Štoky B - Tis B 21.6.2009

Vytvořeno:28. 6. 2009, 15:25
Autor:Jaroslav Benda
Anotace:1:4

V závěrečném kole sezony 2008/2009 jsme zavítali na hřiště beznadějně posledních Štoků. Tis už od začátku ukazoval, že si přijel pro tři body. Poločasové skóre 0:1 určil Petr Valenta. Po přestávce se trefil jednou střídající Jan Miřátský a dvakrát Zdeněk Krpálek. Několik šancí ještě zůstalo neproměněno a domácí nakonec dokázali alespoň kosmeticky upravit výsledek na konečných 1:4. Žlutou kartu obdržel Josef Zadina. Za Tis B nastoupil v brance Lukáš Lieskovský. V obraně Petr Karlík, Vladimír Karlík a Josef Zadina. V záloze Petr Sojka, Jan Pipek, Zdeněk Krpálek a Patrik Bárta. V útoku Tomáš Vacek, Martin Krpálek a Petr Valenta. V druhém poločase nastoupil Roman Pipek, Jan Miřátský a Jaroslav Benda. Tis B skončil v konečné tabulce na sedmém místě.