trening Technika B (+A)

11. 3. 2020 19:00 – 20:30 Okruh - Nový Lískovec https://mapy.cz/s/3pV54

S R.I.P. Kdo přijde pište si účast a dodržujte.

Důležitost: střední

Vytvořil Petr Vostal, 10. 10. 2019, 16:11   (upraveno 17. 12. 2019, 20:10)

Trénink Technika A

11. 3. 2020 18:30 – 20:00 Rousínov

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 6. 8. 2019, 16:29

Zápas Technika A

7. 3. 2020 19:15 Brno Bohunice

Soupeř Kalábek Brno, sraz 18:45 !!

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaromír Hudeček, 6. 1. 2020, 13:47

Trénink Technika A

4. 3. 2020 19:00 – 20:30 Rousínov

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 6. 8. 2019, 16:29   (upraveno 5. 11. 2019, 13:31)

Trening Technika B (+A)

4. 3. 2020 19:00 – 20:30 Okruh - Nový Lískovec https://mapy.cz/s/3pV54

S R.I.P. Kdo přijde pište si účast a dodržujte.

Důležitost: střední

Vytvořil Petr Vostal, 10. 10. 2019, 16:11   (upraveno 17. 12. 2019, 20:10)

Zápas Technika A

28. 2. 2020 20:15 Pohořelice

Soupeř Panama Boys Brno, sraz 19:45 !!

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaromír Hudeček, 6. 1. 2020, 13:44

Trénink Technika A

26. 2. 2020 19:00 – 20:30 Rousínov

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 6. 8. 2019, 16:29   (upraveno 5. 11. 2019, 13:31)

Trening Technika B (+A)

26. 2. 2020 19:00 – 20:30 Okruh - Nový Lískovec https://mapy.cz/s/3pV54

S Incidentem/R.I.P. Kdo přijde pište si účast a dodržujte.

Důležitost: střední

Vytvořil Petr Vostal, 10. 10. 2019, 16:11

Zápas Technika A

21. 2. 2020 20:00 Tišnov

Soupeř ASM Dolní Loučky, sraz 19:30 !!

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaromír Hudeček, 6. 1. 2020, 13:42

Trénink Technika A - dnes je zrušen !!!

19. 2. 2020 19:00 – 20:30 Rousínov

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 6. 8. 2019, 16:29   (upraveno 19. 2. 2020, 16:01)

Trening Technika B (+A)

19. 2. 2020 19:00 – 20:30 Okruh - Nový Lískovec https://mapy.cz/s/3pV54

S R.I.P. Kdo přijde pište si účast a dodržujte.

Důležitost: střední

Vytvořil Petr Vostal, 10. 10. 2019, 16:11   (upraveno 17. 12. 2019, 20:09)

Trénink Technika A

12. 2. 2020 19:00 – 20:30 Rousínov

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 6. 8. 2019, 16:29   (upraveno 5. 11. 2019, 13:30)

Trening Technika B (+A)

12. 2. 2020 19:00 – 20:30 Okruh - Nový Lískovec https://mapy.cz/s/3pV54

S R.I.P. Kdo přijde pište si účast a dodržujte.

Důležitost: střední

Vytvořil Petr Vostal, 10. 10. 2019, 16:11   (upraveno 17. 12. 2019, 20:09)

Zápas Technika A

7. 2. 2020 20:15 Pohořelice

Soupeř Helas Brno B, sraz 19:45 !!

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaromír Hudeček, 6. 1. 2020, 13:39

Trénink Technika A

5. 2. 2020 19:00 – 20:30 Rousínov

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 6. 8. 2019, 16:29   (upraveno 5. 11. 2019, 13:29)

Trening Technika B (+A)

5. 2. 2020 19:00 – 20:30 Okruh - Nový Lískovec https://mapy.cz/s/3pV54

S R.I.P. Kdo přijde pište si účast a dodržujte.

Důležitost: střední

Vytvořil Petr Vostal, 10. 10. 2019, 16:11   (upraveno 17. 12. 2019, 20:08)

Zápas Technika A

2. 2. 2020 19:15 Brno Bohunice

Soupeř TJ Sokol Troubsko, sraz 18:45 !!

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaromír Hudeček, 6. 1. 2020, 13:34

Trénink Technika A

29. 1. 2020 19:00 – 20:30 Rousínov

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 6. 8. 2019, 16:29   (upraveno 5. 11. 2019, 13:29)

Trening Technika B (+A)

29. 1. 2020 19:00 – 20:30 Okruh - Nový Lískovec https://mapy.cz/s/3pV54

S R.I.P. Kdo přijde pište si účast a dodržujte.

Důležitost: střední

Vytvořil Petr Vostal, 10. 10. 2019, 16:11   (upraveno 17. 12. 2019, 20:05)

Zápas Technika A

24. 1. 2020 20:15 Pohořelice

Soupeř FFT Vinohrady Brno, sraz 19:45 !!

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaromír Hudeček, 6. 1. 2020, 13:30

Trénink Technika A

22. 1. 2020 19:00 – 20:30 Rousínov

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 6. 8. 2019, 16:29   (upraveno 5. 11. 2019, 13:28)

Trening Technika B (+A)

22. 1. 2020 19:00 – 20:30 Okruh - Nový Lískovec https://mapy.cz/s/3pV54

S R.I.P. Kdo přijde pište si účast a dodržujte.

Důležitost: střední

Vytvořil Petr Vostal, 10. 10. 2019, 16:11   (upraveno 17. 12. 2019, 20:03)

Zápas Technika A

18. 1. 2020 20:30 Havlíčkův Brod

Soupeř Pramen Havlíčkův Brod, sraz 20:00 !!

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaromír Hudeček, 6. 1. 2020, 13:27

Trénink Technika A

15. 1. 2020 19:00 – 20:30 Rousínov

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 6. 8. 2019, 16:29   (upraveno 5. 11. 2019, 13:28)

Trening Technika B (+A)

15. 1. 2020 19:00 – 20:30 Okruh - Nový Lískovec https://mapy.cz/s/3pV54

S R.I.P. Kdo přijde pište si účast a dodržujte.

Důležitost: střední

Vytvořil Petr Vostal, 10. 10. 2019, 16:11   (upraveno 17. 12. 2019, 20:03)

Zápas Technika A

10. 1. 2020 20:15 Pohořelice

Soupeř TJ Agrotec Hustopeče, sraz 19:45!!

 

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaromír Hudeček, 6. 1. 2020, 13:24   (upraveno 6. 1. 2020, 13:31)

Trénink Technika A

8. 1. 2020 19:00 – 20:30 Rousínov

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 6. 8. 2019, 16:29   (upraveno 5. 11. 2019, 13:27)

Trening Technika B (+A)

8. 1. 2020 19:00 – 20:30 Okruh - Nový Lískovec https://mapy.cz/s/3pV54

S R.I.P. Kdo přijde pište si účast a dodržujte.

Důležitost: střední

Vytvořil Petr Vostal, 10. 10. 2019, 16:11   (upraveno 17. 12. 2019, 20:02)

Turnaj Žabinských vlků - A tým Techniky

4. 1. 2020 9:30 – 20:00 Bohunice

První zápas v 10 00. Podrobný rozpis pro zájemce na webu Žabiinských vlků

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 9. 12. 2019, 14:22   (upraveno 2. 1. 2020, 12:09)

Zápas Technika A

20. 12. 2019 20:00 Vyškov

Soupeř Brikety-pelety Vyškov, sraz 19:30 !!

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaromír Hudeček, 20. 9. 2019, 12:15

Trénink Technika A

18. 12. 2019 19:00 – 20:30 Rousínov

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 6. 8. 2019, 16:29   (upraveno 5. 11. 2019, 13:27)

Trening Technika B (+A)

18. 12. 2019 19:00 – 20:30 Okruh - Nový Lískovec https://mapy.cz/s/3pV54

S Incidentem/R.I.P. Kdo přijde pište si účast a dodržujte.

Důležitost: střední

Vytvořil Petr Vostal, 10. 10. 2019, 16:11

Zápas Technika A

13. 12. 2019 20:15 Pohořelice

Soupeř Sokol Repromeda Jehnice, sraz 19:45 !!

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaromír Hudeček, 20. 9. 2019, 12:13

Trénink Technika A

11. 12. 2019 19:00 – 20:30 Rousínov

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 6. 8. 2019, 16:29   (upraveno 5. 11. 2019, 13:26)

Trening Technika B (+A)

11. 12. 2019 19:00 – 20:30 Okruh - Nový Lískovec https://mapy.cz/s/3pV54

S Incidentem/R.I.P. Kdo přijde pište si účast a dodržujte.

Důležitost: střední

Vytvořil Petr Vostal, 10. 10. 2019, 16:11

Zápas Technika A

6. 12. 2019 20:15 Pohořelice

Soupeř Arsenal Brno, sraz 19:45 !!

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaromír Hudeček, 20. 9. 2019, 12:11

Trénink Technika A

4. 12. 2019 19:00 – 20:30 Rousínov

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 6. 8. 2019, 16:29   (upraveno 5. 11. 2019, 13:26)

Trening Technika B (+A)

4. 12. 2019 19:00 – 20:30 Okruh - Nový Lískovec https://mapy.cz/s/3pV54

S Incidentem/R.I.P. Kdo přijde pište si účast a dodržujte.

Důležitost: střední

Vytvořil Petr Vostal, 10. 10. 2019, 16:11

Zápas Technika A

29. 11. 2019 20:15 Pohořelice

Soupeř Kalábek Brno, sraz 19:45 !!

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaromír Hudeček, 20. 9. 2019, 12:09

Trénink Technika A

27. 11. 2019 19:00 – 20:30 Rousínov

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 6. 8. 2019, 16:29   (upraveno 5. 11. 2019, 13:25)

Trening Technika B (+A)

27. 11. 2019 19:00 – 20:30 Okruh - Nový Lískovec https://mapy.cz/s/3pV54

S Incidentem/R.I.P. Kdo přijde pište si účast a dodržujte.

Důležitost: střední

Vytvořil Petr Vostal, 10. 10. 2019, 16:11

Zápas Technika A

23. 11. 2019 17:00 Brno Bohunice

Soupeř Panama Boys Brno, sraz 16:30 !!

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaromír Hudeček, 20. 9. 2019, 12:07

Trénink Technika A

20. 11. 2019 19:00 – 20:30 Rousínov

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 6. 8. 2019, 16:29   (upraveno 5. 11. 2019, 13:25)

Trening Technika B (+A)

20. 11. 2019 19:00 – 20:30 Okruh - Nový Lískovec https://mapy.cz/s/3pV54

S Incidentem/R.I.P. Kdo přijde pište si účast a dodržujte.

Důležitost: střední

Vytvořil Petr Vostal, 10. 10. 2019, 16:11

Zápas Technika A

15. 11. 2019 20:15 Pohořelice

Soupeř ASM Dolní Loučky, sraz 19:45 !!

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaromír Hudeček, 20. 9. 2019, 12:05

Trening Technika B (+A)

13. 11. 2019 19:00 – 20:30 Okruh - Nový Lískovec https://mapy.cz/s/3pV54

S Incidentem/R.I.P. Kdo přijde pište si účast a dodržujte.

Důležitost: střední

Vytvořil Petr Vostal, 10. 10. 2019, 16:11

Trénink Technika A

13. 11. 2019 19:00 – 20:30 Rousínov

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 6. 8. 2019, 16:29   (upraveno 5. 11. 2019, 13:23)

Zápas Technika A

10. 11. 2019 19:00 Brno Maloměřice

Soupeř Helas Brno B, sraz 18:30 !!

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaromír Hudeček, 20. 9. 2019, 12:03

Trening Technika B (+A)

6. 11. 2019 19:00 – 20:30 Okruh - Nový Lískovec https://mapy.cz/s/3pV54

S Incidentem/R.I.P. Kdo přijde pište si účast a dodržujte.

Důležitost: střední

Vytvořil Petr Vostal, 10. 10. 2019, 16:11

Trénink Technika A

6. 11. 2019 19:00 – 20:30 Rousínov

POZOR ZAČÁTEK JE POSUNUT Z 18:30 NA 19:00 !!!!

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 6. 8. 2019, 16:29   (upraveno 5. 11. 2019, 13:22)

Zápasy Technika B

2. 11. 2019 10:40 – 12:10 Jundrov - https://mapy.cz/s/cutozodajo

Být na místě nejpozději 20 minut předem !!!

Soupeři - Pískovna, Apollo

Důležitost: vysoká

Vytvořil Petr Vostal, 30. 8. 2019, 22:40

Zápas Technika A

1. 11. 2019 20:15 Pohořelice

Soupeř TJ Sokol Troubsko, sraz 19:45 !!

 

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaromír Hudeček, 20. 9. 2019, 12:00   (upraveno 20. 9. 2019, 12:01)

Trening Technika B (+A)

30. 10. 2019 19:00 – 20:30 Okruh - Nový Lískovec https://mapy.cz/s/3pV54

S Incidentem/R.I.P. Kdo přijde pište si účast a dodržujte.

Důležitost: střední

Vytvořil Petr Vostal, 26. 9. 2019, 20:50

Trénink Technika A

30. 10. 2019 18:30 – 20:00 Rousínov

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 6. 8. 2019, 16:29

Zápas Technika A

27. 10. 2019 19:15 Brno Bohunice

Soupeř FFT Vinohrady Brno, sraz 18:45 !!

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaromír Hudeček, 20. 9. 2019, 11:57

Trening Technika B (+A)

23. 10. 2019 19:00 – 20:30 Okruh - Nový Lískovec https://mapy.cz/s/3pV54

S Incidentem/R.I.P. Kdo přijde pište si účast a dodržujte.

Důležitost: střední

Vytvořil Petr Vostal, 26. 9. 2019, 20:50

Trénink Technika A

23. 10. 2019 18:30 – 20:00 Rousínov

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 6. 8. 2019, 16:29

Zápasy Technika B

19. 10. 2019 11:30 – 12:10 Jundrov - https://mapy.cz/s/cutozodajo

Být na místě nejpozději 20 minut předem !!!

Soupeři - AVM Metal

Důležitost: vysoká

Vytvořil Petr Vostal, 30. 8. 2019, 22:39   (upraveno 4. 9. 2019, 18:45)

Zápas Technika A

18. 10. 2019 20:15 Pohořelice

Soupeř Pramen Havlíčkův Brod, sraz 19:45 !!

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaromír Hudeček, 20. 9. 2019, 11:55

Trening Technika B (+A)

16. 10. 2019 19:00 – 20:30 Okruh - Nový Lískovec https://mapy.cz/s/3pV54

S Incidentem/R.I.P. Kdo přijde pište si účast a dodržujte.

Důležitost: střední

Vytvořil Petr Vostal, 26. 9. 2019, 20:50

Trénink Technika A

16. 10. 2019 18:30 – 20:00 Rousínov

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 6. 8. 2019, 16:29

Zápas Technika A

12. 10. 2019 19:00 Hustopeče

Soupeř TJ Agrotec Hustopeče, sraz 18:30 !!

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaromír Hudeček, 20. 9. 2019, 11:54

Zápasy Technika B

12. 10. 2019 10:40 – 12:10 Jundrov - https://mapy.cz/s/cutozodajo

Být na místě nejpozději 20 minut předem !!!

Soupeři - Ethanol, S.B.Weiss

Důležitost: vysoká

Vytvořil Petr Vostal, 30. 8. 2019, 22:37

Trening Technika B (+A)

9. 10. 2019 19:00 – 20:30 Okruh - Nový Lískovec https://mapy.cz/s/3pV54

S Incidentem/R.I.P. Kdo přijde pište si účast a dodržujte.

Trenink zrusen

Důležitost: střední

Vytvořil Petr Vostal, 26. 9. 2019, 20:50   (upraveno 9. 10. 2019, 17:48)

Trénink Technika A

9. 10. 2019 18:30 – 20:00 Rousínov

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 6. 8. 2019, 16:29

Zápasy Technika B

5. 10. 2019 10:40 – 12:10 Jundrov - https://mapy.cz/s/cutozodajo

Být na místě nejpozději 20 minut předem !!!

Soupeři - Litrpůl, Carpe Diem

Důležitost: vysoká

Vytvořil Petr Vostal, 30. 8. 2019, 22:35

Zápas Technika A

4. 10. 2019 20:15 Pohořelice

Soupeř Brikety-pelety Vyškov, sraz 19:45 !!

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaromír Hudeček, 20. 9. 2019, 11:51

Trening Technika B (+A)

2. 10. 2019 19:00 – 20:30 Okruh - Nový Lískovec https://mapy.cz/s/3pV54

S Incidentem/R.I.P. Kdo přijde pište si účast a dodržujte.

Důležitost: střední

Vytvořil Petr Vostal, 26. 9. 2019, 20:50

Trénink Technika A

2. 10. 2019 18:30 – 20:00 Rousínov

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 6. 8. 2019, 16:29

Technika vs. Moravany

30. 9. 2019 20:00 – 21:30 Orel Řečkovice

Kluci z Moravan + okolní náplava (hrají okres) mají málo lidí, ale dost fyzických sil. Kdo chcete, pojďme to zkusit, jestli bude vyhovovat a pak se domluvíme co dál.

Hřiště je zamluvené do řijna

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Klusák, 2. 4. 2019, 23:01

Zápas Technika A

29. 9. 2019 18:15 Kuřim

Soupeř Sokol Repromeda Jehnice, sraz 17:45 !!

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaromír Hudeček, 20. 9. 2019, 11:49

Zápasy Technika B

28. 9. 2019 10:40 – 12:10 Jundrov - https://mapy.cz/s/cutozodajo

Být na místě nejpozději 20 minut předem !!!

Soupeři - Madrid B, Fauna

Důležitost: vysoká

Vytvořil Petr Vostal, 30. 8. 2019, 22:33

Trening Technika B (+A)

25. 9. 2019 19:00 – 20:30 Okruh - Nový Lískovec https://mapy.cz/s/3pV54

S Incidentem/R.I.P. Kdo přijde pište si účast a dodržujte.

Důležitost: střední

Vytvořil Petr Vostal, 27. 8. 2019, 8:42

Trénink Technika A

25. 9. 2019 18:30 – 20:00 Rousínov

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 6. 8. 2019, 16:29

Technika vs. Moravany

23. 9. 2019 20:00 – 21:30 Orel Řečkovice

Kluci z Moravan + okolní náplava (hrají okres) mají málo lidí, ale dost fyzických sil. Kdo chcete, pojďme to zkusit, jestli bude vyhovovat a pak se domluvíme co dál.

Hřiště je zamluvené do řijna

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Klusák, 2. 4. 2019, 23:01

Trening Technika B (+A)

18. 9. 2019 19:00 – 20:30 Okruh - Nový Lískovec https://mapy.cz/s/3pV54

S Incidentem/R.I.P. Kdo přijde pište si účast a dodržujte.

Důležitost: střední

Vytvořil Petr Vostal, 27. 8. 2019, 8:42

Trénink Technika A

18. 9. 2019 18:30 – 20:00 Rousínov

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 6. 8. 2019, 16:29

Technika vs. Moravany

16. 9. 2019 20:00 – 21:30 Orel Řečkovice

Kluci z Moravan + okolní náplava (hrají okres) mají málo lidí, ale dost fyzických sil. Kdo chcete, pojďme to zkusit, jestli bude vyhovovat a pak se domluvíme co dál.

Hřiště je zamluvené do řijna

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Klusák, 2. 4. 2019, 23:01

Zápasy Technika B

14. 9. 2019 10:40 – 12:10 Jundrov - https://mapy.cz/s/cutozodajo

Být na místě nejpozději 20 minut předem !!!

Soupeři - STŽ B, Dynamo

Důležitost: vysoká

Vytvořil Petr Vostal, 30. 8. 2019, 22:30

Trening Technika B (+A)

11. 9. 2019 19:00 – 20:30 Okruh - Nový Lískovec https://mapy.cz/s/3pV54

S Incidentem/R.I.P. Kdo přijde pište si účast a dodržujte.

Důležitost: střední

Vytvořil Petr Vostal, 27. 8. 2019, 8:42

Trénink Technika A

11. 9. 2019 18:30 – 20:00 Rousínov

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 6. 8. 2019, 16:29

Technika vs. Moravany

9. 9. 2019 20:00 – 21:30 Orel Řečkovice

Kluci z Moravan + okolní náplava (hrají okres) mají málo lidí, ale dost fyzických sil. Kdo chcete, pojďme to zkusit, jestli bude vyhovovat a pak se domluvíme co dál.

Hřiště je zamluvené do řijna

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Klusák, 2. 4. 2019, 23:01

Zápasy Technika B

7. 9. 2019 10:40 – 12:10 Jundrov - https://mapy.cz/s/cutozodajo

Být na místě nejpozději 20 minut předem!!!

Soupeři - Kobas, Spitfire

Důležitost: vysoká

Vytvořil Petr Vostal, 30. 8. 2019, 22:28

Trening Technika B (+A)

4. 9. 2019 19:00 – 20:30 Okruh - Nový Lískovec https://mapy.cz/s/3pV54

S Incidentem/R.I.P. Kdo přijde pište si účast a dodržujte.

Důležitost: střední

Vytvořil Petr Vostal, 27. 8. 2019, 8:42

Trénink Technika A

4. 9. 2019 18:30 – 20:00 Rousínov

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 6. 8. 2019, 16:29

Technika vs. Moravany

2. 9. 2019 20:00 – 21:30 Orel Řečkovice

Kluci z Moravan + okolní náplava (hrají okres) mají málo lidí, ale dost fyzických sil. Kdo chcete, pojďme to zkusit, jestli bude vyhovovat a pak se domluvíme co dál.

Hřiště je zamluvené do řijna

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Klusák, 2. 4. 2019, 23:01

Tréning B+A s Incident

28. 8. 2019 19:00 – 20:30 Okruh - Nový Lískovec https://mapy.cz/s/3pV54

S Incidentem/R.I.P. Kdo přijde pište si účast a dodržujte.

Důležitost: střední

Vytvořil Petr Vostal, 18. 6. 2019, 22:35   (upraveno 18. 6. 2019, 22:40)

Technika vs. Moravany

26. 8. 2019 20:00 – 21:30 Orel Řečkovice

Kluci z Moravan + okolní náplava (hrají okres) mají málo lidí, ale dost fyzických sil. Kdo chcete, pojďme to zkusit, jestli bude vyhovovat a pak se domluvíme co dál.

Hřiště je zamluvené do řijna

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Klusák, 2. 4. 2019, 23:01

Tréning B+A s Incident

21. 8. 2019 19:00 – 20:30 Okruh - Nový Lískovec https://mapy.cz/s/3pV54

S Incidentem/R.I.P. Kdo přijde pište si účast a dodržujte.

Důležitost: střední

Vytvořil Petr Vostal, 18. 6. 2019, 22:35   (upraveno 18. 6. 2019, 22:40)

Technika vs. Moravany

19. 8. 2019 20:00 – 21:30 Orel Řečkovice

Kluci z Moravan + okolní náplava (hrají okres) mají málo lidí, ale dost fyzických sil. Kdo chcete, pojďme to zkusit, jestli bude vyhovovat a pak se domluvíme co dál.

Hřiště je zamluvené do řijna

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Klusák, 2. 4. 2019, 23:01

Tréning B+A s Incident

14. 8. 2019 19:00 – 20:30 Okruh - Nový Lískovec https://mapy.cz/s/3pV54

S Incidentem/R.I.P. Kdo přijde pište si účast a dodržujte.

Důležitost: střední

Vytvořil Petr Vostal, 18. 6. 2019, 22:35   (upraveno 18. 6. 2019, 22:39)

Technika vs. Moravany

12. 8. 2019 20:00 – 21:30 Orel Řečkovice

Kluci z Moravan + okolní náplava (hrají okres) mají málo lidí, ale dost fyzických sil. Kdo chcete, pojďme to zkusit, jestli bude vyhovovat a pak se domluvíme co dál.

Hřiště je zamluvené do řijna

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Klusák, 2. 4. 2019, 23:01

Tréning B+A s Incident

7. 8. 2019 19:00 – 20:30 Okruh - Nový Lískovec https://mapy.cz/s/3pV54

S Incidentem/R.I.P. Kdo přijde pište si účast a dodržujte.

Důležitost: střední

Vytvořil Petr Vostal, 18. 6. 2019, 22:35   (upraveno 18. 6. 2019, 22:39)

Technika vs. Moravany

5. 8. 2019 20:00 – 21:30 Orel Řečkovice

Kluci z Moravan + okolní náplava (hrají okres) mají málo lidí, ale dost fyzických sil. Kdo chcete, pojďme to zkusit, jestli bude vyhovovat a pak se domluvíme co dál.

Hřiště je zamluvené do řijna

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Klusák, 2. 4. 2019, 23:01

Turnaj O lamí kopýtko

3. 8. 2019 8:45 – 16:30 ZŠ Vejrostova 2

Pojďme ukázat co v nás je!

Když se zde do 24.7. nahlásí alespoň 6 lidí, tak nás přihlásím.

 

Víc info https://www.facebook.com/olamikopytko/

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Klusák, 17. 7. 2019, 23:43

Tréning B+A s Incident

31. 7. 2019 19:00 – 20:30 Okruh - Nový Lískovec https://mapy.cz/s/3pV54

S Incidentem/R.I.P. Kdo přijde pište si účast a dodržujte.

Důležitost: střední

Vytvořil Petr Vostal, 18. 6. 2019, 22:35   (upraveno 18. 6. 2019, 22:39)

Technika vs. Moravany

29. 7. 2019 20:00 – 21:30 Orel Řečkovice

Kluci z Moravan + okolní náplava (hrají okres) mají málo lidí, ale dost fyzických sil. Kdo chcete, pojďme to zkusit, jestli bude vyhovovat a pak se domluvíme co dál.

Hřiště je zamluvené do řijna

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Klusák, 2. 4. 2019, 23:01

Tréning B+A s Incident

24. 7. 2019 19:00 – 20:30 Okruh - Nový Lískovec https://mapy.cz/s/3pV54

S Incidentem/R.I.P. Kdo přijde pište si účast a dodržujte.

Důležitost: střední

Vytvořil Petr Vostal, 18. 6. 2019, 22:35   (upraveno 18. 6. 2019, 22:38)

Technika vs. Moravany

22. 7. 2019 20:00 – 21:30 Orel Řečkovice

Kluci z Moravan + okolní náplava (hrají okres) mají málo lidí, ale dost fyzických sil. Kdo chcete, pojďme to zkusit, jestli bude vyhovovat a pak se domluvíme co dál.

Hřiště je zamluvené do řijna

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Klusák, 2. 4. 2019, 23:01

Tréning B+A s Incident

17. 7. 2019 19:00 – 20:30 Okruh - Nový Lískovec https://mapy.cz/s/3pV54

S Incidentem/R.I.P. Kdo přijde pište si účast a dodržujte.

Důležitost: střední

Vytvořil Petr Vostal, 18. 6. 2019, 22:35   (upraveno 18. 6. 2019, 22:38)

Technika vs. Moravany

15. 7. 2019 20:00 – 21:30 Orel Řečkovice

Kluci z Moravan + okolní náplava (hrají okres) mají málo lidí, ale dost fyzických sil. Kdo chcete, pojďme to zkusit, jestli bude vyhovovat a pak se domluvíme co dál.

Hřiště je zamluvené do řijna

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Klusák, 2. 4. 2019, 23:01

Tréning B+A s Incident

10. 7. 2019 19:00 – 20:30 Okruh - Nový Lískovec https://mapy.cz/s/3pV54

S Incidentem/R.I.P. Kdo přijde pište si účast a dodržujte.

Důležitost: střední

Vytvořil Petr Vostal, 18. 6. 2019, 22:35   (upraveno 18. 6. 2019, 22:37)

Technika vs. Moravany

8. 7. 2019 20:00 – 21:30 Orel Řečkovice

Kluci z Moravan + okolní náplava (hrají okres) mají málo lidí, ale dost fyzických sil. Kdo chcete, pojďme to zkusit, jestli bude vyhovovat a pak se domluvíme co dál.

Hřiště je zamluvené do řijna

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Klusák, 2. 4. 2019, 23:01

Tréning B+A s Incident

3. 7. 2019 19:00 – 20:30 Okruh - Nový Lískovec https://mapy.cz/s/3pV54

S Incidentem/R.I.P. Kdo přijde pište si účast a dodržujte.

Důležitost: střední

Vytvořil Petr Vostal, 18. 6. 2019, 22:35   (upraveno 18. 6. 2019, 22:37)

Technika vs. Moravany

1. 7. 2019 20:00 – 21:30 Orel Řečkovice

Kluci z Moravan + okolní náplava (hrají okres) mají málo lidí, ale dost fyzických sil. Kdo chcete, pojďme to zkusit, jestli bude vyhovovat a pak se domluvíme co dál.

Hřiště je zamluvené do řijna

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Klusák, 2. 4. 2019, 23:01

Tréning B+A s Incident

26. 6. 2019 19:00 – 20:30 Okruh - Nový Lískovec https://mapy.cz/s/3pV54

S Incidentem/R.I.P. Kdo přijde pište si účast a dodržujte.

Důležitost: střední

Vytvořil Petr Vostal, 19. 3. 2019, 22:32

Technika vs. Moravany

24. 6. 2019 20:00 – 21:30 Orel Řečkovice

Kluci z Moravan + okolní náplava (hrají okres) mají málo lidí, ale dost fyzických sil. Kdo chcete, pojďme to zkusit, jestli bude vyhovovat a pak se domluvíme co dál.

Hřiště je zamluvené do řijna

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Klusák, 2. 4. 2019, 23:01

Tréning B+A s Incident

19. 6. 2019 19:00 – 20:30 Okruh - Nový Lískovec https://mapy.cz/s/3pV54

S Incidentem/R.I.P. Kdo přijde pište si účast a dodržujte.

Důležitost: střední

Vytvořil Petr Vostal, 19. 3. 2019, 22:32

Technika vs. Moravany

17. 6. 2019 20:00 – 21:30 Orel Řečkovice

Kluci z Moravan + okolní náplava (hrají okres) mají málo lidí, ale dost fyzických sil. Kdo chcete, pojďme to zkusit, jestli bude vyhovovat a pak se domluvíme co dál.

