Tis B - Rozsochatec 31.5.2009

Vytvořeno:1. 6. 2009, 21:00
Autor:Jaroslav Benda
Anotace:0:2

Ve 23. kole jsme nastoupili na domácím hřišti proti týmu z Rozsochatce usilujícímu o postup. Ovšem na jejich hře to nebylo moc znát a více šancí si v prvním poločase vypracoval Tis, ale bez golového efektu. Tak se oba týmy rozešli do šaten za stavu 0:0. Ve druhém poločasu Tis pokračoval v nepromněňování šancí, zatímco Rozsochatec dokázal dvakrát skorovat z brejku a odvezl si vítězství 2:0. V závěru ještě brankář Lieskovský uviděl červenou kartu po faulu na hostujícího hráče a zápas musel dochytat Petr Valenta. Tis nastoupil v bráně s Josefem Bártou, kterého po půli střídal Lukáš Lieskovský. V obraně nastoupil Petr Karlík, Vladimír Karlík a David Kozlík mladší. V záloze Zbyněk Benda, Filip Vala, Zdeněk Krpálek a Roman Pipek. V útoku Jan Pipek, Petr Valenta a Josef Zezulák. Do druhého poločasu nastoupil ještě Martin Krpálek a Jaroslav Šiška.