Spoluhráči.cz klub TJ Prusinovice o.s. dokumenty a články utkání muži 20.4.08

TJ Prusinovice o.s. – článek utkání muži 20.4.08

Aleš Pumprla

utkání muži 20.4.08

Vytvořeno:20. 4. 2008, 22:11
Autor:Aleš Pumprla

TJ Prusinovice - TJ Sokol Záhlinice 3 : 3, 1. a 53. Gerát Miroslav, 65. Krčma Michal

Sestava: Spiegl, Sklenář, Křepelka (90. Nedbal), Bartošek, Mikeška (65. Utěkal), Měrka, Gerát, Barot, Jura, Pumprla, Hošťálek (46. Krčma)

Utkání začalo dle našich přání brankou hned v úvodní minutě. Následovala naše velká převaha, v které jsme viděli spoustu vyložených příležitostích ovšem bez brankového vyjádření. Hosté se v první půli dostali ke dvěma střelám na naši branku, jež však znamenaly dvě branky v naší síti. Po změně stran jsme se snažili výsledek utkání zvrátit ovšem další náhodná branka v naší síti i nepřející hlavní rozhodčí nám povolili jen dosažení nerozhodného výsledku. Potvrdili jsme tak, že proti mužstvu Záhlinic se nám body sbírají jen velice těžce.

Výsledky: Martinice - Lubná 0 : 0, Skaštice - Zdounky 3 : 1, Admira Hulín - Chvalčov 2 : 2, Břest - Kyselovice 1 : 1, Žeranovice - Ludslavice 5 : 0, Mrlínek - Němčice 1 : 0

Po 18. kole držíme 10. příčku v tabulce.