TJ TIS - SK H.CEREKEV

Vytvořeno:11. 5. 2015, 15:07
Autor:Miroslav Hrnčíř

1.Poločas

Hosté přijeli s několika dorostencemi, ale v začátku to nebylo znát. Do zápasu vlétli jako uragán. Vytvořili si několik šancí, které neproměnili. Domácí potom přidali na tempu. Ve 23. minutě se trefil M.Mišta 1:0. O chvíli později domácí kopali pokutový kop, ke kterému se postavil B.Krajíček a s přehledem proměnil 2:0. Ve 35. minutě dlouhý výkop brankáře R.Havla prodloužil hlavou J.Zezulák. Míče se zmocnil J.Miřátský a nedal brankáři šanci 3:0.

2.Poločas

Ve druhém poločase si vzal hlavní slovo T.Vacek. Nejdříve gólem navýšil skóre na 4:0. Poté druhý gól v tomto zápase dal B.Krajíček 5:0. Poslední slovo si vzal T.Vacek. Během sedmi minut dvěma góly završil hattrick 7:0. Velmi důležité tři body zůstali doma.

TJ TIS - SK HORNÍ CEREKEV         7:0(3:0)

Góly: 23. M.Mišta,26.(PK) a 67. B.Krajíček,35. J.Miřátský,48.,71. a 78. T.Vacek

Rozhodčí: Machač Š.   Žk: 0:1   Diváci: 60

Sestava Tisu: R.Havel - F.Vala,M.Mišta,P.Benák,J.Bárta - B.Krajíček(72. J.Novotný), J.Rosecký(56. R.Blažek)M.Kozlík,T.Vacek - J.Miřátský(61. V.Mareš),J.Zezulák

Sestava H.Cerekve: L.Chadim - Jan Plachý,Jar.Plachý,M.Kůta,J.Mezera - M.Braun(46. H.Novák),L.Suchý,J.Serbus,J.Havel - M.Šimák(82. O.Musil),M.Duba(77. J.Bartoška)