Hřiště je zamluvené do řijna

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Klusák, 2. 4. 2019, 23:01

Futsal párty na přehradě

15. 6. 2019 18:00 – 16. 6. 2019 Prýgl bar - brněnská přehrada

Kdyby měl někdo zájem připojit se k futsal párty na přehradě, dejte mi tady ještě dnes vědět. Byl jsem tam loni a bylo to dobrý, stůl bych zarazervoval (pokud už není pozdě), jídlo bylo k dispozici, piva více druhů, panáky taky, možnost pokecat s kamarády z jiných oddílů nebo rozhodčíma (nadat jim, dát si s nima panáka, atd.):

http://www.futsalbrno.cz/detail/538/futsal-party-2019-predavani-cen-za-sezonu-2018-2019/

Důležitost: malá

Vytvořil Luba Bedrna, 13. 6. 2019, 9:14

Poslední zápas Technika B sezona 18/19

15. 6. 2019 9:00 – 9:50 Kneslova

Soupeř Dynamo

Důležitost: vysoká

Vytvořil Petr Vostal, 27. 3. 2019, 21:50

Tréning B+A s Incident

12. 6. 2019 19:00 – 20:30 Okruh - Nový Lískovec https://mapy.cz/s/3pV54

S Incidentem/R.I.P. Kdo přijde pište si účast a dodržujte.

Důležitost: střední

Vytvořil Petr Vostal, 19. 3. 2019, 22:32

Technika vs. Moravany

10. 6. 2019 20:00 – 21:30 Orel Řečkovice

Kluci z Moravan + okolní náplava (hrají okres) mají málo lidí, ale dost fyzických sil. Kdo chcete, pojďme to zkusit, jestli bude vyhovovat a pak se domluvíme co dál.

Hřiště je zamluvené do řijna

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Klusák, 2. 4. 2019, 23:01

Zápasy Technika B

8. 6. 2019 12:20 – 14:50 Kneslova

Soupeři Apollo a Pískovna. Mezi našimi zápasy je jeden mezera.

Důležitost: vysoká

Vytvořil Petr Vostal, 27. 3. 2019, 21:44   (upraveno 27. 3. 2019, 21:48)

Tréning B+A s Incident

5. 6. 2019 19:00 – 20:30 Okruh - Nový Lískovec https://mapy.cz/s/3pV54

S Incidentem/R.I.P. Kdo přijde pište si účast a dodržujte.

Důležitost: střední

Vytvořil Petr Vostal, 19. 3. 2019, 22:32

Technika vs. Moravany

3. 6. 2019 20:00 – 21:30 Orel Řečkovice

Kluci z Moravan + okolní náplava (hrají okres) mají málo lidí, ale dost fyzických sil. Kdo chcete, pojďme to zkusit, jestli bude vyhovovat a pak se domluvíme co dál.

Hřiště je zamluvené do řijna

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Klusák, 2. 4. 2019, 23:01

Tréning B+A s Incident

29. 5. 2019 19:00 – 20:30 Okruh - Nový Lískovec https://mapy.cz/s/3pV54

S Incidentem/R.I.P. Kdo přijde pište si účast a dodržujte.

Důležitost: střední

Vytvořil Petr Vostal, 19. 3. 2019, 22:32

Technika vs. Moravany

27. 5. 2019 20:00 – 21:30 Orel Řečkovice

Kluci z Moravan + okolní náplava (hrají okres) mají málo lidí, ale dost fyzických sil. Kdo chcete, pojďme to zkusit, jestli bude vyhovovat a pak se domluvíme co dál.

Hřiště je zamluvené do řijna

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Klusák, 2. 4. 2019, 23:01

Zápasy Technika B - dohrávka

26. 5. 2019 14:50 – 15:40 Rybnická

Soupeř Eddesek

Kdo přijde, tak má u mě pivo hned po špílu, pokud tam budu, pokud ne, tak někdy pozdějc jakmile bude možné.

Tento nahrazuje ten odložený. Kdybych věděl, kdy bude náhrada, tak do toho nejdu, příště se na vyhovování soupeřům pěkně vy....

Důležitost: vysoká

Vytvořil Petr Vostal, 17. 5. 2019, 10:59

Zápasy Technika B

25. 5. 2019 10:40 – 12:20 Jundrov

Soupeři AVM Metal a Jiříkovice

Důležitost: vysoká

Vytvořil Petr Vostal, 27. 3. 2019, 21:40

Tréning B+A s Incident

22. 5. 2019 19:00 – 20:30 Okruh - Nový Lískovec https://mapy.cz/s/3pV54

S Incidentem/R.I.P. Kdo přijde pište si účast a dodržujte.

Důležitost: střední

Vytvořil Petr Vostal, 19. 3. 2019, 22:32

Technika vs. Moravany

20. 5. 2019 20:00 – 21:30 Orel Řečkovice

Kluci z Moravan + okolní náplava (hrají okres) mají málo lidí, ale dost fyzických sil. Kdo chcete, pojďme to zkusit, jestli bude vyhovovat a pak se domluvíme co dál.

Hřiště je zamluvené do řijna

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Klusák, 2. 4. 2019, 23:01

Zápasy Technika B

18. 5. 2019 10:40 – 12:20 Jundrov

Soupeři S.B Weis a Ethanol

Důležitost: vysoká

Vytvořil Petr Vostal, 27. 3. 2019, 21:37

Tréning B+A s Incident

15. 5. 2019 19:00 – 20:30 Okruh - Nový Lískovec https://mapy.cz/s/3pV54

S Incidentem/R.I.P. Kdo přijde pište si účast a dodržujte.

Důležitost: střední

Vytvořil Petr Vostal, 19. 3. 2019, 22:32

Technika vs. Moravany

13. 5. 2019 20:00 – 21:30 Orel Řečkovice

Kluci z Moravan + okolní náplava (hrají okres) mají málo lidí, ale dost fyzických sil. Kdo chcete, pojďme to zkusit, jestli bude vyhovovat a pak se domluvíme co dál.

Hřiště je zamluvené do řijna

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Klusák, 2. 4. 2019, 23:01

Tréning B+A s Incident

8. 5. 2019 19:00 – 20:30 Okruh - Nový Lískovec https://mapy.cz/s/3pV54

S Incidentem/R.I.P. Kdo přijde pište si účast a dodržujte.

Důležitost: střední

Vytvořil Petr Vostal, 19. 3. 2019, 22:32

Technika vs. Moravany

6. 5. 2019 20:00 – 21:30 Orel Řečkovice

Kluci z Moravan + okolní náplava (hrají okres) mají málo lidí, ale dost fyzických sil. Kdo chcete, pojďme to zkusit, jestli bude vyhovovat a pak se domluvíme co dál.

Hřiště je zamluvené do řijna

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Klusák, 2. 4. 2019, 23:01

Zápasy Technika B

4. 5. 2019 10:40 – 12:20 Jundrov

Soupeři Madrid B a AB Střelice

Důležitost: vysoká

Vytvořil Petr Vostal, 27. 3. 2019, 21:35

Tréning B+A s Incident

1. 5. 2019 19:00 – 20:30 Okruh - Nový Lískovec https://mapy.cz/s/3pV54

S Incidentem/R.I.P. Kdo přijde pište si účast a dodržujte.

Důležitost: střední

Vytvořil Petr Vostal, 19. 3. 2019, 22:32

Technika vs. Moravany

29. 4. 2019 20:00 – 21:30 Orel Řečkovice

Kluci z Moravan + okolní náplava (hrají okres) mají málo lidí, ale dost fyzických sil. Kdo chcete, pojďme to zkusit, jestli bude vyhovovat a pak se domluvíme co dál.

Hřiště je zamluvené do řijna

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Klusák, 2. 4. 2019, 23:01

Zápas Technika B

27. 4. 2019 10:30 – 12:20 Jundrov

hrajeme se soupeřem Jopparamu a Edesseg

Důležitost: střední

Vytvořil Miloš Jánoš, 13. 3. 2019, 13:51

Tréning B+A s Incident

24. 4. 2019 19:00 – 20:30 Okruh - Nový Lískovec https://mapy.cz/s/3pV54

S Incidentem/R.I.P. Kdo přijde pište si účast a dodržujte.

Důležitost: střední

Vytvořil Petr Vostal, 19. 3. 2019, 22:32

Technika vs. Moravany

22. 4. 2019 20:00 – 21:30 Orel Řečkovice

Kluci z Moravan + okolní náplava (hrají okres) mají málo lidí, ale dost fyzických sil. Kdo chcete, pojďme to zkusit, jestli bude vyhovovat a pak se domluvíme co dál.

Hřiště je zamluvené do řijna

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Klusák, 2. 4. 2019, 23:01

Tréning B+A s Incident

17. 4. 2019 19:00 – 20:30 Okruh - Nový Lískovec https://mapy.cz/s/3pV54

S Incidentem/R.I.P. Kdo přijde pište si účast a dodržujte.

Důležitost: střední

Vytvořil Petr Vostal, 19. 3. 2019, 22:32

Technika vs. Moravany

15. 4. 2019 20:00 – 21:30 Orel Řečkovice

Kluci z Moravan + okolní náplava (hrají okres) mají málo lidí, ale dost fyzických sil. Kdo chcete, pojďme to zkusit, jestli bude vyhovovat a pak se domluvíme co dál.

Hřiště je zamluvené do řijna

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Klusák, 2. 4. 2019, 23:01

Zápas Technika B

13. 4. 2019 10:30 – 12:20 Jundrov

hrajme se soupeřem Syrovice a STŽ B

Důležitost: střední

Vytvořil Miloš Jánoš, 13. 3. 2019, 13:50

Tréning B+A s Incident

10. 4. 2019 19:00 – 20:30 Okruh - Nový Lískovec https://mapy.cz/s/3pV54

S Incidentem/R.I.P. Kdo přijde pište si účast a dodržujte.

Důležitost: střední

Vytvořil Petr Vostal, 19. 3. 2019, 22:32

Technika vs. Moravany

8. 4. 2019 20:00 – 21:30 Orel Řečkovice

Kluci z Moravan + okolní náplava (hrají okres) mají málo lidí, ale dost fyzických sil. Kdo chcete, pojďme to zkusit, jestli bude vyhovovat a pak se domluvíme co dál.

Hřiště je zamluvené do řijna

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Klusák, 2. 4. 2019, 23:01

Zápas Technika B

6. 4. 2019 10:30 – 12:20 Jundrov

hrajeme se soupeřem Kobas a Lamy

Důležitost: střední

Vytvořil Miloš Jánoš, 13. 3. 2019, 13:47

Tréning B+A s Incident

3. 4. 2019 19:00 – 20:30 Okruh - Nový Lískovec https://mapy.cz/s/3pV54

S Incidentem/R.I.P. Kdo přijde pište si účast a dodržujte.

Důležitost: střední

Vytvořil Petr Vostal, 19. 3. 2019, 22:32

Technika vs. Moravany

1. 4. 2019 20:00 – 21:30 Orel Řečkovice

Kluci z Moravan + okolní náplava (hrají okres) mají málo lidí, ale dost fyzických sil. Kdo chcete, pojďme to zkusit, jestli bude vyhovovat a pak se domluvíme co dál.

Hřiště je zamluvené do řijna

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Klusák, 25. 3. 2019, 13:42   (upraveno 25. 3. 2019, 13:44)

Trénink Technika A - SK Líšeň

27. 3. 2019 19:00 – 20:30 Rousínov

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 31. 10. 2018, 12:13

Tréning B+A s Vinohrady

25. 3. 2019 21:00 – 22:00 Vinohrady, Čejkovická - https://mapy.cz/s/37suo

Důležitost: střední

Vytvořil Petr Vostal, 20. 3. 2019, 20:40

Závěrečná Technika A

23. 3. 2019 18:00 U Třech čertů, Starobrněnská 7 (Nad Zelným trhem směrem k Šilingráku)

Závěrečné zhodnocení letošní celkem úspěšné sezony spojené s posezením u zlatavého moku, vína, panáků atd. Samozřejmě kluci z B-týmu, pořadatelé a přátelé techniky jsou vítani. PS: Vemte si hodně peněz sebou, budou se platit nedoplatky, pokuty za karty, hattricky atd. Wink

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaromír Hudeček, 13. 3. 2019, 21:44   (upraveno 19. 3. 2019, 10:02)

Trénink Technika A - SK Líšeň

20. 3. 2019 19:00 – 20:30 Rousínov

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 31. 10. 2018, 12:13

Tréning B+A s Vinohrady

18. 3. 2019 21:00 – 22:00 Vinohrady, Čejkovická - https://mapy.cz/s/37suo

Důležitost: střední

Vytvořil Petr Vostal, 20. 12. 2018, 14:12

Zápas Technika A

17. 3. 2019 17:45 Kuřim

Soupeř Repromeda Jehnice, sraz 17:15!

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaromír Hudeček, 11. 1. 2019, 13:22

Trénink Technika A - SK Líšeň

13. 3. 2019 19:00 – 20:30 Rousínov

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 31. 10. 2018, 12:13

Tréning B+A s Vinohrady

11. 3. 2019 21:00 – 22:00 Vinohrady, Čejkovická - https://mapy.cz/s/37suo

Důležitost: střední

Vytvořil Petr Vostal, 20. 12. 2018, 14:12

Zápas Technika A

8. 3. 2019 20:15 Pohořelice

Soupeř Gladiators Brno, sraz 19:45!

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaromír Hudeček, 11. 1. 2019, 13:19

Trénink Technika A - SK Líšeň

6. 3. 2019 19:00 – 20:30 Rousínov

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 31. 10. 2018, 12:13

Tréning B+A s Vinohrady

4. 3. 2019 21:00 – 22:00 Vinohrady, Čejkovická - https://mapy.cz/s/37suo

Důležitost: střední

Vytvořil Petr Vostal, 20. 12. 2018, 14:12

Zápas Technika A

1. 3. 2019 20:15 Rousínov

Soupeř Saňaři Sokolnice, sraz 19:45!

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaromír Hudeček, 11. 1. 2019, 13:18

Trénink Technika A - SK Líšeň

27. 2. 2019 19:00 – 20:30 Rousínov

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 31. 10. 2018, 12:13

Tréning B+A s Vinohrady

25. 2. 2019 21:00 – 22:00 Vinohrady, Čejkovická - https://mapy.cz/s/37suo

Důležitost: střední

Vytvořil Petr Vostal, 20. 12. 2018, 14:12

Zápas Technika A

22. 2. 2019 20:15 Pohořelice

Soupeř Panama Brno, sraz 19:45!

 

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaromír Hudeček, 11. 1. 2019, 13:16

Trénink Technika A - SK Líšeň

20. 2. 2019 19:00 – 20:30 Rousínov

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 31. 10. 2018, 12:13

Tréning B+A s Vinohrady

18. 2. 2019 21:00 – 22:00 Vinohrady, Čejkovická - https://mapy.cz/s/37suo

Důležitost: střední

Vytvořil Petr Vostal, 20. 12. 2018, 14:12

Zápas Technika A

17. 2. 2019 19:00 Brno Maloměřice

Soupeř Hombres Brno, sraz 18:30!

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaromír Hudeček, 11. 1. 2019, 13:14

Trénink Technika A - SK Líšeň

13. 2. 2019 19:00 – 20:30 Rousínov

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 31. 10. 2018, 12:13

Zápas Technika A

8. 2. 2019 20:15 Pohořelice

Soupeř Sokol Troubsko, sraz 19:45!

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaromír Hudeček, 11. 1. 2019, 13:12

Trénink Technika A - SK Líšeň

6. 2. 2019 19:00 – 20:30 Rousínov

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 31. 10. 2018, 12:13

Tréning B+A s Vinohrady

4. 2. 2019 21:00 – 22:00 Vinohrady, Čejkovická - https://mapy.cz/s/37suo

Důležitost: střední

Vytvořil Petr Vostal, 20. 12. 2018, 14:12

Zápas Technika A

3. 2. 2019 16:45 Brno Maloměřice

Soupeř Helas Brno B, sraz 16:15!

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaromír Hudeček, 11. 1. 2019, 13:10

Trénink Technika A - SK Líšeň

30. 1. 2019 19:00 – 20:30 Rousínov

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 31. 10. 2018, 12:13

Tréning B+A s Vinohrady

28. 1. 2019 21:00 – 22:00 Vinohrady, Čejkovická - https://mapy.cz/s/37suo

Důležitost: střední

Vytvořil Petr Vostal, 20. 12. 2018, 14:12

Zápas Technika A

25. 1. 2019 20:15 Pohořelice

Soupeř Inexis Vyškov, sraz 19:45!

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaromír Hudeček, 11. 1. 2019, 12:59

Trénink Technika A - SK Líšeň

23. 1. 2019 19:00 – 20:30 Rousínov

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 31. 10. 2018, 12:13

Tréning B+A s Vinohrady

21. 1. 2019 21:00 – 22:00 Vinohrady, Čejkovická - https://mapy.cz/s/37suo

Důležitost: střední

Vytvořil Petr Vostal, 20. 12. 2018, 14:12

Zápas Technika A

19. 1. 2019 21:00 Brno Bohunice

Soupeř Tomson Brno, sraz 20:30 !

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaromír Hudeček, 3. 10. 2018, 13:19

Trénink Technika A - SK Líšeň

16. 1. 2019 19:00 – 20:30 Rousínov

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 31. 10. 2018, 12:13

Tréning B+A s Vinohrady

14. 1. 2019 21:00 – 22:00 Vinohrady, Čejkovická - https://mapy.cz/s/37suo

Důležitost: střední

Vytvořil Petr Vostal, 20. 12. 2018, 14:12

Trénink Technika A - SK Líšeň

9. 1. 2019 19:00 – 20:30 Rousínov

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 31. 10. 2018, 12:13

Tréning B+A s Vinohrady

7. 1. 2019 21:00 – 22:00 Vinohrady, Čejkovická - https://mapy.cz/s/37suo

Důležitost: střední

Vytvořil Petr Vostal, 20. 12. 2018, 14:12

Turnaj Žabinských vlků - A tým Techniky

5. 1. 2019 11:30 – 14:00 Bohunice

Pro zájemce více informací na webu Žabinských vlků kde je kompletní rozlosování

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 17. 12. 2018, 10:27   (upraveno 17. 12. 2018, 10:29)

Trénink Technika A - SK Líšeň

19. 12. 2018 19:00 – 20:30 Rousínov

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 31. 10. 2018, 12:13

Tréning B+A s Vinohrady

17. 12. 2018 21:00 – 22:00 Vinohrady, Čejkovická - https://mapy.cz/s/37suo

Důležitost: střední

Vytvořil Petr Vostal, 9. 10. 2018, 16:56

Zápas Technika A

14. 12. 2018 20:15 Pohořelice

Soupeř Remos Oslavany, sraz 19:45 !

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaromír Hudeček, 3. 10. 2018, 13:16

Trénink Technika A - SK Líšeň

12. 12. 2018 19:00 – 20:30 Rousínov

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 31. 10. 2018, 12:13

Tréning B+A s Vinohrady

10. 12. 2018 21:00 – 22:00 Vinohrady, Čejkovická - https://mapy.cz/s/37suo

Důležitost: střední

Vytvořil Petr Vostal, 9. 10. 2018, 16:56

Zápas Technika A

7. 12. 2018 20:15 Pohořelice

Soupeř Repromeda Jehnice, sraz 19:45 !

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaromír Hudeček, 3. 10. 2018, 13:14

Trénink Technika A - SK Líšeň

5. 12. 2018 19:00 – 20:30 Rousínov

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 31. 10. 2018, 12:13

Tréning B+A s Vinohrady

3. 12. 2018 21:00 – 22:00 Vinohrady, Čejkovická - https://mapy.cz/s/37suo

Důležitost: střední

Vytvořil Petr Vostal, 9. 10. 2018, 16:56

Zápas Technika A

2. 12. 2018 19:00 Brno Střední

Soupeř Gladiators Brno, sraz 18:30 !

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaromír Hudeček, 3. 10. 2018, 13:11

Trénink Technika A - SK Líšeň

28. 11. 2018 19:00 – 20:30 Rousínov

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 31. 10. 2018, 12:13

Tréning B+A s Vinohrady

26. 11. 2018 21:00 – 22:00 Vinohrady, Čejkovická - https://mapy.cz/s/37suo

Důležitost: střední

Vytvořil Petr Vostal, 9. 10. 2018, 16:56

Zápas Technika A

23. 11. 2018 20:15 Pohořelice

Soupeř Saňaři Sokolnice, sraz 19:45 !

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaromír Hudeček, 3. 10. 2018, 13:08

Trénink Technika A - SK Líšeň

21. 11. 2018 19:00 – 20:30 Rousínov

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 31. 10. 2018, 12:13

Tréning B+A s Vinohrady

19. 11. 2018 21:00 – 22:00 Vinohrady, Čejkovická - https://mapy.cz/s/37suo

Důležitost: střední

Vytvořil Petr Vostal, 9. 10. 2018, 16:56

Zápas Technika A

17. 11. 2018 17:30 Brno Bohunice

Soupeř Panama Brno, sraz 17:00 !

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaromír Hudeček, 3. 10. 2018, 13:05

Trénink Technika A - SK Líšeň

14. 11. 2018 19:00 – 20:30 Rousínov

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 31. 10. 2018, 12:13

Tréning B+A s Vinohrady

12. 11. 2018 21:00 – 22:00 Vinohrady, Čejkovická - https://mapy.cz/s/37suo

Důležitost: střední

Vytvořil Petr Vostal, 9. 10. 2018, 16:56

Zápas Technika B

10. 11. 2018 9:00 – 9:50 Jundrov

Poslední zápas podzimu!

Sraz nejpozději 20 minut před zápasem na hřišti. Soupeř Dynamo.

Do čtvrtku včetně se hlásí pouze B tým, v pátek možnost dohlásit se jak z B tak A.

Důležitost: vysoká

Vytvořil Petr Vostal, 10. 9. 2018, 22:45   (upraveno 15. 9. 2018, 22:11)

Zápas Technika A

9. 11. 2018 20:15 Pohořelice

Soupeř Hombres Brno, sraz 19:45 !

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaromír Hudeček, 3. 10. 2018, 13:03

Trénink Technika A - SK Líšeň

7. 11. 2018 19:00 – 20:30 Rousínov

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 31. 10. 2018, 12:13

Tréning B+A s Vinohrady

5. 11. 2018 21:00 – 22:00 Vinohrady, Čejkovická - https://mapy.cz/s/37suo

Důležitost: střední

Vytvořil Petr Vostal, 9. 10. 2018, 16:56

Zápas Technika A

4. 11. 2018 19:15 Brno Bohunice

Soupeř Sokol Troubsko, sraz 18:45 !

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaromír Hudeček, 3. 10. 2018, 13:01

trénink Technika A - SK Líšeň

31. 10. 2018 18:30 – 20:00 Rousínov

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 30. 8. 2018, 14:28

Tréning A+B

29. 10. 2018 17:00 – 18:30 Kounicova

Tréning na Kounicové. Venku dokud bude počasí, pak se přesuneme někam dovnitř.

Uvidíme pár prvních trénningů, kolik nás bude chodit, pokud málo, tak si domluvíme soupeře.

Důležitost: střední

Vytvořil Petr Vostal, 30. 8. 2018, 10:33

Zápas Technika B

27. 10. 2018 10:40 – 12:20 Jundrov

Sraz nejpozději 20 minut před zápasem na hřišti. Soupeř Pískovna a Apollo.

Do čtvrtku včetně se hlásí pouze B tým, v pátek možnost dohlásit se jak z B tak A.

Důležitost: vysoká

Vytvořil Petr Vostal, 10. 9. 2018, 22:42   (upraveno 15. 9. 2018, 22:11)

Zápas Technika A

26. 10. 2018 20:15 Pohořelice

Soupeř Helas Brno B, sraz 19:45 !

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaromír Hudeček, 3. 10. 2018, 12:58

trénink Technika A - SK Líšeň

24. 10. 2018 18:30 – 20:00 Rousínov

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 30. 8. 2018, 14:28

Tréning A+B

22. 10. 2018 17:00 – 18:30 Kounicova

Tréning na Kounicové. Venku dokud bude počasí, pak se přesuneme někam dovnitř.

Uvidíme pár prvních trénningů, kolik nás bude chodit, pokud málo, tak si domluvíme soupeře.

Důležitost: střední

Vytvořil Petr Vostal, 30. 8. 2018, 10:33

Zápas Technika B

20. 10. 2018 10:40 – 12:20 Jundrov

Sraz nejpozději 20 minut před zápasem na hřišti. Soupeř Jiříkovice a AVM Metal.

Do čtvrtku včetně se hlásí pouze B tým, v pátek možnost dohlásit se jak z B tak A.

Důležitost: vysoká

Vytvořil Petr Vostal, 10. 9. 2018, 22:39   (upraveno 15. 9. 2018, 22:10)

Zápas Technika A

19. 10. 2018 18:00 Vyškov

Soupeř Inexis Vyškov, sraz 17:30 !

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaromír Hudeček, 3. 10. 2018, 12:56

trénink Technika A - SK Líšeň

17. 10. 2018 18:30 – 20:00 Rousínov

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 30. 8. 2018, 14:28

Tréning A+B

15. 10. 2018 17:00 – 18:30 Kounicova

Tréning na Kounicové. Venku dokud bude počasí, pak se přesuneme někam dovnitř.

Uvidíme pár prvních trénningů, kolik nás bude chodit, pokud málo, tak si domluvíme soupeře.

Důležitost: střední

Vytvořil Petr Vostal, 30. 8. 2018, 10:33

Zápas Technika A

12. 10. 2018 20:15 Pohořelice

Soupeř Tomson Brno, sraz 19:45 !

 

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaromír Hudeček, 24. 9. 2018, 8:35

trénink Technika A - SK Líšeň

10. 10. 2018 18:30 – 20:00 Rousínov

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 30. 8. 2018, 14:28

Tréning A+B

8. 10. 2018 17:00 – 18:30 Kounicova

Tréning na Kounicové. Venku dokud bude počasí, pak se přesuneme někam dovnitř.

Uvidíme pár prvních trénningů, kolik nás bude chodit, pokud málo, tak si domluvíme soupeře.

Důležitost: střední

Vytvořil Petr Vostal, 30. 8. 2018, 10:33

Zápas Technika B

6. 10. 2018 10:40 – 12:20 Jundrov

Sraz nejpozději 20 minut před zápasem na hřišti. Soupeř AB Střelice a Madrid B.

Do čtvrtku včetně se hlásí pouze B tým, v pátek možnost dohlásit se jak z B tak A.

Důležitost: vysoká

Vytvořil Petr Vostal, 10. 9. 2018, 22:33   (upraveno 15. 9. 2018, 22:10)

Zápas Technika B

5. 10. 2018 18:50 – 19:30 Rybnická

POZOR, místo Rybnická!

Sraz nejpozději 20 minut před zápasem na hřišti. Soupeř Ethanol.

Hlásit se na zápas kdykoli z B i A.

Důležitost: vysoká

Vytvořil Petr Vostal, 25. 9. 2018, 9:34

trénink Technika A - SK Líšeň

3. 10. 2018 18:30 – 20:00 Rousínov

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 30. 8. 2018, 14:28

Tréning A+B

1. 10. 2018 17:00 – 18:30 Kounicova

Tréning na Kounicové. Venku dokud bude počasí, pak se přesuneme někam dovnitř.

Uvidíme pár prvních trénningů, kolik nás bude chodit, pokud málo, tak si domluvíme soupeře.

Důležitost: střední

Vytvořil Petr Vostal, 30. 8. 2018, 10:33

Zápas Technika A

29. 9. 2018 20:15 Ivančice

Soupeř Remos Oslavany, sraz 19:45.

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaromír Hudeček, 24. 9. 2018, 8:32

Zápas Technika B

29. 9. 2018 9:50 – 10:40 Jundrov

Sraz nejpozději 20 minut před zápasem na hřišti. Soupeř S.B.Weiss.

Na zápas se hlásí kdykoli kdokoli z B i A.

Důležitost: vysoká

Vytvořil Petr Vostal, 10. 9. 2018, 22:36   (upraveno 25. 9. 2018, 9:42)

trénink Technika A - SK Líšeň

26. 9. 2018 18:30 – 20:00 Rousínov

zavedeme pravidlo, že hráči B týmu se píšou až v úterý. Ještě se může časem stávat, že bude málo Líšňáků, to bych řešil operativně protože oni stejně dávají vědět na poslední chvíli.

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 30. 8. 2018, 14:28   (upraveno 10. 9. 2018, 14:36)

Tréning A+B

24. 9. 2018 17:00 – 18:30 Kounicova

Tréning na Kounicové. Venku dokud bude počasí, pak se přesuneme někam dovnitř.

Uvidíme pár prvních trénningů, kolik nás bude chodit, pokud málo, tak si domluvíme soupeře.

Důležitost: střední

Vytvořil Petr Vostal, 30. 8. 2018, 10:33

Zápas Technika B

22. 9. 2018 10:40 – 12:20 Jundrov

Sraz nejpozději 20 minut před zápasem na hřišti. Soupeř Jopparamu a Edesseg.

Do čtvrtku včetně se hlásí pouze B tým, v pátek možnost dohlásit se jak z B tak A.

Důležitost: vysoká

Vytvořil Petr Vostal, 10. 9. 2018, 22:30   (upraveno 15. 9. 2018, 22:09)

trénink Technika A - SK Líšeň

19. 9. 2018 18:30 – 20:00 Rousínov

zavedeme pravidlo, že hráči B týmu se píšou až v úterý. Ještě se může časem stávat, že bude málo Líšňáků, to bych řešil operativně protože oni stejně dávají vědět na poslední chvíli.

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 30. 8. 2018, 14:28   (upraveno 10. 9. 2018, 14:36)

Tréning A+B

17. 9. 2018 17:00 – 18:30 Kounicova

Tréning na Kounicové. Venku dokud bude počasí, pak se přesuneme někam dovnitř.

Uvidíme pár prvních trénningů, kolik nás bude chodit, pokud málo, tak si domluvíme soupeře.

Důležitost: střední

Vytvořil Petr Vostal, 30. 8. 2018, 10:33

Zápas Technika B

15. 9. 2018 10:40 – 12:20 Jundrov

Sraz nejpozději 20 minut před zápasem na hřišti. Soupeř STŽ B a Syrovice

Do čtvrtku včetně se hlásí B tým, pátek do 16.00 možnost dohlásit se když bude místo A tým, po tom opět do pátku v noci B tým.

