Spoluhráči.cz klub TTC Praha - rekreační dokumenty a články Vánoční pohár TTC Praha s vysokou úrovn

TTC Praha - rekreační – článek Vánoční pohár TTC Praha s vysokou úrovn

Možné akce:
profilové foto Míla Fuček
Míla Fuček

Vánoční pohár TTC Praha s vysokou úrovn

Vytvořeno:21. 12. 2010, 9:10
Autor:Míla Fuček
Možnosti
Anotace:Vánoční pohár TTC Praha měl poměrně vysokou úroveň. Rozšiřuje se špička a někteří z favoritů byli zaskočeni.

Devatenáct účastníků se sešlo na Vánočním poháru TTC Praha, který se hrál ve čtyřech skupinách s postupem prvních tří.

Skupina A
Smíšek – Jansa 0:3(-8,-8,-4), Remšík – Jung T. 3:1(7,8,-8,7), Jansa – Jung T. 3:0(1,3,0), Smíšek – Remšík 3:0(2,6,7), Jansa – Remšík 3:0(2,4,4), Smíšek – Jung T. 3:0(3,4,5)

Pořadí skupiny A
1. Jiří Jansa, 2. Jaroslav Smíšek, 3. Jan Remšík, 4. Tomáš Jung

Skupina B
Pešata – Sýkora 3:0(9,2,7), Váňa – Kvasnička 3:0(8,10,12), Malá – Pešata 0:3(-9,-9,-4), Sýkora – Váňa 1:3(-10,8,-3,-6), Pešata – Váňa 0:3(-9,-7,-13), Malá – Sýkora 3:2(9,-7,-8,9,9), Pešata – Kvasnička 3:0(6,5,10), Kvasnička – Sýkora 3:1(-5,9,11,9), Malá – Kvasnička 3:1(-9,8,9,7), Malá – Váňa 0:3(-9,-9,-6)

Pořadí skupiny B
1. Petr Váňa, 2. Karel Pešata, 3. Božena Malá, 4. Libor Kvasnička, 5. Jiří Sýkora

Skupina C
Formánek – Hadač 3:2(9,8,-8,-7,8), Formánek – Fuček Sv. 3:0(3,4,1), Fuček Sv. - Otrusinová 0:3(-5,-4,-2), Formánek – Otrusinová 3:1(9,-7,9,8), Hadač – Otrusinová 2:3(-9,9,-8,9,-10), Polášek – Fuček Sv. 3:0(1,2,2), Polášek – Formánek 3:0(6,6,9), Polášek – Otrusinová 3:0(6,6,6), Polášek – Hadač 3:2(9,-8,-6,11,8), Hadač – Fuček Sv. 3:0(8,4,6)

Pořadí skupiny C
1. Josef Polášek, 2. Martin Formánek, 3. Jitka Otrusinová, 4. Emil Hadač, 5. Svatobor Fuček

Skupina D
Jung R. - Fuček 3:0(4,7,7), Jung R. - Padrtka 3:1(11,-5,7,7), Oberhorfer – Padrtka 3:1(9,-7,10,9), Fuček – Bělohlávková 3:0(8,6,5), Fuček – Oberhorfer 3:1(5,6,-9,12), Padrtka – Fuček 3:1(8,-6,9,1), Jung R. - Bělohlávková 3:0(0,6,4), Bělohlávková – Padrtka 1:3(-6,-9,10,-8), Oberhorfer – Bělohlávková 3:0(0,4,7), Jung R. - Oberhorfer 3:0(4,3,4)

Pořadí skupiny D
1. René Jung, 2. Ladislav Padrtka (4:4, 78:66), 3. Miloslav Fuček (4:4, 74:73), 4. Pavel Oberhorfer (4:4, 75:84), 5. Blanla Bělohlávková

Soutěž útěchy

Čtvrtfinále
Jung T. - Fuček Sv. 3:0(5,2,3), Sýkora - Oberhorfer 3:2(-7,8,6,-8,7), Hadač – bay, Kvasnička – Bělohlávková 3:0 (neodevzdán zápis, nezapočteno do žebříčku)

Semifinále
Hadač – Kvasnička 3:1(10,-8,9,7), Jung T. - Sýkora 0:3 w.o.

Finále
Sýkora – Hadač 3:1(8,-9,7,9)

Hlavní soutěž

Předkolo – osmifinále
Pešata – Otrusinová 3:0(7,1,4), Smíšek – Fuček 3:0(8,11,7), Padrtka – Remšík 0:3(-5,-9,-8), Formánek – Malá 3:1(-9,9,8,7)

Čtvrtfinále
Jansa – Formánek 3:0(10,13,7), Smíšek – Polášek 3:1(13,-9,9,8), Pešata – Jung R. 3:0(12,9,6), Váňa – Remšík 3:0(4,5,6)

Semifinále
Jansa – Pešata 3:0(7,6,8), Váňa – Smíšek 2:3(-9,9,-8,7,-9)

Finále
Jansa – Smíšek 3:1(10,-9,9,9)

Pořadí Vánočního poháru TTC Praha
1. Jiří Jansa, 2. Jaroslav Smíšek, 3. Karel Pešata a Petr Váňa

Příští týden bude poslední hrací den v tomto roce, na němž se rozloučíme s letošník rokem Vánočním pohárem čtyřher.

Komentáře k tomuto článku

Přidat komentář: