TJ TIS B - TJ REBEL DOLNÍ MĚSTO

Vytvořeno:2. 4. 2015, 15:17   (upraveno 2. 4. 2015, 16:04)
Autor:Miroslav Hrnčíř

1.poločas

Hrálo se na těžkém terénu. Necelých 40. minut se hrálo od vápna k vápnu. Až ve 38. minutě domácí V.Karlík hlavičkoval do brankáře L.Vence, který míč vyrazil jen na malé vápno. Kde se ho zmocnil D.Kozlík a ten nekompromisně poslal míč do brány 1:0. Zbytek poločasu se dohrával za stejného ducha jako předtím.

2.poločas

Až ve 74. minutě hosté po brejku vyrovnali 1:1. Zasloužil se o to střelec hostů P.Vaňkát. Domácí se začali více tlačit do brány. Krasná akce byla vidět v 82. minutě kdy domácí J.Miřátský obehrál dva hráče a přihrál dorostenci J.Slabýmu, který pod padajícím brankářem skóroval 2:1. Tři body zůstali doma.

TJ TIS B - TJ REBEL DOLNÍ MĚSTO    2:1(1:0)
Góly: 38. D.Kozlík,82. J.Slabý - 74. P.Vaňkát

Rozhodčí: Houška  Žk: bez karet  Diváci: 20

Sestava Tisu B: J.Novotný ml. - J.Bárta,V.Karlík,M.Kozlík,V.Mareš - P.Červín,D.Kozlík,J.Pipek(46. J.Miřátský),J.Veselý(59. T.Kozlík) - J.Šoupal(46. J.Slabý),J.Novotný

Sestava Dolního Města: L.Venc - A.Dvořák,M.Rumanovský,A.Vápeník,D.Švanda(46. P.Vaňkát) - V.Vodrážka,L.Doležal,P.Sklenář,J.Krupička - P.Veselský(82. A.Jakáň),T.Chlad