TJ TIS B - TJ POHLED B

Vytvořeno:19. 5. 2015, 10:37
Autor:Miroslav Hrnčíř

1.Poločas

Domácí začali tlakem. V 5. minutě kopali trestní kop. Míč šel vedle branky. O chvíli později domácí V.Kafka vyzkoušel střelou zleva pozornost brankáře. Po čtvrthodině hosté poprvé ohrozili branku. Míč šel těsně vedle. O minutu později domácí P.Uhlíř propustil míč na M.Kozlíka a ten technickou střelou minul branku o vlásek. Ve 20. minutě domácí střílí z dálky hodně nepřesně. Hostům se povedl brejk v 28. minutě 0:1. Na opačné straně střílí gól P.Uhlíř, ale gól nebyl uznán pro ofsajd. Hned z protiútoku hosté v jasné šanci nastřelují jen nohy brankáře i domácí měli brejk, ale lob byl o trochu delší než bylo potřeba. Ve 39. minutě dlouhý výkop hostů nevystihl brankář J.Sojka dobře a hosté v poklidu skórují 0:2.

2.Poločas

Po pěti minutách se domácí předvedli pěknou akci. Po ose M.Kozlík,P.Uhlíř, který přiťukl P.Šidlákovi a ten skóroval 1:2. Hned po chvíli domácí ztrácí míč ve středu hřiště. Hosté se dostali do brejku a navyšují skóre 1:3. V 54. minutě se domácí dostávají do dobré šance, ale neprostřelili zahuštěné vápno. Vznikají dva rohy pro domácí, ale nic z toho nebylo. V 62. minutě se hosté dostávají do brejku, ale brankář zasáhl míč nohou. Tak chytil jasný gól. Později Mil.Kozlík střílí míč na branku, ale jeho střela je sražená na roh. Hned z protiútoku hosté střílí krasný lob, na který domácí brankář nedosáhl 1:4. Ve 76. minutě se hosté dostávají do dalšího brejku. Zase brankář stál na svém místě a nohou vykopl jasný gól. O dvě minuty později Mil.Kozlík ukázal, že fotbal stále umí. Obešel tři hráče a snížil na 2:4. Posledních deset minut se domácí tlačili před branku. Ovšem bez výsledku. Hosté se ubránili. Odvážejí si tři body do Pohledu.

TJ TIS B - TJ POHLED B             2:4(0:2)

Góly: 50. P.Šidlák,78. M.Kozlík - 28. a 39. L.Venc,52. a 70. M.Švec

Rozhodčí: Švarc L.  Žk: 4:1  Diváci: 20

Sestava Tisu B: J.Sojka - P.Karlík,M.Kozlík,O.Vacek,J.Bárta - T.Chlad,J,Benák,V.Kafka,T.Kozlík (46. Mil.Kozlík) - P.Šidlák,P.Uhlíř

Sestava Pohledu B: M.Langpaul - L.Šikner,M.Krpálek,P.Jirásek,L.Kounek - M.Sobotka,J.Hejkal, M.Doležal,M.Švec - V. Gruber(55. J.Žeguc),L.Venc