Spoluhráči.cz klub TJ Prusinovice o.s. dokumenty a články utkání mužů 17.8.08

TJ Prusinovice o.s. – článek utkání mužů 17.8.08

utkání mužů 17.8.08

Vytvořeno:17. 8. 2008, 20:52
Autor:Aleš Pumprla
Anotace:

TJ Prusinovice - TJ Počenice/Tetětice 4 : 4, branky: 24., 27., 86. Gerát Miroslav, 50. Šiška David

sestava: Spiegl, Sklenář, Křepelka, Bartošek (80. Utěkal L.), Šiška, Hošťálek (74. Krčma), Gerát, Barot, Vrubel, Nedbal, Sovadina (46. Kovařík)

V úvodním domácím zápase nové sezóny jsme přivítali nováčka soutěže z Počenic. Úvodní poločas jsme s přispěním zákroků brankáře Spiegla Josefa a nepřesností hostujicích hráčů v koncovce zvládli a vyhráli 2 : 0. Po změně stran jsme brzy přidali zásah na 3 : 0 a zápas měl být rozhodnut. Bohužel hosté bojovali, podařilo se jim brzy snížit a v závěrečných deseti minutách a nastavení třemi zásahy vybojovali cenný bod, který se zdál již v průběhu zápasu takřka ztraceným.

ostatní výsledky: Martinice - Chvalčov 1 : 0, Roštění - Tučapy 1 : 3, Zdounky - Mrlínek 3 : 0, Admira Hulín - Skaštice 2 : 2, Záhlinice - Žeranovice 1 : 1, Kyselovice - Němčice 1 : 3

Po 2. kole máme na svém kontě 1 bod a v tabulce nám patří 12. příčka.