Vytvořeno:19. 5. 2015, 11:36
Autor:Miroslav Hrnčíř
Anotace:

1.Poločas

Hosté údeřili dvěma šancemi T.Vacka a J.Zezuláka, bohužel bez vstřeleného gólu. Ve 34. minutě přišla chyba hostů v podobě faulu ve vápně. Domácí proměnili penaltu 1:0. O čtyři minuty později se domácí po tečované střele dočkali navýšení 2:0. První poločas byl vyrovnaní.

2.Poločas

V druhém poločase hosté všechny síly vrhli do útoku, ale bez výsledku. Zatímco domácí procházeli otevřenou obranou a sázeli gól za gólem. Toto utkání skončilo výhrou domácích 7:0. Tři body zaslouženě zůstali v Černovicích.

TJ SOKOL ČERNOVICE - TJ TIS            7:0(2:0)

Góly: 34.a 86. L.Koller,38.a 65. Š.Paclík,52.a 71. J.Vlach,63. V.Míka

Rozhodčí: Svoboda L. Žk: 1:4  Diváci: 100

Sestava Černovic: K.Vošahlík - L.Koller,T.Kohout,J.Vlach,D.Růžička - P.Jůn(76. V.Hůlka), J.Hadrava,D.Maštalíř(46. B.Bíro),V.Míka - L.Stark(64. R.Pěnka),Š.Paclík

Sestava Tisu: R.Havel - F.Vala,V.Mareš(80. Mar. Kozlík),M.Mišta,B.Krajíček - T.Vacek,R.Blažek,M.Kozlík,J.Bárta - J.Zezulák,T.Kozlík(46. V.Kafka)