Spoluhráči.cz klub TJ Prusinovice o.s. dokumenty a články utkání mužů 4.5.08

TJ Prusinovice o.s. – článek utkání mužů 4.5.08

Aleš Pumprla

utkání mužů 4.5.08

Vytvořeno:4. 5. 2008, 20:28
Autor:Aleš Pumprla

TJ Prusinovice - TJ Sokol Němčice 3 : 1, 25. Gerát Miroslav, 37. Nevřala Radek, 73. Bartošek Josef

Sestava: Spiegl, Sklenář, Křepelka, Bartošek (89. Večeřa), Šiška, Měrka (80. Nedbal), Gerát, Barot (68. Krčma), Jura, Nevřala, Pumprla

Nezachytili jsme nástup hostů do utkání a po střele do břevna v 1. minutě jsme již v 6. prohrávali, když se Němčice přesnou dorážkou po zahrávání přímého kopu ujali vedení. V dalším průběhu zápasu jsme již byli lepším mužstvem a ještě do přestávky jsme skóre otočili v náš prospěch. Hosté hrozili celý zápas nebezpečnými protiútoky, z nichž však již neskórovali. Zasloužený zisk tří bodů jsme tak pečetili třetí brankou v hostující síti.

Ostatní výsledky: Zdounky - Lubná 1 : 4, Martinice - Chvalčov 0 : 1, Skaštice - Kyselovice 2 : 1, Admira Hulín - Záhlinice 3 : 0, Břest - Ludslavice 0 : 1, Žeranovice - Mrlínek 4 : 1, předehrávka: Admira Hulín - Němčice 4 : 2

Po 20. kole jsme se v tabulce OP Kroměříž posunuli na 8. místo.