Soupeř STŽ B a Syrovice

Důležitost: vysoká

Vytvořil Petr Vostal, 27. 8. 2018, 9:14   (upraveno 10. 9. 2018, 23:01)

trénink Technika A - SK Líšeň

12. 9. 2018 18:30 – 20:00 Rousínov

zavedeme pravidlo, že hráči B týmu se píšou až v úterý. Ještě se může časem stávat, že bude málo Líšňáků, to bych řešil operativně protože oni stejně dávají vědět na poslední chvíli.

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 30. 8. 2018, 14:28   (upraveno 10. 9. 2018, 14:35)

Tréning A+B

10. 9. 2018 17:00 – 18:30 Kounicova

Tréning na Kounicové. Venku dokud bude počasí, pak se přesuneme někam dovnitř.

Uvidíme pár prvních trénningů, kolik nás bude chodit, pokud málo, tak si domluvíme soupeře.

Důležitost: střední

Vytvořil Petr Vostal, 30. 8. 2018, 10:33

Zápas Technika B

8. 9. 2018 10:40 – 12:20 Jundrov

Účast maximálně 9 spoluhráčů. Sraz nejpozději 20 minut před zápasem na hřišti.

Do čtvrtku včetně se hlásí B tým, pátek do 15.00 možnost dohlásit se když bude místo A tým, po tom opět do pátku v noci B tým.

Soupeř Kobas a Lamy.

Důležitost: vysoká

Vytvořil Petr Vostal, 27. 8. 2018, 9:01   (upraveno 27. 8. 2018, 9:05)

trénink Technika A - SK Líšeň

5. 9. 2018 18:30 – 20:00 Rousínov

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 30. 8. 2018, 14:28

Tréning A+B

3. 9. 2018 17:00 – 18:30 Kounicova na Sokole

Předběžně zatím takto, ať si můžete plánovat čas. Ještě budu mít potvrzeno ze Sokola koncem týdne, ale nejspíš se nezmění. Hlasování už je skoro jasné. Jakmile se potvrdí, tak protáhnu až do konce října.

Důležitost: střední

Vytvořil Petr Vostal, 28. 8. 2018, 7:54

Tréning Technika B+A Kounicova

29. 8. 2018 17:00 – 18:00 Brno, Kounicova na Sokole

Zatím přes prázdniny takto, ještě zkusím doladit teď začátkem léta ty lužánky, pokud by šly, dám vědět a můžeme změnit místo a upravit kdyžtak i čas, dám pak hlasovat. Technize zdar! Petr

PS: správci sokola mi nereagovali na konci června, telefonicky 1.7. takto přislíbili, papírově budu dolaďovat tento týden, kdyby se něco zvrtlo dám včas vědět, ale počítejte s tím takto.

Důležitost: střední

Vytvořil Petr Vostal, 2. 7. 2018, 10:54

Kampa cup

25. 8. 2018 8:00 – 17:00 TJ Sokol Brno 1

Tradiční "sokolská" přípravu před sezonou, zejmena pro juniory z Techniky a profíky ze Sokola, aby se hlavne seznamili se svymi budoucimi spoluhraci a mozna i trochu sehrali..

Důležitost: vysoká

Vytvořil Martin Lostak, 4. 8. 2018, 16:51

Tréning Technika B+A Kounicova

22. 8. 2018 17:00 – 18:00 Brno, Kounicova na Sokole

Zatím přes prázdniny takto, ještě zkusím doladit teď začátkem léta ty lužánky, pokud by šly, dám vědět a můžeme změnit místo a upravit kdyžtak i čas, dám pak hlasovat. Technize zdar! Petr

PS: správci sokola mi nereagovali na konci června, telefonicky 1.7. takto přislíbili, papírově budu dolaďovat tento týden, kdyby se něco zvrtlo dám včas vědět, ale počítejte s tím takto.

Důležitost: střední

Vytvořil Petr Vostal, 2. 7. 2018, 10:54

Tréning Technika B+A Kounicova

15. 8. 2018 17:00 – 18:00 Brno, Kounicova na Sokole

Zatím přes prázdniny takto, ještě zkusím doladit teď začátkem léta ty lužánky, pokud by šly, dám vědět a můžeme změnit místo a upravit kdyžtak i čas, dám pak hlasovat. Technize zdar! Petr

PS: správci sokola mi nereagovali na konci června, telefonicky 1.7. takto přislíbili, papírově budu dolaďovat tento týden, kdyby se něco zvrtlo dám včas vědět, ale počítejte s tím takto.

Důležitost: střední

Vytvořil Petr Vostal, 2. 7. 2018, 10:54

Tréning Technika B+A Kounicova

8. 8. 2018 17:00 – 18:00 Brno, Kounicova na Sokole

Zatím přes prázdniny takto, ještě zkusím doladit teď začátkem léta ty lužánky, pokud by šly, dám vědět a můžeme změnit místo a upravit kdyžtak i čas, dám pak hlasovat. Technize zdar! Petr

PS: správci sokola mi nereagovali na konci června, telefonicky 1.7. takto přislíbili, papírově budu dolaďovat tento týden, kdyby se něco zvrtlo dám včas vědět, ale počítejte s tím takto.

Důležitost: střední

Vytvořil Petr Vostal, 2. 7. 2018, 10:54

Tréning Technika B+A Kounicova

1. 8. 2018 17:00 – 18:00 Brno, Kounicova na Sokole

Zatím přes prázdniny takto, ještě zkusím doladit teď začátkem léta ty lužánky, pokud by šly, dám vědět a můžeme změnit místo a upravit kdyžtak i čas, dám pak hlasovat. Technize zdar! Petr

PS: správci sokola mi nereagovali na konci června, telefonicky 1.7. takto přislíbili, papírově budu dolaďovat tento týden, kdyby se něco zvrtlo dám včas vědět, ale počítejte s tím takto.

Důležitost: střední

Vytvořil Petr Vostal, 2. 7. 2018, 10:54

Tréning Technika B+A Kounicova

25. 7. 2018 17:00 – 18:00 Brno, Kounicova na Sokole

Zatím přes prázdniny takto, ještě zkusím doladit teď začátkem léta ty lužánky, pokud by šly, dám vědět a můžeme změnit místo a upravit kdyžtak i čas, dám pak hlasovat. Technize zdar! Petr

PS: správci sokola mi nereagovali na konci června, telefonicky 1.7. takto přislíbili, papírově budu dolaďovat tento týden, kdyby se něco zvrtlo dám včas vědět, ale počítejte s tím takto.

Důležitost: střední

Vytvořil Petr Vostal, 2. 7. 2018, 10:54

Tréning Technika B+A Kounicova

18. 7. 2018 17:00 – 18:00 Brno, Kounicova na Sokole

Zatím přes prázdniny takto, ještě zkusím doladit teď začátkem léta ty lužánky, pokud by šly, dám vědět a můžeme změnit místo a upravit kdyžtak i čas, dám pak hlasovat. Technize zdar! Petr

PS: správci sokola mi nereagovali na konci června, telefonicky 1.7. takto přislíbili, papírově budu dolaďovat tento týden, kdyby se něco zvrtlo dám včas vědět, ale počítejte s tím takto.

Důležitost: střední

Vytvořil Petr Vostal, 2. 7. 2018, 10:54

Tréning Technika B+A Kounicova

11. 7. 2018 17:00 – 18:00 Brno, Kounicova na Sokole

Zatím přes prázdniny takto, ještě zkusím doladit teď začátkem léta ty lužánky, pokud by šly, dám vědět a můžeme změnit místo a upravit kdyžtak i čas, dám pak hlasovat. Technize zdar! Petr

PS: správci sokola mi nereagovali na konci června, telefonicky 1.7. takto přislíbili, papírově budu dolaďovat tento týden, kdyby se něco zvrtlo dám včas vědět, ale počítejte s tím takto.

Důležitost: střední

Vytvořil Petr Vostal, 2. 7. 2018, 10:54

treninky Technika B+A Kounicova

27. 6. 2018 17:00 – 18:00 Brno, Kounicova na Sokole

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 2. 4. 2018, 21:59

Závěrečná + Jak další sezonu (ve sportbaru na hybešce + na pozadí MS západ němců)

23. 6. 2018 18:00 – Arena sport bar, Hybešova 259/21, Brno

Ahojte, mluil jsem s Kubrtem, je potřeba se jednak

- pochválit a zakončit tuto ligovou sezonu

- a hlavně, domluvit se jak A a B v té příští.

Není nás moc, Kubrt řeší i případné spojení na příští sezonu s někým dalším do jednoho mančaftu a na závěrečné by mělo mít už víc info, ať se můžeme pořádně domluvit.

Ať žije Technika!!!

 

Petr

 

Důležitost: vysoká

Vytvořil Petr Vostal, 13. 6. 2018, 13:55   (upraveno 20. 6. 2018, 14:37)

treninky Technika B+A Kounicova

20. 6. 2018 17:00 – 18:00 Brno, Kounicova na Sokole

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 2. 4. 2018, 21:59

zápas Technika B

16. 6. 2018 9:00 – 22:00 Kneslova

Derby se Sokolem v Černovicích!

Závěrečný zápas, rozbor zápasu a sezony, nová volba manažera, trenéra a sportovního ředitele juniorky, projednání dalšího směřování týmu, volná zábava, utužení kolektivu společnou návštěvou večerního podniku.

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 2. 4. 2018, 22:24

treninky Technika B+A Kounicova

13. 6. 2018 17:00 – 18:00 Brno, Kounicova na Sokole

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 2. 4. 2018, 21:59

Zápasy Technika B

9. 6. 2018 12:00 – 14:40 Kneslova

2 zápasy

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 2. 4. 2018, 22:15   (upraveno 7. 6. 2018, 11:18)

treninky Technika B+A Kounicova

6. 6. 2018 17:00 – 18:00 Brno, Kounicova na Sokole

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 2. 4. 2018, 21:59

Zápasy Technika B

2. 6. 2018 9:50 – 12:15 Kounicova

2 zápasy

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 2. 4. 2018, 22:13

treninky Technika B+A Kounicova

30. 5. 2018 17:00 – 18:00 Brno, Kounicova na Sokole

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 2. 4. 2018, 21:59

Zápasy Technika B

26. 5. 2018 9:50 – 12:15 Kounicova

2 zápasy

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 2. 4. 2018, 22:12

treninky Technika B+A Kounicova

23. 5. 2018 17:00 – 18:00 Brno, Kounicova na Sokole

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 2. 4. 2018, 21:59

treninky Technika B+A Kounicova

16. 5. 2018 17:00 – 18:00 Brno, Kounicova na Sokole

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 2. 4. 2018, 21:59

treninky Technika B+A Kounicova

9. 5. 2018 17:00 – 18:00 Brno, Kounicova na Sokole

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 2. 4. 2018, 21:59

treninky Technika B+A Kounicova

2. 5. 2018 17:00 – 18:00 Brno, Kounicova na Sokole

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 2. 4. 2018, 21:59

Zápasy Technika B

28. 4. 2018 9:50 – 12:15 Kounicova

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 2. 4. 2018, 22:09

Zápas Technika A

27. 4. 2018 20:15 Pohořelice

Soupeř FFT Vinohrady, sraz 19:45 !

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaromír Hudeček, 3. 4. 2018, 8:09

trénink Technika A - SK Líšeň

25. 4. 2018 19:00 – 20:30 Rousínov

Klasický trénink A týmu + samozřejmě nejlepší hráči B týmu s kerými se počítá  tuto sezonu pro doplnění kádru. Je zapotřebí nahradit Burdu s Adamem. (tedy logicky se jedná o Šmoulu a Vaška nikdo jiný  mne nenapadá)

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 24. 8. 2017, 13:38   (upraveno 9. 4. 2018, 13:49)

treninky Technika B+A Kounicova

25. 4. 2018 17:00 – 18:00 Brno, Kounicova na Sokole

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 2. 4. 2018, 21:59

Zápasy Technika B

21. 4. 2018 9:50 – 12:15 Kounicova

2 zápasy

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 2. 4. 2018, 22:08

Zápas Technika A

20. 4. 2018 20:15 Rousínov

Soupeř SK Líšeň Brno, sraz 19:45 !

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaromír Hudeček, 3. 4. 2018, 8:07

trénink Technika A - SK Líšeň

18. 4. 2018 19:00 – 20:30 Rousínov

Klasický trénink A týmu + samozřejmě nejlepší hráči B týmu s kerými se počítá  tuto sezonu pro doplnění kádru. Je zapotřebí nahradit Burdu s Adamem. (tedy logicky se jedná o Šmoulu a Vaška nikdo jiný  mne nenapadá)

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 24. 8. 2017, 13:38   (upraveno 9. 4. 2018, 13:49)

treninky Technika B+A Kounicova - zrušen

18. 4. 2018 17:00 – 18:00 Brno, Kounicova na Sokole

trenink zrušen na Sokole je nějaká akce, další středu normálně pokračujeme

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 2. 4. 2018, 21:59   (upraveno 13. 4. 2018, 7:53)

Zápas Technika A

13. 4. 2018 20:15 Pohořelice

Soupeř Panama Brno, sraz 19:45 !

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaromír Hudeček, 3. 4. 2018, 8:06

trénink Technika A - SK Líšeň

11. 4. 2018 19:00 – 20:30 Rousínov

Klasický trénink A týmu + samozřejmě nejlepší hráči B týmu s kerými se počítá  tuto sezonu pro doplnění kádru. Je zapotřebí nahradit Burdu s Adamem. (tedy logicky se jedná o Šmoulu a Vaška nikdo jiný  mne nenapadá)

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 24. 8. 2017, 13:38   (upraveno 9. 4. 2018, 13:48)

treninky Technika B+A Kounicova

11. 4. 2018 17:00 – 18:00 Brno, Kounicova na Sokole

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 2. 4. 2018, 21:59

poslední tréning hala vinohrady

9. 4. 2018 21:00 – 22:00 vinohrady čejkovická

Důležitost: střední

Vytvořil Václav Hnaníček, 8. 4. 2018, 13:21

Zápasy Technika B

7. 4. 2018 9:50 – 12:15 Kounicova

2 zápasy

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 2. 4. 2018, 22:04   (upraveno 2. 4. 2018, 22:06)

Zápas Technika A

6. 4. 2018 20:00 Vyškov

Soupeř Inexis Bučovice, sraz 19:30 !

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaromír Hudeček, 5. 1. 2018, 10:51

trénink Technika A - SK Líšeň

4. 4. 2018 18:30 – 20:00 Rousínov

Klasický trénink A týmu + samozřejmě nejlepší hráči B týmu s kerými se počítá  tuto sezonu pro doplnění kádru. Je zapotřebí nahradit Burdu s Adamem. (tedy logicky se jedná o Šmoulu a Vaška nikdo jiný  mne nenapadá)

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 24. 8. 2017, 13:38   (upraveno 29. 8. 2017, 7:48)

treninky Technika B+A Kounicova

4. 4. 2018 17:00 – 18:00 Brno, Kounicova na Sokole

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 2. 4. 2018, 21:59

trénink Technika A - SK Líšeň

28. 3. 2018 19:00 – 20:30 Rousínov

Klasický trénink A týmu + samozřejmě nejlepší hráči B týmu s kerými se počítá  tuto sezonu pro doplnění kádru. Je zapotřebí nahradit Burdu s Adamem. (tedy logicky se jedná o Šmoulu a Vaška nikdo jiný  mne nenapadá)

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 24. 8. 2017, 13:38   (upraveno 5. 1. 2018, 9:37)

Trénink A+B

26. 3. 2018 21:00 – 22:00 Čejkovická

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 5. 3. 2018, 9:27

Zápas Technika A

25. 3. 2018 19:00 Brno - Maloměřice

Soupeř Atraps Brno B, sraz 18:30

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaromír Hudeček, 5. 1. 2018, 10:49

trénink Technika A - SK Líšeň

21. 3. 2018 19:00 – 20:30 Rousínov

Klasický trénink A týmu + samozřejmě nejlepší hráči B týmu s kerými se počítá  tuto sezonu pro doplnění kádru. Je zapotřebí nahradit Burdu s Adamem. (tedy logicky se jedná o Šmoulu a Vaška nikdo jiný  mne nenapadá)

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 24. 8. 2017, 13:38   (upraveno 5. 1. 2018, 9:36)

Trénink A+B

19. 3. 2018 21:00 – 22:00 Čejkovická

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 5. 3. 2018, 9:27

Zápas Technika A

17. 3. 2018 18:45 Pohořelice

Soupeř HELAS Brno B, sraz 18:15 !

Důležitost: střední

Vytvořil Jaromír Hudeček, 5. 1. 2018, 10:47

trénink Technika A - SK Líšeň

14. 3. 2018 19:00 – 20:30 Rousínov

Klasický trénink A týmu + samozřejmě nejlepší hráči B týmu s kerými se počítá  tuto sezonu pro doplnění kádru. Je zapotřebí nahradit Burdu s Adamem. (tedy logicky se jedná o Šmoulu a Vaška nikdo jiný  mne nenapadá)

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 24. 8. 2017, 13:38   (upraveno 5. 1. 2018, 9:33)

Trénink A+B

12. 3. 2018 21:00 – 22:00 Čejkovická

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 5. 3. 2018, 9:27

Zápas Technika A

11. 3. 2018 19:00 Brno - Střední

Soupeř Gladiators Brno, sraz 18:30 !

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaromír Hudeček, 5. 1. 2018, 10:46

trénink Technika A - SK Líšeň

7. 3. 2018 19:00 – 20:30 Rousínov

Klasický trénink A týmu + samozřejmě nejlepší hráči B týmu s kerými se počítá  tuto sezonu pro doplnění kádru. Je zapotřebí nahradit Burdu s Adamem. (tedy logicky se jedná o Šmoulu a Vaška nikdo jiný  mne nenapadá)

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 24. 8. 2017, 13:38   (upraveno 5. 1. 2018, 9:34)

Trénink A+B

5. 3. 2018 21:00 – 22:00 Čejkovická

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 5. 3. 2018, 9:27

Zápas Technika A

2. 3. 2018 20:15 Pohořelice

Soupeř Sokol Troubsko, sraz 19:45 !

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaromír Hudeček, 5. 1. 2018, 10:43

trénink Technika A - SK Líšeň

28. 2. 2018 19:00 – 20:30 Rousínov

Klasický trénink A týmu + samozřejmě nejlepší hráči B týmu s kerými se počítá  tuto sezonu pro doplnění kádru. Je zapotřebí nahradit Burdu s Adamem. (tedy logicky se jedná o Šmoulu a Vaška nikdo jiný  mne nenapadá)

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 24. 8. 2017, 13:38   (upraveno 5. 1. 2018, 9:33)

Trenink Technika B+A

26. 2. 2018 21:00 – 22:00 ZŠ Čejkovická - Brno- Vinohrady - velká hala

hrajeme proti Vinohradům 4+ golman

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 18. 10. 2017, 12:22

Zápas Technika A

23. 2. 2018 20:15 Křenovice

Soupeř Saňaři Sokolnice, sraz 19:45 !

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaromír Hudeček, 5. 1. 2018, 10:41

trénink Technika A - SK Líšeň

21. 2. 2018 19:00 – 20:30 Rousínov

DNEŠNÍ TRÉNINK SE RUŠÍ - LÍŠŇÁCI JSOU KOMPLET NA HORÁCH A SAMI TO DOHROMADY NEDÁME

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 24. 8. 2017, 13:38   (upraveno 21. 2. 2018, 8:01)

Trenink Technika B+A

19. 2. 2018 21:00 – 22:00 ZŠ Čejkovická - Brno- Vinohrady - velká hala

hrajeme proti Vinohradům 4+ golman

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 18. 10. 2017, 12:22

Zápas Technika A

16. 2. 2018 20:15 Pohořelice

Soupeř Vyškov City, sraz 19:45 !

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaromír Hudeček, 5. 1. 2018, 10:39

trénink Technika A - SK Líšeň

14. 2. 2018 19:00 – 20:30 Rousínov

Klasický trénink A týmu + samozřejmě nejlepší hráči B týmu s kerými se počítá  tuto sezonu pro doplnění kádru. Je zapotřebí nahradit Burdu s Adamem. (tedy logicky se jedná o Šmoulu a Vaška nikdo jiný  mne nenapadá)

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 24. 8. 2017, 13:38   (upraveno 5. 1. 2018, 9:31)

Trenink Technika B+A

12. 2. 2018 21:00 – 22:00 ZŠ Čejkovická - Brno- Vinohrady - velká hala

hrajeme proti Vinohradům 4+ golman

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 18. 10. 2017, 12:22

trénink Technika A - SK Líšeň

7. 2. 2018 19:00 – 20:30 Rousínov

Klasický trénink A týmu + samozřejmě nejlepší hráči B týmu s kerými se počítá  tuto sezonu pro doplnění kádru. Je zapotřebí nahradit Burdu s Adamem. (tedy logicky se jedná o Šmoulu a Vaška nikdo jiný  mne nenapadá)

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 24. 8. 2017, 13:38   (upraveno 5. 1. 2018, 9:30)

Trenink Technika B+A

5. 2. 2018 21:00 – 22:00 ZŠ Čejkovická - Brno- Vinohrady - velká hala

hrajeme proti Vinohradům 4+ golman

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 18. 10. 2017, 12:22

Zápas Technika A

2. 2. 2018 20:45 Blansko

Soupeř FPO Blansko, sraz 20:15 !

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaromír Hudeček, 5. 1. 2018, 10:27

trénink Technika A - SK Líšeň

31. 1. 2018 19:00 – 20:30 Rousínov

Klasický trénink A týmu + samozřejmě nejlepší hráči B týmu s kerými se počítá  tuto sezonu pro doplnění kádru. Je zapotřebí nahradit Burdu s Adamem. (tedy logicky se jedná o Šmoulu a Vaška nikdo jiný  mne nenapadá)

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 24. 8. 2017, 13:38   (upraveno 5. 1. 2018, 9:30)

Trenink Technika B+A

29. 1. 2018 21:00 – 22:00 ZŠ Čejkovická - Brno- Vinohrady - velká hala

hrajeme proti Vinohradům

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 18. 10. 2017, 12:22   (upraveno 12. 12. 2017, 14:56)

Zápas Technika A

26. 1. 2018 20:15 Pohořelice

Soupeř STŽ Brno, sraz 19:45 !

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaromír Hudeček, 5. 1. 2018, 10:24

trénink Technika A - SK Líšeň

24. 1. 2018 19:00 – 20:30 Rousínov

Klasický trénink A týmu + samozřejmě nejlepší hráči B týmu s kerými se počítá  tuto sezonu pro doplnění kádru. Je zapotřebí nahradit Burdu s Adamem. (tedy logicky se jedná o Šmoulu a Vaška nikdo jiný  mne nenapadá)

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 24. 8. 2017, 13:38   (upraveno 5. 1. 2018, 9:29)

Trenink Technika B+A

22. 1. 2018 21:00 – 22:00 ZŠ Čejkovická - Brno- Vinohrady - velká hala

hrajeme proti Vinohradům

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 18. 10. 2017, 12:22   (upraveno 12. 12. 2017, 14:55)

Zápas Technika A

20. 1. 2018 19:00 Hustopeče

Soupeř Agrotec Hustopeče, sraz 18:30 !

 

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaromír Hudeček, 5. 1. 2018, 10:21

trénink Technika A - SK Líšeň

17. 1. 2018 19:00 – 20:30 Rousínov

Klasický trénink A týmu + samozřejmě nejlepší hráči B týmu s kerými se počítá  tuto sezonu pro doplnění kádru. Je zapotřebí nahradit Burdu s Adamem. (tedy logicky se jedná o Šmoulu a Vaška nikdo jiný  mne nenapadá)

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 24. 8. 2017, 13:38   (upraveno 5. 1. 2018, 9:29)

Trenink Technika B+A

15. 1. 2018 21:00 – 22:00 ZŠ Čejkovická - Brno- Vinohrady - velká hala

hrajeme proti Vinohradům

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 18. 10. 2017, 12:22   (upraveno 12. 12. 2017, 14:55)

Zápas Technika A

14. 1. 2018 19:15 Brno - Bohunice

Soupeř FFT Vinohrady, sraz 18:45 !

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaromír Hudeček, 5. 1. 2018, 10:18

trénink Technika A - SK Líšeň

10. 1. 2018 19:00 – 20:30 Rousínov

Klasický trénink A týmu + samozřejmě nejlepší hráči B týmu s kerými se počítá  tuto sezonu pro doplnění kádru. Je zapotřebí nahradit Burdu s Adamem. (tedy logicky se jedná o Šmoulu a Vaška nikdo jiný  mne nenapadá)

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 24. 8. 2017, 13:38   (upraveno 5. 1. 2018, 9:28)

Trenink Technika B+A

8. 1. 2018 21:00 – 22:00 ZŠ Čejkovická - Brno- Vinohrady - velká hala

hrajeme proti Vinohradům

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 18. 10. 2017, 12:22   (upraveno 12. 12. 2017, 14:54)

Zápas Technika A

6. 1. 2018 18:45 Pohořelice

Soupeř SK Líšeň Brno, sraz 18:15

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaromír Hudeček, 3. 11. 2017, 10:38

trénink Technika A - SK Líšeň

3. 1. 2018 19:00 – 20:30 Rousínov

Klasický trénink A týmu + samozřejmě nejlepší hráči B týmu s kerými se počítá  tuto sezonu pro doplnění kádru. Je zapotřebí nahradit Burdu s Adamem. (tedy logicky se jedná o Šmoulu a Vaška nikdo jiný  mne nenapadá)

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 24. 8. 2017, 13:38   (upraveno 3. 1. 2018, 14:59)

trénink Technika A - SK Líšeň

27. 12. 2017 19:00 – 20:30 Rousínov

Klasický trénink A týmu + samozřejmě nejlepší hráči B týmu s kerými se počítá  tuto sezonu pro doplnění kádru. Je zapotřebí nahradit Burdu s Adamem. (tedy logicky se jedná o Šmoulu a Vaška nikdo jiný  mne nenapadá)

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 24. 8. 2017, 13:38   (upraveno 3. 11. 2017, 10:43)

Zápas Technika A

17. 12. 2017 19:00 Brno-Střední

Soupeř Panama Brno, sraz 18:30.

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaromír Hudeček, 3. 11. 2017, 10:35

trénink Technika A - SK Líšeň

13. 12. 2017 19:00 – 20:30 Rousínov

Klasický trénink A týmu + samozřejmě nejlepší hráči B týmu s kerými se počítá  tuto sezonu pro doplnění kádru. Je zapotřebí nahradit Burdu s Adamem. (tedy logicky se jedná o Šmoulu a Vaška nikdo jiný  mne nenapadá)

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 24. 8. 2017, 13:38   (upraveno 3. 11. 2017, 10:40)

Trenink Technika B+A

11. 12. 2017 21:00 – 22:00 ZŠ Čejkovická - Brno- Vinohrady - velká hala

hrajeme proti Vinohradům

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 18. 10. 2017, 12:22   (upraveno 4. 12. 2017, 8:03)

Zápas Technika A

8. 12. 2017 20:15 Pohořelice

Soupeř Inexis Bučovice, sraz 19:45.

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaromír Hudeček, 3. 11. 2017, 10:33

trénink Technika A - SK Líšeň

6. 12. 2017 19:00 – 20:30 Rousínov

Klasický trénink A týmu + samozřejmě nejlepší hráči B týmu s kerými se počítá  tuto sezonu pro doplnění kádru. Je zapotřebí nahradit Burdu s Adamem. (tedy logicky se jedná o Šmoulu a Vaška nikdo jiný  mne nenapadá)

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 24. 8. 2017, 13:38   (upraveno 3. 11. 2017, 10:40)

Trenink Technika B+A

4. 12. 2017 21:00 – 22:00 ZŠ Čejkovická - Brno- Vinohrady - velká hala

hrajeme proti Vinohradům 

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 18. 10. 2017, 12:22   (upraveno 4. 12. 2017, 8:02)

Zápas Technika A

1. 12. 2017 20:15 Pohořelice

Soupeř Atraps Brno B, sraz 19:45.

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaromír Hudeček, 3. 11. 2017, 10:31

trénink Technika A - SK Líšeň

29. 11. 2017 19:00 – 20:30 Rousínov

Klasický trénink A týmu + samozřejmě nejlepší hráči B týmu s kerými se počítá  tuto sezonu pro doplnění kádru. Je zapotřebí nahradit Burdu s Adamem. (tedy logicky se jedná o Šmoulu a Vaška nikdo jiný  mne nenapadá)

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 24. 8. 2017, 13:38   (upraveno 3. 11. 2017, 10:39)

Trenink Technika B+A

27. 11. 2017 21:00 – 22:00 ZŠ Čejkovická - Brno- Vinohrady - velká hala

hrajeme proti Vinohradům

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 18. 10. 2017, 12:22   (upraveno 6. 11. 2017, 12:11)

Zápas Technika A

25. 11. 2017 19:00 Brno Vodova stará hala

Soupeř HELAS Brno B, sraz 18:30.

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaromír Hudeček, 3. 11. 2017, 10:28

trénink Technika A - SK Líšeň

22. 11. 2017 19:00 – 20:30 Rousínov

Klasický trénink A týmu + samozřejmě nejlepší hráči B týmu s kerými se počítá  tuto sezonu pro doplnění kádru. Je zapotřebí nahradit Burdu s Adamem. (tedy logicky se jedná o Šmoulu a Vaška nikdo jiný  mne nenapadá)

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 24. 8. 2017, 13:38   (upraveno 3. 11. 2017, 10:29)

Trenink Technika B+A

20. 11. 2017 21:00 – 22:00 ZŠ Čejkovická - Brno- Vinohrady - velká hala

hrajeme proti Vinohradům

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 18. 10. 2017, 12:22   (upraveno 6. 11. 2017, 12:11)

ZápasTechnika A

17. 11. 2017 20:15 Pohořelice

Soupeř Gladiators Brno, sraz 19:45.

