Spoluhráči.cz klub TJ Prusinovice o.s. dokumenty a články utkání mužů 1.6.2008

TJ Prusinovice o.s. – článek utkání mužů 1.6.2008

Aleš Pumprla

utkání mužů 1.6.2008

Vytvořeno:1. 6. 2008, 21:19
Autor:Aleš Pumprla

SK Břest - TJ Prusinovice 1 : 4, branky: 45+3. Pumprla Libor (z penalty), 61. Křepelka Jaroslav (z penalty), 80., 90. Gerát Miroslav

Sestava: Spiegl, Sklenář, Křepelka, Bartošek (88. Hošťálek), Šiška, Jura, Gerát, Pumprla, Mikeška (38. Barot), Utěkal (71. Večeřa), Nedbal

Po celé utkání jsme byli výrazně lepším mužstvem, kombinační hrou jsme se dostávali do spousty brankových příležitostí a jen naše nepřesnost v zakončení měla za následek, že jsme o zisku poviných tří bodů rozhodli až v závěru utkání. Domácí se překvapivě dostali v prvním poločase do vedení, na něž jsme odpověděli až brankou z penalty v nastavení první půle. Po změně stran jsme již výsledek kontrolovali a zaslouženě jsme na hřišti sestupujícího mužstva zvítězili.

Ostatní výsledky: Lubná - Kyselovice 3 : 0, Chvalčov - Záhlinice 3 : 1, Zdounky - Ludslavice 5 : 2, Martinice - Němčice 2 : 1, Skaštice - Mrlínek 3 : 0, Admira Hulín - Žeranovice 6 : 0, dohrávka: Martinice - Záhlinice 0 : 1

V tabulce OP držíme před závěrečnými dvěma koly 5. příčku.