Spoluhráči.cz klub TJ Prusinovice o.s. dokumenty a články Utkání mužů 24.8.08

TJ Prusinovice o.s. – článek Utkání mužů 24.8.08

Vytvořeno:24. 8. 2008, 20:32
Autor:Aleš Pumprla

TJ Sokol Němčice - TJ Prusinovice 3 : 1, branka: 45. Hošťálek Radim

Sestava: Spiegl, Sklenář, Křepelka, Hošťálek, Šiška, Měrka, Gerát, Barot, Vrubel, Nevřala R. (46. Nedbal), Utěkal J. (46. Krčma)

Ve vyrovnaném prvním poločase se do vedení brankou z pokutového kopu dostali domácí, naši hráči dkázali vyrovnat v poslední minutě, když krásnou přihrávku Šišky Davida proměnil Hošťálek Radim. V druhém poločase byli domácí hráči lepším mužstvem a po hrubce naší obrany vsítili rozhodující branku. Našim hráčům, kteří opět nemohli nastoupit v nejsilnější sestavě, se již vyrovnat nepodařilo. Domácí mužstvo v nastaveném čase přidalo pojistku brankou z přímého kopu.

Ostatní výsledky: Žeranovice - Kyselovice 3 : 3, Skaštice - Záhlinice 5 : 3, Mrlínek - Admira Hulín 2 : 3, Tučapy - Zdounky 1 : 0, Chvalčov - Roštění 4 : 0, Počenice - Martinice 3 : 2

Po třech odehraných zápasech máme v tabulce jediný bod a jsme na předposlední příčce.