Tis B - Habry B 16.5.2009

Vytvořeno:17. 5. 2009, 11:09
Autor:Jaroslav Benda
Anotace:4:2

V 21. kole jsme přivítali v derby sousední Habry, kteří se pohybují v tabulce ve stejných místech jako my. Po dvou velkých šancích Tisu se do vedení dostali hosté. A netrvalo to dlouho a po červené kartě Jaroslava Bendy a následné penaltě už vedli hosté 0:2 a na domácí čekalo 75. minut hry o deseti mužích. Do poločasu se již skore neměnilo. Po přestávce dostal Tis Habry pod tlak a dokázal si ho udržet téměř celých 45 minut. Nejprve snížil Jan Pipek z penalty a v zápětí po chybné rozehrávce brankáře vyrovnal Marcel Benda. O obrat se postaral Petr Valenta, který dokončil akci Filipa Valy. Konečnou podobu výsledku 4:2 dal Josef Zadina, poté ještě Zbyněk Benda trefil tyč.V zápase ještě obdržel Marcel Benda a Vladimír Karlík žlutou kartu. Za Tis B nastoupil v bráně Josef Bárta. V obraně Vladimír Karlík, Josef Zadina, Marek Kozlík a Jaroslav Benda. V záloze Zdeněk Krpálek, Marcel Benda, Filip Vala a Roman Pipek. V útoku Martin Krpálek a Jan Pipek. Dodruhého poločasu se zapojil Petr Karlík, Petr Valenta a Zbyněk Benda.