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaromír Hudeček, 3. 11. 2017, 10:26   (upraveno 3. 11. 2017, 10:26)

trénink Technika A - SK Líšeň

15. 11. 2017 19:00 – 20:30 Rousínov

Klasický trénink A týmu + samozřejmě nejlepší hráči B týmu s kerými se počítá  tuto sezonu pro doplnění kádru. Je zapotřebí nahradit Burdu s Adamem. (tedy logicky se jedná o Šmoulu a Vaška nikdo jiný  mne nenapadá)

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 24. 8. 2017, 13:38   (upraveno 3. 11. 2017, 10:22)

Trenink Technika B+A

13. 11. 2017 21:00 – 22:00 ZŠ Čejkovická - Brno- Vinohrady - velká hala

hrajeme proti Vinohradům

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 18. 10. 2017, 12:22   (upraveno 6. 11. 2017, 12:10)

Zápas Technika A

12. 11. 2017 19:15 Brno - Bohunice

Soupeř Sokol Troubsko, sraz 18:45

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaromír Hudeček, 3. 11. 2017, 10:00

trénink Technika A - SK Líšeň

8. 11. 2017 19:00 – 20:30 Rousínov

Klasický trénink A týmu + samozřejmě nejlepší hráči B týmu s kerými se počítá  tuto sezonu pro doplnění kádru. Je zapotřebí nahradit Burdu s Adamem. (tedy logicky se jedná o Šmoulu a Vaška nikdo jiný  mne nenapadá)

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 24. 8. 2017, 13:38   (upraveno 3. 11. 2017, 10:21)

Trenink Technika B+A

6. 11. 2017 21:00 – 22:00 ZŠ Čejkovická - Brno- Vinohrady - velká hala

hrajeme proti Vinohradům

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 18. 10. 2017, 12:22   (upraveno 6. 11. 2017, 12:10)

Poslední zápas Technika B + hospoda

4. 11. 2017 9:00 – 14:00 Kounicova na Sokole

Derby se sokolíkama + závěrečný rozbor umístění a výkonů juniorky po podzimu ve vybrané restauraci

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 3. 9. 2017, 16:37   (upraveno 3. 9. 2017, 16:40)

Zápas Technika A

3. 11. 2017 20:15 Pohořelice

Soupeř Saňaři Sokolnice, sraz 19:45

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaromír Hudeček, 2. 10. 2017, 8:46

trénink Technika A - SK Líšeň

1. 11. 2017 19:00 – 20:30 Rousínov

Klasický trénink A týmu + samozřejmě nejlepší hráči B týmu s kerými se počítá  tuto sezonu pro doplnění kádru. Je zapotřebí nahradit Burdu s Adamem. (tedy logicky se jedná o Šmoulu a Vaška nikdo jiný  mne nenapadá)

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 24. 8. 2017, 13:38   (upraveno 1. 11. 2017, 12:36)

Treninky s Vinohradama v Líšni za Lídlem

31. 10. 2017 18:00 – 19:00 U Zetoru za Lidlem

treninky s Vinohradama, jsme tam na doplnění max 4 hráči

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 25. 9. 2017, 9:29

Zápasy Technika B

28. 10. 2017 9:50 – 12:15 Kounicova na Sokole

2 zápasy, s jedním zápsem volným mezi nimi

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 3. 9. 2017, 16:25

Zápas Technika A

27. 10. 2017 20:00 Vyškov

Soupeř Vyškov City, sraz 19:30

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaromír Hudeček, 2. 10. 2017, 8:45   (upraveno 27. 10. 2017, 14:55)

trénink Technika A - SK Líšeň

25. 10. 2017 18:30 – 20:00 Rousínov

Klasický trénink A týmu + samozřejmě nejlepší hráči B týmu s kerými se počítá  tuto sezonu pro doplnění kádru. Je zapotřebí nahradit Burdu s Adamem. (tedy logicky se jedná o Šmoulu a Vaška nikdo jiný  mne nenapadá)

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 24. 8. 2017, 13:38   (upraveno 28. 8. 2017, 7:19)

Treninky s Vinohradama v Líšni za Lídlem

24. 10. 2017 18:00 – 19:00 U Zetoru za Lidlem

treninky s Vinohradama, jsme tam na doplnění max 4 hráči

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 25. 9. 2017, 9:29

Zápasy Technika B

21. 10. 2017 9:50 – 12:15 Kounicova na Sokole

2 zápasy, s jedním zápsem volným mezi nimi

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 3. 9. 2017, 16:25

Zápas Technika A

20. 10. 2017 20:15 Pohořelice

Soupeř FPO Blansko, sraz 19:45

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaromír Hudeček, 2. 10. 2017, 8:43

trénink Technika A - SK Líšeň

18. 10. 2017 18:30 – 20:00 Rousínov

Klasický trénink A týmu + samozřejmě nejlepší hráči B týmu s kerými se počítá  tuto sezonu pro doplnění kádru. Je zapotřebí nahradit Burdu s Adamem. (tedy logicky se jedná o Šmoulu a Vaška nikdo jiný  mne nenapadá)

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 24. 8. 2017, 13:38   (upraveno 28. 8. 2017, 7:19)

Treninky s Vinohradama v Líšni za Lídlem

17. 10. 2017 18:00 – 19:00 U Zetoru za Lidlem

treninky s Vinohradama, jsme tam na doplnění max 4 hráči

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 25. 9. 2017, 9:29

Zápas Technika A

14. 10. 2017 19:15 Brno - Bohunice

Soupeř STŽ Brno, sraz 18:45

 

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaromír Hudeček, 2. 10. 2017, 8:41   (upraveno 2. 10. 2017, 8:42)

trénink Technika A - SK Líšeň

11. 10. 2017 18:30 – 20:00 Rousínov

Klasický trénink A týmu + samozřejmě nejlepší hráči B týmu s kerými se počítá  tuto sezonu pro doplnění kádru. Je zapotřebí nahradit Burdu s Adamem. (tedy logicky se jedná o Šmoulu a Vaška nikdo jiný  mne nenapadá)

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 24. 8. 2017, 13:38   (upraveno 28. 8. 2017, 7:18)

Treninky s Vinohradama v Líšni za Lídlem

10. 10. 2017 18:00 – 19:00 U Zetoru za Lidlem

treninky s Vinohradama, jsme tam na doplnění max 4 hráči

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 25. 9. 2017, 9:29

Zápasy Technika B

7. 10. 2017 9:50 – 12:15 Kounicova na Sokole

2 zápasy, s jedním zápsem volným mezi nimi

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 3. 9. 2017, 16:25

Zápas Technika A

6. 10. 2017 20:15 Pohořelice

Soupeř Agrotec Hustopeče, sraz 19:45

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaromír Hudeček, 2. 10. 2017, 8:39

trénink Technika A - SK Líšeň

4. 10. 2017 18:30 – 20:00 Rousínov

Klasický trénink A týmu + samozřejmě nejlepší hráči B týmu s kerými se počítá  tuto sezonu pro doplnění kádru. Je zapotřebí nahradit Burdu s Adamem. (tedy logicky se jedná o Šmoulu a Vaška nikdo jiný  mne nenapadá)

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 24. 8. 2017, 13:38   (upraveno 28. 8. 2017, 7:18)

Treninky s Vinohradama v Líšni za Lídlem

3. 10. 2017 18:00 – 19:00 U Zetoru za Lidlem

treninky s Vinohradama, jsme tam na doplnění max 4 hráči

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 25. 9. 2017, 9:29

trénink Technika A - SK Líšeň

27. 9. 2017 18:30 – 20:00 Rousínov

Klasický trénink A týmu + samozřejmě nejlepší hráči B týmu s kerými se počítá  tuto sezonu pro doplnění kádru. Je zapotřebí nahradit Burdu s Adamem. (tedy logicky se jedná o Šmoulu a Vaška nikdo jiný  mne nenapadá)

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 24. 8. 2017, 13:38   (upraveno 24. 8. 2017, 13:43)

Treninky s Vinohradama v Líšni za Lídlem

26. 9. 2017 18:00 – 19:00 U Zetoru za Lidlem

treninky s Vinohradama, jsme tam na doplnění max 4 hráči

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 25. 9. 2017, 9:29

trénink Technika A - SK Líšeň

20. 9. 2017 18:30 – 20:00 Rousínov

Klasický trénink A týmu + samozřejmě nejlepší hráči B týmu s kerými se počítá  tuto sezonu pro doplnění kádru. Je zapotřebí nahradit Burdu s Adamem. (tedy logicky se jedná o Šmoulu a Vaška nikdo jiný  mne nenapadá)

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 24. 8. 2017, 13:38   (upraveno 24. 8. 2017, 13:42)

Trenink Technika B - s Vinohradama u Lídlu v Líšni

19. 9. 2017 18:00 – 19:00 Novolíšeňská u Zetoru

na středu bychom se už se Sokolama neposkladali na 2 týmy, ačko začíná trénovat samostatně taky ve středu

max 4 osoby doplňujeme Vinohrady

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 3. 9. 2017, 17:05   (upraveno 12. 9. 2017, 8:07)

Zápasy Technika B

16. 9. 2017 13:50 – 16:15 Kounicova na Sokole

2 zápasy, s jedním zápsem volným mezi nimi

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 3. 9. 2017, 16:25   (upraveno 3. 9. 2017, 16:28)

trénink Technika A - SK Líšeň

13. 9. 2017 18:30 – 20:00 Rousínov

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 24. 8. 2017, 13:44

Trenink Technika B - s Vinohradama u Lídlu v Líšni

12. 9. 2017 18:00 – 19:00 Novolíšeňská u Zetoru

na středu bychom se už se Sokolama neposkladali na 2 týmy, ačko začíná trénovat samostatně taky ve středu;

můžou přijít max 4 hráži jen doplňujeme Vinohrady

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 3. 9. 2017, 17:05   (upraveno 12. 9. 2017, 8:06)

Zápasy Technika B

9. 9. 2017 9:50 – 12:15 Kounicova na Sokole

2 zápasy, s jedním zápsem volným mezi nimi

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 3. 9. 2017, 16:25

trénink Technika A - SK Líšeň

6. 9. 2017 18:30 – 20:00 Rousínov

Klasický trénink A týmu + samozřejmě nejlepší hráči B týmu s kerými se počítá  tuto sezonu pro doplnění kádru. Je zapotřebí nahradit Burdu s Adamem. (tedy logicky se jedná o Šmoulu a Vaška nikdo jiný  mne nenapadá)

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 24. 8. 2017, 13:38   (upraveno 24. 8. 2017, 13:40)

Trenink Technika B - s Vinohradama u Lídlu v Líšni

5. 9. 2017 18:00 – 19:00 Novolíšeňská u Zetoru

na středu bychom se už se Sokolama neposkladali na 2 týmy, ačko začíná trénovat samostatně taky ve středu

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 3. 9. 2017, 17:05

Zápasy Technika B

2. 9. 2017 9:50 – 12:10 Kounicova na Sokole

2 zápasy Excalibur, Barum B,

sraz 9:30

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 31. 8. 2017, 10:37   (upraveno 31. 8. 2017, 10:37)

Trénink Technika x Sokol

30. 8. 2017 17:00 – 18:30 Venkovní hřístě TJ Sokol Brno 1

Pro ty, co se chtějí naučit hrát futsal. Hraje se proti zkušeným profíkům ze Sokola Brno 1 = jedinečná možnost!

Důležitost: střední

Vytvořil Martin Lostak, 19. 6. 2017, 18:55

Trénink Technika x Sokol

23. 8. 2017 17:00 – 18:30 Venkovní hřístě TJ Sokol Brno 1

Pro ty, co se chtějí naučit hrát futsal. Hraje se proti zkušeným profíkům ze Sokola Brno 1 = jedinečná možnost!

Důležitost: střední

Vytvořil Martin Lostak, 19. 6. 2017, 18:55

Trénink Technika x Sokol

16. 8. 2017 17:00 – 18:30 Venkovní hřístě TJ Sokol Brno 1

Pro ty, co se chtějí naučit hrát futsal. Hraje se proti zkušeným profíkům ze Sokola Brno 1 = jedinečná možnost!

Důležitost: střední

Vytvořil Martin Lostak, 19. 6. 2017, 18:55

Trénink Technika x Sokol

9. 8. 2017 17:00 – 18:30 Venkovní hřístě TJ Sokol Brno 1

Pro ty, co se chtějí naučit hrát futsal. Hraje se proti zkušeným profíkům ze Sokola Brno 1 = jedinečná možnost!

Důležitost: střední

Vytvořil Martin Lostak, 19. 6. 2017, 18:55

Trénink Technika x Sokol

2. 8. 2017 17:00 – 18:30 Venkovní hřístě TJ Sokol Brno 1

Pro ty, co se chtějí naučit hrát futsal. Hraje se proti zkušeným profíkům ze Sokola Brno 1 = jedinečná možnost!

Důležitost: střední

Vytvořil Martin Lostak, 19. 6. 2017, 18:55

Trénink Technika x Sokol

26. 7. 2017 17:00 – 18:30 Venkovní hřístě TJ Sokol Brno 1

Pro ty, co se chtějí naučit hrát futsal. Hraje se proti zkušeným profíkům ze Sokola Brno 1 = jedinečná možnost!

Důležitost: střední

Vytvořil Martin Lostak, 19. 6. 2017, 18:55

Trénink Technika x Sokol

19. 7. 2017 17:00 – 18:30 Venkovní hřístě TJ Sokol Brno 1

Pro ty, co se chtějí naučit hrát futsal. Hraje se proti zkušeným profíkům ze Sokola Brno 1 = jedinečná možnost!

Důležitost: střední

Vytvořil Martin Lostak, 19. 6. 2017, 18:55

Trénink Technika x Sokol

12. 7. 2017 17:00 – 18:30 Venkovní hřístě TJ Sokol Brno 1

Pro ty, co se chtějí naučit hrát futsal. Hraje se proti zkušeným profíkům ze Sokola Brno 1 = jedinečná možnost!

Důležitost: střední

Vytvořil Martin Lostak, 19. 6. 2017, 18:55

Trénink Technika x Sokol

28. 6. 2017 17:00 – 18:30 Venkovní hřístě TJ Sokol Brno 1

Pro ty, co se chtějí naučit hrát futsal. Hraje se proti zkušeným profíkům ze Sokola Brno 1 = jedinečná možnost!

Důležitost: střední

Vytvořil Martin Lostak, 19. 6. 2017, 18:55

Trénink Technika x Sokol

21. 6. 2017 17:00 – 18:30 Venkovní hřístě TJ Sokol Brno 1

Pro ty, co se chtějí naučit hrát futsal. Hraje se proti zkušeným profíkům ze Sokola Brno 1 = jedinečná možnost!

Důležitost: střední

Vytvořil Martin Lostak, 19. 6. 2017, 18:55

Zápasy Technika B

17. 6. 2017 14:00 – 15:30 Svážná

Hrajeme s Apollo a No Name

pozor změna hrajeme až odpoledne, zřejmě aby mohla navazovat závěrečná

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 1. 5. 2017, 17:42

Trénink Technika x Sokol

14. 6. 2017 17:00 – 18:30 Venkovní hřístě TJ Sokol Brno 1

Pro ty, co se chtějí naučit hrát futsal. Hraje se proti zkušeným profíkům ze Sokola Brno 1 = jedinečná možnost!  

Důležitost: střední

Vytvořil Martin Lostak, 24. 4. 2017, 8:47

Narozeniny

10. 6. 2017 15:00 – 11. 6. 2017 18:00 Kobylničky

Přesně v tento den oslaví své další narozeniny váš nade vše oblíbený předseda a hlavně pokladník. Předpokládám, že nevynecháte tuto skvělou příležitost a přispěcháte s osobním přáním dlouhého života. Ti kdo tam ještě nebyli (což jsou tuším skoro všichni mimo Luňáka a Šmouly) tak případné informace přímo u mé vážené osoby.

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 5. 6. 2017, 13:21   (upraveno 5. 6. 2017, 13:22)

Zápasy Technika B

10. 6. 2017 9:45 – 11:25 Kounicova

Hrajeme s Luxury a Syrovice

Pozor - posunutí 1. zápasu na 9:45

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 1. 5. 2017, 17:39   (upraveno 8. 6. 2017, 13:58)

Trénink Technika x Sokol

7. 6. 2017 17:00 – 18:30 Venkovní hřístě TJ Sokol Brno 1

Pro ty, co se chtějí naučit hrát futsal. Hraje se proti zkušeným profíkům ze Sokola Brno 1 = jedinečná možnost!  

Důležitost: střední

Vytvořil Martin Lostak, 24. 4. 2017, 8:47

Trénink Technika x Sokol

31. 5. 2017 17:00 – 18:30 Venkovní hřístě TJ Sokol Brno 1

Pro ty, co se chtějí naučit hrát futsal. Hraje se proti zkušeným profíkům ze Sokola Brno 1 = jedinečná možnost!  

Důležitost: střední

Vytvořil Martin Lostak, 24. 4. 2017, 8:47

Zápasy Technika B

27. 5. 2017 9:00 – 11:25 Kounicova

Hrajeme s Besídka a U Boba B

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 1. 5. 2017, 17:37

Trénink Technika x Sokol

24. 5. 2017 17:00 – 18:30 Venkovní hřístě TJ Sokol Brno 1

Pro ty, co se chtějí naučit hrát futsal. Hraje se proti zkušeným profíkům ze Sokola Brno 1 = jedinečná možnost!  

Důležitost: střední

Vytvořil Martin Lostak, 24. 4. 2017, 8:47

Trénink Technika x Sokol

17. 5. 2017 17:00 – 18:30 Venkovní hřístě TJ Sokol Brno 1

Pro ty, co se chtějí naučit hrát futsal. Hraje se proti zkušeným profíkům ze Sokola Brno 1 = jedinečná možnost!  

Důležitost: střední

Vytvořil Martin Lostak, 24. 4. 2017, 8:47

Zápasy Technika B

13. 5. 2017 9:00 – 11:25 Kounicova

Hrajeme s Poclain a Jiříkovice

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 1. 5. 2017, 17:36

Trénink Technika x Sokol

10. 5. 2017 17:00 – 18:30 Venkovní hřístě TJ Sokol Brno 1

Pro ty, co se chtějí naučit hrát futsal. Hraje se proti zkušeným profíkům ze Sokola Brno 1 = jedinečná možnost!  

Důležitost: střední

Vytvořil Martin Lostak, 24. 4. 2017, 8:47

Zápasy Technika B

6. 5. 2017 9:00 – 11:25 Kounicova

Hrajeme s Gooners a Jobsko

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 1. 5. 2017, 17:34

Trénink Technika x Sokol

3. 5. 2017 17:00 – 18:30 Venkovní hřístě TJ Sokol Brno 1

Pro ty, co se chtějí naučit hrát futsal. Hraje se proti zkušeným profíkům ze Sokola Brno 1 = jedinečná možnost!  

Důležitost: střední

Vytvořil Martin Lostak, 24. 4. 2017, 8:47

zápas Technika B

29. 4. 2017 10:40 – 11:30 Kounicova

hrajeme s Atlantis B

Důležitost: střední

Vytvořil Miloš Jánoš, 18. 4. 2017, 10:07

Tríénink Technika A+B vs. Sokol

26. 4. 2017 20:00 – 21:30 venkovní areál TJ Sokol Brno 1 - Kounicova 20/22

Důležitost: střední

Vytvořil Martin Lostak, 18. 4. 2017, 14:37

Zápasy Technika B

22. 4. 2017 9:00 – 10:40 ZŠ Kamínky, Kamínky 368/5, Nový Lískovec

soupeři SB Brno, Bolest, sraz 8:30

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 18. 4. 2017, 8:41

Tríénink Technika A+B vs. Sokol

19. 4. 2017 20:00 – 21:30 venkovní areál TJ Sokol Brno 1 - Kounicova 20/22

Důležitost: střední

Vytvořil Martin Lostak, 18. 4. 2017, 14:37

TreninkTechnika A+B+Sokol

11. 4. 2017 19:00 – 20:00 Lišeň u Zetoru

Důležitost: střední

Vytvořil Jiří Malínek, 3. 4. 2017, 13:56

Závěrečná

8. 4. 2017 19:00 – 9. 4. 2017 6:00 Sport bar na Hybešove

Důležitost: vysoká

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 4. 4. 2017, 9:07

Technika B - Sokol I.

8. 4. 2017 9:00 Svážná

Dojděte 15 min před začátkem zápasu

Důležitost: střední

Vytvořil Miloš Jánoš, 4. 4. 2017, 7:00

Trenink Technika A+B+Sokol

4. 4. 2017 19:00 – 20:00 Lišeň u Zetoru

Důležitost: střední

Vytvořil Jiří Malínek, 3. 4. 2017, 13:56   (upraveno 3. 4. 2017, 13:59)

Treninky Techniky B+A

27. 3. 2017 21:00 – 22:00 ZŠ Čejkovická, Brno

Hrajeme proti Vinohradům, tělocvična na 4+1, ještě i v březnu

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 6. 3. 2017, 8:36

Trenink A týmu

22. 3. 2017 19:00 – 20:30 Rousínov

Klasicky s Líšní

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 20. 7. 2016, 8:23   (upraveno 9. 1. 2017, 9:46)

Treninky Techniky B+A

20. 3. 2017 21:00 – 22:00 ZŠ Čejkovická, Brno

Hrajeme proti Vinohradům, tělocvična na 4+1, ještě i v březnu

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 6. 3. 2017, 8:36

Zápas Technika - A

17. 3. 2017 20:15 SH Pohořelice

Soupeř Brikety-pelety Štěpán Vyškov, sraz 19:45!

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaromír Hudeček, 24. 2. 2017, 7:01

Trenink A týmu

15. 3. 2017 19:00 – 20:30 Rousínov

Klasicky s Líšní

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 20. 7. 2016, 8:23   (upraveno 9. 1. 2017, 9:46)

Treninky Techniky B+A

13. 3. 2017 21:00 – 22:00 ZŠ Čejkovická, Brno

Hrajeme proti Vinohradům, tělocvična na 4+1, ještě i v březnu

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 6. 3. 2017, 8:36

Zápas Technika - A

10. 3. 2017 20:15 SH Rousínov

Soupeř FC Toka Brno, sraz 19:45!

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaromír Hudeček, 24. 2. 2017, 6:59

Trenink A týmu

8. 3. 2017 19:00 – 20:30 Rousínov

Klasicky s Líšní

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 20. 7. 2016, 8:23   (upraveno 9. 1. 2017, 9:46)

Treninky Techniky B+A

6. 3. 2017 21:00 – 22:00 ZŠ Čejkovická, Brno

Hrajeme proti Vinohradům, tělocvična na 4+1, ještě i v březnu

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 6. 3. 2017, 8:36

Zápas Technika - A

3. 3. 2017 20:15 SH Pohořelice

Soupeř Remos Oslavany, sraz 19:45!

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaromír Hudeček, 24. 2. 2017, 6:58

Trenink A týmu

1. 3. 2017 19:00 – 20:30 Rousínov

Klasicky s Líšní

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 20. 7. 2016, 8:23   (upraveno 9. 1. 2017, 9:45)

trenink Technika B

27. 2. 2017 21:00 – 22:00 ZŠ Čejkovická, Vinohrady

Hrajeme proti Vinohradům, skládáme 1 tým, posily z áčka vítány. Velká tělocvična hrajem 4+1.

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 2. 1. 2017, 11:20

Zápas Technika - A

25. 2. 2017 20:00 SH Tišnov

Soupeř San Marino Dolní Loučky, sraz 19:30 !!

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaromír Hudeček, 3. 1. 2017, 13:26

Trenink A týmu

22. 2. 2017 19:00 – 20:30 Rousínov

Klasicky s Líšní

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 20. 7. 2016, 8:23   (upraveno 9. 1. 2017, 9:45)

trenink Technika B

20. 2. 2017 21:00 – 22:00 ZŠ Čejkovická, Vinohrady

Hrajeme proti Vinohradům, skládáme 1 tým, posily z áčka vítány. Velká tělocvična hrajem 4+1.

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 2. 1. 2017, 11:20

Zápas Technika - A

17. 2. 2017 20:15 SH Pohořelice

Soupeř SK Amor Lazor Vyškov B, sraz 19:45 !!

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaromír Hudeček, 3. 1. 2017, 13:23

Trenink A týmu

15. 2. 2017 19:00 – 20:30 Rousínov

Klasicky s Líšní

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 20. 7. 2016, 8:23   (upraveno 9. 1. 2017, 9:44)

trenink Technika B

13. 2. 2017 21:00 – 22:00 ZŠ Čejkovická, Vinohrady

Hrajeme proti Vinohradům, skládáme 1 tým, posily z áčka vítány. Velká tělocvična hrajem 4+1.

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 2. 1. 2017, 11:20

Trenink A týmu

8. 2. 2017 19:00 – 20:30 Rousínov

Klasicky s Líšní

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 20. 7. 2016, 8:23   (upraveno 9. 1. 2017, 9:44)

trenink Technika B

6. 2. 2017 21:00 – 22:00 ZŠ Čejkovická, Vinohrady

Hrajeme proti Vinohradům, skládáme 1 tým, posily z áčka vítány. Velká tělocvična hrajem 4+1.

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 2. 1. 2017, 11:20

Zápas Technika - A

3. 2. 2017 20:15 Brno Tuřany

Soupeř KSTK Mitra Brno, sraz 19:45 !!

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaromír Hudeček, 3. 1. 2017, 13:20   (upraveno 3. 1. 2017, 13:24)

Trenink A týmu

1. 2. 2017 19:00 – 20:30 Rousínov

Klasicky s Líšní

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 20. 7. 2016, 8:23   (upraveno 9. 1. 2017, 9:43)

trenink Technika B

30. 1. 2017 21:00 – 22:00 ZŠ Čejkovická, Vinohrady

Hrajeme proti Vinohradům, skládáme 1 tým, posily z áčka vítány. Velká tělocvična hrajem 4+1.

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 2. 1. 2017, 11:20

Zápas Technika - A

28. 1. 2017 20:00 SH Tišnov

Soupeř 1.FC Květnice Tišnov, sraz 19:30 !!

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaromír Hudeček, 3. 1. 2017, 13:16

Trenink A týmu

25. 1. 2017 19:00 – 20:30 Rousínov

Klasicky s Líšní

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 20. 7. 2016, 8:23   (upraveno 9. 1. 2017, 9:43)

trenink Technika B

23. 1. 2017 21:00 – 22:00 ZŠ Čejkovická, Vinohrady

Hrajeme proti Vinohradům, skládáme 1 tým, posily z áčka vítány. Velká tělocvična hrajem 4+1.

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 2. 1. 2017, 11:20

Zápas Technika - A

21. 1. 2017 20:15 SH Pohořelice

Soupeř Pramen Havlíčkův Brod, sraz 19:45 !!

 

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaromír Hudeček, 3. 1. 2017, 13:10

Trenink A týmu

18. 1. 2017 19:00 – 20:30 Rousínov

Klasicky s Líšní

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 20. 7. 2016, 8:23   (upraveno 9. 1. 2017, 9:42)

trenink Technika B

16. 1. 2017 21:00 – 22:00 ZŠ Čejkovická, Vinohrady

Hrajeme proti Vinohradům, skládáme 1 tým, posily z áčka vítány. Velká tělocvična hrajem 4+1.

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 2. 1. 2017, 11:20

Zápas Technika - A

14. 1. 2017 19:15 SH Brno Bohunice

Soupeř FC KALÁBEK SPORT Brno, sraz 18:45 !!

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaromír Hudeček, 3. 1. 2017, 13:03

Trenink A týmu

11. 1. 2017 19:00 – 20:30 Rousínov

Klasicky s Líšní

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 20. 7. 2016, 8:23   (upraveno 9. 1. 2017, 9:42)

trenink Technika B

9. 1. 2017 21:00 – 22:00 ZŠ Čejkovická, Vinohrady

Hrajeme proti Vinohradům, skládáme 1 tým, posily z áčka vítány. Velká tělocvična hrajem 4+1.

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 2. 1. 2017, 11:20

Akce

7. 1. 2017 18:00 Doma (Erbenova 30)

Je potřeba trochu stmelit kolektiv(stejně jako před rokemCool) před nadcházejícími boji v divizi.

Důležitost: střední

Vytvořil Jiří Malínek, 5. 1. 2017, 16:19   (upraveno 5. 1. 2017, 16:22)

Zápas Technika - A

6. 1. 2017 20:15 SH Pohořelice

Soupeř FC Kloboučky, sraz 19:45 !!

 

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaromír Hudeček, 3. 1. 2017, 13:01

Trenink A týmu

4. 1. 2017 19:00 – 20:00 Rousínov

Klasicky s Líšní

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 20. 7. 2016, 8:23   (upraveno 30. 11. 2016, 12:48)

Trenink A týmu

21. 12. 2016 19:00 – 20:00 Rousínov

Klasicky s Líšní

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 20. 7. 2016, 8:23   (upraveno 30. 11. 2016, 12:47)

treninky Technika B

19. 12. 2016 21:00 – 22:00 Hala ZŠ Čejkovická, Vinohrady

hrajeme proti Vinohradům

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 28. 10. 2016, 10:28

Zápas Technika - A

16. 12. 2016 20:15 SH Pohořelice

Soupeř Arsenal Brno, sraz 19:45

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaromír Hudeček, 2. 11. 2016, 10:11   (upraveno 8. 11. 2016, 8:30)

Trenink A týmu

14. 12. 2016 19:00 – 20:30 Rousínov

Klasicky s Líšní

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 20. 7. 2016, 8:23   (upraveno 4. 11. 2016, 13:36)

treninky Technika B

12. 12. 2016 21:00 – 22:00 Hala ZŠ Čejkovická, Vinohrady

hrajeme proti Vinohradům

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 28. 10. 2016, 10:28

Zápas Technika - A

10. 12. 2016 20:15 SH Ivančice

Soupeř Remos Oslavany, sraz 19:45

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaromír Hudeček, 2. 11. 2016, 10:08   (upraveno 8. 11. 2016, 8:29)

Trenink A týmu

7. 12. 2016 19:00 – 20:30 Rousínov

Klasicky s Líšní

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 20. 7. 2016, 8:23   (upraveno 4. 11. 2016, 13:36)

treninky Technika B

5. 12. 2016 21:00 – 22:00 Hala ZŠ Čejkovická, Vinohrady

hrajeme proti Vinohradům

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 28. 10. 2016, 10:28

Zápas Technika - A

2. 12. 2016 20:15 SH Pohořelice

Soupeř San Marino Dolní Loučky, sraz 19:45

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaromír Hudeček, 2. 11. 2016, 9:52   (upraveno 8. 11. 2016, 8:28)

Trenink A týmu

30. 11. 2016 19:00 – 20:30 Rousínov

Klasicky s Líšní

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 20. 7. 2016, 8:23   (upraveno 4. 11. 2016, 13:34)

treninky Technika B

28. 11. 2016 21:00 – 22:00 Hala ZŠ Čejkovická, Vinohrady

hrajeme proti Vinohradům

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 28. 10. 2016, 10:28

Zápas Technika - A

25. 11. 2016 20:00 SH Vyškov - Purkyňova

Soupeř SK Amor Lazor Vyškov B, sraz 19:30

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaromír Hudeček, 2. 11. 2016, 9:50   (upraveno 8. 11. 2016, 8:27)

Trenink A týmu

23. 11. 2016 19:00 – 20:30 Rousínov

Klasicky s Líšní

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 20. 7. 2016, 8:23   (upraveno 4. 11. 2016, 13:34)

treninky Technika B

21. 11. 2016 21:00 – 22:00 Hala ZŠ Čejkovická, Vinohrady

hrajeme proti Vinohradům

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 28. 10. 2016, 10:28

Zápas Technika - A

18. 11. 2016 20:15 SH Pohořelice

Soupeř KSTK Mitra Brno, sraz 19:45

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaromír Hudeček, 2. 11. 2016, 9:49   (upraveno 8. 11. 2016, 8:27)

Trenink A týmu

16. 11. 2016 19:00 – 20:30 Rousínov

Klasicky s Líšní

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 20. 7. 2016, 8:23   (upraveno 4. 11. 2016, 13:34)

treninky Technika B

14. 11. 2016 21:00 – 22:00 Hala ZŠ Čejkovická, Vinohrady

hrajeme proti Vinohradům

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 28. 10. 2016, 10:28

Zápas Technika - A

12. 11. 2016 20:15 SH Pohořelice

Soupeř 1.FC Květnice Tišnov, sraz 19:45

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaromír Hudeček, 2. 11. 2016, 9:46   (upraveno 8. 11. 2016, 8:26)

Trenink A týmu

9. 11. 2016 19:00 – 20:30 Rousínov

Klasicky s Líšní

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 20. 7. 2016, 8:23   (upraveno 4. 11. 2016, 13:33)

treninky Technika B

7. 11. 2016 21:00 – 22:00 Hala ZŠ Čejkovická, Vinohrady

hrajeme proti Vinohradům

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 28. 10. 2016, 10:28

Technika - A

5. 11. 2016 20:00 SH Havlíčkův Brod

Soupeř Pramen Havlíčkův Brod, sraz 19:30.

