Šlapanov - Tis B 5.4.2009

Vytvořeno:5. 4. 2009, 20:58
Autor:Jaroslav Benda
Anotace:4:2

Po druhé za sebou jsme vyrazili na hřiště soupeře, ale tentokrát už sme odjížděli bez bodu. V 10 hodin dopoledne sme nastoupili na hřiště ve Šlapanově, který se drží v tabulce ve stejných místech jako mi. Od začátku zápasu bylo vidět, že domácí chtějí jít tvrdě za vítězstvím a mi naší nepřesnou hrou jsme jim k tomu úspěšně napomáhali. Už po chvilce hry musel opustit hřiště Jan Pipek pro bolesti zad a na jeho místo přišel Zdeněk Krpálek. První branku jsme obdrželi po rohovém kopu, v zápětí dokázal Zdeněk Krpálek vyrovnat na 1:1, ale to bylo od nás na dlouho vše. Po našich dalších dvou hrubých chybách se šlo do šaten za stavu 3:1 pro domácí. Do druhého poločasu se hra vyrovnala a o zdramatizování zápasu se postaral Jaroslav Miřátský. Ovšem domácí opět po hrubé chybě ve středu hřiště uzavřeli skore na konečných 4:2. V bráně nastoupil Josef Bárta, v obraně z leva Jaroslav Benda, Josef Zadina, Vladimír Karlík, Petr Karlík. V záloze z leva Jaroslav Miřátský, Marek Kozlík, Jan Pipek a Roman Pipek. V útoku dvojce Martin Krpálek a Josef Novotný. Ve druhém poločase se na hřišti objevili ještě Zbyněk Benda a Petr Valenta.