Nová Ves u Sv. - Tis B 9.8.2009

Vytvořeno:13. 8. 2009, 11:04
Autor:Jaroslav Benda
Anotace:3:1

Po několika přípravných zápasech jsme se sešli k prvnímu ostrému startu nové sezóny v Nové vsi u Sv., se kterou jsme měli v loňské sezóně vyrovnanou bilanci. Po prvním poločase jsme šli do šaten spokojenější za stavu 0:1, když se trefil Richard Polák. Ihned po přestávce však dokázali domácí dvěma rychlými góly zápas otočit. A dokázali dokonce přidat třetí gól a tím ukončili marné snahy o vyrovnání. Z prvního zápasu sezóny jsme tedy odjeli jako poražení. Za Tis B nastoupil v brance Josef Bárta. V obraně Petr Karlík, Vladimír Karlík a Josef Zadina. V záloze nastoupil Zdeněk Krpálek, Tomáš Bulánek, Petr Sojka a Jan Sviták. V útoku Jan Pipek, Richard Polák a Petr Valenta. Do druhé půle zasáhl Zbyněk Benda, Jaroslav Benda a Tomáš Vacek.