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaromír Hudeček, 2. 11. 2016, 9:44

zápas Technika B

5. 11. 2016 9:00 – 9:50 Kounicova

hrajeme se Sokolíkama ;)

Důležitost: střední

Vytvořil Miloš Jánoš, 1. 9. 2016, 13:13

Trenink A týmu

2. 11. 2016 18:30 – 20:00 Rousínov

Klasicky s Líšní

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 20. 7. 2016, 8:23

treninky Technika B

31. 10. 2016 21:00 – 22:00 Hala ZŠ Čejkovická, Vinohrady

hrajeme proti Vinohradům

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 28. 10. 2016, 10:28

zápas Technika B

29. 10. 2016 9:00 – 11:30 Kounicova

hrajeme s týmy NoName a Apollo

Důležitost: střední

Vytvořil Miloš Jánoš, 1. 9. 2016, 13:12

Technika - Kalábek

28. 10. 2016 19:45 – 21:30 Pohořelice

Důležitost: vysoká

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 24. 10. 2016, 9:35

Trenink A týmu

26. 10. 2016 18:30 – 20:00 Rousínov

Klasicky s Líšní

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 20. 7. 2016, 8:23

Trenink Technika B + Sokol proti Vinohradům

25. 10. 2016 18:00 – 19:30 u Zetoru v Líšni

Se Sokolem dohromady jsme 1 tým

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 4. 10. 2016, 8:47

Kloboučky - Technika

22. 10. 2016 19:30 – 21:30 Křenovice

Důležitost: vysoká

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 22. 9. 2016, 9:52

Trenink A týmu

19. 10. 2016 18:30 – 20:00 Rousínov

Klasicky s Líšní

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 20. 7. 2016, 8:23

Trenink Technika B + Sokol proti Vinohradům

18. 10. 2016 18:00 – 19:30 u Zetoru v Líšni

Se Sokolem dohromady jsme 1 tým

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 4. 10. 2016, 8:47

zápas Technika B

15. 10. 2016 9:00 – 11:30 Kounicova

hrajeme s týmy Syrovice a Luxury

Důležitost: střední

Vytvořil Miloš Jánoš, 1. 9. 2016, 13:10

Technika-Arsenal

14. 10. 2016 19:45 – 21:30 Pohořelice

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 22. 9. 2016, 9:50

Trenink A týmu

12. 10. 2016 18:30 – 20:00 Rousínov

Klasicky s Líšní

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 20. 7. 2016, 8:23

Trenink Technika B + Sokol proti Vinohradům

11. 10. 2016 18:00 – 19:30 u Zetoru v Líšni

Se Sokolem dohromady jsme 1 tým

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 4. 10. 2016, 8:47

zápas Technika B

8. 10. 2016 9:00 – 11:30 Kounicova

hrajeme s týmy U Boba "B" a Besídka

Důležitost: střední

Vytvořil Miloš Jánoš, 1. 9. 2016, 13:09

Vyškov - Technika

7. 10. 2016 19:30 – 21:30 Vyškov - Purkyňova

19 30 je sraz - hraje se od 20 00

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 22. 9. 2016, 9:47

Trenink A týmu

5. 10. 2016 18:30 – 20:00 Rousínov

Klasicky s Líšní

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 20. 7. 2016, 8:23

Trenink Technika B + Sokol proti Vinohradům

4. 10. 2016 18:00 – 19:30 U Zetoru v Líšni

Píšeme se Sokolem dohromady jako 1 tým!

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 4. 10. 2016, 8:44   (upraveno 4. 10. 2016, 8:45)

zápas Technika B

1. 10. 2016 9:00 – 11:30 Kounicova

hrajeme s týmy Jiříkovice a Poclain

Důležitost: střední

Vytvořil Miloš Jánoš, 1. 9. 2016, 13:06

Technika - Toka

30. 9. 2016 19:45 – 21:30 Pohořelice

Důležitost: vysoká

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 22. 9. 2016, 9:44

Trenink A týmu

28. 9. 2016 18:30 – 20:00 Rousínov

Klasicky s Líšní

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 20. 7. 2016, 8:23

trenink Technika B

27. 9. 2016 18:00 U Zetoru

proti Vinohradům

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 27. 9. 2016, 11:14

zápas Technika B

24. 9. 2016 9:00 – 11:30 Kounicova

hrajeme s týmy Gooners a Jóbsko

Důležitost: střední

Vytvořil Miloš Jánoš, 1. 9. 2016, 13:03

Přátelský zápas Technika A - Tango

23. 9. 2016 20:00 – 21:30 Pohořelice

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 25. 8. 2016, 12:52   (upraveno 21. 9. 2016, 8:43)

Trenink A týmu

21. 9. 2016 18:30 – 20:00 Rousínov

Klasicky s Líšní

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 20. 7. 2016, 8:23

Trenink Technika B + Sokol

20. 9. 2016 18:00 – 19:30 U Zetoru v Líšni

Hrajeme proti soupeři, který začíná půl hodiny před náma, dohromady se Sokolem jsme tak jeden tým

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 12. 9. 2016, 12:46   (upraveno 19. 9. 2016, 10:19)

Přátelský zápas Technika A - Gladiators

16. 9. 2016 20:00 – 21:30 Pohořelice

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 25. 8. 2016, 12:51   (upraveno 14. 9. 2016, 7:55)

Trenink A týmu

14. 9. 2016 18:30 – 20:00 Rousínov

Klasicky s Líšní

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 20. 7. 2016, 8:23

Trenink Technika B + Sokol

13. 9. 2016 18:30 – 19:30 U Zetoru v Líšni

Pozor upraven začátek fotbalu na 18:30

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 12. 9. 2016, 12:46   (upraveno 13. 9. 2016, 10:05)

Přátelský zápas Techika A - Slovan

9. 9. 2016 20:00 – 21:30 Pohořelice

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 25. 8. 2016, 12:49

Trenink A týmu

7. 9. 2016 18:30 – 20:00 Rousínov

Klasicky s Líšní

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 20. 7. 2016, 8:23

Trenink Technika B + Sokol

6. 9. 2016 19:00 – 20:30 Líšeň u Zetoru

zkuste přijít co nejvíc lidí ať si vyjasníme, jestli dáme dohromady 2 týmy

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 5. 9. 2016, 8:56

zápas Technika B

3. 9. 2016 9:00 – 11:30 Kamínky, ZŠ Kamínky, Lískovec, Kamínky 368/5

hrajeme s týmy Bolest a Citizens

Důležitost: střední

Vytvořil Miloš Jánoš, 31. 8. 2016, 10:14   (upraveno 31. 8. 2016, 22:00)

Trenink Technika B a A

30. 8. 2016 19:00 – 20:30 hřiště u Zetoru za Lídlem v Líšni

Juniorka + áčko + nové akvizice

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 4. 4. 2016, 8:44

Trenink Technika B a A

23. 8. 2016 19:00 – 20:30 hřiště u Zetoru za Lídlem v Líšni

Juniorka + áčko + nové akvizice

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 4. 4. 2016, 8:44

Trenink Technika B a A

16. 8. 2016 19:00 – 20:30 hřiště u Zetoru za Lídlem v Líšni

Juniorka + áčko + nové akvizice

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 4. 4. 2016, 8:44

Trenink Technika B a A

9. 8. 2016 19:00 – 20:30 hřiště u Zetoru za Lídlem v Líšni

Juniorka + áčko + nové akvizice

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 4. 4. 2016, 8:44

Trenink Technika B a A

2. 8. 2016 19:00 – 20:30 hřiště u Zetoru za Lídlem v Líšni

Juniorka + áčko + nové akvizice

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 4. 4. 2016, 8:44

Trenink Technika B a A

26. 7. 2016 19:00 – 20:30 hřiště u Zetoru za Lídlem v Líšni

Juniorka + áčko + nové akvizice

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 4. 4. 2016, 8:44

Trenink Technika B a A

19. 7. 2016 19:00 – 20:30 hřiště u Zetoru za Lídlem v Líšni

Juniorka + áčko + nové akvizice

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 4. 4. 2016, 8:44

Trenink Technika B a A

12. 7. 2016 19:00 – 20:30 hřiště u Zetoru za Lídlem v Líšni

Juniorka + áčko + nové akvizice

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 4. 4. 2016, 8:44

Trenink Technika B a A

5. 7. 2016 19:00 – 20:30 hřiště u Zetoru za Lídlem v Líšni

Juniorka + áčko + nové akvizice

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 4. 4. 2016, 8:44

Trenink Technika B a A

28. 6. 2016 19:00 – 20:30 hřiště u Zetoru za Lídlem v Líšni

Juniorka + áčko + nové akvizice

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 4. 4. 2016, 8:44

Trenink Technika B a A

21. 6. 2016 19:00 – 20:30 hřiště u Zetoru za Lídlem v Líšni

Juniorka + áčko + nové akvizice

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 4. 4. 2016, 8:44

Trenink Technika B a A

14. 6. 2016 19:00 – 20:30 hřiště u Zetoru za Lídlem v Líšni

Juniorka + áčko + nové akvizice

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 4. 4. 2016, 8:44

Zápasy Technika B

11. 6. 2016 13:10 – 15:35 Jundrov areál Hroši Brno u basebolového hřiště, Veslařská

Soupeři: Orel Řečkovice B, Jehnice B

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 3. 4. 2016, 21:43   (upraveno 29. 5. 2016, 10:09)

Trenink Technika B a A

7. 6. 2016 19:00 – 20:30 hřiště u Zetoru za Lídlem v Líšni

Juniorka + áčko + nové akvizice

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 4. 4. 2016, 8:44

Zápasy Technika B

4. 6. 2016 13:10 – 15:35 Jundrov areál Hroši Brno u basebolového hřiště, Veslařská

Soupeři: Incident, Greens

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 3. 4. 2016, 21:42

Trenink Technika B a A

31. 5. 2016 19:00 – 20:30 hřiště u Zetoru za Lídlem v Líšni

Juniorka + áčko + nové akvizice

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 4. 4. 2016, 8:44

Zápasy Technika B

28. 5. 2016 13:10 – 15:35 Jundrov areál Hroši Brno u basebolového hřiště, Veslařská

Soupeři: Madrid, Chlupovi pozůstalí

budou normálně oba zápasy tedy i Chlupovi pozůstalí

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 3. 4. 2016, 21:40   (upraveno 27. 5. 2016, 12:38)

Trenink Technika B a A

24. 5. 2016 19:00 – 20:30 hřiště u Zetoru za Lídlem v Líšni

Juniorka + áčko + nové akvizice

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 4. 4. 2016, 8:44

Trenink Technika B a A

17. 5. 2016 19:00 – 20:30 hřiště u Zetoru za Lídlem v Líšni

Juniorka + áčko + nové akvizice

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 4. 4. 2016, 8:44

Zápasy Technika B

14. 5. 2016 13:10 – 15:35 Jundrov areál Hroši Brno u basebolového hřiště, Veslařská

Soupeři: Rangers, Řečkovice

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 3. 4. 2016, 21:38

Trenink Technika B a A

10. 5. 2016 19:00 – 20:30 hřiště u Zetoru za Lídlem v Líšni

Juniorka + áčko + nové akvizice

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 4. 4. 2016, 8:44

Zápasy Technika B

7. 5. 2016 9:50 – 12:15 Jundrov areál Hroši Brno u basebolového hřiště, Veslařská

Soupeři: Atraps C, Anitals

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 3. 4. 2016, 21:36

Trenink Technika B a A

3. 5. 2016 19:00 – 20:30 hřiště u Zetoru za Lídlem v Líšni

Juniorka + áčko + nové akvizice

 

POZOR Změna termínu úterý a jiný čas

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 4. 4. 2016, 8:44   (upraveno 2. 5. 2016, 14:29)

Zápasy Technika B

30. 4. 2016 13:10 – 15:35 Jundrov areál Hroši Brno u basebolového hřiště, Veslařská

Soupeři: Olymp, Flamengo B

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 3. 4. 2016, 21:34

Treninky Technika B i A

27. 4. 2016 18:30 – 20:00 hřiště u Zetoru za Lídlem v Líšni

Technika B + A na umělé trávě 

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 4. 4. 2016, 8:40

Treninky Technika B i A

20. 4. 2016 18:30 – 20:00 hřiště u Zetoru za Lídlem v Líšni

Technika B + A na umělé trávě 

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 4. 4. 2016, 8:40

Zápasy Technika B

16. 4. 2016 13:10 – 15:35 Jundrov areál Hroši Brno u basebolového hřiště, Veslařská

Soupeři: STŽ B, AVM Metal

 

Pozor začátek až 13:10

 

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 3. 4. 2016, 21:32   (upraveno 16. 4. 2016, 11:02)

Treninky Technika B i A

13. 4. 2016 18:30 – 20:00 hřiště u Zetoru za Lídlem v Líšni

Technika B + A na umělé trávě 

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 4. 4. 2016, 8:40

Zápasy Technika B

9. 4. 2016 14:50 – 15:35 Řečkovice - Orel Řečkovice, Medlánecká 2176/24c

Soupeři. RIP B

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 3. 4. 2016, 21:27

Treninky Technika B i A

6. 4. 2016 18:30 – 20:00 hřiště u Zetoru za Lídlem v Líšni

Technika B + A na umělé trávě 

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 4. 4. 2016, 8:40

Trenink Technika B + výběr z "A" proti Fauně Brno

31. 3. 2016 19:00 – 20:30 Bohunice stará hala

pravidelný čtvrteční trenink

POZOR změna začátku již od 19:00

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 4. 1. 2016, 12:58   (upraveno 31. 3. 2016, 11:41)

Trenink A týmu

30. 3. 2016 18:30 – 20:00 Rousínov

Sk Líšeň

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 24. 8. 2015, 15:41

Závěrečná Techniky

26. 3. 2016 18:00 – 27. 3. 2016 6:00 Sport-bar aréna na Hybešove

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 22. 3. 2016, 13:05   (upraveno 22. 3. 2016, 13:26)

Zápas Technika A

25. 3. 2016 20:15 Křenovice

Soupeř: FC Kloboučky, sraz 19:45

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaromír Hudeček, 11. 1. 2016, 12:13

Trenink Technika B + výběr z "A" proti Fauně Brno

24. 3. 2016 19:30 – 20:30 Bohunice stará hala

pravidelný čtvrteční trenink

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 4. 1. 2016, 12:58

Trenink A týmu

23. 3. 2016 18:30 – 20:00 Rousínov

Sk Líšeň

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 24. 8. 2015, 15:41

Zápas Technika A

19. 3. 2016 20:00 Vyškov - Purkyňova

Soupeř: Brikety-pelety Štěpán Vyš, sraz 19:30

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaromír Hudeček, 11. 1. 2016, 12:11

Trenink Technika B + výběr z "A" proti Fauně Brno

17. 3. 2016 19:30 – 20:30 Bohunice stará hala

pravidelný čtvrteční trenink

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 4. 1. 2016, 12:58

Trenink A týmu

16. 3. 2016 18:30 – 20:00 Rousínov

Sk Líšeň

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 24. 8. 2015, 15:41

Zápas Technika A

11. 3. 2016 20:15 Křenovice

Soupeř: 1.FC Květnice Tišnov, sraz 19:45

Důležitost: střední

Vytvořil Jaromír Hudeček, 11. 1. 2016, 12:09

Trenink Technika B + výběr z "A" proti Fauně Brno

10. 3. 2016 19:30 – 20:30 Bohunice stará hala

pravidelný čtvrteční trenink

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 4. 1. 2016, 12:58

Trenink A týmu

9. 3. 2016 18:30 – 20:00 Rousínov

Sk Líšeň

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 24. 8. 2015, 15:41

Trenink Technika B + výběr z "A" proti Fauně Brno

3. 3. 2016 19:30 – 20:30 Bohunice stará hala

pravidelný čtvrteční trenink

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 4. 1. 2016, 12:58

Trenink A týmu

2. 3. 2016 18:30 – 20:00 Rousínov

Sk Líšeň

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 24. 8. 2015, 15:41

Zápas Technika A

26. 2. 2016 19:00 SH Rousínov

Soupeř: Mitra Brno, sraz 18:30

Důležitost: střední

Vytvořil Jaromír Hudeček, 11. 1. 2016, 12:08

Trenink Technika B + výběr z "A" proti Fauně Brno

25. 2. 2016 19:30 – 20:30 Bohunice stará hala

pravidelný čtvrteční trenink

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 4. 1. 2016, 12:58

Trenink A týmu

24. 2. 2016 18:30 – 20:00 Rousínov

Sk Líšeň

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 24. 8. 2015, 15:41

Zápas Technika A

19. 2. 2016 20:15 Křenovice

Soupeř: Arsenal Brno, sraz 19:45

Důležitost: střední

Vytvořil Jaromír Hudeček, 11. 1. 2016, 12:06

Trenink Technika B + výběr z "A" proti Fauně Brno

18. 2. 2016 19:30 – 20:30 Bohunice stará hala

pravidelný čtvrteční trenink

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 4. 1. 2016, 12:58

Trenink A týmu

17. 2. 2016 18:30 – 20:00 Rousínov

Sk Líšeň

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 24. 8. 2015, 15:41

Trenink Technika B + výběr z "A" proti Fauně Brno

11. 2. 2016 19:30 – 20:30 Bohunice stará hala

pravidelný čtvrteční trenink

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 4. 1. 2016, 12:58

Trenink A týmu

10. 2. 2016 18:30 – 20:00 Rousínov

Sk Líšeň

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 24. 8. 2015, 15:41

Zápas Technika A

6. 2. 2016 19:30 SH Havlíčkův Brod

Soupeř: Pramen Havlíčkův Brod, sraz 19:00

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaromír Hudeček, 11. 1. 2016, 12:05

Trenink Technika B + výběr z "A" proti Fauně Brno

4. 2. 2016 19:30 – 20:30 Bohunice stará hala

pravidelný čtvrteční trenink

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 4. 1. 2016, 12:58

Trenink A týmu

3. 2. 2016 18:30 – 20:00 Rousínov

Sk Líšeň

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 24. 8. 2015, 15:41

Zápas Technika A

29. 1. 2016 20:45 SH Rousínov

Soupeř: FC Toka Brno, sraz 20:15

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaromír Hudeček, 11. 1. 2016, 12:03

Trenink Technika B + výběr z "A" proti Fauně Brno

28. 1. 2016 19:30 – 20:30 Bohunice stará hala

pravidelný čtvrteční trenink

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 4. 1. 2016, 12:58

Trenink A týmu

27. 1. 2016 18:30 – 20:00 Rousínov

Sk Líšeň

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 24. 8. 2015, 15:41

Zápas Technika A

22. 1. 2016 20:15 Křenovice

Soupeř: LAZOR Vyškov, sraz 19:45

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaromír Hudeček, 11. 1. 2016, 12:01

Trenink Technika B + výběr z "A" proti Fauně Brno

21. 1. 2016 19:30 – 20:30 Bohunice stará hala

pravidelný čtvrteční trenink

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 4. 1. 2016, 12:58

Trenink A týmu

20. 1. 2016 18:30 – 20:00 Rousínov

Sk Líšeň

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 24. 8. 2015, 15:41

Zápas Technika A

16. 1. 2016 20:00 SH Tišnov

Soupeř: San Marino Dolní Loučky, sraz 19:30

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaromír Hudeček, 11. 1. 2016, 11:59

Trenink Technika B + výběr z "A" proti Fauně Brno

14. 1. 2016 19:30 – 20:30 Bohunice stará hala

pravidelný čtvrteční trenink

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 4. 1. 2016, 12:58

Trenink A týmu

13. 1. 2016 18:30 – 20:00 Rousínov

Sk Líšeň

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 24. 8. 2015, 15:41

Zápas Technika A

8. 1. 2016 20:15 Křenovice

Soupeř - FC KALÁBEK SPORT Brno, sraz 19:45

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaromír Hudeček, 18. 11. 2015, 10:38

Trenink Technika B + výběr z "A" proti Fauně Brno

7. 1. 2016 19:30 – 20:30 Bohunice stará hala

pravidelný čtvrteční trenink

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 4. 1. 2016, 12:58

Trenink A týmu

6. 1. 2016 18:30 – 20:00 Rousínov

Sk Líšeň

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 24. 8. 2015, 15:41

Turnaj A týmu + závěrečná

2. 1. 2016 10:30 – 17:30 Bohunice nová hala

Kdo se chce podívat na rozlosování tak je na webu Žabinských vlků. Ale zahrajeme si s naším oblíbeným Slovanem co více jsme si mohli přát. Ihned po vypadnutí přesun k bečce lahodného moku. A tak jako vždy se o všechno postarám já - vám stačí jen přijít tak zkuste dokázat alespoň to.

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 29. 12. 2015, 8:39   (upraveno 29. 12. 2015, 8:47)

Zápas Technika A

20. 12. 2015 19:00 SH Hustopeče

Soupeř - TJ Agrotec Hustopeče, sraz 18:30

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaromír Hudeček, 18. 11. 2015, 10:32

Trenink Technika B - Fauna

17. 12. 2015 19:30 – 20:30 Bohunice - stará hala

soupeř Fauna Brno

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 6. 9. 2015, 13:18   (upraveno 2. 11. 2015, 16:58)

Trenink A týmu

16. 12. 2015 18:30 – 20:00 Rousínov

Sk Líšeň

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 24. 8. 2015, 15:41

Zápas Technika A

12. 12. 2015 19:00 Křenovice

Soupeř - FC Kloboučky, sraz 18:30

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaromír Hudeček, 18. 11. 2015, 10:29

Trenink Technika B - Fauna

10. 12. 2015 19:30 – 20:30 Bohunice - stará hala

soupeř Fauna Brno

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 6. 9. 2015, 13:18   (upraveno 2. 11. 2015, 17:01)

Trenink A týmu

9. 12. 2015 18:30 – 20:00 Rousínov

Sk Líšeň

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 24. 8. 2015, 15:41

Zápas Technika A

4. 12. 2015 20:15 Křenovice

Soupeř - Brikety-pelety Štěpán Vyškov, sraz 19:45

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaromír Hudeček, 18. 11. 2015, 10:26   (upraveno 18. 11. 2015, 10:30)

Trenink Technika B - Fauna

3. 12. 2015 19:30 – 20:30 Bohunice - stará hala

soupeř Fauna Brno

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 6. 9. 2015, 13:18   (upraveno 2. 11. 2015, 17:01)

Trenink A týmu

2. 12. 2015 18:30 – 20:00 Rousínov

Sk Líšeň

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 24. 8. 2015, 15:41

Zápas Technika A

28. 11. 2015 20:00 SH Tišnov

Soupeř 1.FC Květnice Tišnov, sraz 19:30.

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaromír Hudeček, 18. 11. 2015, 10:23   (upraveno 18. 11. 2015, 10:29)

Trenink Technika B - Fauna

26. 11. 2015 19:30 – 20:30 Bohunice - stará hala

soupeř Fauna Brno

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 6. 9. 2015, 13:18   (upraveno 2. 11. 2015, 17:00)

Trenink A týmu

25. 11. 2015 18:30 – 20:00 Rousínov

Sk Líšeň

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 24. 8. 2015, 15:41

Technika - Mitra

20. 11. 2015 19:45 – 22:00 Křenovice

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 18. 11. 2015, 8:08

Trenink Technika B - Fauna

19. 11. 2015 19:30 – 20:30 Bohunice - stará hala

soupeř Fauna Brno

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 6. 9. 2015, 13:18   (upraveno 2. 11. 2015, 16:59)

Trenink A týmu

18. 11. 2015 18:30 – 20:00 Rousínov

Sk Líšeň

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 24. 8. 2015, 15:41

Arsenal - Technika

13. 11. 2015 19:45 – 22:00 Pohořelice

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 11. 11. 2015, 10:03

Trenink Technika B - Fauna

12. 11. 2015 19:30 – 20:30 Bohunice - stará hala

soupeř Fauna Brno

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 6. 9. 2015, 13:18   (upraveno 2. 11. 2015, 16:59)

Trenink A týmu

11. 11. 2015 18:30 – 20:00 Rousínov

Sk Líšeň

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 24. 8. 2015, 15:41

Poslední zápasy Technika B

7. 11. 2015 9:00 – 11:25 Jundrov

Soupeř RIP B a Rangers

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 6. 9. 2015, 13:14   (upraveno 5. 11. 2015, 12:36)

Technika A - Havlíčkův Brod

6. 11. 2015 19:45 – Křenovice

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 3. 11. 2015, 12:17   (upraveno 3. 11. 2015, 12:20)

Trenink Technika B - Fauna

5. 11. 2015 19:30 – 20:30 Bohunice - stará hala

soupeř Fauna Brno

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 6. 9. 2015, 13:18   (upraveno 2. 11. 2015, 16:57)

Trenink A týmu

4. 11. 2015 18:30 – 20:00 Rousínov

Sk Líšeň

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 24. 8. 2015, 15:41

Zápasy Technika B

31. 10. 2015 10:40 – 12:15 Pozor změna: Řečkovice - Orel

Soupeři: Orel ŘečkoviceB, Jehnice B

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 6. 9. 2015, 13:13

Zápas Technika A

30. 10. 2015 20:15 Křenovice

Soupeř - FC Toka Brno, sraz 19:45

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaromír Hudeček, 29. 9. 2015, 13:01

Trenink Technika B - Fauna

29. 10. 2015 19:00 – 20:00 Bohunice - stará hala

soupeř Fauna Brno

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 6. 9. 2015, 13:18

Trenink A týmu - mělo by to být Líšeň s tím i přes svátek počítá

28. 10. 2015 18:30 – 20:00 Rousínov

Sk Líšeň

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 24. 8. 2015, 15:41   (upraveno 26. 10. 2015, 14:00)

Zápasy Technika B

24. 10. 2015 13:10 – 15:25 Jundrov

Soupeři Greens, Incident

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 6. 9. 2015, 13:10

Zápas Technika A

23. 10. 2015 20:00 Vyškov - Purkyňova

Soupeř - LAZOR Vyškov, sraz 19:30

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaromír Hudeček, 29. 9. 2015, 12:58

Trenink Technika B - Fauna

22. 10. 2015 19:00 – 20:00 Bohunice - stará hala

soupeř Fauna Brno

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 6. 9. 2015, 13:18

Trenink A týmu

21. 10. 2015 18:30 – 20:00 Rousínov

Sk Líšeň

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 24. 8. 2015, 15:41

Zápas Technika A

16. 10. 2015 20:15 Křenovice

Soupeř - San Marino Dolní Loučky, sraz 19:45

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaromír Hudeček, 29. 9. 2015, 12:55

Trenink Technika B - Fauna

15. 10. 2015 19:00 – 20:00 Bohunice - stará hala

soupeř Fauna Brno

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 6. 9. 2015, 13:18

Trenink A týmu

14. 10. 2015 18:30 – 20:00 Rousínov

Sk Líšeň

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 24. 8. 2015, 15:41

Zápas Technika A

10. 10. 2015 21:15 Brno Bohunice

Soupeř - FC KALÁBEK SPORT Brno, sraz 20:45

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaromír Hudeček, 29. 9. 2015, 12:51

Zápasy Technika B

10. 10. 2015 10:40 – 12:15 Jundrov

Soupeři Chlupovi pozůstalí, Marid

 

Pozor Změna času - bude to dopoledne

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 6. 9. 2015, 13:09   (upraveno 9. 10. 2015, 8:19)

Trenink Technika B - Fauna

8. 10. 2015 19:00 – 20:00 Bohunice - stará hala

soupeř Fauna Brno

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 6. 9. 2015, 13:18

Trenink A týmu

7. 10. 2015 18:30 – 20:00 Rousínov

Sk Líšeň

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 24. 8. 2015, 15:41

Zápasy Technika B

3. 10. 2015 14:50 – 15:25 Jundrov

Soupeři Rangers, Řečkovice

POZOR Změna bude jen soupeř Řečkovice, Vašek vyhověl žádosti Rangers, aby se zápas konal v jiném termínu; nový termín zatím není dohodnutý

takže bude jediný zápas a to od 14:50 v Jundrově proti Řečkovicím, v případě dotazů se obracejte přímo na Vaška Hnaníčka.

