Spoluhráči.cz klub TJ Prusinovice o.s. dokumenty a články utkání mužů 31.8.08

TJ Prusinovice o.s. – článek utkání mužů 31.8.08

Vytvořeno:31. 8. 2008, 20:49
Autor:Aleš Pumprla

TJ Prusinovice - TJ Sokol Martinice 0 : 3

Sestava: Spiegl, Sklenář, Křepelka (73. Utěkal), Bartošek (89. Šturm), Šiška, Měrka, Gerát, Barot, Nevřala (46. Hošťálek), Vinklárek, Vrubel

Bohužel jsme nezachytili nástup do utkání a hned ve 4. minutě jsme dostali zbytečnou branku. Martinice se tímto zásahem uklidnili a byli po většinu zápasu lepším mužstvem. Nám se nepodařilo brankově odpovědět a nebezpečné šance Nevřaly Radka a Geráta Miroslava, které mohli znamenat vyrovnání, v síti neskončili. A protože hosté dokázali ještě do přestávky přidat pojišťující branku a naše mužstvo pořádně neprověřilo za celý zápas hráče v brance hostů, nepovedlo se nám ani ve čtvrtém zápase nové sezóny zvítězit a přikovali jsme se v tabule OP na předposlední příčku.

Výsledky: Roštění - Počenice 1 : 5, Zdounky - Chvalčov 1 : 4, Admira Hulín - Tučapy 3 : 1, Záhlinice - Mrlínek 0 : 2, Kyselovice - Skaštice 3 : 1, Němčice - Žeranovice 1 : 3

Po odehraném 4. kole máme v tabulce OP jediný bod a patří nám 13. přička.