Tis B - Libice n. D. 14.6.2009

Vytvořeno:18. 6. 2009, 20:13
Autor:Jaroslav Benda
Anotace:0:1

Naposledy v letošní sezoně na domácím hřišti jsme přivítali Libici a zápas se odvijel v podobném sletu jako poslední naše utkání. Po mnoha nevyužitých šancích jsme odešli ze hřiště jako poražení. Po poločase byl stav 0:0, ale  po většinu času měli míč na kopačkách domácí. Po přestávce se hosté dostali z ojedinělého brejku do vedení, ale jinak se stále bránili útokům Tisu. Ty však vždy skončily na brankáři nebo mimo branku. Přestože se tlak Tisu se závěrem stupňoval, tak už se vyrovnat nepodařilo a hosté si odvezli všechny tři body. V zápase obdržel žlutou kartu Vladimír Karlík a Jaroslav Šiška. Tis B nastoupil v bráně s Josefem Bártou. V obraně Vladimír Karlík, Josef Zadina, Petr Valenta. V záloze Zdeněk Krpálek, Petr Sojka, Jaroslav Šiška a Roman Pipek. V útoku Jan Pipek, David Kozlík a Martin Krpálek. Do druhého poločasu nastopil Jaroslav Benda, Zbyněk Benda a Petr Karlík.