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 6. 9. 2015, 13:07   (upraveno 1. 10. 2015, 8:14)

Zápas Technika A

2. 10. 2015 20:15 Křenovice

Soupeř - TJ Agrotec Hustopeče, sraz 19:45

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaromír Hudeček, 29. 9. 2015, 12:47   (upraveno 29. 9. 2015, 12:49)

Trenink Technika B - Fauna

1. 10. 2015 19:00 – 20:00 Bohunice - stará hala

soupeř Fauna Brno

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 6. 9. 2015, 13:18

Trenink A týmu

30. 9. 2015 18:30 – 20:00 Rousínov

Sk Líšeň

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 24. 8. 2015, 15:41

Zápasy Technika B

26. 9. 2015 13:10 – 15:25 Jundrov

soupeři Anitals, Atraps C

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 6. 9. 2015, 13:05

Trenink Technika B - Fauna

24. 9. 2015 19:00 – 20:00 Bohunice - stará hala

soupeř Fauna Brno

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 6. 9. 2015, 13:18

Trenink A týmu

23. 9. 2015 18:30 – 20:00 Rousínov

Sk Líšeň

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 24. 8. 2015, 15:41

Zápasy Technika B

19. 9. 2015 13:10 – 15:30 Jundrov

Soupeři Flamengo B, Olymp

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 6. 9. 2015, 13:03

Trenink Technika B - Fauna

17. 9. 2015 19:00 – 20:00 Bohunice - stará hala

soupeř Fauna Brno

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 6. 9. 2015, 13:18

Trenink A týmu

16. 9. 2015 18:30 – 20:00 Rousínov

Sk Líšeň

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 24. 8. 2015, 15:41

Trenink Technika B - Fauna

10. 9. 2015 19:00 – 20:00 Bohunice - stará hala

soupeř Fauna Brno

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 6. 9. 2015, 13:18

Trenink A týmu

9. 9. 2015 18:30 – 20:00 Rousínov

Sk Líšeň

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 24. 8. 2015, 15:41

Soutěž B

5. 9. 2015 13:10 – 15:30 Jundrov

Hrajeme proti AVM Metal a STŽ B

přijďte alespoň 20 min před zápasem

Důležitost: střední

Vytvořil Miloš Jánoš, 1. 9. 2015, 13:31

Trenink A týmu

2. 9. 2015 18:30 – 20:00 Rousínov

Sk Líšeň

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 24. 8. 2015, 15:41

Treninky přes prázdniny u Zetoru

26. 8. 2015 18:30 – 20:00 Brno, Novolíšeňská za Lídlem

Technika B, A a Atlantis

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 29. 6. 2015, 9:36

Treninky přes prázdniny u Zetoru

19. 8. 2015 18:30 – 20:00 Brno, Novolíšeňská za Lídlem

Technika B, A a Atlantis

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 29. 6. 2015, 9:36

Treninky přes prázdniny u Zetoru

12. 8. 2015 18:30 – 20:00 Brno, Novolíšeňská za Lídlem

Technika B, A a Atlantis

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 29. 6. 2015, 9:36

Treninky přes prázdniny u Zetoru

5. 8. 2015 18:30 – 20:00 Brno, Novolíšeňská za Lídlem

Technika B, A a Atlantis

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 29. 6. 2015, 9:36

Treninky přes prázdniny u Zetoru

29. 7. 2015 18:30 – 20:00 Brno, Novolíšeňská za Lídlem

Technika B, A a Atlantis

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 29. 6. 2015, 9:36

Treninky přes prázdniny u Zetoru

22. 7. 2015 18:30 – 20:00 Brno, Novolíšeňská za Lídlem

Technika B, A a Atlantis

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 29. 6. 2015, 9:36

Treninky přes prázdniny u Zetoru

15. 7. 2015 18:30 – 20:00 Brno, Novolíšeňská za Lídlem

Technika B, A a Atlantis

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 29. 6. 2015, 9:36

Treninky přes prázdniny u Zetoru

8. 7. 2015 18:30 – 20:00 Brno, Novolíšeňská za Lídlem

Technika B, A a Atlantis

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 29. 6. 2015, 9:36

trénink zrušen pro nedostatečnou účast

30. 6. 2015 20:00 – 21:00 Brno, Novolíšeňská za Lídlem

treninky Technika + Atlantis + kdo si chce zahrát kvalitní kopanou

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 29. 6. 2015, 9:46   (upraveno 30. 6. 2015, 12:16)

Pařba v Balinách

26. 6. 2015 17:00 – 27. 6. 2015 12:00 Baliny 5

Pivo, maso, fotbal, kecy...

Důležitost: vysoká

Vytvořil Richard Votava, 14. 6. 2015, 23:56   (upraveno 25. 6. 2015, 14:26)

Trénink Technika - Atlantis

24. 6. 2015 18:30 – 20:00 Líšeň Zetor

Spoloečný trénink A+B+Atlantis

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 23. 3. 2015, 8:31   (upraveno 27. 4. 2015, 9:58)

Zápasy Technika B

20. 6. 2015 10:40 – 12:15 Kounicova

Soupeři: Anitals, Torcida

psána začátek zápasu

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 21. 4. 2015, 12:14

Trénink Technika - Atlantis

17. 6. 2015 18:30 – 20:00 Líšeň Zetor

Spoloečný trénink A+B+Atlantis

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 23. 3. 2015, 8:31   (upraveno 27. 4. 2015, 9:57)

Trénink Technika - Atlantis

10. 6. 2015 18:30 – 20:00 Líšeň Zetor

Spoloečný trénink A+B+Atlantis

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 23. 3. 2015, 8:31   (upraveno 27. 4. 2015, 9:57)

Zápasy Technika B

6. 6. 2015 12:20 – 13:55 Svážná

Soupeří: AVM Metal a Fauna

psán začátek zápasu

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 21. 4. 2015, 12:12

Trénink Technika - Atlantis

3. 6. 2015 18:30 – 20:00 Líšeň Zetor

Spoloečný trénink A+B+Atlantis

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 23. 3. 2015, 8:31   (upraveno 27. 4. 2015, 9:56)

Zápasy Technika B

30. 5. 2015 10:40 – 12:15 Svážná

Soupeři Jiříkovice a Eliška

psán začátek zápasu

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 21. 4. 2015, 12:10

Trénink Technika - Atlantis

27. 5. 2015 18:30 – 20:00 Líšeň Zetor

Spoloečný trénink A+B+Atlantis

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 23. 3. 2015, 8:31   (upraveno 27. 4. 2015, 9:55)

Trénink Technika - Atlantis

20. 5. 2015 18:30 – 20:00 Líšeň Zetor

Spoloečný trénink A+B+Atlantis

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 23. 3. 2015, 8:31   (upraveno 27. 4. 2015, 9:55)

Zápasy Technika B

16. 5. 2015 12:20 – 13:55 Kounicova

Soupeři ProBrno, a Syrovice

psán začátek zápasu

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 21. 4. 2015, 12:08

Trénink Technika - Atlantis

13. 5. 2015 18:30 – 20:00 Líšeň Zetor

Spoloečný trénink A+B+Atlantis

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 23. 3. 2015, 8:31   (upraveno 27. 4. 2015, 9:54)

Zápasy Technika B

9. 5. 2015 13:10 – 15:35 Jundrov

Soupeři Olymp a Židenice

psán začátek zápasu

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 21. 4. 2015, 12:05

Trénink Technika - Atlantis

6. 5. 2015 18:30 – 20:00 Líšeň Zetor

Spoloečný trénink A+B+Atlantis

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 23. 3. 2015, 8:31   (upraveno 27. 4. 2015, 9:54)

Trénink Technika - Atlantis

29. 4. 2015 18:30 – 20:00 Líšeň Zetor

Spoloečný trénink A+B+Atlantis

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 23. 3. 2015, 8:31   (upraveno 27. 4. 2015, 9:53)

Zápas Technika B

25. 4. 2015 9:00 – 10:35 Jundrov

hrajeme proti Měnínu a RIP B

psán začátek zápasu

Informace o hřišti v Jundrově: Sportovní areál U Hrocha v Brně - Komíně na Veslařské ulici u mostu přes Svratku, kde je také restaurace Na Piavě.
Mapu najdete na www.hrosibrno.cz.

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 21. 4. 2015, 8:38   (upraveno 23. 4. 2015, 10:10)

Trénink Technika - Atlantis

22. 4. 2015 19:00 – 20:30 Líšeň Zetor

Spoloečný trénink A+B+Atlantis

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 23. 3. 2015, 8:31

Zápasy Technika B

18. 4. 2015 14:00 – 15:30 Kounicova

soupeři Citizens a Bolest

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 15. 4. 2015, 9:10

Trénink Technika - Atlantis

15. 4. 2015 19:00 – 20:30 Líšeň Zetor

Spoloečný trénink A+B+Atlantis

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 23. 3. 2015, 8:31

Zápas Technika B

11. 4. 2015 10:40 – 11:25 Kounicova

Hrajeme 1 zápas proti Greens

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 8. 4. 2015, 14:48

Trénink Technika - Atlantis

8. 4. 2015 19:00 – 20:30 Líšeň Zetor

Spoloečný trénink A+B+Atlantis

TRENINK Bude přijďte

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 23. 3. 2015, 8:31   (upraveno 8. 4. 2015, 17:21)

Závěrečná Technika

3. 4. 2015 18:00 – 4. 4. 2015 8:00 Omega (Křídlovická 19b)
Pro všechny hráče A týmu by byla dobrá účast alespoň na úvodní hodinu. Vzhledem k historickému úspěchu doufám, že se zúčastní co nejvíce současných a hlavně bývalých legend a ikon Techniky. Doufám i v účast našich hojných fanoušků a spolutrpitelů z řad partnerek či jiných částí rodiny. Předpokládaný program je následující : 1. Mytí hlav případně jiných částí těla mou osobou (cca. 10 min) 2. Rozhodnutí co s příští sezonou (10 min) 3. Výběr dlužných částek a naturálií (Luboš, hatrick, odmítání hatricku atd) , předávání zkušeností bývalých legend současným...

Důležitost: vysoká

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 20. 3. 2015, 9:03   (upraveno 1. 4. 2015, 12:17)

Trénink Technika - Atlantis ZRUŠENO !!!!

1. 4. 2015 19:00 – 20:30 Líšeň Zetor

Spoloečný trénink A+B+Atlantis

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 23. 3. 2015, 8:31   (upraveno 1. 4. 2015, 12:19)

Trenink Technika B

30. 3. 2015 19:00 – 20:00 ZŠ Mutěnická

malá tělocvična (3 na 3, nebo 4 na 4 + střídající), vstup do tělocvičny z druhé strany od hlavního vchodu do školy

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 23. 3. 2015, 12:32

Zápas Technika A

28. 3. 2015 20:00 – 22:00 SH Hustopeče

Soupeř Agrotec Hustopeče, sraz 19:30 !!!

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaromír Hudeček, 11. 2. 2015, 12:34   (upraveno 19. 3. 2015, 10:18)

Trénink A

25. 3. 2015 18:30 – 20:00 Rousínov

SK Líšeň

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 2. 9. 2014, 11:18

Trenink Technika B

23. 3. 2015 19:00 – 20:00 ZŠ Mutěnická

malá tělocvična (3 na 3, nebo 4 na 4 + střídající), vstup do tělocvičny z druhé strany od hlavního vchodu do školy

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 23. 3. 2015, 12:32

Zápas Technika A

20. 3. 2015 20:15 – 22:15 SH Křenovice

Soupeř Orli Bučovice, sraz 19:45 !!!

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaromír Hudeček, 11. 2. 2015, 12:32

Trénink A

18. 3. 2015 18:30 – 20:00 Rousínov

SK Líšeň

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 2. 9. 2014, 11:18

Zápas Technika A

14. 3. 2015 9:15 – 11:15 SH Brno Střední

Soupeř Panama Brno, sraz 8:45 !!!!

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaromír Hudeček, 11. 2. 2015, 12:30

Trénink A

11. 3. 2015 18:30 – 20:00 Rousínov

SK Líšeň

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 2. 9. 2014, 11:18

Trenink Technika B "Open"

9. 3. 2015 19:00 – 20:00 ZŠ Mutěnická, Brno, Mutěnická 23

malá tělocvična (3 na 3, nebo 4 na 4 + střídající), vstup do tělocvičny z druhé strany od hlavního vchodu do školy

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 10. 1. 2015, 10:29

Zápas Technika A

6. 3. 2015 20:15 – 22:15 SH Křenovice

Soupeř Gladiators Brno, sraz 19:45 !!!

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaromír Hudeček, 11. 2. 2015, 12:26

Trénink A

4. 3. 2015 18:30 – 20:00 Rousínov

SK Líšeň

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 2. 9. 2014, 11:18

Trenink Technika B "Open"

2. 3. 2015 19:00 – 20:00 ZŠ Mutěnická, Brno, Mutěnická 23

malá tělocvična (3 na 3, nebo 4 na 4 + střídající), vstup do tělocvičny z druhé strany od hlavního vchodu do školy

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 10. 1. 2015, 10:29

Zápas Technika A

27. 2. 2015 19:30 – 21:30 SH Pohořelice

Soupeř Slovan Brno, sraz 19:00 !!!

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaromír Hudeček, 11. 2. 2015, 12:25

Trénink A

25. 2. 2015 18:30 – 20:00 Rousínov

SK Líšeň

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 2. 9. 2014, 11:18

Trenink Technika B "Open"

23. 2. 2015 19:00 – 20:00 ZŠ Mutěnická, Brno, Mutěnická 23

malá tělocvična (3 na 3, nebo 4 na 4 + střídající), vstup do tělocvičny z druhé strany od hlavního vchodu do školy

 

ZRUŠENO Prázdniny

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 10. 1. 2015, 10:29   (upraveno 20. 2. 2015, 12:40)

Trénink A

18. 2. 2015 18:30 – 20:00 Rousínov

SK Líšeň

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 2. 9. 2014, 11:18

Trenink Technika B "Open"

16. 2. 2015 19:00 – 20:00 ZŠ Mutěnická, Brno, Mutěnická 23

malá tělocvična (3 na 3, nebo 4 na 4 + střídající), vstup do tělocvičny z druhé strany od hlavního vchodu do školy

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 10. 1. 2015, 10:29

Zápas Technika A

13. 2. 2015 20:15 – 22:15 SH Křenovice

Soupeř Mitra Brno, sraz 19:45 !!!

 

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaromír Hudeček, 11. 2. 2015, 12:22   (upraveno 11. 2. 2015, 12:27)

Trénink A

11. 2. 2015 18:30 – 20:00 Rousínov

SK Líšeň

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 2. 9. 2014, 11:18

Trenink Technika B "Open"

9. 2. 2015 19:00 – 20:00 ZŠ Mutěnická, Brno, Mutěnická 23

malá tělocvična (3 na 3, nebo 4 na 4 + střídající), vstup do tělocvičny z druhé strany od hlavního vchodu do školy

 

ZRUŠENO

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 10. 1. 2015, 10:29   (upraveno 9. 2. 2015, 17:59)

San Marino DL - Technika

7. 2. 2015 19:45 – 21:30 Tišnov

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 21. 1. 2015, 10:45

Trénink A

4. 2. 2015 18:30 – 20:00 Rousínov

SK Líšeň

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 2. 9. 2014, 11:18

Trenink Technika B "Open"

2. 2. 2015 19:00 – 20:00 ZŠ Mutěnická, Brno, Mutěnická 23

malá tělocvična (3 na 3, nebo 4 na 4 + střídající), vstup do tělocvičny z druhé strany od hlavního vchodu do školy

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 10. 1. 2015, 10:29

Trénink A

28. 1. 2015 18:30 – 20:00 Rousínov

SK Líšeň

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 2. 9. 2014, 11:18

Trenink Technika B "Open"

26. 1. 2015 19:00 – 20:00 ZŠ Mutěnická, Brno, Mutěnická 23

malá tělocvična (3 na 3, nebo 4 na 4 + střídající), vstup do tělocvičny z druhé strany od hlavního vchodu do školy

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 10. 1. 2015, 10:29

Technika - STŽ Brno

23. 1. 2015 19:45 – 21:30 Křenovice

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 19. 1. 2015, 8:32

Trénink A

21. 1. 2015 18:30 – 20:00 Rousínov

SK Líšeň

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 2. 9. 2014, 11:18

Trenink Technika B "Open"

19. 1. 2015 19:00 – 20:00 ZŠ Mutěnická, Brno, Mutěnická 23

malá tělocvična (3 na 3, nebo 4 na 4 + střídající), vstup do tělocvičny z druhé strany od hlavního vchodu do školy

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 10. 1. 2015, 10:29

United Ivančice - Technika

17. 1. 2015 19:30 – 21:30 SH Ivančice

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 12. 1. 2015, 10:13

Trénink A

14. 1. 2015 18:30 – 20:00 Rousínov

SK Líšeň

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 2. 9. 2014, 11:18

Trenink Technika B "Open"

12. 1. 2015 19:00 – 20:00 ZŠ Mutěnická, Brno, Mutěnická 23

malá tělocvična (3 na 3, nebo 4 na 4 + střídající), vstup do tělocvičny z druhé strany od hlavního vchodu do školy

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 10. 1. 2015, 10:29

Technika A - Líšeň

9. 1. 2015 20:00 – 22:00 Křenovice

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 5. 1. 2015, 8:35

Trénink A

7. 1. 2015 18:30 – 20:00 Rousínov

SK Líšeň

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 2. 9. 2014, 11:18

Pohár Technika - Gloria

4. 1. 2015 13:00 – 14:00 Rybnická

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 28. 12. 2014, 13:56

turnaj A týmu

3. 1. 2015 8:00 nová Bohunická hala

Slibuju, že už to nikdy neudělám. To je hrůza.

8:20 SK Líšeň A - Technika

9:00 Žabinští vlci A - Technika

9:20 Slovan - Technika

Pokud někoho zajmají podrobnosti této povedené taškařice tak na webu žabinských vlků.

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 16. 12. 2014, 17:03   (upraveno 28. 12. 2014, 17:42)

Turnaj A tým

27. 12. 2014 – 28. 12. 2014 upřesním

Podrobnější informace doplním až je budu mít k dispozici. Kažopádně je již zaplaceno.

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 15. 12. 2014, 16:11

Trénink A

17. 12. 2014 18:30 – 20:00 Rousínov

SK Líšeň

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 2. 9. 2014, 11:18

treninky Technika B

15. 12. 2014 19:00 – 20:00 ZŠ Mutěnická na Vinohradech

stejná tělocvična jako v minulém roce, vchod z opačné strany než je hlavní vchod do ZŠ Mutěnická - adresa Brno, Mutěnická 4164/23; je to malá tělocvična tedy budeme hrát 3 na 3 nebo 4 na 4

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 1. 10. 2014, 17:15

Závěrečná

13. 12. 2014 18:00 Sportbar Aréna Hybešova
Platí pro A i B

Důležitost: vysoká

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 10. 12. 2014, 21:12

Zápas Technika A

12. 12. 2014 20:15 – 22:00 SH Křenovice

Soupeř FPO Blansko, sraz 19:45

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaromír Hudeček, 20. 11. 2014, 7:43

Trénink A

10. 12. 2014 18:30 – 20:00 Rousínov

SK Líšeň

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 2. 9. 2014, 11:18

treninky Technika B

8. 12. 2014 19:00 – 20:00 ZŠ Mutěnická na Vinohradech

stejná tělocvična jako v minulém roce, vchod z opačné strany než je hlavní vchod do ZŠ Mutěnická - adresa Brno, Mutěnická 4164/23; je to malá tělocvična tedy budeme hrát 3 na 3 nebo 4 na 4

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 1. 10. 2014, 17:15

Zápas Technika A

5. 12. 2014 20:15 – 22:00 SH Křenovice

Soupeř Agrotec Hustopeče, sraz 19:45

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaromír Hudeček, 20. 11. 2014, 7:41

Trénink A

3. 12. 2014 18:30 – 20:00 Rousínov

SK Líšeň

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 2. 9. 2014, 11:18

treninky Technika B

1. 12. 2014 19:00 – 20:00 ZŠ Mutěnická na Vinohradech

stejná tělocvična jako v minulém roce, vchod z opačné strany než je hlavní vchod do ZŠ Mutěnická - adresa Brno, Mutěnická 4164/23; je to malá tělocvična tedy budeme hrát 3 na 3 nebo 4 na 4

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 1. 10. 2014, 17:15

Zápas Technika A

29. 11. 2014 18:00 – 20:00 SH Vyškov - Purkyňova

Soupeř Orli Bučovice, sraz 17:30

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaromír Hudeček, 20. 11. 2014, 7:39

Trénink A

26. 11. 2014 18:30 – 20:00 Rousínov

SK Líšeň

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 2. 9. 2014, 11:18

treninky Technika B

24. 11. 2014 19:00 – 20:00 ZŠ Mutěnická na Vinohradech

stejná tělocvična jako v minulém roce, vchod z opačné strany než je hlavní vchod do ZŠ Mutěnická - adresa Brno, Mutěnická 4164/23; je to malá tělocvična tedy budeme hrát 3 na 3 nebo 4 na 4

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 1. 10. 2014, 17:15

Zápas Technika A

21. 11. 2014 20:15 – 22:00 SH Křenovice

Soupeř Panama Brno, sraz 19:45

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaromír Hudeček, 20. 11. 2014, 7:36

Trénink A

19. 11. 2014 18:30 – 20:00 Rousínov

SK Líšeň

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 2. 9. 2014, 11:18

treninky Technika B

17. 11. 2014 19:00 – 20:00 ZŠ Mutěnická na Vinohradech

stejná tělocvična jako v minulém roce, vchod z opačné strany než je hlavní vchod do ZŠ Mutěnická - adresa Brno, Mutěnická 4164/23; je to malá tělocvična tedy budeme hrát 3 na 3 nebo 4 na 4

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 1. 10. 2014, 17:15

Technika A - Gladiators

16. 11. 2014 18:45 – 21:00 SH Brno - Střední

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 11. 11. 2014, 8:13

Trénink A

12. 11. 2014 18:30 – 20:00 Rousínov

SK Líšeň

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 2. 9. 2014, 11:18

treninky Technika B

10. 11. 2014 19:00 – 20:00 ZŠ Mutěnická na Vinohradech

stejná tělocvična jako v minulém roce, vchod z opačné strany než je hlavní vchod do ZŠ Mutěnická - adresa Brno, Mutěnická 4164/23; je to malá tělocvična tedy budeme hrát 3 na 3 nebo 4 na 4

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 1. 10. 2014, 17:15

Poslední zápas Technika B

8. 11. 2014 10:40 – 11:25 Svážná

soupeř: Greens

psán začátek zápasu

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 1. 9. 2014, 11:38

Technika A - Slovan

7. 11. 2014 20:00 – 22:00 Křenovice

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 27. 10. 2014, 9:24

Trénink A

5. 11. 2014 18:30 – 20:00 Rousínov

SK Líšeň

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 2. 9. 2014, 11:18

treninky Technika B

3. 11. 2014 19:00 – 20:00 ZŠ Mutěnická na Vinohradech

stejná tělocvična jako v minulém roce, vchod z opačné strany než je hlavní vchod do ZŠ Mutěnická - adresa Brno, Mutěnická 4164/23; je to malá tělocvična tedy budeme hrát 3 na 3 nebo 4 na 4

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 1. 10. 2014, 17:15

Zápasy Technika B

1. 11. 2014 9:00 – 10:35 Svážná

soupeři: Anitals, Olymp

psán začátek zápasu

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 1. 9. 2014, 11:37

Mitra - Technika A

31. 10. 2014 19:45 – 22:00 Rousínov

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 27. 10. 2014, 9:22

Trénink A

29. 10. 2014 18:30 – 20:00 Rousínov

SK Líšeň

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 2. 9. 2014, 11:18

treninky Technika B

27. 10. 2014 19:00 – 20:00 ZŠ Mutěnická na Vinohradech

stejná tělocvična jako v minulém roce, vchod z opačné strany než je hlavní vchod do ZŠ Mutěnická - adresa Brno, Mutěnická 4164/23; je to malá tělocvična tedy budeme hrát 3 na 3 nebo 4 na 4

ZRUŠENO - Prázdniny

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 1. 10. 2014, 17:15   (upraveno 27. 10. 2014, 7:48)

Zápasy Technika B

25. 10. 2014 14:00 – 15:35 Svážná

soupeři: AVM Metal, Fauna

psán začátek zápasu

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 1. 9. 2014, 11:29   (upraveno 22. 10. 2014, 9:47)

Technika A - San Marino

24. 10. 2014 20:00 – 22:00 Křenovice

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 20. 10. 2014, 8:18

Trénink A

22. 10. 2014 18:30 – 20:00 Rousínov

SK Líšeň

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 2. 9. 2014, 11:18

treninky Technika B

20. 10. 2014 19:00 – 20:00 ZŠ Mutěnická na Vinohradech

stejná tělocvična jako v minulém roce, vchod z opačné strany než je hlavní vchod do ZŠ Mutěnická - adresa Brno, Mutěnická 4164/23; je to malá tělocvična tedy budeme hrát 3 na 3 nebo 4 na 4

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 1. 10. 2014, 17:15

STŽ Brno - Technika A

17. 10. 2014 20:45 – 22:00 Brno - Bohunice

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 13. 10. 2014, 11:11

Trénink A

15. 10. 2014 18:30 – 20:00 Rousínov

SK Líšeň

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 2. 9. 2014, 11:18

treninky Technika B

13. 10. 2014 19:00 – 20:00 ZŠ Mutěnická na Vinohradech

stejná tělocvična jako v minulém roce, vchod z opačné strany než je hlavní vchod do ZŠ Mutěnická - adresa Brno, Mutěnická 4164/23; je to malá tělocvična tedy budeme hrát 3 na 3 nebo 4 na 4

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 1. 10. 2014, 17:15

Zápasy Technika B

11. 10. 2014 12:20 – 14:45 Kounicova

soupeři: Eliška, Jiříkovice

psán začátek zápasu

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 1. 9. 2014, 11:26

Technika A - United Ivančice

10. 10. 2014 20:00 – 22:00 Křenovice

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 22. 9. 2014, 10:25

Trénink A

8. 10. 2014 18:30 – 20:00 Rousínov

SK Líšeň

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 2. 9. 2014, 11:18

treninky Technika B

6. 10. 2014 19:00 – 20:00 ZŠ Mutěnická na Vinohradech

stejná tělocvična jako v minulém roce, vchod z opačné strany než je hlavní vchod do ZŠ Mutěnická - adresa Brno, Mutěnická 4164/23; je to malá tělocvična tedy budeme hrát 3 na 3 nebo 4 na 4

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 1. 10. 2014, 17:15

Technika A - SK Líšeň

4. 10. 2014 18:15 – 20:00 Rousínov

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 22. 9. 2014, 10:23

Zápasy Technika B

4. 10. 2014 13:10 – 15:35 Kounicova

soupeři: Syrovice, ProBrno

psán začátek zápasu

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 1. 9. 2014, 11:25

Trénink A

1. 10. 2014 18:30 – 20:00 Rousínov

SK Líšeň

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 2. 9. 2014, 11:18

Zápasy Technika B

27. 9. 2014 12:20 – 13:55 Kounicova

soupeři: Židenice, Torcida

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 1. 9. 2014, 11:23

Technika A - FPO Blansko

26. 9. 2014 20:30 – 22:00 Blansko, Údolní 10

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 22. 9. 2014, 10:21

Trénink A

24. 9. 2014 18:30 – 20:00 Rousínov

SK Líšeň

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 2. 9. 2014, 11:18

Pronájem 1+1

23. 9. 2014 Brno, Merhautova 206

Tak já se tedy taky přidám Smile

Od konce října 2014 bude volný můj byt 1+1 v 6. patře s výhledem na Brno na ulici Merhautova 206. Pokud o někom víte, že shání podnájem, dejte mně pls vědět na tel. 605530959 nebo email m.bartonek@post.cz

Děkuji a sorry za spam

Důležitost: malá

Vytvořil Michal Bartoněk, 16. 9. 2014, 12:14

Pronájem 3+kk

22. 9. 2014 Wintrova 30A, Brno - Líšeň
jelikož na nástěnku nikdo nechodí zadávám to do akcí. Od 1.10. bude volný náš byt ve Staré Líšni. Pokud byste věděli o někom, kdo shání podnájem, odkažte ho na mě 732328899.

Důležitost: malá

Vytvořil Stanislav Polách, 15. 9. 2014, 12:39

přátelák s Gladiátorama

18. 9. 2014 19:00 – 20:30 hala na ul.Střední

Nakonec se to zřejmě nějak sejde, vzhledem k nižšímu zájmu z A týmu se můžou hlásit i hráči z B. Ještě doplňuji, že nakonec se bude jednat o trojzápas. 19:00-19:30 Technika - Gladiators, 19:30-20:00 Gladiators-Panama, 20:00-20:30 Technika-Panama

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 11. 9. 2014, 15:20   (upraveno 12. 9. 2014, 10:16)

Trénink A

17. 9. 2014 18:30 – 20:00 Rousínov

SK Líšeň

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 2. 9. 2014, 11:18

Zápasy Technika B

13. 9. 2014 10:40 – 12:15 Kounicova

soupeři: Měnín, R.I.P. B

psán začátek 1. zápasu

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 1. 9. 2014, 11:22

Trénink A

10. 9. 2014 18:30 – 20:00 Rousínov

SK Líšeň

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 2. 9. 2014, 11:18

Pronájem bytu 3+kk

10. 9. 2014 Brno - Líšeň, Wintrova 30A

Zdar všem,

jelikož na nástěnku nikdo nechodí zadávám to do akcí. Od 1.10. bude volný náš byt ve Staré Líšni. Pokud byste věděli o někom, kdo shání podnájem, odkažte ho na mě 732328899.

S.

Důležitost: malá

Vytvořil Stanislav Polách, 10. 9. 2014, 22:11

Zápas Technika "B"

6. 9. 2014 12:20 – 14:45 Komárov

hrajeme proti:Bolest, Citizens

psán začátek zápasu !

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 1. 9. 2014, 11:20

Trénink A

3. 9. 2014 18:30 – 20:00 Rousínov

SK Líšeň

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 2. 9. 2014, 11:18

Trénink Technika úterky - přes prázdniny

26. 8. 2014 19:00 – 20:30 u Zetoru za Lídlem

měli by chodit i borci z Atlantisu

když nás bude dohromady aspoň 8 tak to neruším

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 25. 6. 2014, 15:11

Trénink Technika úterky - přes prázdniny

19. 8. 2014 19:00 – 20:30 u Zetoru za Lídlem

měli by chodit i borci z Atlantisu

když nás bude dohromady aspoň 8 tak to neruším

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 25. 6. 2014, 15:11

Trénink Technika úterky - přes prázdniny

12. 8. 2014 19:00 – 20:30 u Zetoru za Lídlem

měli by chodit i borci z Atlantisu

když nás bude dohromady aspoň 8 tak to neruším

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 25. 6. 2014, 15:11

Trénink Technika úterky - přes prázdniny

5. 8. 2014 19:00 – 20:30 u Zetoru za Lídlem

měli by chodit i borci z Atlantisu

když nás bude dohromady aspoň 8 tak to neruším

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 25. 6. 2014, 15:11

Trénink Technika úterky - přes prázdniny

29. 7. 2014 19:00 – 20:30 u Zetoru za Lídlem

měli by chodit i borci z Atlantisu

když nás bude dohromady aspoň 8 tak to neruším

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 25. 6. 2014, 15:11

Trénink Technika úterky - přes prázdniny

22. 7. 2014 19:00 – 20:30 u Zetoru za Lídlem

měli by chodit i borci z Atlantisu

když nás bude dohromady aspoň 8 tak to neruším

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 25. 6. 2014, 15:11

Trénink Technika úterky - přes prázdniny

15. 7. 2014 19:00 – 20:30 u Zetoru za Lídlem

měli by chodit i borci z Atlantisu

když nás bude dohromady aspoň 8 tak to neruším

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 25. 6. 2014, 15:11

Trénink Technika úterky - přes prázdniny

8. 7. 2014 19:00 – 20:30 u Zetoru za Lídlem

měli by chodit i borci z Atlantisu

když nás bude dohromady aspoň 8 tak to neruším

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 25. 6. 2014, 15:11

Trénink Technika úterky - přes prázdniny

1. 7. 2014 19:00 – 20:30 u Zetoru za Lídlem

měli by chodit i borci z Atlantisu

když nás bude dohromady aspoň 8 tak to neruším

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 25. 6. 2014, 15:11

Trénink Technika B

24. 6. 2014 19:00 – 20:30 za lídlem u Zetoru

Potřebuješ trénink, tak dojdi !

Důležitost: střední

Vytvořil Richard Votava, 23. 3. 2014, 21:16

Závěrečná

21. 6. 2014 18:00 Sportbar Arena na Hybešové 21 - prosklená zahrádka

Pivo, řízečky a Masérův pláč nad porážkou Bastardů od Techniky a tím konec jeho postupového snu.

Důležitost: vysoká

Vytvořil Richard Votava, 16. 6. 2014, 22:19

Zápas Béčko

21. 6. 2014 12:00 Řečkovice, Medlánecká 24c

Proti Bastards a Židenice, zápas začíná ve 12:20

 

Důležitost: vysoká

Vytvořil Richard Votava, 23. 3. 2014, 21:13

Trénink Technika B

17. 6. 2014 19:00 – 20:30 za lídlem u Zetoru

Potřebuješ trénink, tak dojdi !

Důležitost: střední

Vytvořil Richard Votava, 23. 3. 2014, 21:16

Zápas Béčko

14. 6. 2014 9:30 Lužánky (za Boby hotelem)

Proti Atraps B a Apollo, zápas začíná v 9:50

Důležitost: vysoká

Vytvořil Richard Votava, 23. 3. 2014, 21:10

Trénink Technika B

10. 6. 2014 19:00 – 20:30 za lídlem u Zetoru

Potřebuješ trénink, tak dojdi !

Důležitost: střední

Vytvořil Richard Votava, 23. 3. 2014, 21:16

Zápas Béčko

7. 6. 2014 12:00 Lužánky (za Boby hotelem)

Proti Excalibur a Kalasar, začátek zápasu ve 12:20

 

Důležitost: vysoká

Vytvořil Richard Votava, 23. 3. 2014, 21:07

Trénink Technika B

3. 6. 2014 19:00 – 20:30 za lídlem u Zetoru

Potřebuješ trénink, tak dojdi !

Důležitost: střední

Vytvořil Richard Votava, 23. 3. 2014, 21:16

Trénink Technika B

27. 5. 2014 19:00 – 20:30 za lídlem u Zetoru

Potřebuješ trénink, tak dojdi !

Důležitost: střední

Vytvořil Richard Votava, 23. 3. 2014, 21:16

Zápas Béčko

24. 5. 2014 12:50 Řečkovice, Medlánecká 24c

Proti Chlupáčům a Q.P. Chrlice, začátek zápasu 13:10

Důležitost: vysoká

Vytvořil Richard Votava, 23. 3. 2014, 21:04

Trénink Technika B

20. 5. 2014 19:00 – 20:30 za lídlem u Zetoru

Potřebuješ trénink, tak dojdi !

Důležitost: střední

Vytvořil Richard Votava, 23. 3. 2014, 21:16

Zápas Béčko

17. 5. 2014 12:00 Řečkovice, Medlánecká 24c

Proti Edesseg a Bermingham, začátek zápasu v 12:20.

Důležitost: vysoká

Vytvořil Richard Votava, 23. 3. 2014, 21:02

Trénink Technika B

13. 5. 2014 19:00 – 20:30 za lídlem u Zetoru

Potřebuješ trénink, tak dojdi !

Důležitost: střední

Vytvořil Richard Votava, 23. 3. 2014, 21:16

Trénink Technika B

6. 5. 2014 19:00 – 20:30 za lídlem u Zetoru

Potřebuješ trénink, tak dojdi !

Důležitost: střední

Vytvořil Richard Votava, 23. 3. 2014, 21:16

Zápas Béčko

3. 5. 2014 12:50 Řečkovice, Medlánecká 24c

Proti Řečkovicím a Tempu, začátek zápasu v 13:10

Důležitost: vysoká

Vytvořil Richard Votava, 23. 3. 2014, 21:00

Trénink Technika B

30. 4. 2014 18:00 – 19:30 Hřistě u Zetoru za Lídlem

Je potřeba jít štěstíčku trochu naproti, proto je nutné chodit na tréninky, ať to na špíle trochu vypadá !

Důležitost: střední

Vytvořil Richard Votava, 23. 3. 2014, 20:39

Zápas Béčko

26. 4. 2014 8:40 Řečkovice, Medlánecká 24c

Jehnice B, Orel Řečkovice C, začátek zápasu 9:00

Důležitost: vysoká

Vytvořil Richard Votava, 23. 3. 2014, 20:56

Zakončení sezóny Technika - A

25. 4. 2014 18:00 Sportbar Aréna, ul. Hybešova

Plán akce - 1. bilancování proběhlé sezóny nad půlitry piva a dalších alkoholických i nealkoholických nápojů.

2. volná zábava do brzkých ranních hodin (dle výdrže jednotlivců)

Kluci z B-týmu můžou samozřejmě přijít taky.

 

Důležitost: střední

Vytvořil Jaromír Hudeček, 17. 4. 2014, 12:22

Trénink Technika B - proti Atlantisu

23. 4. 2014 18:00 – 19:30 Hřistě u Zetoru za Lídlem

Je potřeba jít štěstíčku trochu naproti, proto je nutné chodit na tréninky, ať to na špíle trochu vypadá !

Důležitost: střední

Vytvořil Richard Votava, 23. 3. 2014, 20:39   (upraveno 23. 4. 2014, 15:56)

Zápas Technika A

18. 4. 2014 20:45 Pohořelice

Orli Bef Kotvrdovice, sraz 20:15!

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaromír Hudeček, 9. 1. 2014, 9:09

Trénink Technika B - bez soupeře !

16. 4. 2014 18:00 – 19:30 Hřistě u Zetoru za Lídlem

NEMÁME SOUPEŘE, TAKŽE PŘIJĎTE VŠICHNI, KDO JEN TROCHU MŮŽETE! Je potřeba jít štěstíčku trochu naproti, proto je nutné chodit na tréninky, ať to na špíle trochu vypadá !

Důležitost: střední

Vytvořil Richard Votava, 23. 3. 2014, 20:39   (upraveno 10. 4. 2014, 15:04)

Zápas Béčko

12. 4. 2014 14:30 Řečkovice, Medlánecká 24c

Proti Gascaru, jenom jeden zápas, začátek zápasu 14:50

Důležitost: vysoká

Vytvořil Richard Votava, 23. 3. 2014, 20:54   (upraveno 24. 3. 2014, 22:53)

Trénink Technika B

9. 4. 2014 18:00 – 19:30 Hřistě u Zetoru za Lídlem

Je potřeba jít štěstíčku trochu naproti, proto je nutné chodit na tréninky, ať to na špíle trochu vypadá !

Soupeř zajištěn! 

 

 

Důležitost: střední

Vytvořil Richard Votava, 23. 3. 2014, 20:39   (upraveno 9. 4. 2014, 12:15)

Zápas Technika A

4. 4. 2014 20:45 Pohořelice

Remos Oslavany, sraz 20:15!

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaromír Hudeček, 9. 1. 2014, 9:07

Trénink Technika B

2. 4. 2014 18:00 – 19:30 Hřistě u Zetoru za Lídlem

SOUPEŘ JE ZAJIŠTĚN, PROTI TÝMU OD MARY HOKEJKY. Je potřeba jít štěstíčku trochu naproti, proto je nutné chodit na tréninky, ať to na špíle trochu vypadá !

Důležitost: střední

Vytvořil Richard Votava, 23. 3. 2014, 20:39   (upraveno 30. 3. 2014, 17:26)

Zápas Technika A

30. 3. 2014 18:00 Křenovice

Agromeli Brno C, sraz 17:30!

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaromír Hudeček, 9. 1. 2014, 9:06

Trénink Technika "A"

26. 3. 2014 18:30 – 20:00 Rousínov

Trénink s Líšní

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 5. 1. 2014, 13:10

Trénink Technika B

24. 3. 2014 18:45 Mutěnická na Vinohradech- tělocvična u základní školy

Sraz 18:45, hraje se od 19:00, 4 na 4 na malé brány 

Důležitost: střední

Vytvořil Richard Votava, 19. 1. 2014, 20:46

Zápas Technika A

23. 3. 2014 19:00 Brno - Střední

Gladiators Brno, sraz 18:30!

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaromír Hudeček, 9. 1. 2014, 9:03

Trénink Technika "A"

19. 3. 2014 18:30 – 20:00 Rousínov

Trénink s Líšní

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 5. 1. 2014, 13:10

Trénink Technika B

17. 3. 2014 18:45 Mutěnická na Vinohradech- tělocvična u základní školy

Sraz 18:45, hraje se od 19:00, 4 na 4 na malé brány 

Důležitost: střední

Vytvořil Richard Votava, 19. 1. 2014, 20:46

Trénink Technika B

17. 3. 2014 – tělocvična škola Mutěnická - Vinohrady

na malé brány, 3 na 3, v příloze mapa a mapa 1 najdete, kudy se do té tělocvičny chodí. Sraz je 18.45 u dvěří tělocvičny (bod A), bod B ukazuje odkud je vchod. V 19.00 se začíná hrát 

Důležitost: střední

Vytvořil Richard Votava, 10. 1. 2014, 17:15

Trénink Technika "A"

12. 3. 2014 18:30 – 20:00 Rousínov

Trénink s Líšní

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 5. 1. 2014, 13:10

Trénink Technika B

10. 3. 2014 18:45 Mutěnická na Vinohradech- tělocvična u základní školy

Sraz 18:45, hraje se od 19:00, 4 na 4 na malé brány 

Důležitost: střední

Vytvořil Richard Votava, 19. 1. 2014, 20:46

Zápas Technika A

7. 3. 2014 19:15 Pohořelice

Mitra Brno, sraz 18:45!

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaromír Hudeček, 9. 1. 2014, 9:01

Trénink Technika "A"

5. 3. 2014 18:30 – 20:00 Rousínov

Trénink s Líšní

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 5. 1. 2014, 13:10

Trénink Technika B

3. 3. 2014 18:45 Mutěnická na Vinohradech- tělocvična u základní školy

Sraz 18:45, hraje se od 19:00, 4 na 4 na malé brány 

Důležitost: střední

Vytvořil Richard Votava, 19. 1. 2014, 20:46

Zápas Technika A

2. 3. 2014 17:15 Vyškov - Purkyňova

K 5 Brno, sraz 16:45!

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaromír Hudeček, 9. 1. 2014, 9:00

Trénink Technika "A"

26. 2. 2014 18:30 – 20:00 Rousínov

Trénink s Líšní

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 5. 1. 2014, 13:10

Trénink Technika B

24. 2. 2014 18:45 Mutěnická na Vinohradech- tělocvična u základní školy

Sraz 18:45, hraje se od 19:00, 4 na 4 na malé brány 

Důležitost: střední

Vytvořil Richard Votava, 19. 1. 2014, 20:46

Zápas Technika A

21. 2. 2014 19:15 Pohořelice

Sokol Bučovice, sraz 18:45!

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaromír Hudeček, 9. 1. 2014, 8:57

Trénink Technika "A"

19. 2. 2014 18:30 – 20:00 Rousínov

Trénink s Líšní

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 5. 1. 2014, 13:10

Zápas Technika A

15. 2. 2014 20:30 Rousínov

Mitra Brno, sraz 20:00!

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaromír Hudeček, 9. 1. 2014, 8:31

Trénink Technika "A"

12. 2. 2014 18:30 – 20:00 Rousínov

Trénink s Líšní

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 5. 1. 2014, 13:10

Trénink Technika B

10. 2. 2014 18:45 Mutěnická na Vinohradech- tělocvična u základní školy

Sraz 18:45, hraje se od 19:00, 4 na 4 na malé brány 

Důležitost: střední

Vytvořil Richard Votava, 19. 1. 2014, 20:46

Zápas Technika A

7. 2. 2014 19:30 Pohořelice

Slovan Brno, sraz 19:00!

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaromír Hudeček, 9. 1. 2014, 8:28

Trénink Technika "A"

5. 2. 2014 18:30 – 20:00 Rousínov

Trénink s Líšní

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 5. 1. 2014, 13:10

Trénink Technika B

3. 2. 2014 18:45 – tělocvična škola Mutěnická - Vinohrady

na malé brány, 4 na 4, v příloze mapa a mapa 1 najdete, kudy se do té tělocvičny chodí. Sraz je 18.45 u dvěří tělocvičny (bod A), bod B ukazuje odkud je vchod. V 19.00 se začíná hrát 

Důležitost: střední

Vytvořil Richard Votava, 10. 1. 2014, 17:15   (upraveno 19. 1. 2014, 20:41)

Zápas Technika A

31. 1. 2014 19:15 Pohořelice

United Ivančice, sraz 18:45!

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaromír Hudeček, 9. 1. 2014, 8:27

Trénink Technika "A"

29. 1. 2014 18:30 – 20:00 Rousínov

Trénink s Líšní

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 5. 1. 2014, 13:10

Trénink Technika B

27. 1. 2014 18:45 – tělocvična škola Mutěnická - Vinohrady

na malé brány, 3 na 3, v příloze mapa a mapa 1 najdete, kudy se do té tělocvičny chodí. Sraz je 18.45 u dvěří tělocvičny (bod A), bod B ukazuje odkud je vchod. V 19.00 se začíná hrát 

Důležitost: střední

Vytvořil Richard Votava, 10. 1. 2014, 17:15   (upraveno 19. 1. 2014, 20:39)

Zápas Technika A

24. 1. 2014 20:00 Bohunice

Egretta Bílovice, sraz 19:30!

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaromír Hudeček, 9. 1. 2014, 8:25

Trénink Technika "A"

22. 1. 2014 18:30 – 20:00 Rousínov

Trénink s Líšní

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 5. 1. 2014, 13:10

Trénink Technika B

20. 1. 2014 18:45 – tělocvična škola Mutěnická - Vinohrady

na malé brány, 4 na 4, v příloze mapa a mapa 1 najdete, kudy se do té tělocvičny chodí. Sraz je 18.45 u dvěří tělocvičny (bod A), bod B ukazuje odkud je vchod. V 19.00 se začíná hrát 

Důležitost: střední

Vytvořil Richard Votava, 10. 1. 2014, 17:15   (upraveno 19. 1. 2014, 20:38)

Zápas Technika A

17. 1. 2014 19:15 Pohořelice

FC Kloboučky, sraz 18:45!

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaromír Hudeček, 9. 1. 2014, 8:23

Trénink Technika "A"

15. 1. 2014 18:30 – 20:00 Rousínov

Trénink s Líšní - dnes jich bude málo a chtěli by doplnit aspoň o 2 lidi tak se nebojte, že nás bude moc

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 5. 1. 2014, 13:10   (upraveno 15. 1. 2014, 9:14)

Trénink Technika B

13. 1. 2014 18:45 – 20:30 tělocvična škola Mutěnická - Vinohrady

na malé brány, 3 na 3, v příloze mapa a mapa 1 najdete, kudy se do té tělocvičny chodí. Sraz je 18.45 u dveří tělocvičny (bod A), bod B ukazuje odkud se do celého areálu chodí z ulice. V 19.00 se začíná hrát 

Důležitost: střední

Vytvořil Richard Votava, 10. 1. 2014, 17:15   (upraveno 10. 1. 2014, 17:18)

Zápas Technika A

11. 1. 2014 18:30 Rousínov

SK Líšeň Brno B, sraz 18:00!

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaromír Hudeček, 27. 11. 2013, 10:17

Trénink Technika "A"

8. 1. 2014 18:30 – 20:00 Rousínov

Trénink s Líšní

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 5. 1. 2014, 13:10

Turnaj

4. 1. 2014 9:40 Rousínov

V základní skupině máme Pivovar Vyškov, Atlantis a Syrovice. Rozlosování v příloze.

Důležitost: vysoká

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 2. 1. 2014, 12:59

Zápas Technika A

20. 12. 2013 19:30 Křenovice

FC Kloboučky, sraz 19:00!

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaromír Hudeček, 27. 11. 2013, 10:14

Tréninky Technika A

18. 12. 2013 18:30 – 20:00 Rousínov

Trénink s Líšní

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 22. 8. 2013, 15:14

Zápas Technika A

13. 12. 2013 20:00 Jedovnice

Orli Bef Kotvrdovice, sraz 19:30!

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaromír Hudeček, 27. 11. 2013, 10:12

Tréninky Technika A

11. 12. 2013 18:30 – 20:00 Rousínov

Trénink s Líšní

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 22. 8. 2013, 15:14

Zápas Technika A

6. 12. 2013 19:15 Pohořelice

Agromeli C, sraz 18:45 !

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaromír Hudeček, 27. 11. 2013, 10:10

Tréninky Technika A

4. 12. 2013 18:30 – 20:00 Rousínov

Trénink s Líšní

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 22. 8. 2013, 15:14

Zápas Technika A

1. 12. 2013 17:15 Ivančice

Remos Oslavany, sraz 16:45 !

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaromír Hudeček, 26. 11. 2013, 13:22

Tréninky Technika A

27. 11. 2013 18:30 – 20:00 Rousínov

Trénink s Líšní

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 22. 8. 2013, 15:14

Brněnský pohár - Technika A, B

24. 11. 2013 13:10 – 14:00 Rybnická nafuk. hala

Pohárový zápas Technika-Panama, přijdite kdo můžete.

Důležitost: střední

Vytvořil Jaromír Hudeček, 19. 11. 2013, 11:41

Zápas - Technika A

22. 11. 2013 19:15 Pohořelice

Soupeř Gladiators Brno, sraz 18:45

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaromír Hudeček, 24. 9. 2013, 15:45

Tréninky Technika A

20. 11. 2013 18:30 – 20:00 Rousínov

Trénink s Líšní

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 22. 8. 2013, 15:14

Zápas - Technika A

16. 11. 2013 17:30 Vyškov - Purkyňova

Soupeř  Sokol Bučovice, sraz 17:00

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaromír Hudeček, 24. 9. 2013, 15:43

Tréninky Technika A

13. 11. 2013 18:30 – 20:00 Rousínov

Trénink s Líšní

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 22. 8. 2013, 15:14

Zápas Technika B

9. 11. 2013 14:50 – 15:40 Lužánky, za Boby centrem

Soupeř Gascar, sraz 20 minut před špílem

Důležitost: vysoká

Vytvořil Richard Votava, 3. 9. 2013, 20:27

Tréninky Technika A

6. 11. 2013 18:30 – 20:00 Rousínov

Trénink s Líšní

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 22. 8. 2013, 15:14

Zápas Technika B

2. 11. 2013 14:00 – 15:40 Řečkovice, Medlánecká

Soupeři Židenice a  Bastards, sraz 20 minut před začátkem 

Důležitost: vysoká

Vytvořil Richard Votava, 3. 9. 2013, 20:25

Zápas - Technika A

1. 11. 2013 19:15 Pohořelice

Soupeř  K5 Brno, sraz 18:45

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaromír Hudeček, 24. 9. 2013, 15:33

Trénink Technika B

31. 10. 2013 17:50 – 19:30 Kounicova 685/20

Těžko na cvičišti, lehko na bojišti.....

Důležitost: střední

Vytvořil Richard Votava, 28. 8. 2013, 22:45

Tréninky Technika A

30. 10. 2013 18:30 – 20:00 Rousínov

Trénink s Líšní

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 22. 8. 2013, 15:14

Trénink Technika B

24. 10. 2013 17:50 – 19:30 Kounicova 685/20

Těžko na cvičišti, lehko na bojišti.....

Důležitost: střední

Vytvořil Richard Votava, 28. 8. 2013, 22:45

Tréninky Technika A

23. 10. 2013 18:30 – 20:00 Rousínov

Trénink s Líšní

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 22. 8. 2013, 15:14

Zápas Technika B

19. 10. 2013 9:00 – 11:30 Lužánky, za Boby centrem

Sraz 20 minut před špílem, soupeři Atraps B a Apollo 

Důležitost: vysoká

Vytvořil Richard Votava, 3. 9. 2013, 20:23

Trénink Technika B

17. 10. 2013 17:50 – 19:30 Kounicova 685/20

Těžko na cvičišti, lehko na bojišti.....

Důležitost: střední

Vytvořil Richard Votava, 28. 8. 2013, 22:45

Tréninky Technika A

16. 10. 2013 18:30 – 20:00 Rousínov

Trénink s Líšní

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 22. 8. 2013, 15:14

Zápas Technika B

12. 10. 2013 14:00 – 15:40 Kounicova

Soupeři Kalalsar a Excalibur, sraz 20 minut před zápasem

Důležitost: vysoká

Vytvořil Richard Votava, 3. 9. 2013, 20:17

Zápas - Technika A

11. 10. 2013 19:15 Pohořelice

Soupeř Slovan Brno, sraz 18:45

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaromír Hudeček, 24. 9. 2013, 15:24   (upraveno 24. 9. 2013, 15:25)

Trénink Technika B

10. 10. 2013 17:50 – 19:30 Kounicova 685/20

Těžko na cvičišti, lehko na bojišti.....

Důležitost: střední

Vytvořil Richard Votava, 28. 8. 2013, 22:45

Tréninky Technika A

9. 10. 2013 18:30 – 20:00 Rousínov

Trénink s Líšní

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 22. 8. 2013, 15:14

Zápas - Technika A

5. 10. 2013 19:15 Ivančice

Soupeř United Ivančice, sraz 18:45

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaromír Hudeček, 24. 9. 2013, 15:19   (upraveno 24. 9. 2013, 15:25)

Trénink Technika B

3. 10. 2013 17:50 – 19:30 Kounicova 685/20

Těžko na cvičišti, lehko na bojišti.....

Důležitost: střední

Vytvořil Richard Votava, 28. 8. 2013, 22:45

Tréninky Technika A

2. 10. 2013 18:30 – 20:00 Rousínov

Trénink s Líšní

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 22. 8. 2013, 15:14

Zápas Technika B

28. 9. 2013 12:20 – 14:00 Řečkovice, Medlánecká

Sraz 20 minut před špílem, proti Chlup.pozůstalím a Q.P.Chrlice

Důležitost: vysoká

Vytvořil Richard Votava, 3. 9. 2013, 20:14

Zápas Technika A

27. 9. 2013 18:45 – 22:00 Pohořelice

Egretta Bílovice

Důležitost: vysoká

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 20. 9. 2013, 13:59

Trénink Technika B

26. 9. 2013 17:50 – 19:30 Kounicova 685/20

Těžko na cvičišti, lehko na bojišti.....

Důležitost: střední

Vytvořil Richard Votava, 28. 8. 2013, 22:45

Tréninky Technika A

25. 9. 2013 18:30 – 20:00 Rousínov

Trénink s Líšní - těžko na cvičišti, daleko hůře na bojišti

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 22. 8. 2013, 15:14   (upraveno 25. 9. 2013, 10:59)

záps Technika B

21. 9. 2013 14:00 – 15:40 Řečkovice, Medlánecká

Sraz 20 minut před špílem, soupeři Edesseg a Beermingham 

Důležitost: vysoká

Vytvořil Richard Votava, 3. 9. 2013, 20:12

Trénink Technika B

19. 9. 2013 17:50 – 19:30 Kounicova 685/20

Těžko na cvičišti, lehko na bojišti.....

Důležitost: střední

Vytvořil Richard Votava, 28. 8. 2013, 22:45

Tréninky Technika A

18. 9. 2013 18:30 – 20:00 Rousínov

Trénink s Líšní

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 22. 8. 2013, 15:14

Zápas Technika B

14. 9. 2013 12:20 – 14:00 Řečkovice Medlánecká

Soupeři Řečkovice, Tempo sraz 20 minut před zápasem 

Důležitost: vysoká

Vytvořil Richard Votava, 3. 9. 2013, 20:08   (upraveno 3. 9. 2013, 20:09)

Zápas Technika A

13. 9. 2013 19:00 – 22:00 Pohořelice

Soupeř SK Líšeň

Důležitost: vysoká

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 9. 9. 2013, 12:19

Trénink Technika B

12. 9. 2013 17:50 – 19:30 Kounicova 685/20

Těžko na cvičišti, lehko na bojišti.....

Důležitost: střední

Vytvořil Richard Votava, 28. 8. 2013, 22:45

Tréninky Technika A

11. 9. 2013 18:30 – 20:00 Rousínov

Trénink s Líšní

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 22. 8. 2013, 15:14

Zápas Technika B

7. 9. 2013 10:40 – 12:20 Řečkovice, Medlánecká

soupeři Jehnice B, Orel Řečkovice C

Důležitost: vysoká

Vytvořil Richard Votava, 3. 9. 2013, 20:05

Trénink Technika B

5. 9. 2013 17:50 – 19:30 Kounicova 685/20

Těžko na cvičišti, lehko na bojišti.....

Důležitost: střední

Vytvořil Richard Votava, 28. 8. 2013, 22:45

Tréninky Technika A

4. 9. 2013 18:30 – 20:00 Rousínov, Habrovanská 1199/3a (za Základní školou v ulici V Sídlišti)

Trénink s Líšní

Odkaz na mapu a kontakt haly v Rousínově:

http://hala.rousinov.cz/kontakty.php

 

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 22. 8. 2013, 15:14   (upraveno 2. 9. 2013, 12:33)

Turnaj na Okruhu - pořádá Jara Chmelař

31. 8. 2013 7:45 – 19:00 Okruh - Nový Lískovec

Celodenní turnaj, který loni někteří z nás vyhráli, takže letos nás čeká obhajoba.

Důležitost: střední

Vytvořil Jaromír Hudeček, 4. 8. 2013, 16:03   (upraveno 23. 8. 2013, 13:41)

Treninky Technika B i A

28. 8. 2013 19:30 – 21:00 umělá tráva u Zetoru, pod Lídlem, křižovatka Jedovnická - Novolíšeňská

treninky pokračují i přes prázdniny, chodí s náma borci z Atlantis B

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 25. 6. 2013, 13:00

Treninky Technika B i A

21. 8. 2013 19:30 – 21:00 umělá tráva u Zetoru, pod Lídlem, křižovatka Jedovnická - Novolíšeňská

treninky pokračují i přes prázdniny, chodí s náma borci z Atlantis B

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 25. 6. 2013, 13:00

Treninky Technika B i A

14. 8. 2013 19:30 – 21:00 umělá tráva u Zetoru, pod Lídlem, křižovatka Jedovnická - Novolíšeňská

treninky pokračují i přes prázdniny, chodí s náma borci z Atlantis B

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 25. 6. 2013, 13:00

Treninky Technika B i A

7. 8. 2013 19:30 – 21:00 umělá tráva u Zetoru, pod Lídlem, křižovatka Jedovnická - Novolíšeňská

treninky pokračují i přes prázdniny, chodí s náma borci z Atlantis B. Tým Jary Chmelaře se nezúčastní. Takže je potřeba aby nás bylo aspoň 10. Pokud nebude 10 jistých lidí do středy 15:00 tak trenink odvolám.

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 25. 6. 2013, 13:00   (upraveno 6. 8. 2013, 9:18)

Treninky Technika B i A

31. 7. 2013 19:30 – 21:00 umělá tráva u Zetoru, pod Lídlem, křižovatka Jedovnická - Novolíšeňská

treninky pokračují i přes prázdniny, chodí s náma borci z Atlantis B

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 25. 6. 2013, 13:00

Závěrečná i Zahajovací Techniky B

26. 7. 2013 18:00 – 27. 7. 2013 2:30 Restaurace na Spartě u Šmouly - Mariánské náměstí 3

Měli bychom se dohodnout na příští sezonu, kdo bude pravidelně hrát a platit.

Dále vyhodnocení uplynulé sezony, projednání nových herních stylů a taktik.

Očekáváme i posily z A týmu.

Důležitost: vysoká

Vytvořil Radovan Indra, 8. 7. 2013, 20:12

Treninky Technika B i A

24. 7. 2013 19:30 – 21:00 umělá tráva u Zetoru, pod Lídlem, křižovatka Jedovnická - Novolíšeňská

treninky pokračují i přes prázdniny, chodí s náma borci z Atlantis B

Tak to přece jen ruším sice nás bylo 8 a další 2 měli přijet v průběhu, ale Tom ještě napsal, že nepřijde, takže by nás na začátku taky mohlo být jen 7

TRENINK ZRUSEN

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 25. 6. 2013, 13:00   (upraveno 24. 7. 2013, 17:53)

Trénink Technika-Slovan

23. 7. 2013 19:00 – 20:30 Okruh (Nový Lískovec na Rybnické)

Důležitost: vysoká

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 27. 6. 2013, 12:44

Treninky Technika B i A

17. 7. 2013 19:30 – 21:00 umělá tráva u Zetoru, pod Lídlem, křižovatka Jedovnická - Novolíšeňská

NEPŘEDPOKLÁDÁM, ŽE SE DO 19:00 NAJDE 8 LIDÍ, KTEŘÍ BY CHTĚLI PŘIJÍT NA DNEŠNÍ TRÉNINK, TAKŽE VZHLEDEM K DOSAVADNÍ HOJNÉ ÚČASTI JE DNEŠNÍ TRÉNINK ZRUŠEN!!!!!!

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 25. 6. 2013, 13:00   (upraveno 17. 7. 2013, 13:01)

Trénink Technika-Slovan

16. 7. 2013 19:00 – 20:30 Okruh (Nový Lískovec na Rybnické)

Důležitost: vysoká

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 27. 6. 2013, 12:44

Treninky Technika B i A

10. 7. 2013 19:30 – 21:00 umělá tráva u Zetoru, pod Lídlem, křižovatka Jedovnická - Novolíšeňská

treninky pokračují i přes prázdniny, chodí s náma borci z Atlantis B

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 25. 6. 2013, 13:00

Trénink Technika-Slovan

9. 7. 2013 19:00 – 20:30 Okruh (Nový Lískovec na Rybnické)

Důležitost: vysoká

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 27. 6. 2013, 12:44

Treninky Technika B i A

3. 7. 2013 19:30 – 21:00 umělá tráva u Zetoru, pod Lídlem, křižovatka Jedovnická - Novolíšeňská

treninky pokračují i přes prázdniny, chodí s náma borci z Atlantis B

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 25. 6. 2013, 13:00

Trénink Technika-Slovan

2. 7. 2013 19:00 – 20:30 Okruh (Nový Lískovec na Rybnické)

Důležitost: vysoká

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 27. 6. 2013, 12:44

Treninky Technika B i A

26. 6. 2013 19:30 – 21:00 umělá tráva u Zetoru, pod Lídlem, křižovatka Jedovnická - Novolíšeňská

soupeř Atlantis B - posun začátku treninků na 19:30

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 13. 5. 2013, 13:17

Zápas v soutěži Technika "B"

15. 6. 2013 14:00 – 23:00 Srbská

Poslední 2 zápasy v sezoně Tempo a Albion. Je to odpoledne takže můžeme volně navázat rozborem sezony v hospodě a říct si koho pro příští sezonu pošleme na hostování...., tak si neberte auta.

Sraz 13:40

 

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 7. 4. 2013, 11:31

Treninky Technika B i A

12. 6. 2013 19:30 – 21:00 umělá tráva u Zetoru, pod Lídlem, křižovatka Jedovnická - Novolíšeňská

soupeř Atlantis B - posun začátku treninků na 19:30

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 13. 5. 2013, 13:17

Zápas v soutěži Technika "B"

8. 6. 2013 10:40 – 12:15 pozor změna hraje se na Kneslove

Pozor změna hraje se na Kneslove

2 zápasy Olymp a Gascar

sraz 20 min před začátkem

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 7. 4. 2013, 11:18   (upraveno 3. 6. 2013, 9:57)

Treninky Technika B i A

5. 6. 2013 19:30 – 21:00 umělá tráva u Zetoru, pod Lídlem, křižovatka Jedovnická - Novolíšeňská

soupeř Atlantis B - posun začátku treninků na 19:30

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 13. 5. 2013, 13:17

Zápas v soutěži Technika "B"

1. 6. 2013 10:40 – 12:15 Kounicova - Sokol Brno I - vstup z ulice Sokolské

2 zápasy K5 B a Obřany

sraz 20 minut před zápasem

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 7. 4. 2013, 11:16

Závěrečná A-čko

31. 5. 2013 19:00 Sportbar ARÉNA, ul. Hybešova 259/21

Rezervace je na zahrádce, která je zastřešená a nekuřácká. Takže kuřáci budou chodit kouřit do hospody. Na čepu bude

STAROBRNO MEDIUM Z TANKU 11,
HEINEKEN 12, STAROBRNO 12 NEFILTR, BŘEZŇÁK 12, DAČICE 12, ZELENÉ PIVO 13...
 
Kluci z B-éčka jsou samozřejmě taktéž vítáni !!

Důležitost: střední

Vytvořil Jaromír Hudeček, 7. 5. 2013, 12:24   (upraveno 28. 5. 2013, 13:11)

Treninky Technika B i A

29. 5. 2013 19:30 – 21:00 umělá tráva u Zetoru, pod Lídlem, křižovatka Jedovnická - Novolíšeňská

soupeř Atlantis B - posun začátku treninků na 19:30

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 13. 5. 2013, 13:17

Zápas v soutěži Technika "B"

25. 5. 2013 10:40 – 12:15 Kounicova - Sokol Brno I - vstup z ulice Sokolské

2 zápasy Řečkovice a AVM Meta

sraz 20 min před zápasem

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 7. 4. 2013, 11:14

Treninky Technika B i A

22. 5. 2013 19:30 – 21:00 umělá tráva u Zetoru, pod Lídlem, křižovatka Jedovnická - Novolíšeňská

soupeř Atlantis B - posun začátku treninků na 19:30

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 13. 5. 2013, 13:17   (upraveno 15. 5. 2013, 8:16)

Treninky Technika B i A

15. 5. 2013 19:30 – 21:00 umělá tráva u Zetoru, pod Lídlem, křižovatka Jedovnická - Novolíšeňská

soupeř Atlantis B - posun začátku treninků na 19:30

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 13. 5. 2013, 13:17

Zápas v soutěži Technika "B"

11. 5. 2013 9:50 – 12:15 Kounicova - Sokol Brno I - vstup z ulice Sokolské

2 zápasy s pauzou mezi zápasy: RIP B a Kormidlo

sraz 20 min před zápasem

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 7. 4. 2013, 11:10

Treninky "B"

8. 5. 2013 18:00 – 19:30 umělá tráva u Zetoru, pod Lídlem, křižovatka Jedovnická - Novolíšeňská

parkovat se dá u Lídlu

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 28. 3. 2013, 11:22

Treninky "B"

1. 5. 2013 18:00 – 19:30 umělá tráva u Zetoru, pod Lídlem, křižovatka Jedovnická - Novolíšeňská

parkovat se dá u Lídlu

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 28. 3. 2013, 11:22

Zápas Technika B

27. 4. 2013 10:40 – 12:20 Kounicova

20 minut před špílem sraz

Důležitost: vysoká

Vytvořil Michal Krátký, 24. 4. 2013, 8:47   (upraveno 26. 4. 2013, 6:53)

Treninky "B"

24. 4. 2013 18:00 – 19:30 umělá tráva u Zetoru, pod Lídlem, křižovatka Jedovnická - Novolíšeňská

parkovat se dá u Lídlu

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 28. 3. 2013, 11:22

Zápas v soutěži Technika "B"

20. 4. 2013 10:40 – 12:15 Kounicova - Sokol Brno I - vstup z ulice Sokolské

2 zápasy Onyx a Kampa

sraz 20 min před zápasem ať nám Mario může něco říct k taktice

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 7. 4. 2013, 11:03

Zápas A-čko

19. 4. 2013 19:15 Pohořelice

Remos Oslavany, sraz 18:45

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaromír Hudeček, 7. 1. 2013, 20:57

Trenink A,B

17. 4. 2013 18:30 – 20:00 Křenovice

Poslední trénink v hale !!

Důležitost: střední

Vytvořil Jaromír Hudeček, 2. 4. 2013, 17:31   (upraveno 15. 4. 2013, 9:41)

Treninky "B"

17. 4. 2013 18:00 – 19:30 umělá tráva u Zetoru, pod Lídlem, křižovatka Jedovnická - Novolíšeňská

parkovat se dá u Lídlu

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 28. 3. 2013, 11:22

Zápas v soutěži Technika "B"

13. 4. 2013 9:00 – 9:45 Srbská

hřiště je kousek od křižovatky Srbská- Slovanské náměstí,

je to jen 1 zápas - STONES B

sraz 15 min předem

Důležitost: vysoká

Vytvořil Radovan Indra, 7. 4. 2013, 10:56   (upraveno 7. 4. 2013, 11:03)

Zápas A-čko

12. 4. 2013 20:15 Rousínov

Toka Brno, sraz 19:45

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaromír Hudeček, 7. 1. 2013, 20:55

Trenink A,B

10. 4. 2013 18:30 – 20:00 Křenovice

Trénink je ZRUŠEN !!!

 

Důležitost: střední

Vytvořil Jaromír Hudeček, 2. 4. 2013, 17:31   (upraveno 10. 4. 2013, 15:15)

Treninky "B"

10. 4. 2013 18:00 – 19:30 umělá tráva u Zetoru, pod Lídlem, křižovatka Jedovnická - Novolíšeňská

parkovat se dá u Lídlu, máme soupeře - Atlantis B (bude jich ale chodit trochu míň tak choďte)

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 28. 3. 2013, 11:22   (upraveno 2. 4. 2013, 10:06)

Zápas A-čko

5. 4. 2013 19:45 Pohořelice

Pískovna Černovice, sraz 19:15

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaromír Hudeček, 7. 1. 2013, 20:54

Trenink A,B

3. 4. 2013 18:30 – 20:00 Křenovice

Důležitost: střední

Vytvořil Jaromír Hudeček, 2. 4. 2013, 17:31

Treninky "B"

3. 4. 2013 18:00 – 19:30 umělá tráva u Zetoru, pod Lídlem, křižovatka Jedovnická - Novolíšeňská

parkovat se dá u Lídlu

TRENINK ZRUŠEN pro nepřízeň počasí, první trenink tak bude příští středu 10.4. v 18:00, budeme mít soupeře Atlantis B - ti co jsme s nimi chodili do haly.

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 28. 3. 2013, 11:22   (upraveno 2. 4. 2013, 10:02)

Fotbal trenink Technika "B" v Bohunicích

27. 3. 2013 20:30 – 22:00 sportovní hala Bohunice - stará - u Areálu Tatranu Bohunice, zastávka tramvaje Švermova

pravidelný trenink, až do konce března, soupeřem je tým Atlantis "B"; platíme 600,- za 1,5 hodiny, vždycky po treninku.

Sraz v 20:15 v hale.

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 22. 1. 2013, 12:21

Trénink A,B

27. 3. 2013 18:30 – 20:00 Křenovice

Důležitost: střední

Vytvořil Jaromír Hudeček, 28. 2. 2013, 13:24

Zápas A-čko

22. 3. 2013 19:45 Pohořelice

Sokol Bučovice, sraz 19:15

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaromír Hudeček, 7. 1. 2013, 20:52

Fotbal trenink Technika "B" v Bohunicích

20. 3. 2013 20:30 – 22:00 sportovní hala Bohunice - stará - u Areálu Tatranu Bohunice, zastávka tramvaje Švermova

pravidelný trenink, až do konce března, soupeřem je tým Atlantis "B"; platíme 600,- za 1,5 hodiny, vždycky po treninku.

Sraz v 20:15 v hale.

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 22. 1. 2013, 12:21

Trénink A,B

20. 3. 2013 18:30 – 20:00 Křenovice

Důležitost: střední

Vytvořil Jaromír Hudeček, 28. 2. 2013, 13:24

Zápas A-čko

16. 3. 2013 18:45 Ivančice

FC Silůvky, sraz 18:15

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaromír Hudeček, 7. 1. 2013, 20:50

Fotbal trenink Technika "B" v Bohunicích

13. 3. 2013 20:30 – 22:00 sportovní hala Bohunice - stará - u Areálu Tatranu Bohunice, zastávka tramvaje Švermova

pravidelný trenink, až do konce března, soupeřem je tým Atlantis "B"; platíme 600,- za 1,5 hodiny, vždycky po treninku.

Sraz v 20:15 v hale.

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 22. 1. 2013, 12:21

Trénink A,B

13. 3. 2013 18:30 – 20:00 Křenovice

Důležitost: střední

Vytvořil Jaromír Hudeček, 28. 2. 2013, 13:24

Zápas A-čko

8. 3. 2013 19:45 Pohořelice

Mitra Brno, sraz 19:15

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaromír Hudeček, 7. 1. 2013, 20:49

Fotbal trenink Technika "B" v Bohunicích

6. 3. 2013 20:30 – 22:00 sportovní hala Bohunice - stará - u Areálu Tatranu Bohunice, zastávka tramvaje Švermova

pravidelný trenink, až do konce března, soupeřem je tým Atlantis "B"; platíme 600,- za 1,5 hodiny, vždycky po treninku.

Sraz v 20:15 v hale.

 

červená trika sebou

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 22. 1. 2013, 12:21   (upraveno 4. 3. 2013, 12:31)

Trénink A,B

6. 3. 2013 18:30 – 20:00 Křenovice

Důležitost: střední

Vytvořil Jaromír Hudeček, 28. 2. 2013, 13:24

Zápas A-čko

2. 3. 2013 14:30 Pohořelice

Slovan Brno, sraz 14:00

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaromír Hudeček, 7. 1. 2013, 20:47

Fotbal trenink Technika "B" v Bohunicích

27. 2. 2013 20:30 – 22:00 sportovní hala Bohunice - stará - u Areálu Tatranu Bohunice, zastávka tramvaje Švermova

pravidelný trenink, až do konce března, soupeřem je tým Atlantis "B"; platíme 600,- za 1,5 hodiny, vždycky po treninku.

Sraz v 20:15 v hale.

Vemte si červený tričko na hru, soupeř chodí v bílých, ať nemusíme furt prát rozlišováky

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 22. 1. 2013, 12:21   (upraveno 25. 2. 2013, 9:23)

Trénink A,B

27. 2. 2013 18:30 Křenovice

Důležitost: střední

Vytvořil Jaromír Hudeček, 31. 1. 2013, 10:40

Zápas A-čko

22. 2. 2013 19:45 Pohořelice

FC Kloboučky, sraz 19:15

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaromír Hudeček, 7. 1. 2013, 20:43

Fotbal trenink Technika "B" v Bohunicích

20. 2. 2013 20:30 – 22:00 sportovní hala Bohunice - stará - u Areálu Tatranu Bohunice, zastávka tramvaje Švermova

pravidelný trenink, až do konce března, soupeřem je tým Atlantis "B"; platíme 600,- za 1,5 hodiny, vždycky po treninku.

Sraz v 20:15 v hale.

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 22. 1. 2013, 12:21

Trénink A,B

20. 2. 2013 18:30 Křenovice

Důležitost: střední

Vytvořil Jaromír Hudeček, 31. 1. 2013, 10:40

Fotbal trenink Technika "B" v Bohunicích

13. 2. 2013 20:30 – 22:00 sportovní hala Bohunice - stará - u Areálu Tatranu Bohunice, zastávka tramvaje Švermova

pravidelný trenink, až do konce března, soupeřem je tým Atlantis "B"; platíme 600,- za 1,5 hodiny, vždycky po treninku.

Sraz v 20:15 v hale.

TRENINK ZRUŠEN - jarní prázdniny - další týden normálně

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 22. 1. 2013, 12:21   (upraveno 8. 2. 2013, 10:55)

Trénink A,B

13. 2. 2013 18:30 Křenovice

Důležitost: střední

Vytvořil Jaromír Hudeček, 31. 1. 2013, 10:40

Fotbal trenink Technika "B" v Bohunicích

6. 2. 2013 20:30 – 22:00 sportovní hala Bohunice - stará - u Areálu Tatranu Bohunice, zastávka tramvaje Švermova

pravidelný trenink, až do konce března, soupeřem je tým Atlantis "B"; platíme 600,- za 1,5 hodiny, vždycky po treninku.

Sraz v 20:15 v hale.

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 22. 1. 2013, 12:21

Trénink A,B

6. 2. 2013 18:30 Křenovice

Důležitost: střední

Vytvořil Jaromír Hudeček, 31. 1. 2013, 10:40

Zápas A-čko

2. 2. 2013 18:00 Křenovice

SK Líšeň Brno B, sraz 17:30

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaromír Hudeček, 7. 1. 2013, 20:40

Fotbal trenink Technika "B" v Bohunicích

30. 1. 2013 20:30 – 22:00 sportovní hala Bohunice - stará - u Areálu Tatranu Bohunice, zastávka tramvaje Švermova

pravidelný středeční trenink, až do konce března, soupeřem je tým Atlantis "B"; platíme 600,- za 1,5 hodiny, vždycky po treninku.

Sraz v 20:15 v hale.

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 22. 1. 2013, 12:21   (upraveno 22. 1. 2013, 12:31)

Trénink A,B

30. 1. 2013 18:30 – 20:00 Křenovice

Důležitost: střední

Vytvořil Jaromír Hudeček, 20. 12. 2012, 6:41   (upraveno 20. 12. 2012, 6:45)

Trénink A,B

23. 1. 2013 18:30 – 20:00 Křenovice

Důležitost: střední

Vytvořil Jaromír Hudeček, 20. 12. 2012, 6:41   (upraveno 20. 12. 2012, 6:44)

trenink Adamov "B" + "A"

21. 1. 2013 20:00 – 21:30 Velká Hala v Adamově

Trenink opět zrušen pro malou účast, je zde ovšem nová možnost chodit s jiným soupeřem ve středu do Bohunic (na ten Adamov bez soupeře to nevypadá), pošlu Béčkařům i do mailu, tak se k tomu vyjádřete, bylo by to od 20:30

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 21. 1. 2013, 9:23   (upraveno 21. 1. 2013, 16:02)

Zápas A-čko

18. 1. 2013 19:45 Pohořelice

United Ivančice, sraz 19.15

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaromír Hudeček, 7. 1. 2013, 20:37

Trénink A,B

16. 1. 2013 18:30 – 20:00 Křenovice

Důležitost: střední

Vytvořil Jaromír Hudeček, 20. 12. 2012, 6:41   (upraveno 20. 12. 2012, 6:44)

trenink Adamov "B" + "A"

14. 1. 2013 20:00 – 21:30 Velká Hala v Adamově

Trenink jsem odvolal, napsaných je jen 5 lidí, soupeře nemáme, takže je to málo, příští týden to můžeme zkusit znovu, dokud s námi mají trpělivost.

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 7. 1. 2013, 13:12   (upraveno 14. 1. 2013, 16:07)

Trénink A,B

9. 1. 2013 18:30 – 20:00 Křenovice

Důležitost: střední

Vytvořil Jaromír Hudeček, 20. 12. 2012, 6:41   (upraveno 20. 12. 2012, 6:44)

trenink Adamov "B" + "A"

7. 1. 2013 20:00 – 21:30 Velká Hala v Adamově

dnes trénink zrušen, příští týden však můžeme jít, noví hráči vítáni

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 7. 1. 2013, 8:51   (upraveno 7. 1. 2013, 13:11)

Zápas A-čko

6. 1. 2013 18:00 Křenovice

Agromeli Brno B, sraz 17:30

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaromír Hudeček, 27. 11. 2012, 13:08

Trénink A,B

2. 1. 2013 18:30 – 20:00 Křenovice

Důležitost: střední

Vytvořil Jaromír Hudeček, 20. 12. 2012, 6:41   (upraveno 20. 12. 2012, 6:43)

Trénink

17. 12. 2012 19:45 – Adamov

Nakonec jsem domluvil tréninky v Adamově. Soupeřem budou ti stejní kluci, co s námi chodili i loni. Bylo by potřeba, aby alespoň ti, co hlasovali v anketě, že budou chodit chodili skutečně pravidelně ostatní dle libosti. Dále mi slíbil masér, že tak 1Xza 14dní přijde do brány a zkusím ještě zmastit Olšu. Tak snad se nějak budeme scházet

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 18. 10. 2012, 17:08

Závěrečná

14. 12. 2012 19:00 – 15. 12. 2012 6:00 Sparta Brno

Platí jak pro A tak i pro B tým. Navrhuji, že to bude i s partnerkami (kdo má a chce samozřejmě) ať z toho našeho blbnutí na futsale taky něco mají. Konec konců my se vidíme v podstatě pořád (někteří i 3x týdně).

Důležitost: vysoká

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 30. 11. 2012, 17:23

Trénink A-čko

12. 12. 2012 18:30 – Křenovice

Trénink je zrušen

Důležitost: střední

Vytvořil Jaromír Hudeček, 10. 12. 2012, 8:01   (upraveno 12. 12. 2012, 14:44)

Trénink

10. 12. 2012 19:45 – Adamov

Nakonec jsem domluvil tréninky v Adamově. Soupeřem budou ti stejní kluci, co s námi chodili i loni. Bylo by potřeba, aby alespoň ti, co hlasovali v anketě, že budou chodit chodili skutečně pravidelně ostatní dle libosti. Dále mi slíbil masér, že tak 1Xza 14dní přijde do brány a zkusím ještě zmastit Olšu. Tak snad se nějak budeme scházet

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 18. 10. 2012, 17:08

Zápas A-čko

9. 12. 2012 17:30 Ivančice

Remos Oslavany, sraz 17:00

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaromír Hudeček, 27. 11. 2012, 13:05

Trénink A-čko

5. 12. 2012 18:30 – 20:00 Křenovice

Důležitost: střední

Vytvořil Jaromír Hudeček, 27. 11. 2012, 13:10

Trénink

3. 12. 2012 19:45 – Adamov

Nakonec jsem domluvil tréninky v Adamově. Soupeřem budou ti stejní kluci, co s námi chodili i loni. Bylo by potřeba, aby alespoň ti, co hlasovali v anketě, že budou chodit chodili skutečně pravidelně ostatní dle libosti. Dále mi slíbil masér, že tak 1Xza 14dní přijde do brány a zkusím ještě zmastit Olšu. Tak snad se nějak budeme scházet

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 18. 10. 2012, 17:08

Zápas A-čko

30. 11. 2012 19:45 Pohořelice

Toka Brno, sraz 19:15

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaromír Hudeček, 29. 10. 2012, 13:39

Treninky "B" béček

28. 11. 2012 19:00 – 20:30 Okruh - Nový Lískovec, Rybnická 60/75

Treninky na Okruhu pokračují i přes zimu, budou probíhat v hale

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 7. 11. 2012, 7:44

Trénink A-čko

28. 11. 2012 18:30 – 20:00 Křenovice

Důležitost: střední

Vytvořil Jaromír Hudeček, 29. 10. 2012, 13:41

Trénink

26. 11. 2012 19:45 – Adamov

Nakonec jsem domluvil tréninky v Adamově. Soupeřem budou ti stejní kluci, co s námi chodili i loni. Bylo by potřeba, aby alespoň ti, co hlasovali v anketě, že budou chodit chodili skutečně pravidelně ostatní dle libosti. Dále mi slíbil masér, že tak 1Xza 14dní přijde do brány a zkusím ještě zmastit Olšu. Tak snad se nějak budeme scházet

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 18. 10. 2012, 17:08

Zápas A-čko

24. 11. 2012 19:00 Vyškov

Sokol Bučovice, sraz 18:30

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaromír Hudeček, 29. 10. 2012, 13:37

Treninky "B" béček

21. 11. 2012 19:00 – 20:30 Okruh - Nový Lískovec, Rybnická 60/75

Treninky na Okruhu pokračují i přes zimu, budou probíhat v hale

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 7. 11. 2012, 7:44

Trénink A-čko

21. 11. 2012 18:30 – 20:00 Křenovice

Důležitost: střední

Vytvořil Jaromír Hudeček, 29. 10. 2012, 13:41

Trénink

19. 11. 2012 19:45 – Adamov

Nakonec jsem domluvil tréninky v Adamově. Soupeřem budou ti stejní kluci, co s námi chodili i loni. Bylo by potřeba, aby alespoň ti, co hlasovali v anketě, že budou chodit chodili skutečně pravidelně ostatní dle libosti. Dále mi slíbil masér, že tak 1Xza 14dní přijde do brány a zkusím ještě zmastit Olšu. Tak snad se nějak budeme scházet

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 18. 10. 2012, 17:08

Zápas A-čko

16. 11. 2012 19:45 Pohořelice

Pískovna Černovice, sraz 19:15

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaromír Hudeček, 29. 10. 2012, 13:35

Treninky "B" béček

14. 11. 2012 19:00 – 20:30 Okruh - Nový Lískovec, Rybnická 60/75

Treninky na Okruhu pokračují i přes zimu, budou probíhat v hale

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 7. 11. 2012, 7:44

Trénink A-čko

14. 11. 2012 18:30 – 20:00 Křenovice

Důležitost: střední

Vytvořil Jaromír Hudeček, 29. 10. 2012, 13:41

Trénink

12. 11. 2012 19:45 – Adamov

Nakonec jsem domluvil tréninky v Adamově. Soupeřem budou ti stejní kluci, co s námi chodili i loni. Bylo by potřeba, aby alespoň ti, co hlasovali v anketě, že budou chodit chodili skutečně pravidelně ostatní dle libosti. Dále mi slíbil masér, že tak 1Xza 14dní přijde do brány a zkusím ještě zmastit Olšu. Tak snad se nějak budeme scházet

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 18. 10. 2012, 17:08

Treninky "B" béček

7. 11. 2012 19:00 – 20:30 Okruh - Nový Lískovec, Rybnická 60/75

Treninky na Okruhu pokračují i přes zimu, budou probíhat v hale

Důležitost: střední

Vytvořil Radovan Indra, 7. 11. 2012, 7:44

Trénink A-čko

7. 11. 2012 18:30 – 20:00 Křenovice

Důležitost: střední

Vytvořil Jaromír Hudeček, 29. 10. 2012, 13:41

Trénink

5. 11. 2012 19:45 – 21:30 Adamov

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 18. 10. 2012, 17:08   (upraveno 5. 11. 2012, 9:03)

Zápas v soutěži Technika "B"

3. 11. 2012 10:40 – 12:20 Kounicova

soupeři Albion a Tempo, sraz v 10:25

Důležitost: vysoká

Vytvořil Radovan Indra, 26. 8. 2012, 10:43

Zápas A-čko

2. 11. 2012 19:45 Pohořelice

FC Silůvky, sraz 19:15

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaromír Hudeček, 29. 10. 2012, 13:32

Treninky "B" béček

31. 10. 2012 19:00 – 20:30 Okruh - Nový Lískovec, Rybnická 60/75

Pravidelné treninky začínají od 19:00, tak přijďte o něco dřív; budeme hrát proti Incidentu - hrají také 2 třídu, ale jsou spíš na postup

Důležitost: vysoká

Vytvořil Radovan Indra, 10. 8. 2012, 15:05   (upraveno 1. 10. 2012, 8:04)

Trénink A-čko

31. 10. 2012 18:30 – 20:00 Křenovice

Důležitost: střední

Vytvořil Jaromír Hudeček, 1. 10. 2012, 7:55

Trénink

29. 10. 2012 20:00 – 21:30 Adamov

Mimořádně nakonec o týden dříve. Soupeř je domluven. Očekávám příliv zájemců.

Důležitost: střední

Vytvořil Zdeněk Vysloužil, 25. 10. 2012, 15:42   (upraveno 25. 10. 2012, 15:43)

Zápas A-čko

26. 10. 2012 20:15 Rousínov

Mitra Brno, sraz 19:45

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaromír Hudeček, 2. 10. 2012, 9:25

Treninky "B" béček

24. 10. 2012 19:00 – 20:30 Okruh - Nový Lískovec, Rybnická 60/75

Pravidelné treninky začínají od 19:00, tak přijďte o něco dřív; budeme hrát proti Incidentu - hrají také 2 třídu, ale jsou spíš na postup

Důležitost: vysoká

Vytvořil Radovan Indra, 10. 8. 2012, 15:05   (upraveno 1. 10. 2012, 8:03)

Trénink A-čko

24. 10. 2012 18:30 – 20:00 Křenovice

Důležitost: střední

Vytvořil Jaromír Hudeček, 1. 10. 2012, 7:55

Zápas v soutěži Technika "B"

20. 10. 2012 10:40 – 12:20 Kounicova

soupeři Gascar a Olymp, sraz v 10:25

Důležitost: vysoká

Vytvořil Radovan Indra, 26. 8. 2012, 10:41

Zápas A-čko

19. 10. 2012 19:15 Pohořelice

Slovan Brno, sraz 18:45

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaromír Hudeček, 2. 10. 2012, 9:23

Treninky "B" béček

17. 10. 2012 19:00 – 20:30 Okruh - Nový Lískovec, Rybnická 60/75

Pravidelné treninky začínají od 19:00, tak přijďte o něco dřív; budeme hrát proti Incidentu - hrají také 2 třídu, ale jsou spíš na postup

Důležitost: vysoká

Vytvořil Radovan Indra, 10. 8. 2012, 15:05   (upraveno 1. 10. 2012, 8:03)

Trénink A-čko

17. 10. 2012 18:30 – 20:00 Křenovice

Důležitost: střední

Vytvořil Jaromír Hudeček, 1. 10. 2012, 7:55

Zápas v soutěži Technika "B"

13. 10. 2012 10:40 – 12:20 Kounicova

Soupeři Obřany a K5 B, sraz v 10:25

Důležitost: vysoká

Vytvořil Radovan Indra, 26. 8. 2012, 10:40

Treninky "B" béček

10. 10. 2012 19:00 – 20:30 Okruh - Nový Lískovec, Rybnická 60/75

Pravidelné treninky začínají od 19:00, tak přijďte o něco dřív; budeme hrát proti Incidentu - hrají také 2 třídu, ale jsou spíš na postup

Důležitost: vysoká

Vytvořil Radovan Indra, 10. 8. 2012, 15:05   (upraveno 1. 10. 2012, 8:01)

Trénink A-čko

10. 10. 2012 18:30 – 20:00 Křenovice

Důležitost: střední

Vytvořil Jaromír Hudeček, 1. 10. 2012, 7:55

Zápas v soutěži Technika "B"

6. 10. 2012 10:40 – 12:20 Kounicova

Soupeři AVM Metal a Řečkovice

Důležitost: vysoká

Vytvořil Radovan Indra, 26. 8. 2012, 10:39

Zápas A-čko

5. 10. 2012 18:00 Křenovice

FC Kloboučky, sraz v 17:30

Důležitost: vysoká

Vytvořil Jaromír Hudeček, 2. 10. 2012, 9:21

Treninky "B" béček

3. 10. 2012 19:00 – 20:30 Okruh - Nový Lískovec, Rybnická 60/75

Pravidelné treninky začínají od 19:00, tak přijďte o něco dřív; budeme hrát proti Incidentu - hrají také 2 třídu, ale jsou spíš na postup

Důležitost: vysoká

Vytvořil Radovan Indra, 10. 8. 2012, 15:05

Trénink A-čko

3. 10. 2012 18:30 – 20:00 Křenovice

Důležitost: střední

Vytvořil Jaromír Hudeček, 1. 10. 2012, 7:55